Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

paajaa
23. lis 2009

Farmi: velká gratulace 😉 😉 😉 😉 😉 teď už to bude jen dobré. Hlavně, aby tě to zdravíčko už nezlobilo. Já plánuji návštěvu na gyndě v lednu a budu chtít doporučení pro manžu na spermio. Protože v tom přece musí něco být, že to tak dlouho nejde. ☹

sirella
23. lis 2009

aronku...jojo...taky se zapojím 😀 😀 😀

murynka
23. lis 2009

paajo to je divné že předtím vám to vždy šlo vid?? ☹ ☹

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
katyna6
23. lis 2009

tak jsem zase tady 😀

handm
23. lis 2009

Ahoj Katy!! 🙂
ty jsi cestovatelka tedy 🙂 chvilku tu a zase pryč a zas dokola 🙂

katyna6
23. lis 2009

koukám kopi,že máš pořád o čem přemýšlet....tolik společných let nejde jen tak vymazat z hlavy,ale víš,co všechno ti provedl a teď už si to ta hlava asi musí všechno srovnat....moc ti přeju,aby to tvoje konečné rozhodnutí bylo správné a nikdy jsi toho nelitovala.Mmch-já se s přítelem taky seznámila na netu,nevím,jestli jsem ti to už nepsala... 😀 😀

katyna6
23. lis 2009

handm-jak je,mamino? 😉 😉 😉

handm
23. lis 2009

Katy, no je tak nějak normálně 🙂 Kdyby mě občas nepíchlo v podbřišku a sem tam nebolely prsa, tak ani nic nevím 🙂 Je pravda, že mám výtok, ale nešpiním, což je super.. to mě minulé těhu hodně trápilo..
Teď tady si pro sebe řeším, kdy jít k doktorce... nějak se mi tam nechce.. posledně jsem v 6TT srdíčko měla a v 8TT netlouklo, tak... ☹ jsem z toho taková rozpačitá...

zlababa07
23. lis 2009

Ahoj holky, jůůu tady se to hemžilo // 😵

Handm, Katy ahojte, jak je? Handm, teď si ani nevzpomínám, jestli sjem ti gratulovala 😅

handm
23. lis 2009

Ahoj, žlabi!! jojo, gratulovala!! 🙂 Díííky, ale každopádně! 🙂

zlababa07
23. lis 2009

Tak to nejsem zas taková ostuda 😅 NA tvůj dotaz, kdy jít k dr: pokud bude všechno v pořádku, tak bych asi nespěchala, s těmi kontrolami jsem to měla posledně přesně tak. Ale zas na druhou stranu, každá dobrá zpráva potěší a uklidní, tak se asi zařiď dle toho, jak se sama cítíš. Držím palce, kočko 😵

kvetinka7
23. lis 2009

Ahojky vsichni,
velka gratulace k pozitivni testikum.. uz zbyva jen drzet palecky na dlouhy maraton 🙂
Gratulace tez k velkemu sikulakovi Farmikovi 🙂

Zlababi, a co vy? Testujete spolu s doktorama,co bylo podvakrate spatne? ☹

katyna6
23. lis 2009

handm-no já taky přemýšlela,kdy jít k doktorovi,až budu těhu,ale asi půjdu co nejdřív.Jednak ať vím,jestli je všechno ok a pak taky říkal,že mi dá něco na lepší udržení těhu.Ono,když se něco má pokazit,tak se to pokazí s doktorem i bez,ale já bych asi byla klidnější.

zlababa07
23. lis 2009

Kveti, testujem, testujem, genetika jeok a teď momentálně čekám, až budu mít příslušný DC na hormonální profil a v lednu ještě hysteroskopie, pže prý mám v děloze asi myom anebo prý vnitřní endometriozu. Co jsem tak ale vyčetla (ach ten internet 😀), tak ta se ale prý stejně takhle přes uzv diagnostikovat nedá (pochopila jsem, že je to jen hypotéza), takže v lednu budu vědět víc a do té doby se snažením máme stejně utrum 😖 Řekla jsem si totiž, že tentokrát toho mudra poslechnu, aby se případně nemohl ohánět tím, že to bylo moc brzy.

kvetinka7
23. lis 2009

To je velice pozitivni zpravicka, ze genetika je Ok 🙂 .. ten myom muze zpusobovat potraty,ale kdyz je vetsi a v pozdejsich fazich tehu a endometrioza spise prekazii v otehotneni.. v tom vy problem nastesti nemate 🙂
takze jeste ten hormonalni profil ..anebo treba bude pricina jako u Farmule a zvladne se to rychle .. 🙂
drzim palecky 🙂

murynka
23. lis 2009

ahojky kveti jak je těhulko?? 🙂

flair
23. lis 2009

Farminko, moooc gratuluju ke kontrole, je to šikulka ten prďola 😵 Mě čeká kontrola zajtra, bojím, bojím 😕
Haník, vítám tě a gratuluju ke //. Teď to jen dotáhnout do zdárného konce, hodně štěstí 😵
Handm, na kontrolu bych šla nejdříve 14 dní po vynechání MS, pokud nebudou nějaké problémy. Myslím, že to zas nemá cenu ani moc natahovat, budeš stejně nervozní 😅
Zlabi, super, že je genetika ok, to je vážně bezva 😉
Květi, ty už jsi 32 tt!! Super 😅

murynka
23. lis 2009

tak jsem dočetla 😉

flair na zítra držíme se Sofí pěstičky 😉 určo se ti prcek ukáže v celé kráse 😵 😵

handm na kontrolu bych šla co nejdříve...ale tak za tich 14 ní od vynechání MS jak píše flair 😉

zlab jsme ráda že u vás genetika dopadla dobře 😵 😵 ted už nic nebrání snažení a určo se brzo dočkáte toho štěstíčka 😵 😵

kopi co říct ☹ nevím já bych ho kopla do prde... 😠 a na sex bych s takovým nemyslela už jednou jsme nakažená byla..mysli i na toto 😒

handm
23. lis 2009

Holky díky, zrovna jsem se přesvědčila a zavolala tam.. a sestřička mě objednala na 7/12, což je zhruba za 14 dní a tedy 3 týdny po vynechání.. i když jsem jí říkala, že jsem měla MA
Tak to vyřešila za mě...
uvidíme! a samozřejmě, že kdyby prý byly nějaké problémy, mam přijít dřív.. 🙂
a flair máš pravdu, jsem z toho nervozni... 😠 ale snad to brzy přejde..

Mury, ta vaše princezna krásně prospívá!! Jen tak dál! 🙂 Je krásná!! 🙂
Flair, taky držím palce!!! 🙂

flair
23. lis 2009

Murynko a Sofinko, děkuji za držení pěstiček 😵
Kopi, já taky docela obdivuju, že můžeš sexovat s někým, kdo se vrátil od nějaké cizí ženské... Holka, dobře to všechno zvaž..

murynka
23. lis 2009

handm děkujeme je to zlatíčko 😵 😵

neboj se sestřička ví co dělá kdyby byli potíže šup do nemocnice nebo k němu ale určo ti nic nebude 😉 smůlu máme vybranou 😉 nervozní budeš už asi pořád 😅 na to se připrav ani po narození toho prcka se to moc nezmění 😅

flair no právě on to strká jinam fuj 😠 😠 😠 ani velde bych si nelehla....jo když to někdo neví to je něco jiného

farmarska
23. lis 2009

uf tak jsem prospala, uklidila, udělala klukům puding a večeři (br.kaši s uzeným) a konečně jsem si zase mohla dát nožky nahoru 😉
holky nebudu to tu jednotlivě vypisovat, takže prostě hromadně všem mooooc děkuju za gratulace 🙂 🙂

tak a já jdu dočítát co nového 😉

aronek
23. lis 2009

farmi, koukám, jak jsi pilná, já nějak nejsem schopná, ještě že máme navařeno od maminky 😉

farmarska
23. lis 2009

tak a dočteno 🙂
pájí uděláš dobře, ž e zkusíte ten spermogram a třeba vám doporučí i ještě nějaká jinaká vyšetření.. já vím, že to co mám já (že jako má imunita utočí na plod), že je ještě něco i velmi podobného, že jako útočí už přímo na ty spermoně, a pak se nemůže otěhu.., ale jde to léčit, taky těma práškama co mám já! 🙂 tak třeba to je zrovna váš případ, tak jen aby se na to brzy přišlo a problém se vcukuletu vyřeší a ty si budeš brzy těhulíkovat 😵 budu moc držet palečky!!! 😵 😵

falir ty se neboj zítra bude všechno jak má!!!! 😵 😵 😵

murynko, moc vám to se Sofinkou sluší !!! 😵

hadm tak za tři týdny bude oslava ju? 😉 tak to už by opravdu na ultrazvuku mohlo bejt něco pěknýho vidět 😵 ještě jednou mooooc gratulíkuju 😵 😵 ¨

zlabi, fakt by to mohlo bejt, jak píše květinka.. 😕 no hlavně že je genetika v pořádku, tak doufám, že se brzy dořeší i zbytek 🙂

murynka
23. lis 2009

farmi a kde je fotečka vašeho prdolky???? 😕 😵

farmarska
23. lis 2009

květi, jak se vede v 32tt ? 😉 už se to krátí co 😀

katy co novýho v blázinci? 😉

kopinko, ach to srdíčko vid... 😢 mozek neposlouchá a tělo dělá kraviny 😝 😀 no hlavně si dej dopořádku všechny ty penízky, ošefuj si byteček, at už tendle nebo jinej, ať máš klidek a záruku, pojistku, nebo třeba tomu říkejme zadní vrátka, ...kdyby ten prevít zase začal dělat psí kusy 😠

aron jak to válčíš v práci?? 😝

jinak gratuluju a vítám nově příchozí Hanku 😵

murynka
23. lis 2009

farmi chci foto 😵 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru