Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
22. srp 2009

Mury 😀 Běž radši taky bušt do řízků... jéje to by bylo dneska mrtvejch 😀

Jiti jakej bude mít Filípek pokojíček? Modrej, nebo jinej? 😉
Já mám taky žrací, ale u mě to není nic novýho 😀

jitie
22. srp 2009

mury, to David má spavou vždycky v neděli po obědě, nejhorší je, že se mě se teď přes den spát nechce,tak vždycky čumim na telku nebo internetím, a čekám až se vzbudí 🙄

murynka
22. srp 2009

asi budu ve zorávách 😀 😀 😀

jitie
22. srp 2009

bude žluto zelenej, ještě se musí položit podlaha a koupit nábytek...všechno vám vyfotím 🙂

murynka
22. srp 2009

jit 🙄 🙄 🙄 🙄 můj to má po každé ranní ☹

jako já také dělala raní 5 dní v kuse a nespala jsem 😠 😠 musela jsem vařit se psem atd...
on má druhou aje vysílenej chudáček 😠 😠 😠 😠

jitie
22. srp 2009

mury jen to ne, chudák Sofinka polosirotek a ještě máma v kriminále 😀

murynka
22. srp 2009

a já už fakt depkařím protože když není v práci maká na baráčku 😠 😠 😠

jitie
22. srp 2009

mury, tak to ti nezávidím, ho vzbuď a šup někam na procházku!!!
já jdu zkontrolovat toho mýho malíře 😎

tercie
22. srp 2009

Jiti a pak se vzbudí a chce se spát zas tobě, ne? 😀

Kopi ještě něco jsem našla :
Zřídka vysloví přímo lež, ale dovedou vás ošálit velmi nenápadnými metodami, což se dá stěží označit za čestnost, kterou neustále hlásají. Jejich nepolevující hledání pravdy a touha zakrýt vlastní motivy jsou nekompatibilní povahové stránky, a pokud se má Vodnář dozvědět pravdu o sobě samém, musí tomuto rozporu čelit.

Uran bez přestání trhá duši Vodnáře ve dví. Je to nevyzpytatelná výbušná planeta změny, která mu dovolí vidět do budoucnosti s elektricky modrou jasností.

Ta poslední věta myslím mluví za vše... a to jsem hledala, tohle na něj sedí, což?

Mury v půl osmý zapínám Novu 😀 Těhotná zbila vlastního manžela 😀

tercie
22. srp 2009

Mury, třeba má těhotenskou únavu, přece tatínkové jsou těhotní s manželkama, i přibírají a tak 😀
Musím toho mýho zvážit 😀 a na konci těhu to porovnám 😀

jitie
22. srp 2009

tak to já jsem taky věčně doma sama, ale David je pořád v práci..no člověk si nevybere.. 😒 hlavně, že se máme rádi

terci, no občas se mi chce spát, zatímco on vstává, ale já se vždycky překonám 😎

jdu si ke tchýni pro nakládaný hermelín 😎

tercie
22. srp 2009

Mury zase ale barák se sám neudělá, a přece to nedělá proto, aby nebyl s tebou, holt to musíš vydržet, až bude hotovo, přestěhujete se, a bude to zas o něčem jiným 😉
My co stavíme, tak se taky kolikrát jen míjíme ve dveřích, nebo se vidíme, když mu na barák donesu jídlo... o je holt daň. Už ani nevzpomenu, kd\ jsme spolu byli někde na procházce, nebo cokoliv jinýho, 2 roky jsme nebyli ani v kině...

tercie
22. srp 2009

Jiti ten jsem měla včera k večeři 😀

Já jdu pustit smečku, za chvíli jsem tu, ne že zmiznete 😉

jitie
22. srp 2009

já ho měla včera taky, jsem nakoupili v makru celý balení 😀

tercie
22. srp 2009

My ho kupovali taky v makru 😀 akorát už ho mám plný zuby, jím ho sama, manža tohle nerad, a už mi leze krkem, myslela jsem si že jich je tam tak pět, šest kousků, že to zmáknu, ale blééé už asi ne, budu muset někoho podarovat 😀

Neutekly jste moc daleko, ne? 😉

jitie
22. srp 2009

já tu jsem 🙂
my máme asi 15ks a už jsem 4 snědla 😎 😀

tercie
22. srp 2009

Ty jo to máš taky ještě co dělat, abys to zdlábla 😀

Hele JIti chceš něco vědět? Už mám doma dvě hajzlprkýnka, dobrý co? 😀

tercie
22. srp 2009

Kopi koukám i na blížence, a víš co o nás píšou? 6e jsme zpravidla štíhlí... to nevím, kde to vyhrabali 😀

Jiti co jsi ty za znamení 🙂 si na tebe taky posvítíme 😉

tercie
22. srp 2009

a Farmi je taky blíženec!!!! 😉 😀 to už jsme tři do party, holky kdo ještě patřte do naší party schizofreniků? 😀

mari111
22. srp 2009

ahoj holky,koukam ze tady se vzteky tluce do masa a za chvili asi do chlapu,co. kopiku nesmut zas ☹ to se zase urovna,mas ho pridrzet a hotovo,zadne strikani ven,takova skoda. 😉 to je jak kdyz pivari vylejes pivo 😀

jitie
22. srp 2009

to teda mám co dělat než to sežeru 😀
ty jo, už 2..a co s nimi budeš dělat, budeš je střídat???? 😀
já jsem váha

kelly1983
22. srp 2009

Ahoj holky, tak je hnusně co? Mě to teda neva pač mě ty vedra už nebavily🙂 i když jsem je strávila na koupališti. A co Vy??

ikopretinka
22. srp 2009

Ahoj
Tercie já se taky hlásím do party schizofreniků, jsem taky blíženec, sice těsně ale jo! 😀 (21.5.)
Jo musím uznat že by to sedělo. Nepíší tam něco taky o nervové labilitě nebo depkách???? 😀 😀 😀

ikopretinka
22. srp 2009

Tady je taky hnusně, odpoledne se zatáhlo a pořád ještě prší. Jsem ráda, protože už mě ty vedra totálně zničily. Konečně Tercie pustila ty mraky taky k nám. Včera si je držela celý den u sebe!!

ikopretinka
22. srp 2009

Haloooo Tercie kde jsi??? Tě tady pomlouvám a ty nikde!!! 😠 😀

tercie
22. srp 2009

kopreti my s Farmi jsme přesně o měsíc, 21-6 😀 taky těsně 😀 Tady o nás píšou, tak mrkni, ale depek jsem si teda nevšimla... http://www.marek.webz.cz/BLIZENCI.htm
A s těma mrakama jo, sem si je musela taky drobet užít nééé, u nás už bylo dneska zas pěkný dusno, fujtakxl ksindl jeden 😀

Jiti ono přišlo to prkno, a mě se moc nelíbí, je to dřevo, ale nalakovaný na bílo, a včera jsem ho přidělávala, možná teda blbě 😀 a je celý takový viklací, tAK JSEM SI DNESKA DOPO JELA KOUPIT jiný 😀 ještě jsem zvědavá, co na to řekne manža, na kterým se mu bude chtít trůnit 😀

bobinka22
22. srp 2009

Ahoj holky,
a kde je rak a beran?Ja to chci taky vedet. 😀

tercie
22. srp 2009

Bobi ahojky, tady jsou všechny znamení, jsou to citace z knížky Lindy Goodmanový a mě se moc líbí jak píše http://www.marek.webz.cz/index.htm

aronek
22. srp 2009

Ahoj, tak hlásím, že přítel je blíženec a já beran

ikopretinka
22. srp 2009

Díky Dvojče jdu to nastudovat 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru