Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
28. zář 2010

@kopa jééé no kdyby se to dalo, spát do foroty 😀

tercie
28. zář 2010

No a vím prd co jste psaly předtím...

Holky snažilky nevzdávejte to, on člověk snadno propadá beznaději, a říká si že je k ničemu, tak jsem si říkala, co jsem to za ženskou, když jsou všichni v rodině zdravý,nikdo žádný potraty neměl, a já jeden SP a pak nemocný miminko ☹ ale musíme to brát, že to tak je, a dočkáte se všechny, věřím tomu😉 Občas pustit pár slziček tomu se neubráníte, ale uleví se a pak zas je síla se do toho pustit dál 😉 Uvidíte, povede se to i vám!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵
Jsme tu s vámi, víme jak vám je a pokud to jen trochu půjde budem vás podporovat!!!

handm
28. zář 2010

@tercie děkujeme za gratulku!🙂 je to bobista čahoun 😀 ale za Lukaskem pěkne zaostává, to už je veeelkej kluk, jak jsem koukala na fotečky...🙂 mamky kluk!🙂🙂🙂🙂🙂
Koukám, že radíš Petrosce ty probiotika, to myslíš ty BioGaia nebo které?!🙂 my právě zatím jedeme Sabky, tak abych případně věděla, co koupit jiného...protože mi to trhá uplně srdce, když řičí z těch prdíků... i kdyz je to fakt mnohem lepší s těma Sabkama...
my ted taky jedem v Pamperskách, ale jeste jedny Huggiesky mam - jen nejsou s tou bavlnoz, tak doufam, ze to bude lepsi, nechce se mi to vyhazovat nebo tak.. ale svagrova rikala, ze taky horsi zkusenost, ale asi zalezi na kazdem miminku.. myslim, ze Kerrie je pouztivali a byli spokojeni...🙂
svagrovka pouziva z DM plenky a dobry, tak zas vyzkousime pak taky neco dalsiho..🙂

a o podvozku je opravdu lepší nemluvit.. jsem rikala vcera, ze b ych neverila, ze me nejvic z celyho porodu bude bolet pr.el a podvozek ani nepoznam 😀😀😀😀

tercie
28. zář 2010

@handm my dávali biogaia ale ještě jsou jedny, a to teďka nevím jak se jmenujou,každopádně nejsou tak drahý a dají se koupit i u nás 😉 Ale oni si to tu holky přečtou a napíšou nám, který to jsou 😉 Taky mě to rvalo na kusy když řval a nemohla jsem mu pomoct...
Ad podvozek, a zkoušeli jste vystříkat dutiny, jak radila Farmi? 😀 To jsem se dobře bavila u toho, jsem si to představila 😀 Mě už to teď nebolí, venkovní šití bylo v pohodě, i když mě to teď ještě jakoby táhne u vchodu😀 ale to vnitřní to bolelo jak prase dlooouho, a i teď to cítím jak je změna počasí.
Jo a holky jak jste se bavily o menzes, tak antiko neberu žádnou, a dostala jsem první mrchu hned po šestinedělí 😝 a třeba švagrová až rok po porodu, takže o kojení to asi není....

tercie
28. zář 2010

Jooo holky a musím se pochlubit...Lukáškovi už leze i druhej zoubek 🙂
Jsem to psala manžovi, když jsme byli u babičky a on odepsal No vidíš, to je šikula, za chvíli už se bude i holit 😀

handm
28. zář 2010

@tercie Jojo, tak já vysleduju, jak se jmenujou ty druhý!🙂 Díky moc!§🙂
Vystříkávám poctivě :.-D😀😀😀 Farmi mě tehdy hooodně pobavila.. ale je fakt, že jsem se dlouho bála na Wc jako takový a furt chodila do sprchy, coz obvzlast v noci bylo peklo...

já jsem na MS zvědavá, tedy nejsem 😝 ale jednou holt přijde.. ☹ tak a musím... jídlo volá,,,
zatím páááá

tercie
28. zář 2010

@handm jo do sprchy, taky žůžo, když jsem byla sama doma a malej řval...nemohla jsem pak na velkou, když to na mě přišlo tak jsem nemohla od malýho a když mi ho někdo hlídal tak to zas nešlo, tohle bylo na tom celým nejhorší, pak tlačit když jsem měla celej spodej šitej 😝 labůžo 😀
Jooo jídlo to utíkej 😀 Dobrou noc!!!

tercie
28. zář 2010

Jo a chci se poradit,pokud budete maminy vědět nějakej fígl,tip, či něco... s tím růstem zoubků se Lukáškovi hodně narušilo spinkání, no a aby vůbec usnul, jsem si ho naučila že usíná jen u nás v posteli při kojení, když ležím vedle něj. Jenže se s ním celou noc nevyspím, a myslím, že pro něj to dvakrát pohodlný taky není, a chtěla bych, aby zas aspoň půl noci spinkal ve svý, jenže problém. Když to udělám jako dřív, napapáme, on mi usne na ruce a já ho přendám do postýlky, tak je v tom momentě vzhůru a spustí pěknou sirénu. A já mám slabý nervy, takže položím do naší, lehnu k němu, napije se a do tří minut chrní☹

kerrie
28. zář 2010

Krásný večer 🙂
Nejdřív ze všeho moooc gratuluju Kytii k Elišce! Hodně štístka a zdravíčka přejeme celé rodince 😵

K plínkám..............my používáme nejvíc Huggies, ale musí to být ty "Premium".................s těma "Classic" mám blbý zkušenosti, byly na prd..........ale i obyčejný Tesco plínky nebyly špatný.......... 🙂

Handm...........šití a prdelní bolesti.............jo tak to máš stejný pocity, jak jsem měla já............trvalo mi to minimálně celý šestinedělí........pak jsem to pořád cítila, ale už to nebolelo.............. já byla teda fakt zalátaná vevnitř i zvenčí......teď už je to dobrý..........však ono to přejde, neboj.......ale je to protivný, to je fakt 😉

farmarska
29. zář 2010

ahoj holky, hezké ráno 🙂
jsem tu jen na skok dočíst, pak se musím jít vykoupat a frčet k doktoroj na poradnu. Doufám, že bude vše ok, a že tam neskejsnu, jako posledně až do odpoledne 🙄

lenik_25
29. zář 2010

@petroska Ahojky, záleží na to, jaká ta kýla je. Kamarádky chlapeček jí měl velkou a šel na operaci ve 2 měsících. Daneček má maličkou a jsou mu 2 roky a 3 měsíce, pupík pořád vystouplej,ale není to nic závažného, tak s tím nic nedělaj. Na prdíky je super sab simplex, kapičky. Jsou i volně prodejné, ale poradila bych se s doktorkou, kolik kapiček dávat těm nejmenším. Je tam, že jsou asi od 2 měsíců (teď si to možná špatně pamatuju, je to dlouho), ale my je dávali na doporučení doktorky už v 1 týdnu. Jinak cvičit nožičkama, masírovat bříško a mazat ho mastičkou Pupík.

farmarska
29. zář 2010

kytí moc gratuluju k malinké 😵 😵 😵
čajdo, doufám, že se znásilňování povedlo 😉
Markee já ti raději radit nebudu..já si to taky tehdy moc hezky vymyslela, co jim řeknu za lež, jak si to odskouším v penny a jak jsem dopadla 😝 byla jsem přichycena a cejtila jsem se jak malej prolhanej parchant 😅 Takže rozhodnutí nechám na tebe 😉
Martinko máš krásný chlapečky!! 🙂 No můj puboš je klasickej puboš 😀 nesmím nic před jeho kamarády a spolužáky, ale když jsme doma sami, tak se ještě tulí 😉 ale je to jak slon v porcelánu, on je děsně velkej na svůj věk a tak mne buď nějak zalehne, nebo přimáčkne..takže vždycky když se přibližuje, kryju pupík 😀 Ale je to moje zlatíčko 😵 No ale jinak, někdy ty jeho protesty a narážky, připomínky a nafukování huby, to je na zabití 😅 😠 😎
Tercí no jo, hlavně když budea když bude ok. at se pak klidně jmenuje třeba koště..,ale zase na druhou stranu si říkám, že to tomu chudáčkoj nemůžu udělat 😅 ne kuli sobě, ale kuli dětem v pozdějším věku 😅 dyt se mu všude budou smát 😅 😅
Jinak včera ti mý kluci rozšířili nabídku jmen na: Teodor, Kryšpín a Bonifác 😠 😠
Hadm jsi mne zase pobavila 😀 😀

lenik_25
29. zář 2010

Co se týče plínek, tak pampers v tom zeleném balení jsou dobré. Oranžové pampers nekupovat. Huggies jsou dobré jen PREMIUM. Jinak ne. Nejlepší zkušenosti máme za ty dva roky s obyčejnýma plínama Clever (Billa), Albert, Tesco (zelené).

lenik_25
29. zář 2010

@tercie Holka, musíš se obrnit a dát dítě do jeho postýlky a nechat křičet. Nejdřív za ním choď po 2 minutách, pohlaď, tiše řekni dobrou noc a zas odejdi. Pak choď jen po 5 minutách a intervaly postupně prodlužuj. Za 3 dny ti bude spát v postýlce sám jako beránek. Ale ty tři dny jsou teda muka, jak pláčou. Ale je to JEDINÁ ÚČINNÁ METODA.

Pak jsou dobrá homeopatika:
na nespavost - sirup sedalia
na bolest při růstu zoubků - chamomilla (kuličky rozpustit ve vodě na lžičku), gel na dásničky Kamistad.

farmarska
29. zář 2010

leni supr, že jsi tu, tolik novejch rad! si to někde musím zapsat 🙂 já už sice jedno dítko odchovala, ale je to už táák dlouho, že si nic nepamatuju a jsem vlastně jako prvorodička 😉
tercí ještě gratuluju k druhému zoubku!! 😵 😵
tak a já letím do vany 🙂

lenik_25
29. zář 2010

Jo, mně už kámošky říkaj, že jsem jak domácí lékárna. Takže kdybyste cokoliv potřebovaly.... 😀 😀 😀

lenik_25
29. zář 2010

Jinak tady byla řeč o těch Probiotických kapkách pro děti. Drahé, ale super!!!

madormi
29. zář 2010

@petroska bratránek jí mel když se narodil a doktror mu to ovazoval nečím, stahoval to a pomohlo to ale trvalo to dlouho než to zmizelo

maarrtina
29. zář 2010

Krásné ráno holky. Chci si jít příští týden dokoupit nějaké věci do lékárny a tak bych potřebovala poradit. Jaký sprcháč nebo mýdlo jste používali po porodu. Někde jsem četla, že ty parfémovaný se nemají používat. Díky za radu. 😉

sarlotta
29. zář 2010

@petroska buď ráda, že MS není... ona se objeví neboooj 😲 😉 a v CaA jsou slevy jooo, kakra 😠 hned bych jela..ale do Zlína je to daleko v tomto počásku 😒 na to vítání u nás teda byli maminy v sukních, kalhotách-rifle ne, ale tatínci v riflích se našli 😀... akorát tatínek určo košilu 😉 nad druhou stranu se stejně fotili jen mimina detaily obličeje🙂 takže jen kdybys chtěla třeba se pofotit u Vás na úřadě s malým a s taťkou, že je to taková památka pěkná🙂 a bývá to tam slavností- pěkné židle, obrazy, lustry... nevím teda kde to máte🙂
@kopa no ono by to tak mělo byt s MS, že až když není plné kojčo...ale to bych nesměla brát antik asi 😝 což momentálně nemůžu riskovat 😀

petroska
29. zář 2010

ahoj holky.dík za rady.Snad kýla nebude větší,děsí mě to ale zatím se to neprojevuje nijak že by ho to bolelo ale furt to má tak 1cm vystouplé bobešek ☹ .
@tercie to jsou normální probiotické kapky co myslíš?to se tak jmenuje?nebo myslíš ty bio gai nebo jak?!
@lenik_25 sabky máme ted doma.sice trošku pomohli ale furt to není vončo.včera měl takové velké bolení večer že už sem nevěděla jak mu pomoci.a to denně 3x cvičím s nožičkama aby mu ulevilo bříško a dělám sem tam imasírování bříškaa furt na stejno ☹ .někdy se mi vykaka při cvičení ale furt bojujeme.asi fakt sáhnu do kapsy a koupíme ty drahé za 600 😨 at máme klid. holky jak se bavíte o plínách tak Huggies blééé,pročurá mi je vždycky ale pampers ty žluté 2-5kkg si nemužu vynachválit.ted sme koupili premium a taky jsou dobrý ale víc sem spokojená s new baby 😵 .sedí perfektne a není pročuraný za noc.

sarlotta
29. zář 2010

@maarrtina zkus něco s oliv olejem třeba, nebo si kup normal dětské mýdlo z té řady co budeš koupat miminko🙂 😎

petroska
29. zář 2010

@sarlotta vyfotím pak co sem v ca splašila.no vítání neřeším.mám pekný tmavy riflíky a svetrík takže snad v tom mužu 😒

petroska
29. zář 2010

@sarlotta jo a už to bude 2měsíce po porodu a menzes nemusí hned tak přijít jo 😒 .já že musí.tak počkám

sarlotta
29. zář 2010

@petroska a zkoušela jsi bifiform kapičky?

petroska
29. zář 2010

@sarlotta nene,jsou dobré?máš je pro malou?já už fakt nevím které zkusot 😲

maarrtina
29. zář 2010

@sarlotta díky za radu. Já jen kdybych pak kojila, tak abych neměla jaký problém s tím sprcháčem.

sarlotta
29. zář 2010

@petroska mám, jsou dobré, jsou stejné jako bio gaia..jen levnější 😉

handm
29. zář 2010

Ahoj holky, tak koukám, že ty druhé vedle BioGaia jsou BIfiform, že?! ty probiotické kapičky...🙂 díky moc, ještě že tu ty expertky lékárnice máme 🙂

jinak vám musím povědět, že dneska naše krásný dítě pokřtilo náš nový béžový 😝 koberec svou oranžovou kaší ze zadečku 😀😀😀😀 a k tomu pak ještě stihlo mě posrandit ruku a sebe zčůrat odshora dolu.....😀😀😀😀 je to prostě šikulka!🙂

@petroska koukám, taky bojujete s prdíky.. 😖 je to peklo, když člověk neví, jak jim pomoct, co?! občas mám pocit, že si vykřičí plíce z těla 😝

sarlotta
29. zář 2010

@handm jj stojí 280,- asi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru