Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

m.aa.b
17. zář 2009

Trochu? 😒 já bych řekla hodně 😅 Ale máš pravdu, jednou nás to štěstíčko musí potkat 😵 😉 😵

kopa
autor
17. zář 2009

Jsem tu jen na skok,šla jsem si udělat čajík a tak hodím tabulku 🙂
a mrcha přišla.

Aktualizace 🙂

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 34tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 32tt.........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 31tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 31tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 30tt .....................21.9.odběry,25.9. poradna .................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 29tt................KO 22.9 s velkým UZ ve 30tt.....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 29tt...................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 26tt..............................................................................čeká chlapečka
Venuska 26tt ...................24.9. poradna......................................čeká holčičku Natálku
Kerrie 23tt.........................22.9. 3D UTZ,23.9.poradna
Květinka 22tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 21tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku Bětušku
Samsa 19tt........................17.9.KO
Wergina 18tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 15tt....................23.9.KO+ 3D
Aronek 14tt......................1.10.triply,15.10.KO,29.10.Velký UTZ,
Mabe 11tt.........................
Tercie 10tt..........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 10tt......................5.10. NT screening
Zlababa07 7tt.....................8.10.KO
Skritkova DC?
Farmarska 29DC
Aja 83 19DC
Hanana 18DC
Flair 13DC
Handm 12DC
Sarlotta 10DC
Maarrtina 10DC
Eeliska 10DC
Ikopretinka 9DC
Mari111 8DC
Paajaa 3DC
Nicollka 2DC
Kopa 1DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS
katyna6......................čekatelka na první porevizní MS

sarlotta
17. zář 2009

kopi.. supr, ještě tam připiš m.aa.b,ju.

sarlotta
17. zář 2009

a ta mrša mě mrzí..... ☹

kopa
autor
17. zář 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 34tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 32tt.........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 31tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 31tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 30tt .....................21.9.odběry,25.9. poradna .................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 29tt................KO 22.9 s velkým UZ ve 30tt.....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 29tt...................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 26tt..............................................................................čeká chlapečka
Venuska 26tt ...................24.9. poradna......................................čeká holčičku Natálku
Kerrie 23tt.........................22.9. 3D UTZ,23.9.poradna
Květinka 22tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 21tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku Bětušku
Samsa 19tt........................17.9.KO
Wergina 18tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 15tt....................23.9.KO+ 3D
Aronek 14tt......................1.10.triply,15.10.KO,29.10.Velký UTZ,
Mabe 11tt.........................
Tercie 10tt..........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 10tt......................5.10. NT screening
Zlababa07 7tt.....................8.10.KO
Skritkova DC?
Farmarska 29DC
Aja 83 19DC
Hanana 18DC
Flair 13DC
Handm 12DC
Sarlotta 10DC
Maarrtina 10DC
Eeliska 10DC
Ikopretinka 9DC
Mari111 8DC
Paajaa 3DC
Nicollka 2DC
Kopa 1DC
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS
katyna6......................čekatelka na první porevizní MS
M.aa.b.......................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
17. zář 2009

Sarlott mě to tak nemrzí 😒 už jsem si an to zvykla.Tak snad příští měsíc bude pro nás radostnější 😵

kopa
autor
17. zář 2009

a jdu zase do hajan.

tercie
17. zář 2009

Ahoj holky, co novýho? Já se hlásím z pelechu, dneska se mi nechce nic ale lautr vůbec, tak jsem si zalezla a relaxuju, manža tradičně není doma, tak mám klid. Čekám, až mě vyžene hlad a jdu fofrem dočíst 🙂

kerrie
17. zář 2009

Kopi............mrcha jedna mrchovatá...........ať už se kouká od Tebe odstěhovat 😠
tak teď se hlavně vykurýruj a příští měsíc šupky dupky do dalšího snaženíčka 😉

tercie
17. zář 2009

Vitám m.aab, i když bych ji radši vítala někde úplně jinde... a kopi mrcha mě taky mrzí, jsem ti držela palce 😔 ...

maendy
17. zář 2009

maab plně ti rozumím,já budu zítra týden po revizi.Jsem pořád taková napnutá,ve stresu,unavená.
Snažím se na to nemyslet,ale tak jako ty vidím to ticho na uzv pořád.
Prosím čas at utíká.at to rychle otupí.

maendy
17. zář 2009

maab tady ti pomůžem,me to pomáhá hodně.

kelly1983
17. zář 2009

Ahoj holky, jak se máte?
Já jsem teď dorazila od dr...vše OK tak jsem ráda 🙂 Od 23.9. nastupuji na mateřskou dovolenou, utíká to...už jen 6týdnů.

Tercie, Kerrie jak se daří??

maendy
17. zář 2009

holky dosedli na me nejaké střevní potíže,To bude od těch nervů,to je pech.Ještě toto.

aja.83
17. zář 2009

Kopi, brzy se uzdrav! Mrcha jedna protivná, už je fakt trapná, že jo. Tak snad po nemoci zas bude snaženíčko a příští měsíc už to vyjde.

kerrie
17. zář 2009

Kelly............ahojík.............páááni, Ty už to máš taky za pár..........utíká to, utíká 😉 A jak se cítíš, všechno v pohodě?
Mě to taky letí.........pupík roste a příští týden jdeme na 3D utz, tak už se s manžou nemůžem dočkat 😵

tercie
17. zář 2009

Kelly ahoj, další úspěšná kontrola a mateřská za rohem, to je paráda 🙂 Já se mám fajn,malý snad taky...už bych ho potřebovala vidět, abych byla v klidu. Doktoři machrovali jak mě budou hlídat, a skutek utek, na UZ jdu až za 3 tejdny 😝 A mam hlas a nechce se mi z postele 😀

kelly1983
17. zář 2009

kerrie no jak se cítím? Teď už nic moc, bolí mě tříísla, kyčle, žebra....sotva lezu. 3D utz je super,to se Vám bude moc líbit.

tercie tak šupky s postele a netrap malý hlady 😀 však neboj, kdyby se jim něco nezdálo tak by jsi chodila častěji, ne? A je zatím vše v pořádku. Je to vždycky hrozně dlouhý to další kontroly, to já znám.

kerrie
17. zář 2009

kelly...........už to uteče jak voda, neboj 😉

kelly1983
17. zář 2009

kerrie no právě.....bojím se ale hrozněěěěěěěěě, já jsem hrozná na bolest ☹

aja.83
17. zář 2009

Neboj kelly, bude to v pohodě a celou dobu se budeš těšit, až budeš mít malou v náručí 😉

aja.83
17. zář 2009

Holky, dnes porodila má kamarádka kluka Ondráška a představte si, že porod trval jen půl hodiny. Ta má kliku, co? Malej musel vyklouznout jak po másle 😅 !

kerrie
17. zář 2009

kelly........já byla tenhle týden v rámci těh. kursu na exkurzi v porodnici a taky mi tam došel úsměv, když na mě dýchla ta realita.........Ale neboj se.........zvládly to všechny před náma, tak to zmáknem taky 😉 Musíme si říkat, že je to bolest, která má smysl a budem za to odměněný tím nejkrásnějším dárečkem 🙂

tercie
17. zář 2009

Však právě, a šest neděl, to je na mý nervy hodně...¨
Se vstáváním musím ješt ě hodinu vydžet, protože jsem se dala do stahování programu a jak se hnu tak je připojení v háji a můžu začít nanovo 😀 Ale prcek snídal, tak ještě vydrží 😀

Kelly neboj, na bolest zapomeneš v momentě kdy malou poprvé uvidíš 😉

maendy
17. zář 2009

Holky me se dnes k ránu zdál sen že rodím,narodila se mi nádherná holčička,jak mi jí dali tak na mě mžourala očkama.To byl tak živý sen.Ach ta realita ☹

tercie
17. zář 2009

Äja a to má první dítě? To se dá fakt jenom závidět... 😨 😵

maendy
17. zář 2009

holky už aby byli vánoce. 😖

aja.83
17. zář 2009

Terci, ne, už to bylo třetí dítě. A navíc je jí 38let.

tercie
17. zář 2009

Maendy já když o malou přišla, tak se mi pak v noci často zdálo jak ji kojím... holt podědomí a psychika se s tím musejí nějak vyrovnat...

kerrie
17. zář 2009

Jejdaaa a nemá ta kámoška nějakej recepis, jak porodit za půl hodiny? To by se nám tu šiklo, cooo? 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru