Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
2. říj 2009

Já splodila v březnu v prosinci jsem přenášela a mám zdravého kluka.A teď jsem splodila v červenci a v září bylo po všem.. ☹ .Ještě před pár chvilkama jsem do toho chtěla jít co nejdřív znovu,ale teď nevím...Zas váhám a pořád dumám.Mám ale strach abych druhé mimčo vůbec stihla tak nesmím váhat dlouho...Manžel to bere tak že to co se stalo je náhoda a chce jít do dalšího snažení klidně zas

sirella
2. říj 2009

katy:Máš pravdu...já si to i přesně zapsala a měla bych to asi mít pořád na očích nebo budu pořád měnit rozhodnutí...ale nikdy to nevzdám,to vím...jen je otázka kdy se začnem znovu snažit

maendy
2. říj 2009

žlabko ☹ Mě je to tak líto.Ani nevíš jak jsem byla štastná a plná naděje když se ti to povedlo a ted jsem s tebou zase dole.Máš pravdu,nechte se vyšetřit.My taky nechceme nic uspěchat než budeme mít výsledky genetiky v ruce.Gyn mě dnes pochválil že na to nespěchám.že měním práci a že se chci dát do kupy.

Bojím se že by mě to potkalo znovu.Musí tě to moc bolet a žádná slova ted nepomohou ☹
Jsem s tebou.A vztekám se na celý svět.Je to sprostá nespravedlnost.

Ta co mě nazvala jalovou krávou má dvě děti a obě těhu hulila jak prokoplá. 😠
Nechci ted otěhotnět,bojím se,ale při tom po děťátku moc toužím,moc.

farmarska
2. říj 2009

holky ted jsem si přečetla ten příběh, jak ta jedna rodila tu Theušku a fakt si myslím, že kdyby to někam přeposlala, že by za to dostala cenu, bo je to táááák krásně napsané!! 😵 od začátku jsem se tlemila 😀 samo to vygradovalo těma banánama 😀 😀 a mezitím mi tekly slzy dojetím 😵

murynka
2. říj 2009

farmi kde jsi to četla,????

farmarska
2. říj 2009

ježiš, mury já ti ted nevím, já už to zavřela, ale podívám se ti po tom, někdo tu na to dával odkaz 😉

murynka
2. říj 2009

už jsme to četla 😀 😀 😀 hustýýýý 😀 😀 😀

farmarska
2. říj 2009

tady to je! :
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...
jestli jsi to nečetla, tak si pěkně počti, myslí, že to stojí za to 😉 😀 😀

farmarska
2. říj 2009

jééé to jsem teda rychlík! 😀 😀 😀 😝

no já když četla jak nabízela hovna, tak jsem se tu normálně nahlas řehnila 😀 😀

farmarska
2. říj 2009

tak já si jdu udělat kafíčko a věnovat se trošku tomu svýmu miláškoj 😎 no a uvidíme, jestli ho přesvědším a něco dnes bude 😅 😅 😅 😉

markee
2. říj 2009

Tak a já mám obšitou záclonu. Ještě jí změřim a kdyžtak udělám tunýlek a nemusím to žabičkovat 😀 a zítra je pověsíííííme,se těšim. Zas nová věc v pokojíčku.
Holky já bych tak dělala děti,ale ale 😖

sirella
2. říj 2009

holky...prosím o radu.Před chvílí jsem začla slabě špinit a trošku pobolívá břicho.Do teď už to bylo v poho...může být něco špatně???

maendy
2. říj 2009

sirel,já to měla podobné,já měla tak bolesti a víc špinila střídavě,den v poho a dva dny ukrutné bolesti.
To se stahuje děloha a čistíš se.Lehni si a odpočívej,já si vzala ibalgin,ten je jak od bolesti tak proti zánětu.
Snad to bude ok 😅
Manžela mám dnes v práci,jdu ještě na skok za kamoškou.
Tak se mějte.Přeju klidnou a plodnou noc pro ty co se snažilkujou 😉

A ten příběh jsem četla manželovi nahlas a řechtali jsme se jak blázni.Dost dobrý. 😀

sirella
2. říj 2009

maendy:dík za částečné uklidnění.mě prostě vystrašilo,že už to bylo dobré a teď je to tu znovu.Uklidňuju se ale tím,že je to jen trošku...Měj se hezky...ahojky

mirax
2. říj 2009

ahoooj všem..hlásím návrat z dovolené!
Holky jsem stále hrozně unavená, z té lodi se pořád ještě houpu 😅 , i-když už jsme celý den doma!! Snad to brzy přejde.
Kdo chcete, koukněte na fotečky!
http://tobias.iprostor.cz/tenerife-zari-2009/te...

Moooc se mi po vás stýskalo, zítra hned půjdu dočítat a koukat, co se všechno událo 🙂

kerrie
3. říj 2009

Ježiš, co to čtu? 😨 Zlababi, mooc mě to mrzí.......... ☹ Drž se, holčinko, určitě to zvládneš. Dobře, že jdete na ty testy.......pokud něco zjistí, bude se to řešit a pokud ne, tak tím líp..........a budeš aspoň vědět, že je vše v pořádku!

Jinak vítám miraxku zpátky z dovolený..............fotečky kráááásný...........je vidět, že jste si to užili a to je dobře 🙂

murynka
3. říj 2009

ahojky holky 🙂

mirax vítám tě zpět a fotečky jsou kouzelné 😵 😵 museli jste se mít krásně a moc jste si o užili 😉 😉
a lod tě snad brzy přejde 😀 😀 pořádně s evyspi a bude líp 😎

katyna6
3. říj 2009

Pěkné ránko 🙂

mirax-hned jdu kuknout na fotky 🙂

katyna6
3. říj 2009

mirax-krááásný fotečky 🙂 🙂

nicollka
3. říj 2009

Ahoj holky, tak vstanu a co nečtu :( Žlabi přidávám se k holkám, mocmoc na tebe myslím a doufám že se najde něco a do třetice budete mít krásné miminko. Moc ti to přeju. To je tak smutné :(

Tak jsem přečetla jak šla na svět Thea - opravdu super , zavzpomínala jsem jak jsem psala našim do rakouska a jak to bylo krásné a už tu slzím :D chjo

Jinak jsem srovnala zatím všechny ovu testy a 15,16dc jsou uplně nejtlustější, krásné dvě ... tak nevím kdy to proběhlo nebo co a jak, uvidím ještě dnešní testík...no a hned hupsnu na manžílka, ale asi pozdě :(

nicollka
3. říj 2009

Mirax super fotečky...taky bych ještě v zimě zaletěla někam k moři, i sme chtěli ale už to nedáme, domek nám přiklepli, auto budem kupovat nejpozději do prosince, takže toho máme až až.

kopa
autor
3. říj 2009

Ahoj holky 🙂
Mirax vítám tě zpátky 😵 Fotečky jsou moc krásnééé 😵 Je to tam moc krásné 😵 A tobě to moc sluší s bříškem 😵

Jinak Nici já měla včera taky ovu test silnej 😀 dneska mám pojištěno 3x.Ale dávám potpm nohy na horu 😅 páč mi příjde,že to ze mě všechno vytejká 😔 😖

katyna6
3. říj 2009

kopa-ahojky,no ty jsi teda ďábel! 😀 .Den sotva začal a ty už 3x????Jestli to chceš pojistit ještě víc,zkus prstíčkovou metodu-Já když jsem to zkusila,tak další ms už nepřišla. 😉

kopa
autor
3. říj 2009

Katy já za to nemůžu 😅 dvakrát to bylo ráno po probuzení a ted před chvilkou 😅
Přítelák bere moc vážně to snažení 😅
Jako prstem to občas zkouším,ale příjde mi že je čípek dost hluboku,že sotva na něj došáhnu(tak si myslím,že už to ovule není) 😅

kelly1983
3. říj 2009

Ahoj kopi, tak držíííííííím moc pěstičky ať to sakra už vyjde a hlásíš // a co jinak?

Zlabi moc mě to mrzí co se ti přihodilo ☹

katyna6
3. říj 2009

kopa-to by bylo,aby to nebylo.Víc se už snad ani nemůžete snažit.Tak to teď přece musí vyjít.ne!? 😉

sarlotta
3. říj 2009

ahojík holčinky🙂)))))))))))
Tak hlásím že žiju... 2dny v práci.. oooooo... sem si mákla- úklid a okopávání 😅 . Navíc mám doma maroda - manžu, a malý taky furt kašle ... takže se mám co otáčet.
Do tabulky prosím 2DC.. aby toho nebylo málo 😠 😎 😀

nicollka
3. říj 2009

Kopi ty jo 3x :D no já si musím počkat až na večer..:(

nicollka
3. říj 2009

prstíkovou metodu jsem taky zkusila jednou a dnes taky zkusím, uvidíme myslim že nic.

Jinak taky se mi zda že to vše vyteče ven :D

flair
3. říj 2009

Ahoj holky🙂 Žlabi, úplně mě to zarazilo... Moc mě to mrzí 😔 K tomu ani není co dodat, drž se!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru