Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kupina
9. črc 2009

Chodím k doktoru Eduardu Podzemnému. Je to fakt moc milej a má jen kladné ohlasy. Měla jsem veliké štěstí, že mě ještě přijal, protože teď už nepřibírá. Navíc se u něho neplatí žádné roční poplatky, jen spotřeba materiálu. I když jemu bych ty peníze za péči dala ráda. Jo a s mým manžou si padli do oka, takže když tam přijdeme, tak není nouze o smích.... 😉

kerrie
9. črc 2009

Kdoví, jak farmi.........jestli se vydala na tu pohotovost nebo jestli odpočívá, holka naše 😔

kupina
9. črc 2009

Kerrie, já taky volám s každým prdem. Já jsem ze začátku tohohle těhotenství měla zase výtoky - a to bohužel tmavé - do hněda. Taky jsem pro jistotu volala co a jak. Bohužel se většinou se špiněním nedá nic dělat a buď to dopadne dobře nebo ne 😔. Jiná možnost není.

murynka
9. črc 2009

holky já myslím že nemá cenu nadávat na dr ani oni by to nezachránili 😔 😔
zamklému s enedá zabránit ☹ ☹

kopa
autor
9. črc 2009

Kupinko tak to máš super 🙂 Já právě přemýšlím,že změním taky tu doktorku sice je fajn a příjemná ochotná,ale to že ordinuje jen středy odpoledne a má věčně plno tak ted fakt nevím kam půjdu.To víš ted si fakt vybírám 😅

kupina
9. črc 2009

Holky, nechte Farmíka oddychnout, určitě ji teď není nejlépe a hlavně do řeči. Můžeme ji v tuto chvilku sdělit naši podporu a ona ví, že se na nás může kdykoliv obrátit. Jsme tu pro ní. A až bude sama chtít, tak nám napíše... Farmíčku, drž se...

murynka
9. črc 2009

farmi posílám pohlazení a drž se!!!!

kopa
autor
9. črc 2009

Mury určitě by to nezachránily...ale jednání mé bývalé doktorky při jiných vyšetření byli fakt hrozný.
Prostě člověk by ti měl diagnozu řikat opatrně a né hned mě strašit při prvním Ko v těhu že mám mimoděložní a popisovat mi zákrok a jak dlouho budu v nemocnici a za měsíc mi říct při prohlídce je to mrtvé 🤐 😠

kopa
autor
9. črc 2009

taky na Farmíčka moc myslím!!!!!!!!!!!!

murynka
9. črc 2009

kopi to je něco jiného to je jasný 😉

kupina
9. črc 2009

Mury, to je jasné, že tomu doktoři nezabrání, ale když by nás občas poslouchali, tak by to bylo fajn a navíc by ti neprodlužovali trápení... Vím to z vlastní zkušenosti. Ještě týden po tom, co mi oznámil, že mimi nežije, tak jsme ho nosila pod srdíčkem. Na revizi mě poslal až týden po... Fakt děsný zážitek. Je hodně důležité mít schopného doktora, který na vše zareaguje rychle a na nic nevyčkává.

Kopi, já ti případně můžu dát na toho mého doktora telefon, ale minule jsme se o tom bavily se sestrou a ta mi říkala, že už neberou, ale za zeptání nic nedáš. Akorát sídlí na Praze 4 - v Bráníku. A je pravdou, že na kolikátou se objednáš, tak v tolik tě berou. Takže čekáš maximálně navíc 5 minut. Když bys chtěla kontakt, tak písni a já ti ho pošlu do IP 😉 .

murynka
9. črc 2009

kupi mě poslal hned ☹

murynka
9. črc 2009

ale změníme téma ne 😅 😕

murynka
9. črc 2009

musíme myslet pozitivně všechny!!!!!!!!!!

kopa
autor
9. črc 2009

Kupinko Bráník je pro mě daleko 😔 Ale když bych nic nesehnala,tak se ozvu ju?děkuji ti jsi moc hodná 😵

kopa
autor
9. črc 2009

Holky měním téma 😀
piju mlíčko a papám pizzu,jsem dobytek co? 😀 😝

murynka
9. črc 2009

kopi pizzu závidím ☹ my na ní máme dovolenou ☹ kam rádi chodíme 😠

kerrie
9. črc 2009

Kopi............změna tématu........holka, ty se asi pos..... 😀

kupina
9. črc 2009

Nejsi, já měla pizzu včera. Manža objevil jednoho pravýho itala, který vyrábí pizzy a nic lepšího jsem fakt nejedla. Mňam. Úplně se mi zase začínají sbíhat sliny.

kopa
autor
9. črc 2009

Murry mám kupovanou 😀 To víš když mě honí mlsná tak maso nepapám,tak mě napadlo toto 😀

kopa
autor
9. črc 2009

Kerrie to určo 😀 😀 😀

murynka
9. črc 2009

kupi četla jsi že jsme slyšeli včéra srdíčko????

kopa
autor
9. črc 2009

Přítelák příjde za hodku tak se musím ještě naládovat,dokud tu něco je 😀

kupina
9. črc 2009

Holky, já jsem zhruba před hodinou a půl dodělala kontury obrázků na sklo a za chvíli je půjdu vybarvovat. Dělám prckovi výzdobu do pokojíčku. Jedno okno udělám s mořským světem a druhý ve znamení života v trávě. No a na sklo na dveře vyrobím Šmudlu.... Fakt se krásně při tom relaxuje a výsledek stojí za to. A navíc to není pracné ani obtížné. A to říkám já - a to jsem na tohle pěkný nemehlo... 😀

kerrie
9. črc 2009

Mury, já popisovala manžovi, jak jste poslouchali srdíčko a on hned že ten přístroj si teda taky musíme pořídit, že chce taky poslouchat 😀

murynka
9. črc 2009

kupi jak se to dělá 😕 😕

murynka
9. črc 2009

kerie ale jde to až od 19tt 😉 😉

kupina
9. črc 2009

Mury, tak to ti upřímně závidím, já ho ještě neslyšela - jen manža 😔. Mně vždycky odpluje. Musím být víc trpělivá a třeba se taky zadaří. 😉

kerrie
9. črc 2009

Mury......já vím, proto jsem se tomu smála.........ale kdybych ho nebrzdila, tak už letěl do lékárny 😀

murynka
9. črc 2009

kupi já ho slyšela dlouho sama pískám na manžu nic nechtěla jsem křičet abych prcka nevyděsila a manžel nic takže jsem se musela 😠 zvednout vzít telefon a prozvonit ho a pak to bylo slyšet ještě lépe 😵 pak manža odešl já poslouchala ještě sama a pak odplul 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru