Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
23. pro 2009

Těhulky, maminky a snažilky, nedočítám, jsem v práci 😝

Přeji vám všem hezké svátky, hezké těhulení, šťastná a zdravá miminečka a snažilkám brzo // 🙂

aja.83
23. pro 2009

Ahoj holky, teprv před chvílí jsem se zastavila! Hrůza, a to jsem si myslela, že už mám všechno hotový! Dělali jsme bramborový salát, plnila jsem cukroví, uklízeli jsme, smažila jsem manžovi řízky, no naštěstí mi manža hodně pomohl. No a teď se jdu válet!

aja.83
23. pro 2009

Přeji vám všem krásné Vánoce, a do nového roku hodně zdraví, štěstí a hlavně těhulkám zdravé miminko a snažilkám ať se brzy zadaří! 😉

zlababa07
23. pro 2009

Ahoj babušky 😵 doufám, že odpustíte, že jsem k vám dlouho nenakoukla, chci Vám všem popřát krásné Vánoce, klid a pohodičku a co nejvíce toho nej nej nej do nového roku 2010. A taky samozřejmě ta nejzdravější miminka, nejkrásnější těhulení a všem snažilkám přeju, aby se nám co nejdříve splnilo to největší přání 😵

markee
23. pro 2009

ahojky,
tak já mám hotovo,až na vytření podlahy,ale jinak hotovo. Vánočky se povedli,salát taky. To mě moc těší.
Půjdu k TV ať si chvilku odpočinu a pak vlítnu na tu podlahu. Stromek ozdobíme až malá usne,teda ozdobí ho Míša,pže já makám x dní před Vánoci,takže ať si taky něco užije 😀
Takže krásné prožití svátků vánočních,bohatého Ježíška a to ve smyslu pro nás pro všechny-zdraví,štěstí,kulatící se bříška,pohodové porody a snažilkám krásné // 😉

murynka
23. pro 2009

moje milé virtuální kamarádky 😵 😵

přejeme ŠTASTNÉ A VESELÉ VÁNOCE,bohatého ježíška-ale o tom to není 😉 prožijte ho jak nejlépe dovedete..se svými nejbližšími a milujícími 😵 😵

těhulkám přeji hezký zbytek těhulení užívejte si to 🙂 a rychlé a pohodové porody 😀

maminkám přeji hodné děti at jsou zdravé 😵 plné úsměvu a zářících očíček 😵 😵

snažilkám přeji at co nejdříve objeví // 😉 a už se neopakuje to co se nám tady všem stalo.....

a přeji at do této diskuze moc holčin nepřibývá....

mám vás tu moc ráda 😵 😵

tady něco od nás:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

sarlotta
23. pro 2009

Ahojík holčinky, nestíhám, nestačím🙂)))))))))))
Krásné svátečky všem 🙂))) 😎 😎 😀

wergina
23. pro 2009

Ahojda holky, dloouho jsem tu nebyla, ale chci vám popřát hezké Vánoce do nového roku jen to nejlepší, mnoho zdraví, ale hlavně ty // a klidné těhulkování.

Jééé, sarlottko grutuluji k těhu 🙂

Jinak s mimískem jsme v pořádku a pomalu se nám to krátí, tak snad už to doklepeme do šťastného konce.

kvetinka7
23. pro 2009

AHOJ HOLKY,
PREJU VAM TU VSEM KRASNE A POKLIDNE VAMOCNI SVATKY A PORADNE NAJEZENYHO JEZUCHA ..
KTERY NOSI KRASNA A ZDRAVA MIMINECKA DO BRISKA 😵

kopa
autor
23. pro 2009

Ahoj snažilky,těhulky,maminky 😵 😵 😵 😵

Přeji vám všem Vesele Vánoce,hodně štěstíčka 😵zdravíčka 😵lásky 😵snažilkám moc přeji brzké //,
těhulkám klidný průběh těhotenství,maminkám aby mimča nezlobily a byli zdravé a dělali vám jen radost 😵

Doufám že pro nás bude rok 2010 lepší,ale hlavně aby to byl PLODNÝ ROK!!!!!(asi spíše platí pro mě a snažilky) 😀

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A mám vás všechny moc ráda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

katyna6
23. pro 2009

Ahoj moje milé povídací kamarádky 🙂

Jako holky předemnou i já všem tady přeji krásné a klidné Vánoce,spokojeným rodinkám,ať si navzájem užijí jeden druhého a miminek samozdřejmě nejvíc,maminkám čekatelkám příjemné těhuleníčko až do krásného konce a zbytku,tj.nám snažilkám....Sakryš holky,příští rok nám to musí vyjít se vším všudy!!! 😵 😵 😵

mějte se tady moc krásně holky,mám vás ráda a je mi tu s vámi dobře! 🙂

venuska
23. pro 2009

Ahoj holky moje 🙂

Přeji vám všem a celé Vaší rodině krásné Vánoční svátky, bohatého ježíška a krásný Nový rok 2010. Ať se vám vyplní všechna vaše tajná přáníčka a máte ten nový rok ještě krásnější než ten 2009.

Hlavně, ať přibývá těhulek a maminkám ať krásně rostou jejich zlatíčka 🙂

Nám těhulkám, ať porodíme krásné a zdravé mimča a pohodový porod 🙂

Dneska jsem byla v poradně a na monitorech a vše v pořádku. Malá je víc sesunutá hlavičkou dolu od předchozího týdne, jsem otevřená na 1cm...takže to může být každým dnem.

Udělala jsem dneska salát, dokoupila nějaké dárečky a zítra tady máme Vánoce. 🙂 Popravdě mi to ani nepřijde 😕 ale jsem moc šťastná, že mam v bříšku ten nejkrásnější dáreček 🙂

nicollka
23. pro 2009

Ahoj holky konečně mám pc. Moc moc vám přeji krásné vánoce, bohatého ježíška, hodně lásky a snažilkám //.

Konečně jsem se dostala k tabulce a co nevidím jsem 32dc, včera jsem malinko špinila ráno jinak vůbec nic. V pondělí už měla být mrcha ale včera test bílý. dnes pomazlíme a uvidím jestli se zítra mrcha rozjede. Kéž by ne, ale testy bohužel asi jen stres.

cajori17
23. pro 2009

Ahoj holky, uz je jsou tu napsana krasna pranicka,takze bych se jen opakovala. Preju vam krasne a pohodove svatky. Hlavne zdravicko a at se vam vyplni vsechny vase sny..... 🙂

cajori17
23. pro 2009

prominte ten preklep...... to "je" tam nepatri

handm
24. pro 2009

Ahoj holky!! Nechci se opakovat, všechno už bylo řečeno!!!
Užijte si krásný svátky, pohodu a klídek, snažilkám přeju rychlé a bezproblémové //, těhulkám příjemné a zdravé těhulení a maminkám, aby jim ti drobečci dělali jen samou radost!🙂
Mějte se krásně!!!
a 2010 ať je opravdu Plodný!🙂
😵 😵 😵 😵 😵

sirella
24. pro 2009

Ahojky holky 🙂
Stavila jsem se jen na chviličku ...popřát vám šťastné a veselé svátečky...hodně štěstí do nového roku a rok 2010 opravdu plodný...snad se všechny sejdem v tabulce s krásně naskakujícíma týdnama 😵 😉 ...a do nového roku samozřejmě hodně zdraví,štěstí,pohody a lásky vám všem...a taky co nejvíc splněných snů 🙂

a ještě jedna věc...všechny jste mi tu pomohly když mi bylo fakt moc ouvej...za to vám všem moc děkuju 🙂 Bez vás bych to nezvládla...a jak už jsem si několikrát přečetla tak se připojuju...mám vás moc ráda a ještě jednou moc moc díky za všechno 🙂 🙂

sirella
24. pro 2009

jo a málem bych zabudla...ode dneška jsem měla plánované snažení u stromečku...no a ke stromku jsem ani nevydržela a už se snažila 2x...včera v noci a dneska ráno 😉 Mám výbornou náladičku 🙂 tak vám všem jí kus posílám...Mějte se krásně...papa

kerrie
24. pro 2009

Krásné sváteční ráno, holčinky 😵 😵 😵

I my s Eminkou se připojujeme k přáníčkám....................Užijte si pohádkový den plný pohody a smíchu. A večer pod stromečkem ať na každou z vás čeká to, co si přejete úplně ze všeho nejvíc............možná se to nesplní hned dnes, ale v nejbližších dnech určitě ano 😵 😵 😵 Já vám všem posílám v balíčku hromadu štístka a taky poděkování za to, že jste 🙂 Zkrátka............KRÁSNÉ VÁNOCE!!! 🙂 🙂 🙂

aronek
24. pro 2009

Ahoj, připojuji se ke všem gratulacím 😀 No já jsem pod stromečkem našla zase nevolnosti a od rána bliju jak amina 😝 Ale to je fuk, doufám, že tam najdete něco mnohem lepšího 😀

martinkal
24. pro 2009

Ahoj všechny snažilky, těhulky a maminky 🙂
přeju Vám všem krásné Vánoce, hodně pohody a spokojenosti, lásky a dárečků.

Všem snažilkám ať brzo najdou // 😉

Všem těhulkám šťastné těhulkování a bezproblémový porod 😉

Všem maminkám hodná miminka 😉

A všem hodně zdravíčka a štěstíčka a splnění všech přání 🙂

Mám Vás ráda. pa pa pa 😀 😀 😀 😀

martinkal
24. pro 2009

A ještě něco 🙂 🙂 🙂 🙂 :
Děkuju všem za podporu a pomoc 🙂 v březnu 2009 ☹

flair
24. pro 2009

Ahojky kočky, chci vám všem popřát krásné svátky 😵 😵 😵 Taky bych vám chtěla poděkovat za to, že vás tu mám, je to prima 🙂 Krásný Štědrý večer! Jo a manžílek mi nakázal, že vás mám taky pozdravit, takže vyřizuju 😅 On je totiž taky rád, že vás mám, bo má aspoň klídek 😀

cajori17
24. pro 2009

Kdo lidi miluje, Vánoce oslavuje.
Jsou to svátky klidu a pohody,
měly by se urovnat neshody.
Proto v srdci tři slova mějte,
Milujte, Pomozte a Odpouštějte.
Když v tomto duchu svátky se oslaví,
přispěje vám to k náladě i ke zdraví.

Holky dekuju vam vsem za podporu,pomohli jste mi,kdyz mi bylo nejhur. Moc kamaradek nemam,ale mam vas!!!!!A za to jsem vam vdecna...... 😉

hanana
24. pro 2009

Ahoj holky taky se pripojuji pranim do noveho roku, vsem snazilkam // a tehulkam radostne tehulkovani a hlavne zdrava miminka xxx

kopa
autor
24. pro 2009

Ahoj holky 🙂
tak my byli dneska v Zoo,bylo tam príma 🙂
Také jsem vám všem chtěla poděkovat,že jste mě vždy vyslechli a poradily mi 😵 nejvíce děkuji za podporu když mi bylo nejhůř 😵 Opravdu mě vždy vaše slova potěšily a pohladily mě na duši...

My už jsem dávno po večeři.Přítelák se rozhoupal koupí mi Eleptical na cvičení,já ho vždycky moc chtěla,ale on byl proti 😠 😀 tak tedko projíždím net a vybírám...Ještě jsem si poručila Epilátor 😀

Tak všem přeji příjemný večer.

murynka
25. pro 2009

přeji krásný první vánoční svátek 😵 😵 😵

u nás vše klaplo krásně 🙂 večeře v půl 7 pak dárky....od manži jsme dostala to jak promítá ty fotky 😵 moc jsme si to přála a ted to máme puštěný a koukáme na fotky sofi pořád 😀 😀

sofinka dostala spousty dárku od oblečení po plenky..po hračky 🙂 odmanži dostala velkého tygra z medvídka pů 😵
od našich nej kámošů hajánka od fischer princ mořského koníka 😀

no a večer proběhl poprvé sex od porodu 😵 😵 a super snad lepší než před porodem 😅 😵

tercie
25. pro 2009

Vánoce jako z pohádek,
bez starostí a bez hádek.
Za oknem vločky padají,
v domě zvonky cinkají.
Nazdobený stromeček,
pod ním zabalený dáreček,
v pokoji vůně cukroví,
to už leccos napoví.
Klid a pěkné svátky,
v pohodlí křesla u pohádky.
Pak už je tu zas,
ten novoroční čas.
Co více jen přát,
ať kapr kosti neskrývá,
ať radost a smích přebývá,
spousta lásky i v okolí,
ať všechno zlé přebolí.
Krásné Vánoce a úspěšný nový rok 2010 přeji .... a jdu dočíst 😀

nicollka
25. pro 2009

ahoj holky tak my odjíždíme na slovensko a dojedeme cca 3.1. tak hned sem skočím a doufám uvidím nějaké nové //. Já zatím čekám mrchu, v pondělí a úterý slabunké špinění (krev žádná ani stopa) ani po sexu, sem myslela že to vyvoláme od tý doby nic, tak čekám, na testu taky nic a už je to hodně dlouho tak jen asi nervy...tak krásný nový rok

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru