Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
24. čer 2009

Kopi co se dělo, to mě zajímá 😀

paajaa
24. čer 2009

Tercie: v mikrovlnce bych asi taky nic neukuchtila. Tak přeji hodně zdaru

Kopi: to jsou tedy chutě 😀 😀 😀

kopa
autor
24. čer 2009

Tercie to bylo na chatě mého bejvalého přítele,nic tam nebylo jídlo,vše na mrazáku.Do toho kamarádi a jeho sestra s přítelem.Tak jako že si aspon namžem rohlíky...Tak jsem tam dala to máslo fakt jen na vteřinku,rána jako kráva,začalo to tam hořet a ještě nám vypadli pojistky a ještě jsem dostala od bejvalého vyjebáno 😀 😀 😀 😀 No ale kámoši se tomu smáli,oni byli takový divný..... 😀 😀 😀 No to bych vám mohla vyprávět 😀 😲

tercie
24. čer 2009

No jo, přece jenom je máslo zabalený ve staniolu 😀 To muselo bejt pěkný rodeo... Qle je fakt, že v první chvíli bych asi byla v šoku, ale pak bych se asi taky tlemila 😀

Paaji díky, oddaluju to co to dá, třeba vydržím do večera 😀

kopa
autor
24. čer 2009

pak jsme s kámoškou vyrazili do města-tam to byla fakt prdel světa.Nejdřív jsme šli od chalupy po naké silničce kde bylo samé pole 😀 došli jsme do města,že se někde najíme.Buranov když jsme přišli tak už obědy nevařily,tak jsme si dali zmrzlinový pohár a šli pryč,potom jsme navštívili další putiku tam samí starý dědci koukali na nás,že jim div nevypadli zuby 😀 😀 a jeno jsme dosedli,tak výčepák před nás hodil takovou ránou dvě piva,my se ne sebe podívali a pak jukli na ty dědky začli jsme se smát po celé hospě a raději odešli 😀 😀 potom když jsme přišli do chaloupky,tak tam bylo ohromné horko,uplně z nás lilo 😅 😀 Tak přítelák řekl,že dobře zatopil,abysme si nestěžovali že je nám zima.Holky bylo tam 40 stupnu a kluci když jsme přišli chodily už jen ve slipech,no to byl pohled 😅 😅 😀 😲

tercie
24. čer 2009

Kopi teda to jsou zážitky 😀
S tím topením, to mi připomíná mýho tchána, ten taky topí jak blázen, i v létě, protože když netopí, nemáme teplou vodu na koupání 😀 a často se stane, že přetopí kotel, tak, že se voda začne vařit, a to jsou takový rány, a kotel div neposkakuje po sklepě 😀 a tak se musí všude v baráku pustit topení, aby se to zchladilo... úžasný při letních vedrech, fakt jo, to k těm 40ti stupňům taky nemáme daleko 😀
Fakt, už abysme se přestěhovali 😝

martina76
24. čer 2009

Ahoj holky, po dlouhé době se hlásí z kontroly 😉 Vše O.K. a odpovídáme 19 tt 😀 Vše těhulká už přeji ať jim týdny krásně přibívají a snažilkám ať se co nejdříve taky dočkají 😉

tercie
24. čer 2009

Marti gratulujem a děkujem 🙂

martina76
24. čer 2009

PAAJO velká gratulace k dobrým výsledkům 😉 A pokud jde o manžu, tak ten přece nepotřebuje vědět že máš ty dny 😉 Můj manža taky na povel nemohl 😀 Však ty si určitě poradíš 😉

paajaa
24. čer 2009

Marti: to je super, že jste v pořádku a už skoro v půlce. 😉 Já se snad taky někdy těchto týdnu dočkám 😉

martina76
24. čer 2009

TERCI díky 😉 Já vím že nemám ještě vyhráno, ale po každé kontrole jsem vždycky šťastná tak že bych lítala 😀 A před každou nadcházející kontrolou mám prdel sevřenou strachy 😉 Teď čekám ještě na 14.7. to jdu na velký UTZ do gennetu a když bude vše O.K./ ťuk,ťuk,ťuk/ tak se teprve vydám na ty nákupy 😀

martina76
24. čer 2009

PAAJI taky dík a určo se dočkáš neboj 😉 Určitě všichni tady, někdo dřív a někdo později, ale určo všichni, pevně tomu věřím 😉

tercie
24. čer 2009

paaji vidíš, já málem přehlídla, super že už máš ty výsledky a že je to OK. Já pořád ještě čekám. Zítra zas zkusím volat, ale iluze si nedělám...

marti neboj, všechno bude dobrý, kdyby mělo bejt něco špatně, tak už se to ukáže 🙂

tercie
24. čer 2009

Ženy musím jít něco dělat, mějte se, papa zejtra 🙂

murynka
24. čer 2009

tercie jo jo je to krásný pocit jako když je tam nějaký vetřelec 😀 jsi na to budu muset zvyknout 😅

martina gratuluji ke kontrole 😵

kopa
autor
24. čer 2009

Marti gratuluji ke kontrole 🙂 Už víš pohlaví? 😅 😅

Já tedko měla v práci synovečka,je to malej prdola a zítra mu bude rok 😵

kopa
autor
24. čer 2009

Farmíku a ty jsi kde dneska???? 😀

paajaa
24. čer 2009

Farmi nemá omluveno !!!!!! 😵 😵

Marti: neboj vy to taky ve zdraví doklepete do konce. 😉

Tercie: třeba tě překvapí a už to bude hotové 😉

mirax
24. čer 2009

Ahoj holky,
já jsem dnes zase marná..teď jen nakukuji 🙂

Prosím, berušky, držte mi zítra palečky, ráno v 7 jdu na kontrolu. Doufám , že bude vše v pořádku. Bojim,bojim.. 😨 😨 😨
Je mi divné, že mě vůbec nepobolívá břicho..jen když prudčejc vstanu tak mě opravdu ostře píchne vpravo, občas vlevo..., ale vy jste tady popisovaly ty jakoby MS bolesti a to já teda vůbec nemám, tak mám strach, že mimi neroste ☹
S T. mě to bolelo víc...třeba už jsem nějaká víc vytahaná 😀
Doufám, že vše bude ok. Ráno vám dám hned vědět 🙂

lucierob
24. čer 2009

ahoj holky, tak sem zase po delší době tady. Dneska mě konečně po 3 týdnech pustili z nemocnice.
Stalo se tady něco nového za tu dobu? Musím zkontrolovat jestli přibyly nové těhulky.

martina76
24. čer 2009

MIRAX hlavně neplašit, mě bříško taky nebolelo a to ani trochu 😉 Já měla jen citlivější prsa, ale taky jen trochu a to pomalu taky ustupuje, jen z B mám C 😉 a to díky tomu, že jsou trochu plnější 😉

martina76
24. čer 2009

KOPA pohlaví nevím, to až toho 14.7. na velkém UTZ v gennetu 😉 Ale je mi to fuk, hlavně ať to vše dobře dopadne 😔 Dneska jsme s Mudrou koukali ale nic nevykoukali, mímo mělo nožky u sebe 😉

martina76
24. čer 2009

MIRAX málem bych zapoměla, samo držím všechny pěsti co mám 😉

kerrie
24. čer 2009

Mirax.........ať Ti to zítra dobře dopadne..........určitě bude všechno v pořádku, uvidíš 🙂

mirax
24. čer 2009

Holky, děkuju 🙂 🙂 🙂 ..moc 🙂

ahoj Lucie!
Co se stalo, že jsi byla v nemocnici? 😕 Jinak koukám 19tt, opravdu to letí! 😉

lucierob
24. čer 2009

mirax, v 16tt jsem začla šíleně krvácet. V nemocnici zjistili, že mám placentu praevia a přesahuje mi 5cm přes branku do čípku. Navíc se mi mezi sliznicí a placentou udělal hematom 5x0,7cm. Takže se mi tam odděluje. Musím až do porodu ležet, jinak hrozí její utržení. Jestli se udrží až do konce tak půjdu na císaře ve 38tt.

tercie
24. čer 2009

Čau ženy, je tu někdo, nebo zas povedu monolog, když jsem se utrhla 😀

mirax
24. čer 2009

ahoj lucko, tak to je teda nepříjemné! Opravdu nezbývá než ležet, což bude ještě asi na bednu...tak si aspoň můžeš krátit čas s námi 😉
Má ti kdo pomáhat s Robinem?
Vcestná placenta je fakt komplikace, bez císaře to nepůjde. Třeba se ještě trošku povytáhne růstem dělohy, al e5cm přes branku není málo.
Moc se šetři, ať miminko donosíš/doležíš 😉 v pořádku 🙂 🙂

tercie
24. čer 2009

Tak dočítání mi teda moc práce nedalo, kde zas jste všecky? jestli je u vás takový počasí jako u nás, tak bych radši teda seděla u compu 😀 Páč tady leje, jako by těm nahoře za tu vodu platili 😀

Mirax zítra kontrola? Držím palečky, všechno bude ok 😉

Paaji no kéž by, poslední dobou byly spíš nepříjemný překvapení, tak snad se to už otočí 🙂

Lucko, to je teda něco, tak jen lež a snad bude všechno v pohodě!!!

Farmi a spolu jsme se tu taky pěkně dlouho nepotkaly, ségra 😉 Já tu teda budu dopoledne, tak doraž.

kerrie
24. čer 2009

jůůůů, nikde nikdo.........a to dokonce není v telce ani Ordinace.....to je divný 😀 No tak to já půjdu teda žehlit, nooo 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru