Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mateta888
8. únor 2010

martinkal : a jak se to stalo takhle pozdě já to nechápu, už jsem byla docela v klidu a ted teda nanovo. 😒 Důvod proč co bylo špatně nebo co se stalo ti řekli ? Já mám zatím všechno ok a jsem ráda že tomalý zítra uvidím na utz, i když mám ted obavy to budou nervy než uvidím srdíčko.

mabe
8. únor 2010

Farmi, drz se holka ☹

markee
8. únor 2010

To snad není pravda !!!!!!! ☹ ☹ ☹ Proč,proč je ten život tak svinskej. Já si to nechci ani představit,ale bohužel najednou vidím září a co vše se mnou dělají,jen abych porodila-potratila. Farminko,je mi to ták strašně líto. Nepřála bych ani tomu největšímu nepříteli tohle zažít a což teprve některé z vás. Já fakt půjdu tento týden k psycholožce. To nejde ustát ☹

martinkal
8. únor 2010

mateta888, vše bylo ok, ale pupeční šňůra se začala v jednom místě ztenčovat, až byla tak tenká, že jí neprocházely k miminku žádné živiny a kyslík, a miminko umřelo. Prostě v jednom místě pupeční šňůra vypadala prý jako když ždímeš třeba ručník, úplně úzká a zkroucená. Nejde to ovlivnit, nikdo za to nemůže, prostě mechanická chyba. ☹
Nechci už na to myslet, ale byla jsem nakonec "ráda", že miminko nemělo žádnou genetickou chybu a mohli jsme se hned snažit o nové, protože tohle s tou pupeční šňůrou se stává jedné z 1000 žen. Prostě smůla ☹

Takže na to nemysli, vše bude ok 🙂

martinkal
8. únor 2010

Holky o jaké reportáži jste tu mluvily? Jaká létající miminka??????

casia
8. únor 2010

taky by mě to zajímalo, nemáte odkaz na nějaké to video nebo reportáž?

kvetinka7
8. únor 2010

FARMI, je mi to hrozne mooc lito.. nemam ,co bych k tomu vic rekla 😢
to snad uz neni mozny!!! 😢 😢
ja bych se totalne slozila 😢

hanana
8. únor 2010

farminko je mi to moc lito , boze holky proc se toto deje, me to taky pripomelo brzen 09 ach jo, zivot opravdu nekdy neni fer 😢 😢 😢 😢

ikopretinka
8. únor 2010

Ahoj holky,
to je šílené, už nemám ani sílu dočítat. 😢 😢 😔
Farmi , je mi to strašně mooooooc líto,

tercie
8. únor 2010

Musela jsem jít něco dělat, abych zaměstnala hlavu ale moc mi to nejde.

Farminka teď psala,že má po příjmu, v ruce kapačku,do břicha dostala inj. proti srážlivosti krve a do čípku tyčinky na roztažení, a zítra jí budou vyvolávat porod. Uvažuje, že už žádný další dítě nechce ☹

Pokusila jsem se o povzbuzení ale v týhle chvíli nepomůže nic, pamatuju si svůj duben 09... Alespoň jsem vyřídila vše od vás...

handm
8. únor 2010

terci, díky za zprávy..
i když jsou tedy pekelny..
ani se farmince v tyhle chvili nedivim, ze tak uvazuje...
mě to uplně poslalo do kolen.. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
dokonce jsem přemýšlela, ež sem přestanu radši chodit, abych nevěděla žádný takový ošklivý zprávy.. to je prostě hrůza...

jitie
8. únor 2010

holky, co to čtu ☹ 😢
farmi, to je moc líto, to je tak nespravedlivý!!!!!!!!!!!

tercie
8. únor 2010

Casi,marti je to na FCB a nebo tady na kojencích je diskuse létání miminek...ale já fakt neměla odvahu se na to dívat, když jsem četla co tam s těma dětičkama dělají, je to síla!!!

Jiti ahoj,co vy s Filípkem, jste v pohodě?

tercie
8. únor 2010

Jdu si udělat něco k jídlu,nemohla jsem ani jíst celej den, ale už je mi špatně...

aja.83
8. únor 2010

Terci, taky díky za zprávy, i když špatný ☹ . Běhá mi z toho mráz po zádech, ani se Farmince nedivím, že takhle teď přemýšlí...Moc ji držím pěsti a posílám ji hodně síly! 😔

kopa00
8. únor 2010

Tercie dík za zprávy od Farminky 😔
Chudák farminka,bude muset čekat až do zítřka 😢 😢 😢 Musí jí být hrozně.
Ani se nedivím,že přemýšlí o tom,že už žádné dítě nechce 😔 😔

Jinak my jsme nakonec koupily to přikrývky a polštáře ve Scanu 😉 ted jsem došla,byla jsem ještě dokupovat povlečení.

Aji je mi líto mrchy 😠 😠 😠 tak půjdeme do dalšího kola spolu 😅 já jí očekávám v sobotu 😅 to má zrvona přítelák narozky 31let,byl by to zááázrak kdybych na jeho narozky našla // 😅 😵

aja.83
8. únor 2010

Jitie, koukala jsem na tvé fotoalbum - Filípek je moc krásnej a roztomilej! 😉

kopa00
8. únor 2010

To mi řekněte,proč se to stávám nám 🤐 🤐 Vždyt každá co tady jsme udělala vše proto aby měla miminko.Brala vitamíny,zdravě jedla,těšila se na mímo 😔
A někteří občané,asi víte jaký že? 😅 ty mají třeba 6 děti,ted dám třeba příklad sociální skupina-neřeší prášky,každý rok je těhotná a má zdravé mimi???To mi řekněte jak je to možné?

aja.83
8. únor 2010

Kopi, tak jo! 😉 Ale počkej ještě, třeba....To by byl krásnej dárek pro příteláka, co? Myslím na tebe a držím pěsti! 😵 A když to zas nevyjde, pamatuj, že do dalšího cyklu máš minimálně mě jako spolubojovnici! 😉 (a je nás tu určitě víc!) My to nevzdáme, že ne???!!! 😉

aja.83
8. únor 2010

Kopi, taky jsem si kladla takovéhle otázky... 😔 Nechápu to. Je to tak strašně velká nespravedlnost, až je mi z toho špatně! 😠

kopa00
8. únor 2010

Aji no to by byl dárek 😀 😀 😀
Ale já už s ničím nepočítám 😅 😀 potom co se mi stalo ted v lednu,ani nebudu testovat 😔
Aji a všichni ostatní mi to těhu prostě musíme dát 🙂 😎 já jsem tedko celkem nastydlá 😒 Já už jsem to vzdávala několikrát,ale zase si říkám,je mi 24 a času mám ještě dost,tím se ted uklidnuji 😲

aja.83
8. únor 2010

Já to taky vzdávala už několikrát. Nejhorší je vždycky den, kdy dorazí ms (asi to všechny známe). No ale pak trochu vychladnu a řeknu si, že to prostě jednou vyjít musí, přinejhorším si necháme pomoci... 😉
Kopi, už jsi byla na nějakém vyšetření? Budete něco řešit?

casia
8. únor 2010

ty ženský jsou snad totální krávy jak můžou takhle točit a mrskat s dětma 😠

kopa00
8. únor 2010

Aji já se právě bojím,na co by tam mohli přijít 😅 🤐 takže to ještě vydržíme do dubna a pak už to budu řešit s gyndařkou,je rozumná tak myslím,že si semnou vyhraje 😀 😀 😀
Navíc do Gennetu se taky můžu objednat bez doporučenky,takže bych když tak šla tam.Nechávám to jako poslední možnost.Mám prostě strach,že třeba nebudu v pořádku 😔

kopa00
8. únor 2010

Ahoj Casio 🙂
jak se máš?

flair
8. únor 2010

Ahoj holky, reaguju až teď. Tu zprávu o Farmince nějak nemůžu rozdýchat... Udělalo se mi z toho zle... 😔 Nemám slov, tohle je prostě hrozný! Mám na Farminku telefon, ale nebudu jí psát, má toho teď dost. Mně je to tak líto!!!! 😔 😔 😔 Drž se, sluníčko!!

Na víc se nezmůžu reagovat. Všem pokud možno klidný večer, pa

kopa00
8. únor 2010

na létání miminek nemám ani žaludek 😔

kerrie
8. únor 2010

Holky, mě je z toho tak smutno.............celý odpoledne se mi chce brečet..........pořád na Farminku myslím 😢 Už aby to aspoň měla za sebou a byla zase tady u nás ☹

markee
8. únor 2010

Je ten dnešek fakt smutnej. ☹

kopa00
8. únor 2010

holky snad už tu budou zase lepší zprávy 😔

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru