Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
12. pro 2009

mury...cca v 9tt ale já od začátku věděla že je průser...já od zač.chodila na gyn. se staženým zadkem...já ale fakt věděla že to nedopadne dobře...o našem druhém mimískovi vím jen já a manža...a jinak nikdo...ale nasrala mě dr.když mi chtěla vypisovat průkajdu...hm...a já už byla 14 dní bez ní 😔 Mě se v momentě vehnaly slzy do očí...jako by se nemohla napřed kuk do karty

sirella
12. pro 2009

Hooooolky.....haloooo..Já jsem hooodně pozitivní 😀 Je tu taky někdo???

katyna6
12. pro 2009

Ahoj sirelko,já tu jsem,teď jsem na chvilku nakoukla 🙂
A díky za milý vzkazík 😉

sirella
12. pro 2009

kaťuško...děvčičko....ahóóó´j...přidám se k tobě a zamakáme...ti mimísci si nás najdou....tebe dřív...ty jsi mladá mamča...já radši ještě čekám...jsem srab....ale tobě držím palůše 😵
Nejradši b\ych byla kdybych byla sama na konci tabulky a ale zas na zač.roku se budu drát o misto mezi snažilkama .,...zaberem a půjde to...neboj 😉

katyna6
12. pro 2009

sirel já právě mladá už nejsem,jen o něco míň než ty,ale zase budu mít teprve první mimčo

katyna6
12. pro 2009

a zatím rozhodně nic nevzdávám,ale včera mě to po fakt dlouhé době zase docela dostalo.Ale už je to lepší a ještě bude,já vím,že jo. 😉 😉

sirella
12. pro 2009

ale teda "sorráč" ale ty ještě nejsi ve věku kdy bys měla mít stres.....děvčičko...máme ještě hoooodně času....fakt ale ju....Dokud jsme plodné tak je to OK....
A u toho že se snažíš o první mimi....tak nejsi první ani poslední ....dopadne to ok 😉 Teď je to všechno posunuté...času máš hafec 🙂 trošku závidím....u mě a u Farmi vidíš že první zdravé mimi neznamená další zdravé mimi....jen vydrž!!!!!!!!Já taky vydržím!

sirella
12. pro 2009

katy:jasnajda....nevzdáme to...od štědrého dne jsme na tom všem spolu....od ježíška se začínáme snažit(a bude to už dle dr. 🙂 )

sirella
12. pro 2009

katy...já už se v tom všem ztrácím....ty jedeš kolikátý cyklus????J8 gratulovala k duchovi...ale nevyšlo to...bohužel 😔 Mě to teda osobně hodně zamrzelo ☹ Já se chtěla s tebou radovat.....no a teď se třeba budem radovat spolu

katyna6
12. pro 2009

já teda ježíškovi ještě nepsala,ale myslím,že on dobře ví,co a jak.A vůbec mi nebude vadit,když mi tenhle dáreček doručí třeba i se zpožděním! 😀 😀 Tak ať nám sirellko ty vánoce klapnou ve všech směrech,ju? 😉 😉 😉
Jdu už do postele,mám toho dnes už dost a ty si běž taky odpočinout,jsem četla,že ses dnes vůbec neflákala 😀 .Dobrou noc 🙂

sirella
12. pro 2009

katy:přesně tak...jen se tu tak teď válím...a přeju všem dvěčičkám(které chcou(...ježíška do bříška...fakt vám přeju tam najít jen poklady 😵 😵 😵 ....a kdo ne tak se ke mě po novém roku přidejte...ju????

Katy gooodddd night....hezké sny 🙂

jarusenka
12. pro 2009

Ahoj holky, doufám, že se na mě nebudete zlobit, že vám lezu do diskuse, ale já mám takovou blbou otázku a nedá mi to, abych se nezaptala. A vy tu teď ještě jste.
Snažíme se o mimi a zatím se nedaří. Tak týden mám ale pocit, že se mi docela zvětšilo bříško. Vždy jsem byla štíhlá, a teď najednou pupek. Koukněte prosím do mého alba, je toto bříško těhotenské a nebo jsem prostě jen stloustla? MS mám totiž stále pravidelně. Vím, že je to dost divný dotaz, ale test si můžu koupit až v pondělí. Díky moc všem.

sirella
12. pro 2009

ahojky...já tu jsem a jdu kuk....tak moment

sirella
12. pro 2009

jarus...byla jsem kuk...dovol mi dotaz...používali jste nějakou ochranu??V tvém případu bádám...a nevím co a jak...

a ohledně bříška...prostě každý to má jináč

jarusenka
12. pro 2009

Sirello, no já vím, že se to stejně podle fotky nedá určit, ale už mi to prostě moc dlouho vrtá v hlavě. My se o miminko snažíme, tak si říkám, že bych to přece musela poznat. No ale když se teď z ničeho nic nevejdu do kalhot... No spíš jsem to asi potřebovala někomu říct. Díky, že jsi odpověděla.

sirella
12. pro 2009

jarus::::klidně se tu stav.,...během dne je tu moc hlolek co poradí...a pokud chceš soukrom.tak vllez na IP....a jináč ti tu každá poradí

jarusenka
12. pro 2009

Sirel, díky, jestli to bříško nesplaskne (možná jsem jen nafouklá), tak v pondělí koupím test a bude jasno. Jsi moc hodná, že se bavíš se mnou-plašanem. 😀

sirella
12. pro 2009

jojda.....ale popis co se s tebou se děje.....Já nevím co u tebe ...

¨Jarus pokudd budeš mít test OK tak naběhni k DR. ale poreferuj...držíme ti všecky palečky i když tě zatím neznáme....moc moc držíme palůše

sirella
12. pro 2009

já ti nasýsla do alba 🙂 ....a ta fotečka vypadá slibně 😵

jarusenka
12. pro 2009

Sirel, no právě, že se u mě neděje nic. Mám MS, nemám jediný těhu příznak, jen se mi prostě dost zvětšilo břicho, což u mě není normální. Už šest let nosím stejný kalhoty a teď si je musím rozepnout, abych mohla dýl sedět. Ani netrpím na nějaké nadýmání, prostě ač rozum říká, nejsi těhotná, tak pohled na bříško svádí k pochybnostem.

sirella
12. pro 2009

jarusenko:Jak dlouho???Jestli to nechceš ventilovat tak mi písni do IP

jarusenka
12. pro 2009

Sir, co myslíš jak dlouho?

sirella
12. pro 2009

mhm....a ty jsi MS měla kdy?????

jarusenka
12. pro 2009

Poslední MS byla před třemi týdny. MS byla úplně normální, jako vždy, prý jsou ale ženy, co mají MS i v těhu. No prostě je to celý strašně nepravděpodobný, že bych byla těhulka.

sirella
12. pro 2009

jaru...jsem z tebe zmatená. 😕 ...já o m četla taky....uděláš nejlíp když zajdeš k dr....

jarusenka
12. pro 2009

Jo jo Sirel, díky za tvůj čas. Dobrou noc.

sirella
12. pro 2009

a u tebe hrozí že jsi těhu???(ne že hrozí ale že třeba vítáš těhu???)Písni...

sirella
12. pro 2009

jarus...goood night 🙂

jarusenka
12. pro 2009

Sirel, IP.

sirella
12. pro 2009

ok

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru