Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
27. srp 2009

jo kopi myslela že by jen šmíroval aháá tak to jo! tak to takhle by ten můj zvládl i 40 bab 😀 😀 😀
ale to by ho moc dlouho nebavilo, bo on jak si nemůže taky máknout, nebo smočit, tak.. 😅 😅 😝 😝 😀

paajaa
27. srp 2009

farmi: teda ty to tady rozjíždíš 😲 😲 😀 😀 😀 . 6e tam máš u sebe ( nebov sobě) toho nového robertka- přiznej se. Nebo má přijet brzo manža.????

tercie
27. srp 2009

Jak nepodělila? Já myslela jako že ti ty pouta klidně pošlu protože se obejde i bez nich 😀

farmarska
27. srp 2009

to je Sorbonek ale šikula! ten by se mi hodil taky..šla bych s ním navštívit takový ty ouchyláky na který měly štěstí kopi a nikol 😠 ale poručila bych mu zkousnout do něčeho jinýho než do ruky 😀 😀 😀

farmarska
27. srp 2009

tercí já myslím, jak si psala o těch 30čurynách, že ani za nic se nedělíš... 😨

farmarska
27. srp 2009

tercí jo jo alspon jedna baba u chlapů musí bejt 😉 ale ten film si někdy půjčím...samozřejmě kuli těm ovcím 😀 😀

farmarska
27. srp 2009

pájí manža přijede až odpolko 😝 vibrátor je vedle mne (ne ve mně) na nočním stolku, je tam už od rána 🤐 😅 a taky tam zatím zůstane 😉 já si to pošetřím na odpoledne na manžlka 😎 😉

farmarska
27. srp 2009

jo jo holky, sex žrádlo a mimi 🙂 to jsou témátka 😵 😵 😵

farmarska
27. srp 2009

tercí kde jsi? 😕 si se vylekala! 😕 neboj! 😕 tak já ti nebudu brát ani pouta ani manžu 😀 😀 😀 😀

murynka
27. srp 2009

holky vy jedete 😨 😨

bobi gratuluji za chvíli budeš mít Vojtíška u sebe 🙂 😵 😵

mě dnes bolí hlava a je mi nějak divně ☹ ted jsi jdu dělat krupicovou kaši k obídku přepadla mě na ní chut 😀 😀 😀

tercie
27. srp 2009

Néééé drbu s kámoškou ze školy se mi tu tak nějak zjevila, hned jsem zas u vás 😉

mari111
27. srp 2009

teda holky ja ze jenom nakouknu a misto toho ziram,dobre tama 😉 ale ja musim spatky ke kosteti a pokracovat v uklizeni

mari111
27. srp 2009

bo ja jak bych se rozkecala tak tu zas prosedimcelej den 😀

paajaa
27. srp 2009

Farmi: to je fakt- šetři si vášeň na manžela 😉

Mury: no kaši bych si taky dala. Tak snad ti bude brzo lépe. 😵 😵

tercie
27. srp 2009

Mury já jí měla k obídku včera, jsem na tebe myslela při tom 😀

murynka
27. srp 2009

tercíku za celý život jsme jí nesnědla tolik co v těhu 😲 😝 😀 😀 😀

tercie
27. srp 2009

to já si jí jeden čas dělávala strašně časo 🙂 |K|dyž jsem přišla ze školy . Hoky jdu si taky najít něco k jídlu, páč už mám megahlaďáka

aja.83
27. srp 2009

Ahoj holky, zdravím Vás! Zítra mě čeká kontrola, doufám, že už mi doktor řekne konečně něco pozitivního!Minule říkal, že se mi nezavinuje děloha, tak snad už to je dobrý. Jinak je to měsíc od revize a musím říct, že čas fakt pomáhá, cítím se mnohem líp a těším se na snaženíčko. Holky, jak dlouho po revizi jste se začli znovu snažit?

markee
27. srp 2009

ahojky holky,tak já tu do teď měla dvě kamarádky s dítkama,takže jsme pokecali. Řekla jsem jim,co je teda u nás nového a že jako jsme z toho s nervama v háji,ale tak nějak jsme to pak zakecali,tak jsem moc ráda.
Aja, my jsme se začli snažit po druhé MS 😉 a vyšlo to hned.

ikopretinka
27. srp 2009

Ahojky holky,
jsem tu 😵 , Kontrola dopadla dobře, jsem zdravá jako řepa, vaječníky v pořádku. Chtěla mi dát pokud chci něco na podporu ovu, nevíte co se na to dává, máte s tím některá zkušenosti??? Já to zatím odmítla.
Teda to je téma 😀
Musím jít rychle uvařit a za chvíli vyrážím zase na poradu 😝

ikopretinka
27. srp 2009

Aja,
já po první MS

mari111
27. srp 2009

ikopretinko gratuluji ke kontrole,to je dobra ze si zdrava,tak sup na snazilkovani, AJO83 ja to mam taky mesic po,v pondeli to bude 5 tydnu po revizi a taky se chceme zacit snazit hned. pokud ti doktor rekne ze si v poho tak to muzes skusit

mari111
27. srp 2009

holky ja sem blba,sem si k tomu uklizeni pustila sladacky a bulim u toho jak amina,ach jo de na mne depka asi jak ma prijed ta moje rodinka a hlavne tehotna segry 😢 😢 😢

mateta888
27. srp 2009

ahoj ve spolek, před týdnem jsem byla na revizi a ted jsem si našla toto téma. mám jednu krásnou velkou zdravou holčičku, asi před rokem se zadařilo znovu ale nedopadlo to no a ted se to opakovalo s tím, že to byl zamlklý potrat. Tak nějak ani nevím jak jsem k tomu přišla, ☹ chtěla jsem se jen zeptat jestli náhodou nevíte jak by se tomu dalo předejít.
Dr. mi řekl, že se to stává a hotovo ale proč nebo co proti tomu dělat tone. tak se obracím na vás, Moc bych chtěla ještě aspon jednoho prcka 😵 , jedináčka nechci, ale nevím jestli mám ještě psch na další nezdar.

mari111
27. srp 2009

ahoj matete888 tak na tvoji otazku ti tady asi nikdo neopovi, i kdyz sme si tady kazda tim prosla,taky nam doktori rekli ze se to proste stava a bohuzel se to stava dost casto. mohu ti jen poprat silne nervi a co nejdriv dve carky na tehu teste. a jinak te vitam k nam do party a ver ze se ti po case s nama ulevi,je to tezke ale musime to zvladnout a doufat ze se brzo zadari a budeme mit vytouzene mimi,jak vidis v nasej tabulke uz je hodne tehuliek takze nic neni stracene i kdyz vim ze to moc boli, ja sem po revizi mesic a je mi porad smutno ale holky tady na konikovi mi moc pomohli. takze moc moc drzim palecky

kelly1983
27. srp 2009

Ahoj holky

kopretinko většinou se na to dává clostilbegit nebo clomhexal to je v podstatě to stejný, já ho taky brávala a pak po ovu duphaston.

mateta s tím se ani nic nedá dělat, je to vše na přírodě jak to zařídí,ale neboj však ono se zadaří.

kelly1983
27. srp 2009

bobi držím mooooc pěstičky ať máš už Vojtíška u sebe a můžeš o celého opusinkovat🙂

nicollka
27. srp 2009

ahoj holky tak domek se nám líbil, ted zkusíme vyjednat cenu a můžeme se stěhovat, je to obr až moc velký ale tak uvidíme, já se modlím at už je to naše.

A já jdu čůrat na další testík...tak na mě myslete hehe :D

nicollka
27. srp 2009

tak nic zase slabulinká čárka a než vylezla tak to chvilinku trvalo, takze zatím nic 😒 ☹

mari111
27. srp 2009

holky kde vsechny jste? ja ze kolik budu mit na docitani a tady nic 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru