Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
16. črc 2009

leni ted je v té práci 😅 přijede až večer to budu spinkat 😉 uvidíme se ráno ale celý víkend je doma 😵 😵

tak si užij to žehlení 😝 😝 já jdu jíst 😀 😀

jitie
16. črc 2009

já jdu koukat na policejní akademii 😀 tak zatim paaa

murynka
16. črc 2009

já si pustím nějaké dvd v telce nic 😠 😠 opět!!

tak papa bud zítra ráno nebo až někdy odpoledne 😀 budu vás napínat 😀 😀

markee
16. črc 2009

ahojky,

Holky,tak jsem dnes byla krabičkovat cukroví na svatbu(jdeme v sobotu). Dělali jsme to ve starém kamenném baráku a jak jsem vylezla na to sluníčko,tak to se mnou málem seklo.Ale dobrý. Cukroví naskládaný a už snad i rozvezený-to jsem nedělala,užila jsem si to na svojí svatbě.
No a pak jsme se čvachtali s Johankou a mojí mamčou v bazénu a válely na zahradě-pohoda. Kterou narušila moje tchýně. Prostě Johance zas dala do pusy nějakou bylinku,prý to taky jedla,když byla malá,tak že se Johance taky nic nestane. No jenže já s manžou a mojí mamkou jí říkáme,že všechno děti nesmí a že ať jí to nedává a ona přede mnou jí to dala zas. Holky to bylo podruhý za 10 a půl roku co jsem na ní začla ječet jak hysterka. Prostě jsem to nevydržela a taky jsem využila,že u toho je svěděk. Bylo to oprávněné rozčílení a ona se děsně naštvala a prý: "ať jí dám taky už pokoj." a odešla. No bude ticho v baráku,to určitě nebo možná bude dělat naschváli,ale ona je fakt tupá. My řekneme tohle jí nedávaj,tohle s ní nedělej a ona jde a udělá to naschvál. A to jako Johanka může skoro vše, je to živel,ale aby jí pořád cpala burákama a pak různýma bylinkama to si myslím,že je brzo.
Akorát mě rozhodila a mě to teď mrzí,ale na druhou stranu jsem měla já pravdu a ona už konečně by se měla nad sebou zamyslet.

kvetinka7
16. črc 2009

Ahoj holky,
hlasim sve nejnovejsi info.
Uz mame 6,5cm 😀 a vyvojem stale presne odpovidame jak mame.
Na UZV mel pekne velkej pupek.. celej tata 😝 a skrabal se na hlavicce.
Jen mam stale delohu zaklonenou dozadu,uz by se mela preklopit dopredu.
Zitra mam velkej UZV screening.

kvetinka7
16. črc 2009

Sestricka mi nabizela odbery na toxoplasmosu, nehradi to pojistovna - 75OKc.
Nechala jste si ho nektera delat?

farmarska
16. črc 2009

ahoj ahoj ahoj!
zatím sem nedočítala, jen co tu ted vidím nademnou, takže květinko moc moc moc gratuluju! 😵

holky na mne dnes vlezla nějaká angína 😖 ráno jsem se vzbudila a trochu mne bolelo v krku, odpoledne už bylo hůř, mám naběhlí mandle jak pinponkáče a k večeru jsem dostala teplotku. 😝 no nebylo mi nic moc, brufen ani paralen nezabíraly, ale asi před hodkou jsem si namočila ponožky do octa, navrh pytlíky a pak ještě jedny fusekle a musím říct, že to snad funguje 😕 do 15minut se mi udělalo líp, teplotka skoro ustoupila 🙂
a to jsem tomu nevěřila, když jsem to někde zaslechla 😅

farmarska
16. črc 2009

uf u už jsem vás dočetla, vy jste ale krafalky 😝 😀

holky no tak ja už jsem tady a vy nikde 😀 😀 😀

květi mě toxu dělali zadarmo 😅 sem ani netušila, že se to někde platí 😕

mirax
16. črc 2009

Ahoj, holky.

Kveti, taky mám pořád dělohu v retroverzi, měla jsem to i sTobíkem, ona se překlopí, neboj..dělj kočičí hřbety, každý den, to se doporučuje...
Jinak gratuluji! 6.5 cm, to je už pořádný kousek 😉 🙂

farmísku, ty jsi nemocná! To je mi líto, pěkně se kurýruj.
Psala jsem ti ohledně těch hub, prý mají vyrůst až za 3-4 roky od výsadby, na tom aukru to píšou..věděla jsi to??? 😀

mirax
16. črc 2009

Musím spát...dobrou a zítra 🙂 🙂

markee
16. črc 2009

Květi, moc a moc gratuluju. 6,5cm to je krásná míra.

farmarska
16. črc 2009

mirax!!! to si děláš pr.... !!!! 😠 😠 😠
to jsem nějak přehlídla 😝
a já je už chodím vyhlížet, jestli rašej 😅
no tak do tý doby už dávno zapomenu, že jsem něco někdy sázela 😝 😝 😝
si mne teda naštvala 😀

jinak je mi líp(teplota pořád už jen zvýšená), ale zítra skáknu k dr. páč ty mandle jsou pořád strašný 😝
tak tu ráno-dopolko nebudu, tak abyste věděly, co je se mnou 😉

tak ahoooj a dobrou!! 🙂

mirax
17. črc 2009

Ahooj holky, přeji krásný den! 🙂

Já ho začal tím, že jsem si ráno chtěla udělat jahodový koktejl a strčila ruku do tyčkového mixéru a amálem si usekla prst 😝 😝 ...úplně se mi udělalo špatně, aleu ž to neteče a dobrý 😉

Farmííí, já tě nechtěla naštvat 😀 ..jen jsem to tam četla 😀 Neboj 3 roky u tečou jako voda a to už ti je půjde vydloubnout farmář/farmářka junior nejmaldší 😀 neboj 😀 😉 😉 😉

Napiš, jak jsi dopadla u dr. ..Máš atb?

aronek
17. črc 2009

Ahoj ahoj, po ránu 🙂
Konečně pátek 😀 😀 😀

Jaké kdo máte plány na víkend? Prý se má ochladit a pršet?

venuska
17. črc 2009

Dobré ráno, to bude zase pařák...ach jo. A zítra zima, jak jinak, když bude víkend, že?

Markét, dneska držím palečky, v kolik tam máš být? Určitě bude vše v pořádku.

venuska
17. črc 2009

Aronku, já mam úklidové plány..už se do toho musím pustit, a hlavně bude ošklivě, tak mě to ani nebude mrzet.

murynka
17. črc 2009

všem martinkám vše nejlepší at se jim splní co chtějí 😵 😵 😵 !!!

kveti ty jo 6,5 cm to je krásný 😀 😀 jinak já odběry měla dělala jsme si je hned po revizi ale já to měla zdarma jako zdr.sestra ale myslím že se dělají i později a jsou hrazené 😕 😕 a mají nějaké podezření jo?že bys to mohla mít??

holky já nemohla dospat 😀 😀 jsme jak malá ted už se ani netěším na pohlaví ale aby vše bylo tak jak má 😅
za 3 hodky už tam budeme jsme docela vykleplá 😒 uvidím prcka po 6 ti týdnech 😕 😕

venuska
17. črc 2009

Mirax, pane bože, hlavně že máš ruku celou...ufffff 😕

venuska
17. črc 2009

Markét, ty jsi už 6 týdnů prcka neviděla, on ti nědělal mudr. UTZ?

Neboj, vše bude dobré a mimčo zdravé.

venuska
17. črc 2009

🙂 Všem Martinkám přejio všechno nejlepší k dnešnímu svátku. Hezky to oslavte berušky 🙂

murynka
17. črc 2009

vendul nedělal a to je normální 😉 jsou hrazené 3 za těhu já jsme si to vybrala v začátcích ted mi udělají v gennetu a on mi ho bude dělat až ve 30tt 😉 to některé holky jsou na tom hůře mojí kámošce ho nedělal od 8tt je ve 23tt 🤐 ....a dělat se pak ani nemusí když tě prohmátne poslechne srdíčko stejně by se mu na tu obrazovku už nevešel on má blbý UZ 😀 😀 dnes se těším že to bude zase zážitek 😵

venuska
17. črc 2009

Kveti, tak to je prďolka 6,5cm 🙂 Hezky roste, jen tak dál.
Já jsem taky odběry na toxoplasmosu měla zdarma... 😕

murynka
17. črc 2009

no jo letím se psem pak nakoupit třeba se ještě ukážu papa 🙂

venuska
17. črc 2009

Já vím, že se nedělá pořád... 😝 škoda.
Na tom UTZ v genetu je to úplně něco jiného, už se tam taky těším 🙂
Hezky si to užijte rodinko.... 🙂

venuska
17. črc 2009

Tak pak písni SMS, jinak budu napnutá jak kšandy.

sarlotta
17. črc 2009

Ahojky holčičky, tak jsem se k vám dostala až teď... u známých byl napuštěný bazének, takže prcek se neda dostat domů🙂)))) pak nemohl usnout...až v půl 11.. tak sem to taky zalomila 😀 ale teď už jsem závislačka a musím si Vás dočíst treperendyyyyyyyyyyyyyyyyy
Manžovi dneska začíná dovolená na 14 dní.... jéééé 😵 😉

sarlotta
17. črc 2009

K těm jménům🙂)) všechna jsou moc krásná🙂
kerie Ema a Daniel jsou skvělé... Šimon je fajn, ale dala bych až bude druhý kluk🙂))) Šimonků je hodně... ale taky záleží jak tam u Vás.

Muryko🙂)) hehe a to nemáš knížku od Prekopové... tam jse listovala já a mohla jsem se kvůli jménu na holku zbláznit.
Myslím že budete mít chlapečka, tak to na 14dní vypusť z hlavy a pak si zkus zalistovt znovu.... máš spoustu času... jednej klidně podle toho co se Ti teď nejvíc líbí a neptej se lidí kolem sebe/rodiny/ jen manžela🙂) uvidíš že vyberete dobře...a ostatní si prostě zvyknou.

kerrie
17. črc 2009

Dobré ráno, holčinky,

mury, držíme palečky a už se těšíííííme, až nám povíš všechny ty dnešní novinky 😉

markee
17. črc 2009

Dobré ráno,všem Martinám přeju vše nej,nej a nej. 🙂

murynka
17. črc 2009

sarlot moc moc děkuji já už ybch chtěla dnes mimi pojmenovat 😅
asi vyhraje Karolínka ale fakt ještě váháme 😒

vendul nenpaíšu 😀 😀 už jsi si 10 😀 😀 ale já to napíšu až jsme na koníka nezlob se 😉
prostě vydržte chvíli napnuté 😉

jinak mám srdce až v žaludku 🤐

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru