Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

flair
2. lis 2009

Aji, držím pěstičkyyyyyy 😵

aja.83
2. lis 2009

Flair, děkuju. Mně už 3.den bolí v podbřišku, tak čekám, jestli to dostanu, nebo jestli to znamená něco jiného!!!Furt chodím na záchod a zkoumám, jestli jsem to nedostala a vždycky se modlím, aby neee. Prdlouš, uvidíme co z toho bude.

flair
2. lis 2009

Aji, to dobře znám 😠 A abych pravdu řekla, tak i teď pokaždé, když jdu na wecko, tak koukám na papír, jestli není krev, prostě kvalitní psycho 😖

aja.83
2. lis 2009

Flair, no jo, jsou to stresy. A co Ty? Jak se vede? Je Ti špatně, a co kontrola?

flair
2. lis 2009

Aji, mě pobolívají prsa, jsem unavená a občas je mi tak divně, ale nic vážnýho. Spíš mě trápí nechuť k jídlu, normálnímu jídlu. Musím se nutit k obědu 😝 Já tak pozobávám sem tam něco, samé nezdravé, ale normální jídlo eee. Zajtra jdu na kontrolu, tak se fakt bojím...

belatka
2. lis 2009

ahojky holky,tak vás mooooc zdravím...konečně můžu psát relativně v klidu a bez bolestí..koukněte mi do albíčka...je to už za mnou 😵 některé mě tu znají,některé míň,ale stejnak vám mocinky přeju aby // skákaly na testíky jako blešky do psího kožichu,těhulkám co nejhezčí a nejdelší těhotenství a všem co už ten den "D" očekávají každým dnem tak ať všechno proběhne v naprosté pohodě... 😵

Mury,ty už to taky budeš mít za pár což? 🙂 těšíš se??? 😵

aja.83
2. lis 2009

Flair, kontrola bude v pořádku, uvidíš! Všichni ti tady držíme pěstičky! 😉

flair
2. lis 2009

Aji, děkuji 😵
Belatko, holčičky jsou sladké 😵 😵 😵 Nádhera! Už jsem ti gratulovala, jak jsi to oznámila, ale ještě jednou obrovská gratulaceeeeee!!!!! 😅

belatka
2. lis 2009

ahojky flair já nevěděla jsetli to semka došlo,měla jsem jen mobil a pořád to hlásilo chybu 😒 a navíc po těch opiátech co mi dávali na bolest jsem ani nevěděla co máčkám 😀 děkuju moc...9tt tak to je paráda,trápí tě nevolnosti?

flair
2. lis 2009

Belatko, tady jsme byly všechny nadšené🙂 ten den oznámila i Kupinka, že už není 2v1, tak bylo všeobecné nadšení 😅 Já jsem v poho, trápí mě jen nechutenství, ale to není nic dramatického 🙂 Jen se bojím na zítřejší kontrolu, ale to tu známe všechny🙂

kopa
autor
2. lis 2009

Kdepak všecky jste??

Aji já bych to do středy nevydržela 😅 😀 Držím palečky.

murynka
2. lis 2009

ahojky

leni také jsme nespala ☹ v noci docela mazec fakt jsem myslela že odjedu do porodnice ale nechali by si mě tam tak jsme vydržela 😒
od rána mi odchází zátka holky myslím že do 14 dnů porodím 😅 😅 😅

belatko těšíme se moc 😵 😵 vaše zlatíčka jsou nádherný moc závidím 😵 😵

kopa
autor
2. lis 2009

Markét jé zátka 😅 😅 no tt máš už dobré,a mímo je tak velké 😉

kopa
autor
2. lis 2009

A Farminka už je taky na cestě semka vid??? 😀 😀 😀

farmarska
2. lis 2009

ahoj frajerky 😉 jak je dnes? 😉
kopi já tě včera čekala a ty todle 😠 copak nemáš kulicha a peřovku 😀 😀 zima nezima...dyť to máš ke mě kousek 😀 😀
jdu vás dočíst 😉

kerrie
2. lis 2009

ahojda 🙂

Belatko...............holčičky jsou nááádherný a Tobě to taky moc sluší. Posílám velikou gratulaci 🙂

Mury...................tak to už bude opravdu chvilinka a budeš mamkou 😵 A jak se cítíš teď? Je to lepší, než v noci?

kopa
autor
2. lis 2009

Farmi peřovku nemám 😀 mám jen zimní kabát 😀 😝 A kulicha mám 😀 ale raději nenasazuji 😅 Farmí jo kousek..... 😎 tak přijed ty 😝 😲

farmarska
2. lis 2009

flair držím na zejtřek moc moc palečky!!!! 😵 😵 😵 já tam jdu na půl desátou a ty?? jak se pak ale dozvíme jak jsi dopadla, když tu nebudeš?? 😨 😨 my potřebujeme slyšet ty dobrý zprávy! 😵 se potřebujeme nějak dobít v tomdle hnusném počasí 😉 hele pošlu ti mý číslo na mobil a ty když tak pískni ju 😉 😉 😉

murynka
2. lis 2009

keri ted se cítím tak jako když jsem se počůrala 😅 je to nepříjemné jak to jde pryč 😖
ale poslové jsou pryč 😒

kopi já vím 😉 už ybch mohla porodit ale at tam chvilku ještě je 😵 😵

flair držím na zítra všechny palce co mám 🙂

kelly1983
2. lis 2009

Ahojky

mury jj stále tady, já to snad vidím, že mě ten porod budou na konec vyvolávat ač to bych teda fakt nerada.
A co ty??

farmi tak co? Jak se ti těhulkuje,vše v pořádku?

kopa
autor
2. lis 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kupinka.............chlapeček Matyášek
Kelly 41tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 39tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 38tt...................má trombofilii......................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 38tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Murynka 35tt..........5.11.monitor v nemocnici..................................čeká holčičku............Sofie
Jitie 35tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 32tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 32tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 29tt..................11.11.poradna+UTZ....................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 28tt.................. ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 27tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 26tt........................9.11 poradna
Wergina 26tt......................2.11.KO
Martinkal 22tt....................5.11KO.............................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 21tt........................5.11.KO..........................................čeká chlapečka
Mabe 21tt.........................
Markytaj 18tt......................
Tercie 17tt.........................9.11. KO,12.11 KO a genetika
Flair 9tt..............................3.11.KO
Farmarska 6tt......................3.11.KO
Mari111 54DC........vyvolávačka
Aja 83 32DC
Eeliska 27DC
Maarrtina 24DC
Ikopretinka 21DC
Paajaa 21DC
Kopa 18DC.......................................2.12.KO
Markee 16DC......................................2.12.KO
Maendy 15DC
Katyna6 15DC
Nicollka 12DC
Handm 11DC
Sarlotta 3DC
Hanana 2DC
If.v nehlídá si DC
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS
Sirella.........................čekatelka na první porevizní MS
Zlababa......................čekatelka na první porevizní MS

kopa
autor
2. lis 2009

😵 Wergi držím palečky na dnešní kontrolu 😵

farmarska
2. lis 2009

ajíííí držím palce!!! 😵 😵 😵

belatko, krásný fotečky kulíšků 😵 😵 😵 a jde holky od sebe rozeznat? 😉 mě přišly hodně podobné 😅 no jsou krásný obě!!!! 🙂 🙂 🙂 uplně mě to dojetím vehnalo slzy do tváře 😵
ještě jednou gratuluju! 😵

farmarska
2. lis 2009

holky ani jsem vás nestihla pořádně dočíst a už musím zase na chvilku zmizet.. dorazila mamka,a le bude to jen na skok 😉

kerrie
2. lis 2009

Mury, to věřím, že je to nepříjemný 😨 No, hlavně že ty poslové se umoudřili.
A jak je to s tím donošením? Za donošený mimi se považuje to s ukončeným 37tt nebo 38tt? Já četla obojí, tak nevím, co je správně................ 😕

kelly1983
2. lis 2009

mury jak ta zátka vypadá,máš to s krví??

kerrie
2. lis 2009

Kelly..........kdy Tě čeká nějaká kontrola? 🙂

kelly1983
2. lis 2009

kerrie rodit mám ve středu a na kontrolu jdu ve čtvrtek.... ☹ já chci porodit normálně a už teď a ne čekat jak oni mě určí termín....ach jo,mě to tak štve.

kerrie
2. lis 2009

Kelly, já se Ti vůbec nedivím................tohle čekání je na palici. Nedávno tím prošla moje kamarádka a vím, jak jí to bylo nepříjemný...........Ale tak aspoň se třeba nějak domluvíte na tý kontrole. I kdyby Ti to pak měli vyvolat, tak už budeš mít aspoň vidinu nějakýho konkrétního data..........i to už je pak úleva 🙂

kelly1983
2. lis 2009

no to jo,ale je lepší když to přijde a nečekáš kdy, než když jdeš na nějaký konkrétní datum...toho se docela bojím 😨 a kamarádka šla na vyvolání,nebo nakonec porodila sama??

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru