Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
3. bře 2010

holky kdyz jste byly na PN mely jste kontrolu i o vikendu?a muzou dojit i o vikendu?

bobinka22
3. bře 2010

Ahoj holky,chtela bych vas poprosit jestli nekouknete na miminka.A jestli by se vam libil Vojtisek Bartonec,tak mu dejte hlas.Je to na kazde z vas komu ho date.Moc dekuji Bobinka.

A co tehulky??Uz se chystate na porod?Drzim vsem palecky.http://www.babyroku.cz/Fotografie.aspx?...

Holky,musite se tam ale registrovat.Trva to 2 minutky dekujuu

bobinka22
3. bře 2010

cajori17
Ja byla na PN cele tehu a kontrola neprisla za celou dobu 🙂 Je to jak kde.....

tercie
3. bře 2010

Mari teď jsi mi připomněla, jedna známá si na facebooku dělala nějakej kvíz s překvapením, a vyšlo jí že dostane malýho haranta, tak jsem si teď na to vzpomněla jak jsi psala o tom dárečku 😀

Caj mě nikdy žádná kontrola nepřišla... 😉 a vycházky jsem teda nedodržovala ani omylem... ale spolehnout se na to asi nedá...

Flair já sem si na rýmu stříkala do nosu vodu s pár kapkama propolisu a clkem dobrý, taky nesnesu usínat s plným rypákem. Al snad někdo mi říkal, že se smí dětský kapky do nosu, tak nevím, já to ještě nezkoušela...

natalie77
3. bře 2010

Ahoj, teda vy jste kecalky...nemám šanci Vás dočíst...ale zkusím to.
Jinak hlásím, že mně nic nebolí, už nekrvácím...tak teď počkám na mrchu a pak mažu do Caru na kontrolu, aby mi řekli co a jak... Tak uvidíme. Za jak dlouho asi dojde?
Dnes jsem kontaktovala svého šéfa, že do práce nastupuji v srpnu....snad mi dá neplacené volno do září, až půjde malý do školky, jinak ho budu mít pod stolem v tašce s náhubkem a roubíkem v puse... 😝 .
No nějak se to navalilo, už sjem školku neřešila, ani práci....no jenže mateřská končí, tak se nedá nic dělat.

A jak se daří Vám?

natalie77
3. bře 2010

Kontrola mi také nerdorazla, ale já měla neomezené vycházky...a to jsem doma ležela, takže mi ani k ničemu nebyly 😉

cajori17
3. bře 2010

tak to ja radeji nebudu nic riskovat,chteli jsme s pritelem jet nakupovat do Rakouska.....

flair
3. bře 2010

Terci, díky za info ohledně ucpanýho rypáčku🙂 A ten propolis jsi vzala kde??
Natali, mrcha by měla dojít 4-6 týdnů od revize 😔 S tou prací je to naprd, člověk si něco naplánuje a počítá s tím a ono ejhle 😠 Snad se brzo zadaří znovu a vyřeší se to tak třeba PN 😉

flair
3. bře 2010

No já jsem taky na PN od začátku a zatím tu kontrola nebyla a ťukám, aby nedošla 😝

tercie
3. bře 2010

Natali tak do srpna je času moře a do tý doby třeba zas budeš těhulka 😉
MS by měla přijít během 4-6 týdnů, spíš bych počítala ale dýl, sliznice se musí po revizi zahojit a obnovit 😉
Zkus pít kontryhelovej čaj, ten je na hojení výbornej, a taky jez preventivně listovku,tím nemůžeš nic zkazit.

tercie
3. bře 2010

Flair normoš v lékárně,a nenech se odradit, prodávají ho jako kapky pro ústní hygienu, ale jinak má normálně všestranný využití 😀 Já si to dělám do skleničky od spreje do nosu od vincentky, má to šroubovací rozprašovač do nosu 😀 Ale vincentka mi nepomáhala. Tak jsem jí vylila a místo toho jsem si tam namíchala ten propolis 😀

natalie77
3. bře 2010

Flair, děkuju..no právě...my si to teda plánovali jinak...mimi už tu mělo dávno být, ale přírodě se nedá poručit.... štěstí, že jsme neprošvihli ten zápis ve školce...snad ho vezmou ☹ . No to by bylo úplně nejlepší...jen mám strach, že když jsem šéfovi říkala, že chceme další dítko...no a teď nastoupím...tak bude jasné, že ho chci asi pořád a dostanu výpověď...no uvidíme asi se pořád nervuju věcma, které nemůžu ovlivnit...ono to zase nějak dopadne...

tercie
3. bře 2010

Natali opravdu bych se teď tím nějak nestresovala, ono to nějak dopadne 😉

Holky manža je doma tak jdu chystat jídlo. Mějte se a pa zítra!!! 😉

natalie77
3. bře 2010

Terci, jo jo...tak zítra vše nakoupím 🙂 . Moc děkuji.
Teď je jen blbý, že se mnou teda začnou v práci počítat...ale to, že by se zadařilo tak brzo, s tím moc nepočítám....
No nebudu se nerovovat...

Terci, ty jsi teda doktor z hor 😀 . Až budu potřebovat poradit, tak vím komu napsat 🙂 . Vidíš a já to od Vincentky zahodila, jsem si do toho mohla šlehnout něco, co bys poradila příště... 🙂

mari111
3. bře 2010

čaaaaau Bobíííííííííííí, to víš že je Vojtíšek nejhezčí, už jsem mu tam šoupla hlas, a de to víc krat nebo jen jednou???

mari111
3. bře 2010

natali tím se opravdu teď netrap, neboj ani se nenazdáš a budeš zas tehulka a vše už bude v pořádku 😉

mari111
3. bře 2010

už se mi holky vrací miláček ze služebky, tak se du věnovat,tak zatím paaa 😉

flair
3. bře 2010

Tercinko, ty jsi úplný doktor 😅 Na propolis se zeptám, díky🙂
Natali, ten kontryhelový čajík taky moc doporučuju, mně určo pomohl na sliznici a hned jsem otěhu, jak jsem ho začala pít🙂 A listovka taky super. A s tou prací se fakt netrap, to je prostě úděl nás žen, že nejsme zaměstnavatelům vhod, když chceme mimčo 😔 Ale co, jde o náš život a naše štěstí, nenecháme si ho zkazit, no ne? 🙂
Tak já se taky dnes loučím, dorazil mi manžílek z práce a tak mu musím vyprdelit vše o tom dnešním cvičení 😀 papa

cajori17
3. bře 2010

holky ja vas opustim,pritel se mi vrati z prace...dobrou noc

venuska
3. bře 2010

Ahojky holky,
jak se vůbec máte? Nestíhám vás dočíst.
Přihlásila jsem Natynku do soutěže baby roku:
http://www.babyroku.cz/Fotografie.aspx?id=1
Ale pro hlasování se musíte nejspíš registrovat.
Tercie....koukám, že týdny se blíží víc a víc do finále...kráásný 🙂
Jééééééééééé, bobinka je tam taky přihlášená.... 🙂 🙂

venuska
3. bře 2010

Děkujeme za hlasy 🙂

venuska
3. bře 2010

Kopíku...jsem ráda že se vám to povedlo... 🙂
Martinko, držím palečky ať je porod brzy a hlavně rychle a ne jako já 23h v kuse 😝
Určitě bude vše v pořádku a brzy budeš princeznu držet v náručí 🙂
Všem přeji ať se máte moc hezky a hlavně ať je porod co nejsnažší 🙂 🙂

aronek
3. bře 2010

koukám, jak se pěkně soutěží 😀

kerrie
3. bře 2010

Ahojda holčinky moje 🙂
Já nestíhááááám 😀 Ale nebojte, poctivě dočítám, takže vím vše podstatné.............všem těhulinkám gratuluju k úspěšným kontrolám, mám z vás radost, holky 😵 😵 😵

A taky vítám nové dušičky 😔 .............radši bych se s váma, holky, potkala v jiném témátku..............ale hlavu vzhůru!! Koukněte do tabulky..............všechny tady jsme prožily to samý.............a ke všem si ten mrňousek najde cestu. Držím pěstičky, aby to bylo co nejdřív!

aronek
3. bře 2010

tak se loučím a jdu zalézt 😉

madormi
3. bře 2010

holky jak myslíte že silnou tu listovku? jsou 200, 400,800, já od prosince brala 400 a ted mám 800 není to moc?

aja.83
4. bře 2010

Dobré ráno, holky! 😵

handm
4. bře 2010

Dobré ranko,
jen jsem koukala na web, jak jsou na pojištovně, tak mrkám i na vás 🙂¨

Tak zase pa a hezký den!🙂

katyna6
4. bře 2010

Hezké dobré ránko holky 🙂
Jdu dočíst...

katyna6
4. bře 2010

tak jsem vstřebala všechny nové informace,těhulky chválím za kontroly a miminy jsou hodný,že na nás v tom fofru s miminkama nezapomínají.Ale už by to chtělo zase nový přírústek,tak Martinko šup,šup,už prďolce domluv,ať vyleze z pelíšku 😵 😀

natali-jsem ráda,že to horší už máš za sebou,teď bude už jenom líp a líp.A jsi fakt dobrá,jak v klidu to bereš! 😉

tak si jdu holky přichystat něco k jídlu,ale budu občas načuhovat 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru