Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
18. črc 2009

Ivčo no výročí 😀 😀 Přítelák se snažil jak za mlada 😀 😀 😀

kopa
autor
18. črc 2009

Holt to semnou budete muset ještě vydržet 😀 😀 😀 😲 😀 😲

kerrie
18. črc 2009

Kopi 😀 A to přítel podal včera takový výkon sám od sebe nebo jsi ho naladila nějakou dobrou véčou? Nebo jiným dárkem k výročí? 😉

kopa
autor
18. črc 2009

Holky tak papa jdu koukat na filmeček a zítra ráno jdeme zy synovcem,budu pak zas na měkko 😒

kopa
autor
18. črc 2009

Kerrie sám za sebe,bez večeře bez dárečku 😀 😀

kerrie
18. črc 2009

Kopi.......pa 🙂

kopa
autor
19. črc 2009

dobré ránko všem 🙂
Farmíčku doufám,že už je ti lépe a krček tolik nebolí 😉 A horečky ustoupily 🙂

markee
19. črc 2009

Ahojky holky,
tak my byli včera na svatbě a vydržela jsem do půl jedné,sice už jsem brečela ať už jedeme domu a jelo se,ale jinak to bylo moc fajn. Jak se mnou melou hormony,tak když zpívali pomalé písničky,jedna od Petra Koláře a druhá nevím od koho,ale moc se mi líbí,tak fakt nekecám jsem bulela taky. Musela jsem jít ven,aby lidi neříkali,proč pořád řvu 😀 No hormony běsní.
S tchýní jsem nemluvila,ale pochopila jsem od Míši a od mé mamči,že je pěkně nasraná,pže s nikým nechce moc mluvit a na všechny štěká. Ironie je,že ona si bude hrát na ublíženou a přitom já budu nervní a ubulená kvůli tátovi(to ona vědět nebude),on jde od pondělí na chemoterapie ☹

kerrie
19. črc 2009

Markee..........dobré ranko,
s bulením si nelam hlavu..........máme teď ty hormony rozhozený............já taky bulím u všeho možnýho, klidně i u pohádky 😀 A na tchýni se vyprdni, je to baba jedovatá..............hlavně ať jste s mimískem v pohodě a v klidu, alespoň v rámci možností...........držím palce i tatínkovi, ať je v pořádku.

nicollka
19. črc 2009

ahoj holky, tak já brečím taky pořád ani těhu být nemusím, prostě sem cíťa 😠

Markee taky držím palečky ať vše dopadne dobře. Hlavně mysli na mimíska když je ti nejhůř, mě to pomáhalo, vše mu řekni, postěžuj si, a pak ho pohlaď ;)

markee
19. črc 2009

Holky,já myslím na mrňouse,právě na to jak mu chudákovi je,když se s někým pohádám a pak si to jakou dobu vyčítám,že jsem to udělala. No ty dotyční by se měli nad sebou zamyslet a nechat mě na pokoji jako těhuli. Prostě tchýně je kr..a a nic s tím nehne. Hlavně,že lituje švagrušu jak jí její matka psychicky týrá a tak. A ani si neuvědomí,že to samé dělá ale ona(tchýně)mě. No chápete tu ironii ?
Taťku je mi líto,on hodně zlobil ve svém dospělém životě,moc si nevážil toho co má a nakonec bude mít rakovinu?! Je to děs. Já tchýni nic nepřeju špatného,ale kdyby si uvědomila,že má být ráda,že je zdravá a druhým neubližovat. Ale ona je tupoun tupá ☹

tercie
19. črc 2009

Ahoj holky, jak je, takhle v neděli v poledne? Jdu juknout kousek zpátky a hned jsem u vás 😉

tercie
19. črc 2009

Markee nebuď smutná, však ono se jí to špatný jednou tak vrátí, víš co se říká, s tou vařící vodou na každý prase 😉

tercie
19. črc 2009

Kopi a nebuď smutná, ono to vyjde 🙂 Měříš tu BT nebo ne?
Budem se snažit s Paaji, s Farminkou, ty, já, Nicolka a schválně, komu to vyjde dřív 😀 Dáme závody ne? 😀

markee
19. črc 2009

Tercie,doufám,že to tak je,protože to by jinak nebylo ani kouska spravedlnosti 😠

tercie
19. črc 2009

Jo, to já taky doufám, v pár případech taky čekám, kdy se začnou ty boží mlýny točit 😀

ikopretinka
19. črc 2009

Ahoj holky,
chci vás všechny pozdravit, dlouho jsem tu nebyla.
Kopi nesmutni, jednou to vyjde, nám se taky nedaří, ale za chvíli budu mít další ovu, tak třeba nebo jednou.
Tercie, přidávám se k vám na závody můžu?

tercie
19. črc 2009

kopretinko no že váháš, čím víc závodníků, tím zajímavější závod 🙂 😀
Chce to jen nepropadat panice, povedlo se jednou, povede se zas 🙂 My to zvládnem, holky 🙂😉

jitie
19. črc 2009

ahoj 🙂

jitie
19. črc 2009

nikde nikdo 😕 tak já jdu jíst 😀

tercie
19. črc 2009

já jsem tu, ale i jinde páč tu nikdo není 😀

kopa
autor
19. črc 2009

🙂 Ahoj holky nesmutním 🙂
Dáme teda závod?Tak se hlásím 😀 😀 Aspon nám to rychle spolu uteče 😀 😝 Ak kdovi třeba budeme mít stejně i tt a pak vše budeme prižívat spolu 😀 😀 😀 😝

kopa
autor
19. črc 2009

tercie tu Bt měřím ale moc nezapisuji do grafu ted mám teplotu celý týden 36,9 a ale více i přes 37,takže to mám furt stejný 😕

tercie
19. črc 2009

Kopi ty teplotky vypadají gut, dokud se takhle budou držet tak je naděje 🙂 Pokud klesnou tak přijde ms... Tak přeju ať jsou pořád nahoře 🙂
No jasně, že nám to pak jinak uteče, když si z toho budem dělat bžundu a případný neúspěchy nebudem brát tragicky.

Holky akorát pořád neváím, proč se tomu říká plánovaný rodičovství, nebo plánovaný početí, když to je jedna z věcí, který prostě naplánovat nejdou ani kdybysme se po.... 😉

tercie
19. črc 2009

Musim jít holky, jdu vařit, teprve 🙂 Dneska jsme vstávali pozdě.

kopa
autor
19. črc 2009

Tercíku,já jsem to nak tak pochopila,že když teplotka klesne je tu MS.
Já mám furt ty teplotky stejný.Ms se mi zatím nerozjela,dnes jsem měřila a bylo 37,1 ale bolí břicho... 😒 takže si mrcha dává na čas 😀 No doufám,že už to bude opravdu poslední mrcha 🙄 😠

Plánovaný rodičovství ,to mě poser 😀 😀 😀 😀 😀To fakt nevím kdo to vymyslel 😝 asi nakej chytrák či chytračka která se otřela o trenky nebo jednou šupky dupky a hned byla těhu 😀

My jsme ráno byli u synovečka,tak jsme spolu lezli po zemi a dělali boredel 😀 😀 Taky se jsme nak došli k tématu,že už skoro budu rok od potratu.Nesnáším slovo potrat!!!!

nicollka
19. črc 2009

ahoj holky...ty kopi a fakt nejsi v tom? Už podle těxh teplot, teda nevim jak vypadali dřív ale...

tercie
19. črc 2009

No Kopi já bych ty těhupříznaky nehledala, já při obou těhu jsem měla pocity úplně stejný jako před mrchou, takže fakt se nech překvapit.

Slovo potrat ve mě též vzbuzuje nepřekonatelný odpor 😝

Nikol máme podobnej názor na věc 🙂 Já když to nebylo těhu tak teploty sice byly vejš ale nikdy nad 37.

tercie
19. črc 2009

Jo a kdybyste se náhodou nevšimly, tak už jsem tady 😀 Mám uvařeno, najedeno a manža mi ujel... Tak si pojďte povídat 😉

ikopretinka
19. črc 2009

Tak já už na BT nedám. Každý měsíc mám úplně ukázkový grafík, teplotky kolem 37,1, pravidelně i "imlantační " pokles přibližně 7-11DPO a v až v ten den co čekám mrchu klesne teplota a nic z toho. Ten měsíc co jsem tenkrát otěhu mi teplota skákala pořád kolem 37, imlantační pokles byl 11DPO a příznaky jako na mrchu, tak pak si vyberte. Podle BT poznávám , že mám ovu a funguju.
Tercie já si všimla, jsi šikulka 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru