Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

aronek
14. zář 2010

@kopa díky za zprávu 😉
🙂 bobisto, Marečku moc tě vítám na svět 😀

tercie
14. zář 2010

BOBISTÓÓÓÓÓÓÓÓÓ Marečku, to ti to trvalo chlape, tak vítej na světě a měj se na něm jen krásně!!!!!!!!!! A mamce a taťkovi gratulujeme a udělujem řád zlaté těhule, za výdrž 😀

tercie
14. zář 2010

@handm toho čtrnáctýho je prostě dobrej datum co? Nám se taky moc líbil 😀 Tak se těšíme na fotku Marečka... Holky myslím,že budu mít problém, Mareček je nezvyk, Bobista byl už taaaaak zažitej 😀

maendy
14. zář 2010

Huráááááá 🙂 Našemu bobistovi Marečkovi a mamince s tatínkem hoooodně zdravíčka a spokojených chvilek naplněných sluníčkem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

aronek
14. zář 2010

@tercie odstíkávám a přítel krmí flaškou. Kolena bolí už jen občas a vlasy se celkem srovnaly. S prací to u přítele nevypadá, pořád se tu propouští ☹

tercie
14. zář 2010

@natalie77 Teda to je mazec, takhle pozdě domů...to neužiješ vůbec nic, natož Marečka...tak snad se to brzo nějak ustálí, abys nemuselal ítat, a stihnout i jiný věci než práci 😉

aronek
14. zář 2010

jdu do pelechu. V pět vstávám a mezitím pár vstávání v noci, tak abych nebyla jak mrtvola

martinkal
14. zář 2010

ahoj holky 🙂

Handm gratuluju, konečně jsi se dočkala 😉

Tercí mě taky vlasy strašně po porodu padaly, měla jsem je pořád všude, hlavně na polštáři, koupila jsem si v lékárně DONNA HAIR, stojí asi 170,-- kč, je to na měsíc, a po 3 týdnech je padání fuč, vlasy mám lesklý, ale hlavně na hlavě, ne na zemi 😀

Jinak my zoubek taky zatím nemáme, a to bude Lucince pozítří 6 měsíců, ale má nateklé dásničky, chudinka malá ☹ .

Posílám jeden její krásnej kukuč na tety koníkovky. 😀

tercie
14. zář 2010

@aronek a nemá malej problém s přechodama flaška-prso? Já zkoušela dát z flašky tu kaši,ale nějak mě od toho všichni zrazovali, že prso už nebude chtít..ale já teda už kaši zas nedávám.

Holky a všem moc děkujem za gratulaci k zoubku 🙂 To víte,že jsem hned všem volala😀 Tatínek si prej zejtra dá paňáka, ale o šatečkách pro nálezce,tedy maminku nepadlo slovo 😉 Asi ho budu muset s touto tradicí obeznámit 😀

tercie
14. zář 2010

@aronek Ty bláho, nemáš to taky jednoduchý. Tak se drž!!! Dobrou noc 😉

tercie
14. zář 2010

@martinkal Ahojky, teda Lucinka už taky vyrostla 🙂 Helea my máme snad zub jako první,z dětiček takhle kolem a okolo? Já nevím, kam ten náš kluk chvátá 😀 Asi aby mě mohl léééépe sežžžrat 😀

farmarska
14. zář 2010

holky tak já hlásím, že jsem uklimbala u telky a u rozhodování se o té pravé pomazánce a ted jsem jen nachvilku procitla a co to ču 😨 😵 😵 😵 😵
gratuluju našemu bobistovi-Marečkovi 🙂 i jeho rodičům 😵 😵 😵 😵 😵

a já jdu zase pokračovat ve spaní 😉 🙂 páč už neudržím víčka 😅
mějte se tu krásně , dobrou a zítra zase čus 😉

tercie
14. zář 2010

To mi chcete jako říct, že už jsem tu zas sama? 😉

kerrie
14. zář 2010

Jůůů, krásná zprávička na dobrou noc.....................vítáme Marečka a celé rodince přejeme moře zdravíčka a spokojenosti 😵 😵 😵 😵 😵 😵

handm
14. zář 2010

Ahoj, tady je to "m" z handm 🙂 Přidal jsem do fotoblogu pár fotek našeho Marečka (https://www.modrykonik.cz/fotoblog/handm/album/...). Byl to opravdu moc šikovný bobista, jel krásně jak měl a ani se v poslední zatáčce nepřevrátil 🙂 Má statečnou a šikovnou maminku, která to z přehledem zvládla. A tátu, pro kterého to byl neuvěřitelný, nejkrásnější zážitek v životě. V porodnici byli všichni moc milí a hodní, krásně nám pomáhali. Nakonec, když doběhl porod před námi, jsme zůstali sami a měli jsme vlastně krásné soukromí. Ty první hodiny po porodu byly nádherné. Marek je kluk jako buk a umí krásně zakřičet. Moc vám všem tady za sebe i za Haninu děkuju za gratulace i to odpolední fandění, které mě teď, když jsem to četl, opravdu upřímně rozesmávalo. Těším se, až je budu mít oba doma, Hanička se vám pak určitě hned ozve. Mějte se!

tercie
14. zář 2010

@handm jééé taťko moc děkujem za krásnou zprávu a jsme rádi, že se ti naše fandění bobistovi, alias Marečkovi líbilo 🙂. Vyřiď moc pozdravů statečný mamině!!! Budem čekat na další novinky a teď jdu zkouknout toho sportovce co konečně přeťal pásku v cílový rovince 🙂 A ještě jednou letí obrovská gratulace. Nekojit tak si určitě dám paňáka 😉

tercie
14. zář 2010

No, a neusnu!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tercie
15. zář 2010

Holky já jdu teprve spát 😀 Dobrou 😀 😎

farmarska
15. zář 2010

teda tercíí ty si snad děláš prdel ne?!!! 😨 😀 😀 😀 😀

farmarska
15. zář 2010

Jinač hezké ráno všem 😵
já už mám po krvi, mladej už jel do školy a ted jsem i nakrmila a jdu si asi ještě přibucnout 😉 todle ranní vstávání mi nedělá už moc dobře 😎 😀

farmarska
15. zář 2010

Jinak mi tu teda chybí hadm, páč ona byla jedna z těch mála, co se mnou takhle ráno vždycky kecaly 😅
a když jsme u hadm, ještě jednou mooooc gratuluju a přeju štěstíčko i zdravíčko jí i malému Marečkovi 😵 😵 😵 včera jsem tu gratulku pěkně odflákla, páč už jsem jedním okem spala, tak to napravuju 😎

katyna6
15. zář 2010

Ahoj holký,jé,to tu na mně po noční čeká krásná zprávička 😵
Marečku,vítám tě na svět,a že se na tebe načekalo ženských! 😀 ,a přeji ti,ať se ti na něm líbí a ať děláš mamce a taťkovi samou radost! 😵 😵 😵
dobré ránko farminko 🙂

katyna6
15. zář 2010

@farmarska -já tu jsem,ale jen na chvilku,než do sebe natlačím snídani.pak jdu taky chrnět 😀

farmarska
15. zář 2010

holky, pájo, mirax, nikol a spol. ozvěte se! 😕 😕 jste v pohodě? 😕 😕 dlouho jste se tu neukázaly, tak si začínám dělat starosti 😕 😕 😕 😕

farmarska
15. zář 2010

katuš ahoj hezký ráno 🙂 zase jsi po té hnusné noční jo ?😖 no snad už to nebude dlouho trvat.. 😔
a co milého, užila jsi si? Ještě ho máš doma?

farmarska
15. zář 2010

a taky dobrou chuť přeju 😉 já už jsem po snídani..dala jsem si rybí salát a taky za chvíli asi ještě na chvíli zaberu 😅 jen já teda nejsem po šichtě a přes noc jsem spala 😅 😅 😅

farmarska
15. zář 2010

holky u nás je zase hnusně 😝 pořád zataženo, mrholí 😝 nebo prší 😝 😝

farmarska
15. zář 2010

a já dnes slíbila mladýmu palačinky, tak mám o oběd postaráno 🙂 a taky chci zkusit tu rybičkovou pomazánku, jak mi dala tip čajda 🙂

farmarska
15. zář 2010

a jako vy si se mnou nepovídáte, tak já asi zase jdu 😝 páč jako todle se nedělá chrápat, když já už jsem vzhůru a mám kecavou 😎 😀
jediná hadm má omluveno, bo si odrodila a asi ještě není doma 😀 a káťa, ta je chudinka zmožená z blázínků, ta může jít taky do hajan 😉 😎

katyna6
15. zář 2010

@farmarska -ještě tu jseeeeem 😀 .Hledala jsem ten receptík na kuřecí bábovku,víš.asi i dnes udělám

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru