Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
19. čer 2009

No pak jen Dennca a Eeliška, ale ta tuším taky netestuje? a Denču asi ani ještě neznám 😅

secretacka
19. čer 2009

Tak se tu holky mějte krásně a užijte si víkend a oslavenkyně oslavy. Pa a v pondělí písnu, jak jsme dopadli na 2.ultrazvuku.

secretacka
19. čer 2009

Kelly 1983: Lucíku pa, písnem si sms.

kopa
autor
19. čer 2009

Vroninka 29tt................................................................................čeká chlapečka
Bobinka 28tt ..............25.6.krev,30.6.KO.........................................čeká chlapečka
Kelly 21tt
Murynka 16tt..............30.6.KO,17.7.UTZ Gennet,22.8. UTZ 4D..........čeká asi chlapečka
Kagatkaga 18tt
Kupinka 17tt .............................8.7.velký UTZ a 10.7. poradna
Lucierob 18tt ............................
Venuska 13tt ............................23.6. NT Screening Gennet,22.6.09 poradna
Markee 11tt...............................23.6.poradna
Amynka 13tt..............................18.6.kontrola
Kerrie 9tt...................................1.7.kontrola + odběry testy, 9.7. UTZ
Květinka 9tt................................
Mirax 7tt.....................................25.6.kontrola
Farmaska 8tt...............................
Secretacka 7tt+6
Wergina... našla //..........................22.6.kontrola
Dennca 27DC
Eeliska 26DC
Kopa 26DC
Janička 22DC
Skritkova 22DC
Hanana 21DC
Cajori 17DC
If.v 16DC
Nicollka 14DC
Samsa 12DC
Martinkal 11DC
Markytaj 11DC
Tercie 9DC
Aronek 9
Stroužek 8DC
Ikopretinka 6DC
Paaja 4DC
Sarlotta čekatelka na 2 MS

tercie
19. čer 2009

Kopi jak se nám ta tabulka krásně rozrůstá co? 🙂

kopa
autor
19. čer 2009

Tercia já právě nemám důvod testit nemám tento měsíc příznaky těhu ani MS 😅 😀 Prostě nic!jsem ráda,že konečně první měsíc budu v klidu.

kelly1983
19. čer 2009

secretacka - včera jsem byla na té veveří, vše je tak já mám bát, znova nám potvrdili že to bude holčička, koukni do alba mám tam 3D fotečku a nebo jak budeš na icq tak ti ju pošlu.........a jak se jinak cítíš?

kelly1983
19. čer 2009

kopa - děkuji 🙂 😉

kopa
autor
19. čer 2009

rozrůstá se krásně,už vidím jak já budu jako poslední v tabulce už se na to těším 😀 😵 😵

tercie
19. čer 2009

Kopi já taky netestím, my nesexili 😀 Uvidíme tenhle cyklus, ale jestli budou manžovi dávat v práci takovej záhul jak doteď, tak stejně na něco tak vysilujícího jako je sex nebude mít náladu 😝

kopa
autor
19. čer 2009

Tercie mi sexovali asi dvakrát bez kondomu i se stříknutím,ale podle mě to bylo už po ovulce,takže taky nic 😅

kelly1983
19. čer 2009

kopa a tercie - nejlepší je nepočítat a nemyslet na to....a ono to přijde ani nebudete vědět jak.....

if.v
19. čer 2009

Farmi, posílám nejobrovitánštější gratulaci - a nejen k narozenínám 😀 .

if.v
19. čer 2009

holky, když jsem byla 13DC na rentgenu, může to mít případně vliv na ovulaci? nebo na kvalitu vajíčka? To asi jo, co?

kelly1983
19. čer 2009

if. - podle mě to na to vliv nemá

tercie
19. čer 2009

kelly tak to už bohužel vím, že tak to stejně nefunguje, nepočítat.. to bych se taky mohla dočkat až za 3 roky, kdybysme se s naší frekvencí měli náááhodně trefit do ovulky 😉

tercie
19. čer 2009

if teoreticky to možný je, záleží, co ti rentgenovali... jestli pánev, tak asi jo, jestli zuby, tak určitě ne 🙂

kelly1983
19. čer 2009

terci - no u mě to tak fungovalo, rok jsem měřila, zapisovala atd........a jeden měsíc jsem se na to vykašlala a bylo to🙂

venuska
19. čer 2009

Farmíku a Murynko: mooooooooooooooooooooc GRATLUJI ke krásným zprávičkám 

Farmíku, to se dneska bude oslavovat, co?

Mam z vás holky radost. Murynka už má to nejhorší za sebou.

Já už mam opět depku…dneska sice máme oslavu, ale začínám se strachovat, co bude v po. na gyndě? Řeknu mu, hned jak mi začne dělat UTZ, že chci slyšet jenom pozitivní zprávy…a basta. (o:
BOJÍM SE!!!
Výtok mam dneska jak blázen..normálně to snad ze mě teče…nemít slipovku, tak jsem jak od želatiny bílá.
Už píšu seznam, na co se ho zeptám.

tercie
19. čer 2009

kopi to vůbec neříkej, takový věci, jako že budeš na konci tabulky sama... já to jednou řekla ze srandy v našem březnovým tématu... že všichni budou mít tt a děti a já pořád snž... a ono to tak je, jsem tamodsud poslední, komu se nevede, a opravdu, jsou všechny těhule a nebo už mají prcky... tak nevím, jestli to je náhoda nebo ne...

venuska
19. čer 2009

Kopi: brzy to přijde, uvidíš….moc ti to přeji… (o: Jsi skvělá ženská, a určitě budeš hezká a šťastná mamina.

tercie
19. čer 2009

kelly tak to je fajn, že se vám to tak povedlo 🙂

Venusko já jsem dočetla až pak. takže ti taky přeju vše nejlepší 🙂
Ten výtok je v pohodě, to má každá těhule, nic to není, neboj !!

kelly1983
19. čer 2009

venuska - z ničeho se nestrachuj, vše dobře dopadne a výtoky budeš mít asi pořád, já je mám taky

kelly1983
19. čer 2009

terci - to jo ani jsem to nečekala....a to jsem to chtěla vzdát a čekala jsem jen na MS a že začnu zase brát prášky a MS jsem se už nedočkala...díky bohu teda🙂

if.v
19. čer 2009

tercie: dolní polovinu žeber...

venuska
19. čer 2009

Tercie: díky za info.(o: To víš, strach je strach…ale ke všemu mi ještě pobolívá to břicho, snad to není nic vážného…)o:

venuska
19. čer 2009

Kelly 1983: děkuji (o: A pobolívá tě v podbřišku a břicho? Jak se jinak cítíš? Nevolnosti už asi nemáš, co?
Hezky si to užívej (((o:

samsa
19. čer 2009

Farmi 😵 😵 😵
jen tak dal 🙂 , gratulace a taky vse nej k narozeninam.
Mury, tak moc gratuluju 🙂
Dneska same dobre zpravy, to je hezky den, i kdyz venku je priserne.

kelly1983
19. čer 2009

venuska - pobolívá pořád...jako bych to měla dostat...ale to je prý normální....nevolnosti nemám ani jsem nějak neměla, zvracela jsem asi 5krát když moc....no jinak se citím všeliak, tvrdlo mě bříško a zkracoval se mě čípek, musela jsem do nemocnice, kde jsem byla na kapačkách, ted jsem už doma na neschopence, nosím podpůrný pás a odpočívám...musíme vydržet co nejdýl to půjde.

tercie
19. čer 2009

Venusko fakt se neboj, mimčo teď už hodně roste, tak si jen dělá místo. Holt když cítíš bolest tak zvolni, odpočiň si 🙂 Ten strach naprosto chápu, ale to nejhorší máš už za sebou 🙂

Kelly promiň že se ptám, ty jsi taky měla MA nebo tak něco?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru