Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
30. říj 2009

Ahoj, přeji dobré ráno 😀
Já se musím zkulturnit a na chvilku jet do práce a něco trochu popapírovat ☹
Všem děkuji za gratulace k UZ 😉
kopi, vyhoď mi prosím z tabulky včerejší UZ a dej mi tam asi chlapeček, moc dík 😀
mury, včerejšek nazávidím, hlavně že to nakonec dopadlo dobře 😉

aronek
30. říj 2009

kupi, moc gratuluji 😀 😀 Už jste doma?

kopa
autor
30. říj 2009

Kupinko moc gratuluji 😵 😵 😵 😵 Jste to vzali hopem 😀 😀 Moc se těším na fotečky 😵
Já taky řvu dojetím a to nejsem těhu 😅 🙂

katyna6
30. říj 2009

tak jsem holky dočetla a ani nevím,jestli si to všechno budu pamatovat. 😅

murynka-to jste vzali docela hopem,ale pokud je vám spolu hezky,tak na co čekat!Schvaluji ti to! 😉 A dávej na sebe prosímtě pozor!!Taky tě ibdivuji-máš to za pára,le makáš pořád jako ďas!Fakt šikula!!!

martinka-jsi moc moc moc hodná!Děkuji!

aronek-velikááááánská gratulace k Uz i ke chlapečkovi.Ale já jsem na tom stejně,jako ty,taky bych raději holčičku.Ale co vymýšlím,já bych raději cokoliv!! 😀

tercinka-terci moc krásnej domeček i zařízení!Fakt moc pěkný.Něco takového by stačilo i nám.Ale budu ráda,když dáme do pořádku ten byt! 😅 😀

mari-držím palečky,ať na gyn.dopadneš dobře! 😉

murynka
30. říj 2009

leni ode mě ještě na dnešek porodili dvě holky 🙂 takže fakt dojemný 😵 😵

já už chci také 😀 😀 😀

kupina
30. říj 2009

Mury, to je překvápko, co? Pro nás bylo taky.... Ale jsme rádi, že je Matyášek v pořádku, protože se nejdříve myslelo, že si ho nechají na nedonošeneckém oddělení. Ale udělali pokus, zda to zvládneme a prý jsme to zvládli na jedničku. Takže Matýska už máme hezky doma... Ale porod byl šílený, jsem ráda, že to mám za sebou. Ale stálo to všechno za to.... 😵

murynka
30. říj 2009

kupi to je tedy překvápko 😕 😵 ale hlavně že jste v pořádku!!!!
jak šílený?povídej 😅 😅

katyna6
30. říj 2009

Kupi-moc moc gratuluji k chlapečkovi.To je náááádherná zpráva na začátek dne! 🙂 🙂 🙂

kupina
30. říj 2009

Aronku, včera jsem dorazili domů. Samozřejmě jsme museli - teda manžel musel - všechno na rychlo připravovat. No prostě chaosss.....

PS: Manža byl u porodu a přestřihl si pupeční šňůru a byl z toho asi vyjukaný víc než já, protože málem střihl doktorku....

PS1: Odrodila nás super doktorka, fakt není nad to, když jsou okolo Vás příjemní lidi...

kerrie
30. říj 2009

KUPINKOOOOOOO...............no to se dějou věciiiii 😵 Moc a moc gratuluju!!! Povídej, přeháněj......... 🙂

murynka
30. říj 2009

kupi to je krásný 😵 😵 😵 😵 a jaké je to být maminka 😵 ???

aronek
30. říj 2009

kupi, co přesně znamená, že porod byl šílený a moc nestraš, taky nás to čeká 😉

kupina
30. říj 2009

Mury, rodila jsem skoro přes 12 hodin a když už jsem fakt bolesti nezvládala, tak jsem chtěla epidurál, jenže ten už bohužel nešel píchnout.... Ty bolesti se mi vrazily do kříže, takže to bylo ještě o to horší. Manžu jsem na sále vůbec neregistrovala, byla jsem ráda, že se soustředím na mě a na mimi. Ale ta konečná úleva, když je mimi už venku je fakt nepopsatelná. Hned mi ho přiložili k prsu a nechali nám ho asi půl hodiny, pak ho teprve šli umýt. No a nechali mě prospat asi 3 hodiny a pak už mi ho nastálo přivezli na pokoj a začal koloběh starostí.... Ale krásných. 😉

murynka
30. říj 2009

kupi děkuju 🙂 😵 😵 no jo porod asi není hračka 😅 ale jak píšeš ten konec 😵 😵 😵

kupina
30. říj 2009

Holky strašit Vás nechci. U každé to probíhá jinak a věřím, že u Vás to bude v naprosté pohodě 😉. Moje kámoška rodila 20 minut.... Co víc dodat....

No musím končit, protože Matyášek začal plakat...

Papa

kupina
30. říj 2009

Mury být mamkou je krásný pocit a hlavně nepopsatelný 😵 😵 😵

A teď už mažu... 😉

murynka
30. říj 2009

kupi papa maminko a užívej si toho štěstíčka 😵 😵 😵 těším se na fotečky 😵 😵

aronek
30. říj 2009

kupi, nevím čeho se bojím víč jestli porodu, nebo píchání epidurálu ☹ Do kdy se vůbec dá píchat epidurál?

kerrie
30. říj 2009

Kupi, pa a děkujeme za krásnou zprávičku takhle po ránu 😵 😵

aja.83
30. říj 2009

Kupi, moc gratuluji k Matyáškovi! To jsou krásné zprávy! Ať jste zdraví!!!

kopa
autor
30. říj 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kupinka.............chlapeček Matyášek
Kelly 40tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 38tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 37tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 37tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Murynka 35tt..........5.11.monitor v nemocnici..................................čeká holčičku............Sofie
Jitie 35tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 32tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 31tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 29tt..................11.11.poradna+UTZ....................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 28tt.................. ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 26tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 25tt........................9.11 poradna
Wergina 24t......................2.11.KO
Martinkal 22tt....................5.11KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 21tt........................5.11.KO..........................................čeká chlapečka
Mabe 20tt.........................
Markytaj 17tt......................
Tercie 16tt.........................9.11. KO,12.11 KO a genetika
Flair 8tt..............................3.11.KO
Farmarska 6tt
Mari111 51DC
Hanana 30DC
Aja 83 29DC
Sarlotta 29DC
Eeliska 24DC
Maarrtina 21DC
Ikopretinka 18DC
Paajaa 18DC
Kopa 15DC........................................2.12.KO
Markee 13DC.......................................2.12.KO
Maendy 12DC
Katyna6 12DC
Nicollka 9DC
Handm 8DC
If.v nehlídá si DC
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS

handm
30. říj 2009

Kupi, moc a moc gratuluju!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵
takový krásný zprávy po ránu!! 🙂

Mury, ty na sebe dávej víc pozor, musíš víc odpočívat, máš toho moc s tou rekonstrukcí.. abys taky už nerodila zítra!! 🙂

a všem hezký den, nějaké // a dobré zprávy sem! 🙂

aja.83
30. říj 2009

Holky, teda koukám na tu naši megatabulku! Jestli dobře vidím, tak snad převažují těhulky nad snažilkama. No to je bomba, jen tak dál, za chvíli ať jsme tu těhule všechny! 😉

handm
30. říj 2009

Aji, a tys navíc na špičce tabule!! .)
tak třeba se přesuneš hned teď 🙂

kelly1983
30. říj 2009

Ahoj

kupi gratuluji k chlapečkovi, at jste oba zrdaví a at se mu tady líbí.

Jinak já už nekrvácím takže to dr. jen asi podráždila vyšetřením, takže musím čekat dál no.....

aja.83
30. říj 2009

Handm, kéž by! Uvidíme. Mě tak nahlodal ten doktor, když mi řekl o tom žlutém tělísku a že už je třeba zaseto...Ale zase se k tomu nechci upínat. Včera mě pobolívalo břicho jako před MS, doufám, že nedorazí a jsou to spíš bolesti k otěhotnění 😉

handm
30. říj 2009

Aja, jeeee, kdy ti doktor řekl o tělísku?!! Ty jooo, to by bylo super!! Tak už se těším, že ti MS nedorazí a v pondělí budou samé dobré zprávičky!! 🙂
Je zajímavý, že mě teď břicho před MS vůbec nebolí...:( Nechápu to.. když jsem brala prášky, tak mě bolelo docela dost, ale teď nic.. teď mě bolí jen v půlce cyklu zhruba, při ovu...

aja.83
30. říj 2009

Handm, na kontrole v pondělí. Prý pokud nedojde k oplození tak do 14ti dnů tělísko zmizí, jinak to zatím nic neznamená, jen to, že bylo uvolněno vajíčko.

handm
30. říj 2009

Aja, ahaaa. Já si někdy připadám jak alenka v říši divů 🙂) jsem evidentně na hodinách biologie nedávala pozor 😀 😀 😀

Tak budu držet palce!!!
Co ten zubař?! DObrý?

aja.83
30. říj 2009

Handm, zubař dobrý. Měla jsem prasklou jednu plombu, tak mi ji vyměnil. Musím tam ještě znovu za 14dní, na přebroušení. Jinak prosím Tě, já taky o tom tělísku nic nevěděla, přečetla jsem si to na netu. Já už si myslela, že jsem těhu, ale to ještě ne, to jen když se uvolní vajíčko, tak z prasklého folikulu vznikne žluté tělísko. Pak buď dojde k oplodnění vajíčka, tehdy tělísko zůstane ještě nějakou dobu v děloze, nebo nedojde k oplodnění a tělísko zaniká. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru