Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

zlababa07
28. srp 2009

Z vlastní zkušenosti vím, že pro chlapy je nejhorší slyšet, že jsou impotenti,takže se sprosťárnama by to nemělo být tak hrozné, ne? Koneckonců jsou na ně zvyklí a používají je každý den. Tak co to bylo?

kopa
autor
28. srp 2009

Jsem mu řekla,že je svině 😅

ikopretinka
28. srp 2009

Ahoj holky,
zlababa gratuluji ke // a držím palce at je to v pořádku. 😵
Paji prosím tě chci si udělat ten grafík BT taky na netu, nemáš na to nějaký odkaz?

kopa
autor
28. srp 2009

Páč jsem byla natěšená,že něco bude a on si to nechal ode mně udělat rukou a potom jsem mu to řekla 😅 🤐

kopa
autor
28. srp 2009

Kerrie ahoj 🙂

maarrtina
28. srp 2009

Holky krásný den. Jsem v práci a sedla si na mě nějaká angína, je mě hrozně, tak snad to tady dneska uteče.
Zlababa07 moc moc a moc gratuluji ke // čárkám. 😀

kopa
autor
28. srp 2009

Vroninka 40tt............................................................................čeká chlapečka............ Petr
Bobinka 39tt .............................................................................čeká chlapečka...........Vojtíšek
Kelly 32tt .................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 29tt..........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 28tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 28t ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 28tt .....................21.9.odběry,25.9. poradna .................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 26tt.....................KO 1.9..............................................čeká holčičku............Sofie
Jitie 26tt..........................3.9.KO...............................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 23tt.............................................................................čeká chlapečka
Venuska 23tt ...................3.9 poradna........................................čeká holčičku
Markee 21tt......................22.9.poradna.........pohlaví nechce znát předem
Kerrie 20tt.........................23.9.poradna
Květinka 19tt...................
Mirax 18tt.......................25.8.Tripple test......................................Mikuláš/Anička,Alžběta
Samsa 16tt.......................
Wergina 15tt.....................31.8,Tripple test
Martinkal 12tt....................3.9.KO
Aronek 12tt......................10.9KO,8.9. NT screening
Mabe 11tt.........................10.9.KO
Tercie 7tt..........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO
Markytaj 7tt.....................
Zlababa07.........................našla //
Skritkova DC?
Eeliska 38DC
Hanana 30DC
If.v 30DC
Flair 23DC
Maarrtina 20DC
Ikopretinka 19DC
Sarlotta 18DC
Paajaa 13DC
Kopa 11DC
Nicollka 11DC
Farmarska 9DC
Aja 83.........................čekatelka na první porevizní MS
Mari111.......................čekatelka na první porevizní MS
Handm........................čekatelka na první porevizní MS

ikopretinka
28. srp 2009

Martina, aby to nebyla 9 měsíční angína, ale to by jsi určo brala ne?

zlababa07
28. srp 2009

Kopi, to rozdejchá a navíc mu to patří 😉 takhle tě využít a pak nic, to bych se taky asi neudržela 😠

martinkal
28. srp 2009

Ahoj holky,
dnes naposledy v práci na plný úvazek 🙂
Od pondělka jen na dopolko 3 - 4 hoďky.

Zlababa gratuluju ke //, zrovna jsem si říkala, že už to tu dlouho nebylo.... 😉

kopa
autor
28. srp 2009

Martinkal,tak to je super,že ti takhle v práci výjdou vstříc 😉
Zlababi,to nevím jestli to rozdejcháá 😨

martinkal
28. srp 2009

No kopi, kdyby se mi v březnu nestalo, to co se stalo ☹ , asi by to tak jednoduše nešlo, ale šéfka je ženská, tak asi chápe co jsem si prožila, a bojí se aby se to třeba díky práci nestalo znova. Nějak se tohle těhotenství cítím víc unavena a ospalá.

zlababa07
28. srp 2009

Holčiny, jdu se přemístit z domova do práce, tak se tu zatím mějte. Kopi, neboj, jsou i horší věci. Odpo se mu omluv a uvidíš, že bude dobře. Tak zatím

kerrie
28. srp 2009

kopísku.......to od něj teda nebylo moc hezký, ani se Ti nedivím 😠 To se mu rozleží v hlavě a ještě se přijde omluvit on, neboooj. 😉 A jak on to má vlastně s tou prací, už něco sehnal?

kopa
autor
28. srp 2009

Martinkal tak to fajn,že to šéfová chápe 😉 tak budeš chodit do práce a ještě budeš mít spoustu času užívat si těhotenství 😵

martinkal
28. srp 2009

a víc koníkovat 😀 😀 😀 😀

kopa
autor
28. srp 2009

Kerrie práce nic 😒 včera si posílal dva životopisy,tak uvidíme 😉
holky tak já taky na chvilku mizím,já jsem tu dnes jen do 12hod,pak jdu ke kadeřnici 🙂 tak musím ještě něco udělat.

kopa
autor
28. srp 2009

jojo Marti hlavně koníkovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to je nejdůležitější 😎

kerrie
28. srp 2009

kopi......tak papa a neboj, bude to dobrý 🙂

maarrtina
28. srp 2009

ikopretinka: tak 9 měsíční angínu bych brala. Ale mít angínu v tomhle počasí tak to je hrůza. 😒

paajaa
28. srp 2009

Kopi: no snad nebude tak zle. Koukej mu uvařit něco dobrého na usmířenou a udělat hezký večer. 😉

marti: to je super, že bude chodit na poloviční úvazek. Budeš si moct hezky odpočinout.

Kopretinka: vydrž- já ten odakz snad najdu 😎

Kerrie: zapoměla jsem- balhopřeji k úspěšné kontrole.

kerrie
28. srp 2009

paaji.......děkuji...........akorát nám mrňousek zatajil, jestli je chlapeček nebo holčička........dělá si z rodičů psinu už teďka...........asi bude po nás 😀 😀 😀

paajaa
28. srp 2009

Kerrie: neboj mimi se na 3D odtajní. Musí vás trošku napínat. 🙂

kerrie
28. srp 2009

paaji...........však on určitě ví, že se s tatínkem pořád dobíráme a sázíme.........a je to psina............tak nám to chce ještě na pár týdnů dopřát 😀 😀

kerrie
28. srp 2009

paaji.......a Tobě se kvapem blíží snaženíčko, viď? Vypadá to na víkendový maraton...........tak ať to klapne, držím pěsti 😵

hanana
28. srp 2009

zlababa: obrovska gratulace..... doufam, ze i ja se zachvilku pripojim, nebo uz mi z toho asi fakt hrabne.... 😵 😵

hanana
28. srp 2009

kopi to te teda pekne vyfouknul.... taky bych se s nim asi nemazlila ... 😀 😀 😀

kopa
autor
28. srp 2009

Hani a ty netestuješ?

hanana
28. srp 2009

jj kopi to vis ze jo.... je mi docela blbe.... tak jsem doufala ze mozna... ve stredu jsem si myslela ze se rozjizdi mrcha, ale bylo to jen takove ruzove spineni, od te doby nic, ale minuly ciklus jsem byla 32DC tak nevim test jsem dneska rano samozdrejme hodila ale spis to vypada ze ne..... 😒 😒 😒

paajaa
28. srp 2009

Kerrie: jo jo vypadá to na víkendové snaženíčko. Snad bude manžílek po pracovním dni na baráčku ještě schopen akce. Ale asi to nechám na ráno. To bude odpočatý a nebude nikam spěchat. 😎 To je hrozné, jak o tom pořád musím přemýšlet.

Hana: snad se taky brzo dočkáš a bude hlásit //

Holky my máme 15.9. dvouleté výročí svatby a // by byl ten nej dátek

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru