Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
5. led 2010

udělám ho ze srnčího.. ale až večer, až rozmrzne🙂))) kysané zelíčko mám 😎

hamdn to víš, že jo 3x denně objímám záchodovou mísu🙂))) už jsem si zvykla.. dopolko je to pravidelně. Ráno posnídám banán a vodu, odvedu malého do školky a jak vylezu schody tak už letím... ale jsou to jen kyseliny... vyprázním žaludek a můžu se nadlábnout🙂 ... pak si dám malý oběd-frčím pro malého a jak dojdem, tak mi je zas odpol. těžko..takový pocit plného žaludku... někdy to ustojím, někdy ne.,, pak si dám svačinku a večer už ok.... jinak to prostě nejde.... co už

mirax
5. led 2010

Tak jestli máte někdo náladu na román 😀...

http://www.mojetehotenstvi.cz/muj-porod-pozor-j...

handm
5. led 2010

šarlot, ty jo, tak to je husty.. 🙂 ale člověk si opravdu zvykne na všechno, zřejmě 🙂 a hlavně pro mimi co by neudělal, že.. 🙂

sarlotta
5. led 2010

ahoj marti🙂)

ahojík mirax🙂))

holky těhule, bolely Vás prsa ? ze začátku... mě hrooozně... kdy to přejde ? 😅

mari111
5. led 2010

ahoj holcinky,
handm potichounku gratuluji 😉 a drzim palecky 🙂
tak ja sem byla vcera u doktorky a dala mi ambrosan a alerid a ze mam pit hodne caju,spis vlaznej a mokrej obklad na krk ale ze uz se mi to lepsi,uz asi nic neslisela na plicich nebo co mi poslouchala. no hlavne ze uz nemam horecky ale porad ty zachvaty kasle ☹ to uz mne neba

mirax
5. led 2010

sarlott..teda ty se taky celkem problinkáváš začátkem 😒 😅 , ale ono to už brzo přejde! 🙂
Prsa mě u Tobíka nebolely, teď mě bolely asi od 15tt a dlouho...posledních pár týdnů už nebolí, jen si někdy připadám jak gorilí samice..když si sednu a nahrbím se, tak mi ty prsiska dosáhnou až na břicho a to je pro mě teda děsný pocit 😀 😀 😀

mari111
5. led 2010

koukam ze probirate nevolnost, tej uz mam taky az az, no to predtim mi bylo zle jen obcas, zato ted mi je na zvraceni furt,rikam si ze to je znameni ze vse bude v poradku 😅

handm
5. led 2010

Mirax 😀😀😀😀😀
třeba mojí švagrový zůstaly po porodu (přestala brzy kojit, musela kvůlinějakým lékum) snad šestky prsa.. fakt skoro neštěstí. Ona je jinak štíhlá, spíš drobnější a ty prsa jí normálně uplně deformujou.. teď je znovu těhotná, tak jsem zvědavá, jak to skončí.. ale myslím, že pak až přestane zas kojit, půjde na nějakou "upravu", protože jí bolí děsivě záda...

sarlotta
5. led 2010

mari, chuďátko... dělej si ty priesnitze to pomáhá od bolení v krku. u těch čajů pozor na šalvěj.. pij spíš jen šípek, heřmánek, kopřivu... nebo pro těhule,,, čaje na nachlazení ne.

mari111
5. led 2010

sarlotko caj na nachlazeni nepiju, to vim ze se nesmi. piju zatim ovocne, ale az pudu do mesta tak si koupim nejaky pro tehule. a jak se jinak dneska citis?

sarlotta
5. led 2010

já🙂) no včera sem byla na utz tak se mám fajn🙂)) mimís si pěkně plaval... to mě nabíjí energií. Ráno jsem byla na masáži 😵
Já bych třeba ten ovocný čaj vůbec nedala 😲 to Ti musí být šoufl i z toho. Já piju už jen vodu🙂))))
Pila jsem meltu s mlékem, ale to taky už nesnesu.

sarlotta
5. led 2010

Mirax... hehe... já půjdu po druhém kojču určo na plastiku, když našetřím, s mýma 160cm a prsama(tipuju tak F-G) už na to ani nejsou písmenka. Na záda trpím už dlouho, chodím každé 3 týdny srovnat hřbet🙂))

sarlotta
5. led 2010

handm nenapíneeeeeeej............................. už jsi volala? 😉

mari111
5. led 2010

no to nevim jestli mi je zle z ovocneho caje, skusim pit teda hermanek nebo koprivu a uvidim, sipek moc nemusim. koukala sem ti na fotecku mimi, ti zavidim, mne teprve prvni kontrola ceka, doufam ze to bude v poradku jo a masaze ti zavidim, bych si taky dala asi neco vymyslim

mari111
5. led 2010

mirax taky sem ti uz shlidla album, to ma Tobik poradnej teren 😀 to aby ste mu koupili poradnej Jeep za chvili do vany aby mohl jezdit mamince po brisku jen sem zvedava co mu na to rekne sestricka az vyleze z briska ze po ni jezdil 😉

sarlotta
5. led 2010

jo mari, masáž je super.. akorát v těhu si nech masírovat jen horní čáast zad a krk.. bedra raději ne. Musíš říct masérce že jsi těhu🙂
ta fotečka je ze 7tt. Včera to bylo ještě lepší🙂), ale další foto si nechám udělat až příště-v druhé ordinaci má lepší utz a taky jdem na NT-tak tam si nechám udělat foto 😉

sarlotta
5. led 2010

zkus těhu čaj od lerosu nebo roobois můžeš taky 😉

mari111
5. led 2010

tak to uz se tesim na dalsi foto miminecka a skusim si koupit ten caj pro tehu 🙂

handm
5. led 2010

šarlotko, byl ajsem na obídku a ted hned volala ale zatím nejsou výsledky. měli tam hroznou frontu, na té krvi.. na odběry spousta lidí.. tak ještě vydržím.. no 🙂
Ahoj MAri, doufám, že už je ti líp!! 🙂

martinkal
5. led 2010

Tak jsem tu 🙂

Mari, Eliško, Handm moooooc blahopřeju k takovému novoročnímu dárku jako jsou // 🙂 🙂 🙂

Venuško tobě k narození Natálky, je krásná 😀

Šarlotko tobě blahopřeju k úspěšné kontrole, zase ti spadl kámen ze srdce viď? 😉

Flair, protože to je dlouho co jsem poprvé rodila, tak si první pohyby nepamatuju, ale teď jsem je cítila kolem 16-17tt, ale prvorodičky je cítí později, kolem 20tt.

Tercí nezáleží na tom co teď jíš, tu těhotenskou cukrovku poznají z toho jak se ti za ty dvě hoďky po vypití sladké tekutiny, vstřebává cukr v moči a v krvi. Takže teď normálně jez 😀 to neovlivníš.

Postýlku jsme teď dostali pod stromeček od mé nejstarší dcery, je krásná, bílá a Lenka jí vybrala úplně sama, bylo to překvápko, protože celou dobu tvrdila, že má pro nás jen maličkost, protože ona jako studentka VŠ, nemá moc peněz 😀 , ale chtěla nás jen zmást. Moc nás to potěšilo. 😉

kerrie
5. led 2010

Miraxko..........hned jsem přečetla Tvůj popis porodu................já jsem zatím přesně v tom stádiu s poslíčkama a říkám si, jak poznám, že rodím 😀 😀 😀

martinkal
5. led 2010

Eliško chápu proč už chceš být aspoň ve 25tt, taky jsem začala být klidnější po 22tt, kdy jsme o mimi předtím v březnu přišli, vím, že s pupeční šňůrou můžou být problémy v jakémkoliv týdnu, ale tím, že malá pořád kope, minimálně mě kopne jednou za hodinu, tak jsem víc a víc v klidu. 😉

mari111
5. led 2010

ahoj handm, jo uz je lip, jen ten kasel aby uz prestal a bude to v pohode 😉 hlavne dej vedet co ta krev, hned jak se to dozvis ,ju ,sme nedockave 😉

handm
5. led 2010

MAri to ja jsem taky nedočkava!🙂
a tys byla na krvi?! Anebo už si byla u svojí gynDr?!

mari111
5. led 2010

ne ja pudu az pozdeji, az uz bude jasne ze uz musi byt srdicko asi za tyden nejdil dva

sarlotta
5. led 2010

handm🙂))) kakra... a máš volat ještě dnes ju ? 😉

mari v 7tt už je srdíčko 😎

handm
5. led 2010

šarlotko, jojo, dneska ještě- jsou tam do 8, krevníci mylsím do 3, takže to zkusím tak za půk hodky.. potřebuju stejně se sestrou mluvit, abych se případně objednala..
a taky mám nějaký výtok, nejspíš jak jsem nastydla trochu...
ale pro jistotu..

sarlotta
5. led 2010

ahojík marti, si to slyšela cooo, to žuchnutí... ale největší bude 25.1, po NT... doufám 😎

juuu pohyby tak brzo🙂 se těším.

mari111
5. led 2010

sarlotko ja vim, taky uz bych sla ale nechci se unahlit. ja presne nevim kdy se to povedlo, takze radej jeste pockam, ted sem stejne jeste nachcipana, tak mozna pristi tyden tam skaknu , sakra ale mam strach 😠

sarlotta
5. led 2010

mari neboooj... ale já se taky bojím 😅 😉 vždycky. doktor je na mě hodný a hned jak zapne utz tak říká je to v pořádku máme srdíčko🙂)) nehledí do toho 😀 😀 a pak se v klidu kocháme a měříme.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru