Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
31. srp 2009

holky tak já už se strojím 😝 jen nakukuju 😉

pájí no to je teda děs, dopátra´t se tý tvý ovu, to je umění 🙄 😝

hele já asi taky budu kecat, jen doufám, že se u toho nezačnu červenat 😅
heléé a co mám teda říct, proč že jsem tam skončila 😅 mám v hlavě totální prázdno 😅 😅 😅 😅 😅

farmarska
31. srp 2009

nikol přesně tak! neblázni s tou antikoncepcí!!! 😠 prostě to dělejte normálně dál, nemyslete na to a když to klapne , tak dobře ne 😉 🙂 🙂

holky musím frčet 😝

bobinka22
31. srp 2009

Nicollko:
citim se dobre,akorat dneska v noci me vzbudi 4 krat bolest ve trislich.Jako by se mi chteli uplne roztahnout.Ale to bolelo.Vim ,ze jsem si jen rekla co to je.A ze to boli hodne.A jaky pak bude porod,kdyz to me tak boli...Ale jinak se citim moc dobre.Az podezrele dobre.
Zitra mam znova poradnu.Ale doktor mi minule naznacil,jako by me tam uz nechtel.Ze kdyby neco mam hned sestre volat.At na me zbytecne neceka s monitorem.Tak to tak vidim,ze mu tam zase budu lezet.
No,co nadelam.... 😒

Farmi:tak rekni dohodou...Oboustranna dohoda.A je to.

nicollka
31. srp 2009

Bobi no včera večer nic, klasika zase jen "vyfajči ma, hopsej" , připadám si jak nějaká bokovka na diskotéce, žádná pusa, žádnej dotyk, žádný vzrušování, prostě nic. Jen tak vyfajčit, na sucho to nějak rozjet, a konec. A když mi večer zase řekl tu klasickou větu tak se mi ani nechtělo. A když sem řekla že hopsat nejdu tak řekl " hm no tak nic", prý tak kdyžtak ráno, a ráno sem ležela čekala že na mě aspoň chytne a zase nic, vstal šel balit tašku do práce, já se rozplakala, on pak že co je, tak sem mu to řekla, tak začal nadávat, že výčitky na cestu že to je paráda, a prostě že vlastně já su ta špatná, a že to dělám jen kvůli děcku, že z toho sexu jinak nic nemám, to má pravdu nemám z toho vůbec nic, jen mu podržím, no tak sem si poplakala a hotovo. Sice mu plánuju termín aby byl doma tak nějak v plodných dnechm ale chci mít normální sex se svým mužem, ne nějakou rychlovku kvůli mimču, takže si jdu nechat napsat antikoncepci, aby si nemyslel že to dělám jen proto a dál at už se zařídí jak chce. Já už si připadám jak frigida a sex mi pomalu nic neříká...

tak sem to zesebe dostala a za chvilku půjdu ven s malým se vyvětrat a zavolat na gyndu.

bobinka22
31. srp 2009

Nicoll:
Jestli se mate radi a verite si,tak si myslim,ze si nematwe jeden druhemu co dokazovat.
Slo mu treba jen rict,ze te nebavi jen tak hopsat,bez dotyku,pohlazeni a polibku.
Ze potrebujes i tu nehu k tomu.Ze na povel to bohuzel nejde vime kazda.
Ale s tou antokoncepci si to rozmysli,budes mit rozhazene cele hormony.A pak po antikonci,zase muzes cekat az se to upravi..
Nevim.Je tu i kondom.Tak mu treba dokaz kondomem nekdy.At vi,ze to nedelas jen kvuli miminka.
Co antokoncepce!!
Ja abych pravdu rekla ja ji brala jen 2 baleni za svuj zivot.
Ale s ni to neres.
Kondom ,je taky antokoncepce!
A on to tak urcite nemyslel..Vim,ze jsi chytra holka.Ono to prejde.Hlavicku vzhuru a hlavne se usmej. 😉

markee
31. srp 2009

Dobré ráno,
Aronek,mě ho napsala praktická doktorka. Ale to bylo jen,že byla blíž a v práci se to už nedalo vydržet,takže jsem dojela k ní a ona mi jí hned napsala.Pže jsem jela ve směnném provozu. Ale jinak by mi jí prý gyndař napsal taky.

paajaa
31. srp 2009

Nicoll: to je mi moc líto, že to u vás takhle vygradovalo. Ono je to nápor na nervy a psychiku, ale zatím bych to tak razantně neřešila. Ale je to na tobě.

Bobi: pan doktor už jsi myslel, že bude malej na světe a ono nic a zas tě bude mít v poradně. Ale jistě už se brzo dočkáš. 😉

Farmi: souhlasím s Bobi, řekni že dohodou. Hlavně mu do toho nic není. 😉

Holky doufám, že ovu opravdu bude dnes nebo zítra, aby jsme to neprošvihli. I když nám teď jde to snažení úplně samo, tak doufám, že to ještě vydrží. V úterý jistě přijedu dlouho do práce. 😀 😀 😀

ikopretinka
31. srp 2009

Dobré ráno,

Pajo, podle mě ovu asi proběhla, máš dnes navýšení teploty o 0,2 stupně, já to měla úplně stejně. Udělej testík a pokud bude ta / slabá tak asi byla a teplota zítra ti řekne víc.

Holky mě se dnes nic nechce, v noci jsem skoro nespala a teď jsem jako lenochod a mám zimnici. 😝
Odpoledne musím na životní prostředí, vařit mám, natírat schodistě, páč mi zbývá ještě natřít pořád ta druhá polovina.Aby se po tom dalo chodit, tak to musím natírat ob schod, nejraději bych se zavrtala do pelíšku a nedělala vůbec nic.

kerrie
31. srp 2009

Krásné ránko všem 🙂

Bobiiiiiiiiii, já to u vás tipovala na rodící víkend 😉 Ale nebooooj, však už to nebude dlouho trvat a Vojtíška budeš ňuchňat v náručí 😉

Nicollko.........to mě mrzí, že máš takovýhle trápení. Ale jak říká paajinka.........je to nápor na nervy. Zkus si s manžou promluvit. Měl by přece pochopit, že kdyby se trošku víc snažil a byl k Tobě pozornější, tak by sis to taky užívala a ne myslela jen na mimi. Ale s tou antikoncepcí to ještě zvaž..........vyprdni se na ni 😉 Držím palce, ať se vše vysvětlí a urovná. 🙂

bobinka22
31. srp 2009

No,jo holky.
My uz jsme taky\ mysleli ze pujdem rodit.3 dny vkuse me bolely zada.Ale urputne,tak jsem myslela ze zacinaji krizove bolesti q ono nic.Jen me sem tam dneska pichne dole.Noc vic.
Ale kdo si pocka,ten se docka ze?
Tak ja uz sice cekam ale ................................................................ 😀

kerrie
31. srp 2009

Bobi a co přítel, jak to čekání prožívá? Já myslím, že můj manža mě takhle na konci bude sledovat jak časovanou bombu 😀 😀 😀

nicollka
31. srp 2009

holky ste zlaté, když já si připadám vážně už jako psycho, nevím jestli on vlastně to mimčo zase chce. No a psychika to je, já jsem nervní z toho že neovuluji, nebo že není sex, že je pořád jen pryč a že už to pomalu bude rok a nic. Jsem i na něj potom taková všelijaká, já vím že je to i ve mě a právě proto bych to chtěla uplně stopnout, neumim se odreagovat a myslet na něco jinýho když je tu a tak, prostě si myslim že když začnu brát antiko, že prostě budu vědět že nic a bude to jiný, já fakt nevím. Kondom to on by si nikdy nevzal, to se rači udělá ve sprše :D
Já sem prostě asi vážně psycho už. No trošku si podepkuju a třeba bude zase líp. Ted dojede zase až na mrchu, to budu vědět že nic, tak třeba se uklidním.

No jdeme zjistit co a jak do školky a pak jdu volat na domeček, tak aspon trošku jiné myšlenky

kerrie
31. srp 2009

nicollko................bobi má pravdu........budeš mít spoooustu radostných starostí kolem domečku a to Tě určitě zaměstná natolik, že se přestaneš tak upínat na mimi. Uvidíš, že nakonec to přijde úplně samo a přirozeně, ani nebudeš vědět jak 🙂

nicollka
31. srp 2009

Bobi no ty bolesti mohly být jak se ti rozjížděla pánev, a dělala pěkně místečko aby vojtíšek vyklouzl, to sem taky měla jak se mi roztahovali kosti ..;) takže každou chvilkou tu budeme mít fotečky miminečka :D

bobinka22
31. srp 2009

Kéž by jsi měla pravdu nicollko.. 😀
Ja jsem vzhuru od sedmi.Ale pritel vztaval ve 4:20 a ja mu rikam.Ze uz vztanu,ze jdu utrit prach.A on mi vynadal,ze to muzu udelat v osm at spim!!
No ,a ja si porad hledam nejakou praci.Vcera jsem v osm vecer vydrhla celou linku.A koupelnu krome vany.Tu jsem si nechala na dnesek.Jinak uz mam vypranou pracku,Ted dam prat druhou.Pak pujdu umyt vanu.Uz jsem byla v obchode.Obalim syr.A pak utru ten prach v loznici,vysaju cely byt.A nakonec vytru.
A pak zase nemam co delat.
Ja nevim.Ale vecer si vzdycky unavou reknu,ze jsem tak unavena,ze ted kdybych mela rodit tak to nezvladnu.
Ale ja proste musim porad neco delat.

Kerrie:
Ja chodim vecer a to nekecam kazdou pul hodinu curat.Nez pritel usne,tak se mi smeje.
Bo sotva si lehnu do postele uz citim ten tlak zase na curani.A chvili to vydrzim,a jdu zase na zachod.
Ale az usne to pak chodim co hodinu.A pak co dve.A pak az kdyz on vztava do prace.
A on je tuhy.Nic ho neprobere.Jo,kdyz si rovnam perinu.Tak to uz je nervozni.Ze ho tim vzbudim.Bo mi to trva.
Ale jak me bolely ty zada ty 3 dny.Tak mel strach ze uz opravdu pojedem.A je napnutej,kdy mu reknu,.A je to tady. 😀 😀 😀

paajaa
31. srp 2009

Nicoll: v klidu s ním promluv až bude doma a uvidíš že se vyčistí vzduch. U nás taky byla minulý měsíc krize, kdy manža byl pořád utahanej a já chtěla sex s konečným výsledkem a ono nic. Přišlo mi to líto, byla jsem vzteklá, přišlo mi, že mě už nechce. Pak to vygradovala a já jsem vybouchla vše na něj vysypala. Hezky jsme si to vyříkali a zas je dobře a moc. Zkus to, třeba to pomůže.

Kopretinka: jo jo uvidíme co mi řekne testík a zítřejší teplotka. Bylo by to super, kdyby ovu byla včera, protože by se mi hezky srovnal cyklus. 🙂

murynka
31. srp 2009

ahojky hlásím že žiju 😀 😀

včerejší výlet byl super byi jsme na zámku dali si obídek 😎 super den 😵 😵 akorát ta moje těhu kámoška 35tt už moc nezvládala 😅 já ještě plná energie a ona už moc ne 😀 😀 😀
fotečky dodám odpoledne 😎

ted musím vařit a žehlit tak zatíím paaaaaaaaaaaaaa 🤐

venuska
31. srp 2009

Ahojky,

tak jsem teď dojela do práce od zubaře....včera jsem myslela, že umřu, jak to bolelo.
Dala mi injekci na umrtvení a zatím je to snad dobrý....snad ta injekce nějak Natálce neublíží... 😕

venuska
31. srp 2009

Zítra tam jdu ještě jednou.....bude mi dělat ještě jeden zoubek, ať mam pak pokoj....

hanana
31. srp 2009

Dobre ranko,
Bobi preji hodne sil, snad brzy
Nicolko... opravdu na to zkousej nemyslet, jak radi holky... je mi lito ze se tak trapis....
pajinko... snad zitra ne, ja mam ovu taky az 18DC
Farmiku hodne stesti na pohovoru ....

Kopi hlasim 1DC 😒

paajaa
31. srp 2009

Hana: je mi líto, že MS dorazila ☹ , ale snad už je to ta poslední na min. 9měsíců. Taky moc doufám, že ovu už byla a nedělá si ze mě prču.

Venuska: injekce jistě Natálce neuškodila. To by ti ji zubařka nedala. Halvně, že budeš mít zuby v pořádku a už nebudou bolet.

kopa
autor
31. srp 2009

Ahoj holky 🙂
razím ke kadeřnici,pak vás dočtu a udělám tabulku 😉

Nici tebe uplně chápu 😔 taky jsem si chtěla jít pro prášky a tak...Jenže pro mě je zas lepší je nebrat,už je neberu od února a jsem v pohodě.Dneska dělají ty prášky šetrné,já jsem je tedy měla 😉
Ještě to promysli,já si občas s tou myšlenkou taky zahrávám 😅

No u nás to vypadá tak divně 😒 ráno jsem myslela že něco bude,ale přítel furt unavenej z výletu a pak mi ještě řekl že ví o co mi jde,že ho chci znásilnit a dostat dávku 😅 😅 😀
Takže já už ani nepočítám se // 😖 Kdyby cukal,tak ho podržím 😀

paajaa
31. srp 2009

Kopi: ale o víkendu něco proběhlo ne???? Může být rád, že ho chceš. Někteří chlapy si stěžují, že doma skoro nic není, tak on by si to měl užívat, že ty pořád máš zájem a iniciativu. 😉

bobinka22
31. srp 2009

Holky,
ja uz chci taky.Ale ten muj ne.. 😒
Vite co mi na to rekl,ze by se citil jako pedofil.
Ale jete to vydrzim nejakou dobu,
Jo,mysto aby byli radi,tak delaji ramena. 😀

bobinka22
31. srp 2009

jezis.Melo tam byt misto
🙂

nicollka
31. srp 2009

tak volali z realitky ten dům je náš teda na 90%, pán prý říkal že nám to prodá, měl vybitej tel a v 16hod zavolá a můžeme jít sepisovat rezervaci a vyřizovat uvěr. ježiš jakej já mám konečně úsměv na tváři :D :D :D

Kopi no jsem na tom ted asi nějak podobně jako ste byli vy...

paajaa
31. srp 2009

Nicoll: to je super zpráva. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

paajaa
31. srp 2009

Mury: krásné fotky, je vidět, že jste si to moooc užili. 😉

nicollka
31. srp 2009

mury krásný pupíky, nádherný fotky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru