Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
21. kvě 2010

Paajaa tak to je na dobré cestě🙂))

tercie
21. kvě 2010

Kuk beruny, je tu někdo? Díťo spí, a konečně mám dneska chvíli hodit kopyta nahoru a pokecat 😉

tercie
21. kvě 2010

Tak nič, vlezlo mi do toho kojo a Lukášek má poledne a nechce se mu spát, tak budem na sebe kukat 🙂 Jinak manža stále nemluví... to máme ale doma klid... Dneska ani pozdrav. Vystřelit na mars, fakt.
Tak papa a opatrujte se,Petrosko,Eli, Paaji....prostě všechny !!! 😉

natalie77
21. kvě 2010

Ahoj,
jen Vás chci pozdravit a ukázat se, že je vše ok.
Mám toho až nad hlavu, doma opět tichá domácnost...Mareček je v pohodě, ten mě drží nad vodou a když mám nervy nebo jsem unavená, tak si říkám, nestojí mi to za to, nejdůležitější je to moje zlatíčko milovaný...a hned je mi lépe.
Teď se tu nebudu chvíli ukazovat, nestíhám dočítat...snad jsou Vladi, ELi a vy všichni v pohodě...moc držím pěsti...
Manža doma nepomůže, stále leží, kouká na tv....už je doma 4 týdny a máme asi ponorku a hlavně cítím velkou křivdu, že mi není oporou....nepomůže mi ani s prezentací obhajoby, s pohlídáním malého...moje spolužačky mají doma chlapy, co si vzali týden dovolenou, aby pohlídali děti...ale nebudu si stěžovat....nějak to dopadne...jen si říkám..že já si nevzala Pištu Hufnágla 😉.
Prosím, držte mi 26.5. všechny palce, bude to jen o štěstí, když to proběhne v pohodě...a když ne, tak zase v září a mám pár měsíců zase klid...ve středu večer Vám dám určitě vědět.
Opatrujte se, myslím na Vás, moc mi chybíte....

kerrie
22. kvě 2010

Krásné ránko, holčiny 🙂
Nat............manža je na přes držku ☹ Drž se, holka! Ve středu na Tebe budem myslet a mačkat s Emičkou všech 8 palců, který dohromady máme 😉 Tak tfuj, tfuj, tfuj............hodně štístka...........určitě to dáš. 😉 😵

sarlotta
22. kvě 2010

Dobré ránečko🙂

sarlotta
22. kvě 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............chlapeček Gabriel
Kerrie................holčička Ema
Květinka............chlapeček Adámek
Samsa ...............holčička Sabinka 2800g, 49cm
Mirax..................holčička Alžbětka 3320g, 51cm
Wergina .............holčička Sofie 3500g,51cm
Martinkal..............holčička Lucinka 4240,54cm
Aronek..................chlapeček Honzík 3600g,50cm
Mabe................... .holčička Anička 3560,49cm
Markytaj................chlapeček Honzík
Tercie ...................chlapeček Lukášek 3450g, 48cm
Flair 38tt....................................KO 25.5........................................................čeká holčičku.......překvapení
Sarlotta 30tt.................. ....... ...KO 25.5, 2.6. velký utz +3D.......................čeká holčičku.......Šarlotka
Hanana 29tt.................. ...........utz 20.5 ?.....................................................čeká chlapečka
Wlladka 29tt..............................KO 25.5. KO 2.6.........................................čeká chlapečka.. .Šimonek
Mari 26tt.......................... ....... ..KO 10.6........................................................čeká holčičku........Laurinka
Handm 26tt.............................. KO 7.6.
ee.liska 24tt .................. ... ..... KO 24.5.................. ......................................čeká chlapečka
petroska 24tt.................. ..........KO ?...............................................................čeká chlapečka ....Filípek
kytiii 24tt........................... .........KO 28.5. ........................................................čeká holčičku......Eliška
Sirella 23tt ...................... .........KO 14.6 cukr
miru.j 23tt........................ ..........genetický utz dopadl výborně ................... čeká holčičku..... Vivien Viktoria
Kopa 19tt ....................... . . ......19.5. echo-v pořádku , 20-21.5 Holter, 27.5 KO., 31.5 -Ko kardio ,velký utz 1.6.
Hakuxd 18tt................................KO ?
Maarrtina 15tt ....................... ...KO 3.6. NT 19.5. ?
Zlababa 15tt ..................... .... ..KO 10.6. NT v pořádku
veve.b 11tt..................................KO 11.6. utz 26.5.
Paajaa 9tt................................... KO 24.5.
M.aa.b 39DC
Cajori 31DC
Nicollka 26DC
Farmarska 25DC
Katyna 20DC
Aja 15DC
Natalie 13DC
Madormi 3DC
If.v nehlídá
Markee nehlídá

if.v
22. kvě 2010

Dobré ráno holky. Mám dotaz - malá kašle a nemůže skoro mluvit. Dávám jí Vincentku-pastilky, teplý čaj s medem, džusy a tak...ale chci jí dát už i zábal na krk - jen nevím, jestli se dává teplý nebo studený...Mám v tom chaos 🙂

if.v
22. kvě 2010

Teda Nat, Terci - to už je bez komentáře. Vydržte to holky. Terci, ty máš krásného večerníčkového Lukáška a Nat, ty budeš mít brzy po státnicích a klid...

sarlotta
22. kvě 2010

Kopi co ten Holter, už máš hodnoty ?

Tercii je to záhul cooo, starat se o dva chlapi 😀

Natalinko, beruško vydrž.... ve středu Ti bude mačkat palečky jako by šlo o hokejík 😀 😀 😀 to dáš 😎

Aja čoveče🙂)))))) Ty jsi raketa teda 😎 tak ať se podaří všechno jak to plánuješ, k tomu není co říct 😀

Madormi hele prober to s gyndařem... já myslím, že tělíčko se spíš čistí a připravuje na těhulení... až bude čas, tak se podaří... zkus něco přírodního na úpravu cyklu 😉

sarlotta
22. kvě 2010

ifv. pokud ji bolí v krku při polykání tak dej priessnitzův obklad- studený.... mokrý kapesník látkový-sáček, šátek.

sarlotta
22. kvě 2010

pokud jsou to průdušky- až na hrudníku- tak spíš teplý šátek na krk a namazat hrudník něčím větrovým nebo husím sádlem- to pomáhá uvolnit ty dýchací cesty.

sarlotta
22. kvě 2010

Handm chuďátko, tak Ti dal ten cukr zabrat 😝 ale hodnoty budou určo dobré🙂)) a na výtok, se říká, že pomáhá zakysané dolů- jogurt bílý neslazený... ale v těhu.. nech si udělat stěr na streptokoka... ten bývá častý...

sarlotta
22. kvě 2010

Flair drž se už to bude brzo, užívej večeří, zmrzlinek, výletů... ale už moc nechoď pěšky🙂)) spíš myslím sezení na lavičce v parku 😀 máš super tt... 38 to je náááádherné číslo- donošené miminko.... kdo by to byl řekl před rokem, že 😉

Nicoll to může být ovulka ne, když míváš tak dlouhé cykly... taky bych uvažovala nad něčím přírodním na úpravu cyklu... to bude jen nějaká prkotina...ale tělíčko furt vzdoruje 😒

mari holky z druhé diskuse si tu knihu moc chválí🙂

if.v
22. kvě 2010

@sarlotta Sarlottko, ona má spíš takový ten dráždivý kašel, kdy ji každé větší nadechnutí podráždí a pak se rozkašle na dlouhou dobu..takové to "buchcání" (ty bys mohla vědět, co to slovo znamená 🙂, když jsi z Moravy)...jinak teploty nemá, rýmu také ne. Jen ty hlasivky a kašel

sarlotta
22. kvě 2010

zkus toho priessnitze 😉 a tu Vincentku by mohla i inhalovat ohřátou nad hrnečkem 😉

kopa
autor
22. kvě 2010

Dobré ránko 🙂
Natali to mě mrzí s manžílkem 😔 ve středu ti budu držet palečky 😵

Sarlott ty hodnoty z Holtera nemám,myslela jsem včera,že mi to sestra dá do ruky,ale nic.Výsledky se dovím až 31.5.při kontrole.

kopa
autor
22. kvě 2010

Ivčo na kašel a hlasivky jsou dobré homeopatika a nebo zkusit ty propolki,ty mi zabrali hnedka.

sarlotta
22. kvě 2010

ahoj Kopi, Ti Tě teda napínají.

co budete vařit holčinky ?

kopa
autor
22. kvě 2010

Já budu vařit segedín,ale musím koupit masíko.Když nebudou mít tak udělám asi kuře.

sarlotta
22. kvě 2010

u nás právě taky pečené kuře a rýže🙂 klasika 😉 nechce se mi nic pytlíkovat a jelikož jsem holka šikovná, tak toho udělám na dva dni 😀 😀

kopa
autor
22. kvě 2010

Sarlott já taky,já kuře nejím 😅 vadí mi ty kosti,ale ze zbytku si udělám rizito a to jím 😀
Tak jdu nakoupit.

sarlotta
22. kvě 2010

ty jo, ale segeďák bych si taky dala... ale nemám papriku kakra.. tak až v týdnu 😉 😀

farmarska
22. kvě 2010

ahoj holčindy moje, tak se zase po nějaké chvíli hlásím a ne s moc dobrejma zprávama, mám hnisavou angínu 😢 nemužu polknout ani slinu, včera jsem měla 39 teploty a předevčírem když jsem přišla z práce z odpolení tak přes 38 🙄
Byla jsem si pro antibiotika, dnes už mám zase jen do těch 38, no uvidím, jak to zas bude večer. V práci to bezemne budou muset do pátku vydržet, ale co mě teda nejvíc štve, je že jsme se tendle měsíc s manžou docela dost milovali, samo, že bez ochrany a já bojím, aby z toho něco nebylo, páč i když bych to moc chtěla, v tuhle dobu, kdy mám ty teploty, ten zánět krku a antib. , to by nebylo moc dobré 😔

farmarska
22. kvě 2010

kopi tobě vadí kosti v kuřátku? 😀 to mě teda jen v rybách 😀 😀

farmarska
22. kvě 2010

holky a co na ten můj krk? obklad na něm mám, stříkám do něj orofar, kloktám kloktadlem tantum verde a cumlám propolky a stejně bolí jako čert 😖 Nemáte nějakej tip? Hele a na angínu by se asi mělo spíš studený pití (pokojový) než teplé nápoje že?

kopa
autor
22. kvě 2010

Jinak mám novinku,už asi cítím takové to bublání 😅 😅 Mám to od včerejška od rána,je to jakoby takové vrtění 😅 nevím jak to nazvat.Nejdřív jsem si myslela,že je to ten holter,že jako vibruje,ale pak když jsem ho odevzdala tak mi to zůstalo 😅 Včera jsem to cítila asi čtyřikrát a dneska jednou.Spíš to bylo cítit po sexu a nebo při chůzi.Mám to pořád na jedné straně. 😕

kopa
autor
22. kvě 2010

a už mažu do toho krámu,sice prší... 😠

farmarska
22. kvě 2010

no nic jdu vás dočíst...
jinak já nic dnes nevařím, bude kuchtit manža, udělá ledvinky na cibulce s rejží 🙂

farmarska
22. kvě 2010

kopi gratuluju k vrnění-pohybůůům!!! 😵 😵 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru