Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
18. črc 2009

Vroninka 34tt................................................................................čeká chlapečka
Bobinka 33tt ................................................................................čeká chlapečka.........Vojtíšek
Kelly 25tt ....................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Martina76 22tt...........................KO 21.7.09 už v rizikové poradně, KO na hematologii 17.8.09(má trombofilii,denně píchá heparin Fragmin..............................................................čeká chlapečka Mikuláška
Kagatkaga 22tt..............................................................................
Lucierob 22t ................................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 21tt .............................21.8. 4D UTZ a poradna ................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 20tt.............................22.8. UTZ 4D................................čeká holčičku............Sofie/Karolínka
Jitie 20tt....................................24.7.Velký UTZ
Amynka 17tt...............................
Venuska 17tt ............................15.7 odběry krve na triply, 6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru
Markee 15t...............................21.7.poradna.................................nechce znát pohlaví předem
Kerrie 13tt.................................. 29.7. poradna
Květinka 13tt...............................
Secretacka 11tt...........................30.7.poradna
Mirax 12tt....................................27.7.NT screening a KO,25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 9tt................................10.8.Nt screening
Martinkal 6tt...............................
Aronek 6tt..................................
Kopa 25DC
Skritkova 23DC
Hanana 21DC
If.v 17DC
Nicollka 15DC
Samsa 14DC
Tercie 10DC ................................30.7. výsledky genetiky
Markytaj 8DC
Ikopretinka 6DC
Farmaska 5DC
Paaja 2DC
Eeliska.......................................čekatelka na mrchu
Sarlotta .....................................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K.

murynka
18. črc 2009

ahojky holky 😵

ta tabulka je krásná 😵 😵

u nás prší a je hnusně ☹ 😠 včérejší grilčo dopadlo tak že jsme byli u nich doma 😀 a grilovali jsme na domácím grilu 😅 ale vrátili jsme se o půlnoci 😎 všichni koukali že čekáme holku šok jako pro nás 😀 😀

co máte dnes v plánu?? 😕

my jedem nakupovat věci do koupelny 😵 😵 příští týden se bude dělat ta horní koupelna babičce a pak se tam může nastěhovat 😎 a vrhneme se na naše patro mám radost 😵 😵

kerrie
18. črc 2009

Dobré ráno všem 🙂
Hlásím, že v HK je taky hnusně, ale po tom včerejším pařáku mi to ani nevadí, aspoň se trošku ochladíme 😀

Mury.........včera jsem hlásila manžovi, že vám taky ve 12tt řekli, že to vypadá na chlapečka a nakonec je z toho princeznička..........a že teda ani ten náš pindík vůůůůůbecc není jisteeeej.............byl z toho celý nesvůj a je to psina, zase si ho můžu dobírat 😀 😀

murynka
18. črc 2009

keri 😀 😀 😀 to jo vůbec tomu něvěř a nedej na to 😉 😉 já kupovala neutrální a vyplatilo se 😎
jen ted zvažujeme zda ten dorjan nevezmeme červený 😕 😕 taková ta tmavá červená 😅
ale asi půjdem do toho černého umím si předtsvit jak to s tou růžovou bude sladké 😀 😀

jak jinak je?? 😵

kerrie
18. črc 2009

Mury...........ten černej s kytičkama je krásnej..............a přesně jak říkáš, s růžovýma doplňkama nebude mít chybu 😉 A co Tvůj manža, ten taky počítal s chlapečkem? Ale ve finále je to stejně fuk, viď? Hlavně že jsou mrňousci zdraví a daří se jim dobře 😉

murynka
18. črc 2009

keri manža nevím byl z toho v šoku 😀 😀 říká že mu je to jedno ale asi spíše chtěl toho klučíka 😅

kerrie
18. črc 2009

mury..........tak to je jak u nás. Ale třeba to tomu mýmu vyjde a bude pindík, uvidíme 😀 ..................ale stejně budou všichni tatínci poprděný z holčiček..........až na ně mrknou a vezmou je kolem krku, tak jim dovolej úplně všecko 😀

nicollka
18. črc 2009

Mury moc moc moc moc gratuluji k holčičce. Jen rychle nakukuji, nejel nám net a ted jdeme s malým ven dokud neprší.

kopa
autor
18. črc 2009

Ahoj holky,
tak už jsem z práce doma 🙂
Vypádá to,že tenhle měsíc // nenajdu 😔 😠 byla jsem na WC ozkoušet ten čípek a kolem čípku jsem měla světloučkej hnědej hleník.Takže se mi začně spouštět mrcha 😠
Takže náš maraton byl uplně na co?na h....
trošku mě to mrzí,ale však víte počítala jsem s tím 😔

murynka
18. črc 2009

leni třaba je to zahnizdování dokud nedostaneš MS nepropadej depce víš jak 😵 😵

venuska
18. črc 2009

Ahoj holčiny, tedy to je dneska počasí, co? Tak jsem uklízela, když nic jiného nejde.
Přidala jsem do alba další fotečku bříška 🙂

Kopi, nezoufej, třeba se stane, že // čárečky nejdeš.

venuska
18. črc 2009

Jak se vám líbí tato hrací deka?

http://www.elinka.eu/detail.php?zbozi=761813

VÁHÁM ZDA JÍ MAM OBJEDNAT, MOC SE MI LÍBÍ. 🙂

kerrie
18. črc 2009

Prší, prší, jen se leje 😀 ..........jůůůů a tady taky nikde nikdo 😉

venus.............deka je moc krásná 🙂

if.v
18. črc 2009

Kopi, přesně jak říká Murynka...třeba to je zahnizďování nebo nějaká cévka jenom....důležité je, jak čípek vypadá...přála bych ti //, ani nevíš jak 🙂.

Já dnes začala brát ten Duphaston, tak uvidím, jak po něm dopadnu.

nicollka
18. črc 2009

Kopi no jo špinění u zahnizdování to může být ;) držím palec at uz ti to vyjde...

nicollka
18. črc 2009

no nic zase nakouknu...ted si spíš tak nějak depkuju a smutním doma.. tak zalezu pod peřinu, hezkou neděli

kopa
autor
18. črc 2009

holky díky moc 🙂
ale já tomu už nevěřím,navíc mám teda náladu pod psa 😅
Ivčo já teda s tím čípkem to nepoznám 😅 pletu si furt ty pojmy 😅 ještě si to přečtu jak jsi mi to psala 😉

if.v
18. črc 2009

Kopi, poznáš 🙂, určitě. Vůbec se nedívej na pojmy nahoře a dole....buď ho najdeš hned a je tvrdý nebo ho hledáš dýl 😀

if.v
18. črc 2009

spíš ho zkus sledovat do předpokládané MS - když se měnit nebude, vypadá to nadějně...držím palečky

kopa
autor
18. črc 2009

Ivčo díky,budu ho pozorovat příští měsíc celej cyklus at vím co a jak 😔 😀 Pak už to určitě poznám 😉
Ale ted myslím,že příjde mrcha bolí břicho.Měla jsem to dostat až za tejden 😒

kerrie
18. črc 2009

Kopi a kdy zkusíš testík? 😉

if.v
18. črc 2009

Kopi, dobře víš, že i bolení břicha může mít více příčin...zahnizďování také pobolívá 🙂, nevzdávej to a vyčkej na příští týden

kopa
autor
18. črc 2009

našla jsem ho ale je dost "nízko"musela jsem zasrčit celej prst abych na něj šáhla 😅 😅 Takže to značí MS 🙄

kopa
autor
18. črc 2009

Holky jsem z toho fakt naštvaná,minulý cyklus jsem měla 32dní a ted příjde mrach brzy,myslela jsem že budu testovat příští týden...ted mě bolej a pálej prsa,při MS je mám strašně nalité ted nic.
Možné je že jsme včera docela tvrdě sexily 😅 😅 páč jsme slavily výročí 7let 😅

kopa
autor
18. črc 2009

Kerrie hnedka jdu udělat tabuĺku 😉

kopa
autor
18. črc 2009

Vroninka 34tt................................................................................čeká chlapečka
Bobinka 33tt ................................................................................čeká chlapečka.........Vojtíšek
Kelly 25tt ....................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Martina76 22tt...........................KO 21.7.09 už v rizikové poradně, KO na hematologii 17.8.09(má trombofilii,denně píchá heparin Fragmin..............................................................čeká chlapečka Mikuláška
Kagatkaga 22tt..............................................................................
Lucierob 22t ................................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 21tt .............................21.8. 4D UTZ a poradna ................čeká chlapečka...........Šimon/Matyáš
Murynka 20tt.............................22.8. UTZ 4D................................čeká holčičku............Sofie/Karolínka
Jitie 20tt....................................24.7.Velký UTZ
Amynka 17tt...............................
Venuska 17tt ............................15.7 odběry krve na triply, 6.8.poradna,13.8 UTZ ve II. trimestru
Markee 15t...............................21.7.poradna.................................nechce znát pohlaví předem
Kerrie 14tt.................................. 29.7. poradna
Květinka 13tt...............................
Secretacka 11tt...........................30.7.poradna
Mirax 12tt....................................27.7.NT screening a KO,25.8.Tripple test...........Mikuláš/Anička,Alžběta
Wergina 9tt................................10.8.Nt screening
Martinkal 6tt...............................
Aronek 6tt..................................
Kopa 25DC
Skritkova 23DC
Hanana 21DC
If.v 17DC
Nicollka 15DC
Samsa 14DC
Tercie 10DC ................................30.7. výsledky genetiky
Markytaj 8DC
Ikopretinka 6DC
Farmaska 5DC
Paaja 2DC
Eeliska.......................................čekatelka na mrchu
Sarlotta .....................................čekatelka na 3 MS.............výsledky genetiky O.K.

kerrie
18. črc 2009

Kopi, třeba mrška fakticky nedorazí............no a když jooo, tak příští měsíc to jistí 😉

if.v
18. črc 2009

hmm, to asi jo...pokud je to jinak, než posledně, tak jo...

if.v
18. črc 2009

Kopi, krásně jste slavili výročí 😀

kopa
autor
18. črc 2009

Kerrie já už tomu ani nevěřím.... ☹
Ale tak když dorazí mohla bych se příští měsíc snažit s Paajou,farminkou 🙂 😀 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru