Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

lucadav
15. pro 2010

@mari111 Ja to měla u sve Anetky taky tak 🙂 a dopadlo to dobře..Koukam,že maš 3měsični berušku....to už si ani neumim představit...to byl klideček když byla malinka u kavy=)ted piju kavu leda tak studenou=)

tercie
15. pro 2010

@veve.b Děkujeme tatínkovi za zprávu a foto 🙂 A chválím taťko, krásně sis toho synka vyrobil, jen co je pravda 🙂

@paajaa nedepkuj, nebo Olík nebude chtít ven 🙂 Já s vyvoláním zkušenosti nemám, vyvolávali mi vlastně jen potrat ve 20tt a to mě trvalo 4 dny... ale mě nedávali tabletu, mě nejdřív roztahovali čípek nějakýma bobtnajícíma tyčinkama, pak mi injekčně oděbírali plodovku a napouštěli tam nějakej hormon na vyvolání, a nakonec mi to vyvolali injekcema. Neboj, to zvládneš, mysli na to, co bude potom, budeš mít Olínka v náruči, budeš se s ním mazlit a povídat si s ním, tohle před se holt musí vydržet, ale odměna bude sladká 🙂 Mysli na něco hezkýho a neměj nervíky. Vím jak ti asi musí bejt, ale je to pro dobrou věc, Pájuško, tak se drž, jsi holka statečná!!!!! 🙂

meredith
15. pro 2010

@lucadav ne, ani pořád nevím co to je 😅 😅 😅

paajaa
15. pro 2010

@tercie: moc děkuji za krásná slovíčka. Moc to zahřeje na srdíčku. Budu se snažit co nejméně se nervovat. Jen aby mě to zabralo. Tak zítra uvidíme.

lucadav
15. pro 2010

@meredith to se směješ te MOLE?????? 😀

tercie
15. pro 2010

@paajaa není zač, mě taky moc pomáhalo když mi holky dodávaly odvahu 🙂 Je to na palici, kdybys aspoň mohla čekat doma... ale budeš zase doma s Olim už na vánoce, bude to váš nejkrásnější vánoční dáreček 🙂 Budu na tebe zejtra moc myslet, ať už to máš za sebou a můžeš se těšit s maličkým 🙂 Budu nakukovat, jo? 🙂

A teď koukám, že jsem ani nepozdravila 😅 se stydím, a napravuju... AHOOOOOOOOOOOOOOOOJ holkyyyyyyyy 😀

A snažilky, sluníčko, luca, tea...holky je mi to moc líto, že vám to nevyšlo, ale není všem dnům konec, dočkáte se 🙂 Nechte to na přírodě, nestresujte se zbytečně testama, a doktorama, věřte samy sobě a miminka budou 😉 A snažte se podle toho, jak se samy cítíte, ono si to pak tělo stejně udělá podle sebe, jak bude připravený. Mě po potratu ve 20tt říkali ať počkám půl roku i dýl, a já otěhotněla za 3 měsíce a všechno bylo naprosto v pořádku. Jediný co vám poradím je, berte vyšší dávky kyseliny listový už od teďka, a vitamíny a snažte se neonemocnět. Úplně nejlepší je otěhu v létě, kdy je nejmíň viróz, ale kvůli tomu to asi na tak dlouho odkládat nebudete 😀. Tak se nebojte, hlavu vzhůru a uvidíte že se to povede 🙂

mari111
15. pro 2010

@lucadav ja taky studenou, ale studená je prej na krásu 😀 😀 😀

paajaa
15. pro 2010

@tercie: já doufám, že to dáme. Mám tu jednu paní po tabletce (dostala ji ráno jako já). Od 10hodin bolesti a vůbec se neotvírá- toho se děsí. Já nemám na nikoho číslo, takže zprávička bude asi to návratu z nemocnice.

lucadav
15. pro 2010

@mari111 😉 No tak to na mě ještě nejsou vidět vysledky z te kavy=)

mari111
15. pro 2010

@lucadav ale ale 😅 šak si holka krásna 😀

lucadav
15. pro 2010

@mari111 😀 no to jo,,,,mějte se tu pěkně a ja si jdu dat vinko a podrbat s manželem,,,vždycky hudruje,že dorazi domu a ja tu dřepim 😢 Přeju krasny večir

maarrtina
15. pro 2010

@paajaa mě to taky vyvolávali na 2 pokus. první de jsem dostala 2 tablety a měla jen malý kontrakce a druhý den mě dali zase tablety začlo se to trochu rozjíždět a pak to zase ustalo a za 2 hodiny už začali ty pořádný kontrakce.

sarlotta
15. pro 2010

@veve.b blahopřeju Ondrášek je nááádherný🙂))) super šikulka 😎 😵 😵 😵 😵

madormi
15. pro 2010

@mari111 jj to jsem přesně psala když je plod zdravý a bojovníček tak ho nějaká chřipka a už vůbec ne nachlazení neodradí

sarlotta
15. pro 2010

@paajaa drž seeeee holka... ať už je drobek venku a váhu pak doženete 😎 😉

maarrtina
15. pro 2010

prosím o radu, malá mě pořád leží na jednu stranu hlavičkou, a v postýlce se dokonce celá točí na jednu stranu, Co s ní? 😒

maarrtina
15. pro 2010

@veve.b Ondrášek je moc pěkný, moc Ti blahopřeji a přeji hodně zdraví

Jinak mě chytly včera záda, jak jsem seděla u pc a dělal zápis na úřad. je to naprd. Malá je dopoledne vždy ukňouraná neví jak usnou a do toho všeho pes, co chce jít každých pět minut ven. jelikož nejdem na prochajdu tak chce chodit ven. zítra musím do města nakoupit ještě něco na vánoce a hlavně potraviny doma nic nemám a přítel dorazí v pátek. Tak příjde hlídat prababička tak jsem zvědavá jak to zvládnou.

sarlotta
15. pro 2010

@maarrtina pořád přetáčet na druhou stranu, nebo točit postýlku, pokud se točí k Tobě 😉 aby si nesležela hlavičku. ale neboj časem začne spát na zádech 😉 tak kolem 2měsíce určitě.

kerrie
15. pro 2010

@paajaa myslíme tu všichni na Tebe a držíme palečky, ať to máš co nejrychleji za sebou.............mysli na to, že příští týden vás čekaj ty nejkráááásnější Vánoce...........poprvé jako rodina..........bude to kouzelný, uvidíš 😵 😵 😵

@sarlotta ahooooooj 🙂 Jak je? 😉

maarrtina
15. pro 2010

@sarlotta no jestli jí to nemám nějak podložit, protože ji přetočím hned je zase zpátky

sarlotta
15. pro 2010

Holky u nás to vypadá na konec kojča 😔 bohužel, musela jsem začat brát nějaké léky a nevím jestli budou stačit..při těchto kojit můžu, ale začla sem radši malou postupně převádět na UM... vybrala si nutrilon -potfůrka rozmlsaná 😀
Tak papáme z lahvičky od Mamu a taky už sem zkusila první kaši a mrkvičku, jablíčko, meruňky... no všechno máme zaprasené 😝 😀 😀 ale malé naštěstí chutná🙂))) tak je to docela radost ji krmit. Akorát těch peněz za UM 🤐 😝
Sem tam jí dám i prso, ale mám pocit, že jí nijak extra nechybí a z lahvičky se nají víc a rychleji 😕
Asi si mám v životě vyzkoušet všechno, pže malého sem kojila dlouho a UM vůbec nechtěl. No uvidíme jak se to ještě vyvrbí. I když bych to už potřebovala rozseknout, abych se v tom neplácala a mezi vyvařováním flašky nemusela ještě odstříkávat prsa 😅
Výhoda je, že malá vydrží přes den 3-4hodiny bez jídla a v noci i 8hodin 😉

Noooo Takže vůůůbec nemám čas na Vás kukat 😅

tea80
15. pro 2010

@lucadav omlouvám se, to jsem já Tea80, zapoměla jsem si přehodit přezdívku, mám dvě, nějak si nerozumíme, pořád nevím co to ta Mola je, ničemu se nesměju 😉

sarlotta
15. pro 2010

@kerrie Ty víš jak 😉 no je to lepší, ženská vydrží víc než....

tea80
15. pro 2010

@tercie potratila jsi ve 20. tt? To už bylo mimi docela velké, ne? Co se stalo?

sarlotta
15. pro 2010

@maarrtina tak ji dej trochu na bok a podlož stočenou přikrývkou, já dávala malou spát v zavince, takže se jí moc nedařilo se přetáčet zpátky.-))) ale neboj opravdu začne brzo spát na zádech 😉

kerrie
15. pro 2010

@sarlotta hlavně že malá bere lahvičku a jak píšeš, je spokojená a to je nejdůležitější 😵 Jen tak dál....myslím na vás, holky 🙂

sarlotta
15. pro 2010

@kerrie díky 😉 místo večerního hodinového kojča mám čas na malého 😎 , no musím na tom hledat pozitiva, pže momentálně přemýšlím jak budu s flaškou cestovat 😅 , ale tak zas už budou příkrmy, tak to nebude tak náročné malou někde nakrmit 😉 a sbalit jídlo sebou 😀

kopa
autor
15. pro 2010

@maarrtina Marti přetáčet na bok při spaní.My to měli taky 😅 Stále koukal do leva,nechala jsem 3 dny spát tak aby mně hlavičku na pravo.Pak zas koukal na pravo.Zkus motivovat na nákou hračku a neustále hlavičku lehce rukou přetáčej.Už nám krásně kroutí hlavičkou sem tam 😉

kopa
autor
15. pro 2010

@maarrtina Marti přetáčet na bok při spaní.My to měli taky 😅 Stále koukal do leva,nechala jsem 3 dny spát tak aby mně hlavičku na pravo.Pak zas koukal na pravo.Zkus motivovat na nákou hračku a neustále hlavičku lehce rukou přetáčej.

kopa
autor
15. pro 2010

@sarlotta Sarlott důležité je,že malá je spokojená a ty jsi v klidu.Já taky furt odstřikávám a zbytek dávám UM.I když mám už málo mlíčka,tak furt mačkám jak divá 😀 😀

sarlotta
15. pro 2010

@kopa jsi šikulka, ono jak tam není ten kontakt s ústy dítěte, tak se mlíčko tolik nedělá... to cítím taky, že se mi prsa nalévají jen když ji přiložím, ale už to není tolik aby se dobře najedla a na flašku sem ji musela naučit, tak že sem jí nic jiného nedala, tak si pobečala a pak ji vzala 😝 .. teď když jí dám prso tak mi u něho spíš usne, ale moc nejí.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru