Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
23. lis 2009

bobi já jsme v pohodě od začátku my totiž máme zlatou holčičku 😵 😵 ne fakt je strašně hodná 😵

bobinka22
23. lis 2009

No,tak to mas opracdu suprove.Ale oni olcicky pry byvaji hodnoucke.Ale klucii???
Ten nas maly rostak trpi moc na vetry.A to je silene.Dneska jsem s nim v noci mela problem o pul treti se vzbudil na jidlo a kricel.Ale hodinku jenom a pak usnul bobek.A kojis?Jestli jo tak to mas dobre.Ja uz ne.Ja jsem kojila 14 dnu.Ale uz v porodnici rikali ze nemam mleko.Tak jsme mely prikrmy a pak uz jen bebu.A na tom jsme do ted.

venuska
23. lis 2009

Ahoj holčičky, jak se máte? Dneska je tam krásně, až na ten ošklivý vítr 😝

Markét, koukala jsem na tvé nové fotečky, moc vám to společně sluší 😅 krááásný 😅
Jak je tam Sofinka a Amálka, tak to je kouzelné. Je vidět ten věkový rozdíl 😅

Bobinko, ráda tě vidím...jsem ráda, že se vám daří a že jste v pořádku. 😅

Holky, já vám závidím, že už máte miminka u sebe 🙂 🙂 hezky si je užívejte.

Nakoupila jsem zase nové věcičky, fotečky jsem dala do alba.
Věcičky do porodnice mam sbalené, tak už jenom čekáme, kdy to přijde. 😅 Už i ten strach opadl, tak uvidíme, jak na tom budu.

Kopi, jak se máš? Co doma???

tercie
23. lis 2009

Holky gratuluju k novým // a moc držím dnes Farmince palce na kontrolu!!!

Jinak mě asi tak na dva dny omluvte, zapomněla jsem poslat peníze za telefon a net tak mi to blokli. Hned jak to půjde tu budu za váma jak na modrý kobyle jo? A ne abyste mi tu za tu chvilku zvlčily 😀 Pááá, opatrujte se!!!

venuska
23. lis 2009

Hemd: krásné // čárečky. Jupíííí
🙂 🙂 Taky držím palečky Farmince na dnešní kontrole 😅 Ale určitě bude vše v pořádku 🙂

murynka
23. lis 2009

bobinko no kluci prý na prdíky trpí více ☹ to je mi líto..že se takto trápí... 😔

no s kojením jsme bojovala ☹ dnes mi dr řekla at se na to vyprdnu za prvé kojím třeba 20 min ale i tak mi vypije z flašky ještě 80ml...takže má moje prso jak dudlík 😅 odsávám čím dál mín a když jí dám moje mlíko budí se mnohem dříve takže ho nemám tak kvalitní ☹ štve mě to už jsme to obrečela jinak jsme také na bebě HA 🤐

vendul moc děkuju 😵 😵 no může to přijít opravdu každou chviličku 😉 tak bud připravená 😎

terciku opatruj se 😉 a přijd brzo 😀 😀

bobinka22
23. lis 2009

Murynko:To kojeni je stejne silene.Hlavne ze je to nejzdravejsi atd.A ze kdysi vsichni kojily.Najsne.Mi za to ale nemuzeme,kdyz to mleko neni,tak neni.Ja to taky obrecela.Ale maly vzdy kdyz jsem ho zacala kojit,hodne plakal a byl takovy neklidny.Ze kroutil hlavickou jako by mi rikal ne,ne,ne,ne to ja nechci.A kazde kojeni bylo s placem chudacek.ALe Beba mu chutna. 😉
Pak jsem meli jit na natrilon bo mel z beby zacpu.Tak jsme mu koupili nutrilo,a pak byl alergicky na nutrilon.Ted mame zase bebu.Ale kupujeme lakto bacilky kapsle.Na to aby mel dobre prdiky a kakal.Je to pech.Ale ted je spokojenej.. 🙂

murynka
23. lis 2009

bobi jo jo kojení je docela věc 😒 .......jenže jako v noci aby byla přicuclá třeba 40 min 😅 to byhc nevydržela takhle dám flašku a vypije to cca za 8 min.a je klid 😀 jasně není mlíko tak není také už to nelámu přes koleno brala jsme to jako selhání 😔 😔 ale už je mi líp 😉 přesně jak píšeš také kroutila hlavičkou a tu bradavku prostě nechtěla...

a zastavila se ti laktace sama???už nmáš mlíko žádné??

bobinka22
23. lis 2009

Jo,zastavilo se to samo.Uz nemam mliko vic jak mesic.
Presne.Ale ja to delala u maleho tak,ze jsem mu davala 20minut z jednoho prsa a dalsich 20minut z druheho prsa.ALe i po tech 40minutach co pil z prsa,jsem musela delat prikrm za hodinku.Takze mi v nemocnici i rekli ze on mi to prso jen zuzla.Tak od te doby mame i dudli.Vypil v porodnici 130ml.A sestry chodily a neverily.Pry to jeste nevideli aby tolik vypil novorozenec 😀

hanik1
23. lis 2009

Holky chci se jen zeptat, mám se bát po prvním missed, že se to bude opakovat, stává se to hodně často nebo to jen minimálně? Doufám že to teď klapne

aronek
23. lis 2009

bobi, já taky prý v porodnici vypila 130 😀 taky to nikdo nevěřil, žravost mi vydržela doteď 😀 doufám, že bude po mně já jedla všechno a pořád 😉 moje první slovo bylo ham a dlouho mi vydrželo 😀

aronek
23. lis 2009

hanik, oni to berou, že šance se nezvyšuje. Prostě je stejná jako by se ti to nikdy nestalo. Chce to pevné nervy, já vůbec netušila, že se mi něco takového může stát a teď se bojím každé kontroly 😉 ALe zatím OK 😀

kerrie
23. lis 2009

Krásné pondělí přeju 😵

Hani...........vítám Tě a zárověň gratuluju ke //............držím palečky, ať vše dobře dopadne 😵

hanik1
23. lis 2009

jo jo, děkuji, tak ja budu doufat a těšit se 🙂

markee
23. lis 2009

ahojky,jdu jen na skok,jsem nějaká unavená. Celé dopoledne jsem byla ve městě,něco zařizovala a nakoupila. Teď si dávám kafe,ale i tak se mi zavírají oči,tak půjdu do postele. Snad vás dočtu,ani nevim kolik jste toho za víkend prokecali.
Já byla dát životopis na poštu i s mojí mamkou. Prý za přepážku nic nemaj,ale na doručovatelku se prý dost místo uvolňuje.Tak si tam životopisy nechala a prý se ozvou až se něco naskytne. No byla by to makačka,ale co se dá dělat,aspoň na chvilku něco. Paní vedoucí říká: "ale nebylo by to za moc, tak 11-12 tisíc hrubého."NO a já si v duchu říkala,že na tu admin.pracovnici vedle v nábytku mi nabídli 9500Kč hrubého,takže bych teď měla víc než v kanclu. No uvidíme,stejně to chci na chvíli. Aspoň bych pak měla přijatelnou neschopenku 😉
Hanik1,vítám tě a gratuluju k //. Neboj určo to dobře dopadne.
Jdu zalehnout.Tak pak vás dočtu-snad.

handm
23. lis 2009

Ahoj holky! Ještě jednou všem moc děkuju za gratulace 🙂 🙂🙂
A vítám taky Haníka1, jsme na tom skoro stejně!! 🙂 Taky mi vychází porod na nějakýho 28/7 🙂 Tak snad tentokrát nám to oběma klapne...🙂

farmarska
23. lis 2009

ahoj holky, nemám čas, ale píšu jen narychlo, abych vás poinformovala, co bylo dnes na kontrole..
Takže 🙂 všechno je v naprostém pořádku, mimi se krásně mrskalo, hejbalo, hlavičkou, srdíčko bilo 😵 Doktor říkal, že je vždycky dobře, když je takhle čilé, že je vidět, že se mu daří dobře 😵 prý je to macek, dokonce se předběhlo (o necelý týden) a podle ultrazvuku nám vychází datum porodu na 22.června-já mám narozeniny den předem 😵 tak bych si mohla nadělit pěknej dáreček k narozkám 😵 😵
mám i fotečku, tak jen co bude chvilka, tak jí vložím 😵 jo a za deset dní si mám k sestřičce dojít pro těhu průkajdu 😉
jsem šťastnáááá!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

bobinka22
23. lis 2009

Ahoj farmi,moc gratuluju ke kontrole.A urcite budes mit ,ten nejkrasnejsi darek k narozeninam.Moc ti to preji. 😵 😵

aronek
23. lis 2009

farmi moc gratuluji k úspěšné kontrole, takže prcek to všechno zvládnul, i když jsi byla nemocná 😀 supr 😉

murynka
23. lis 2009

bobi naše vypije 90ml 😨 také mi to moc nikdo nevěří 😀 😀 jsou to žroutíci ale hlavně že prospívají a rostou 😵 😵
tak doufám že se mi to také zastaví samo 😒 za celý den jsme dneska odstříkala 50ml to je k vzteku 😔

farmi ještě jednou moc gratuluji 😵 😵 😵

handm
23. lis 2009

Ahoj Farmi!! Moc moc moc gratuluju!!!!!!!!!!! Krásnáááá zprávaaa!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵
Tak jen tak dál!!! 🙂

Holky, poradíte prosím, kdy mám jít k doktorce?! Nějak se mi nechce 😝
Zítra to bude týden od vynechání MS... tak abych tam se nehlásila nějak brzy, si říkám...díky moc ! 🙂

bobinka22
23. lis 2009

Tak bez k te doktorce po 14 - 3 tydnech po vynechani.To uz by mohlo byt i srdicko. 😵

sirella
23. lis 2009

farmi:strašně moc gratuluju ke kontrole 😵 Moc ti přeju aby to už vyšlo a ty mělas zdravého mimíska...zasloužíš si to 😉

hani:Mě dr. jen říkala že mě budou při příštím těhu víc sledovat a v nemocnici mi říkala sestra že příště už to bude určitě OK 🙂 Že se to opakuje jen vyjímečně a pak se to řeší.Prostě až by se mi to stalo podruhé tak budou vyšetřovat genetiku a pod...

Jenže jak tak prolízám net tak jsem samozřejmě narazila i na holky co se jim to stalo víckrát 😔 ale není jich moc tak neboj...určitě se ti zadaří a v létě budeš mít krásné zdravé miminko 😵 😵 😵

katyna6
23. lis 2009

ahoj holky,jsem konecne tu,nesel nam comp a jak vidite,jeste pritelacek musi doladit hodne malickosti,blbe mi to pise
jinak jsem dnes 9DC

handm uz jsem ti jednou potichoucku gratulovala,jsem moc rada,ze carecky vydrzely 😵 😵,hrozne moc blahoprejiiiiiiii

katyna6
23. lis 2009

a farmince taktez velikanska gratulka,dej na sebe pozor,ty nas vecny marode 😉 Ale je jsem ted taky trochu nachlazena. 😠

sirella
23. lis 2009

ahojky katy:Tebe jsem tu už dlouho neviděla...JAk je???Co je u tebe nového??? 🙂

katyna6
23. lis 2009

a ted uz zas jdu,at to pritel doresi a muzu si s vami vecer,nebo zitra konecne poradne poklabosit

katyna6
23. lis 2009

sirelko u mne asi nic,ale jsem ted docela v pohode,snad uz nas mimisek brzo navstivi 😵 😵

sirella
23. lis 2009

jasnajda..Vánoce to jistí 😵 😵 😵 A když jsi v poho tak to určo vyjde 😉

aronek
23. lis 2009

koukám, že budou plodné vánoce leden plný // 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru