Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
20. zář 2009

katy to byla rychlost 😕 😅

katyna6
20. zář 2009

murinka-ty jsi mury taky sestřička,že jsi dělala s miminkama?

maendy-k tomu sexu,mně po revizi dr.říkal nic aspoň 14 dní,ale protože jsme odjížděli zrovna na 2týdenní dovolenou,tak se smiloval a snížíil to na 10 dní.Jinak trošku jsme posexíkovali už snad 3 den,aspoň na chvilku měl člověk jiný myšlenky.Ale stejně to tak 2-3 týdny nebylo nějak ono.To tělo se asi potřebuje trochu vzpamatovat.Takže já bych to shrnula-asi jak se kdo cítí 😉

kopa
autor
20. zář 2009

Vroninka............chlapeček Petr
Bobinka ............chlapeček Vojtíšek
Kelly 34tt ................................................................................čeká holčičku............Kristýnka
Kagatkaga 32tt.........................................................................pohlaví nechce znát předem
Martina76 31tt...................má trombofilii.....................................čeka chlapečka...........Mikuláška
Lucierob 31tt ............................................................................čeká holčičku............Aničku
Kupinka 30tt .....................21.9.odběry,25.9. poradna .................čeká chlapečka..........Matyáš
Murynka 29tt................KO 22.9 s velkým UZ ve 30tt.....................čeká holčičku............Sofie
Jitie 29tt...................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 26tt..............................................................................čeká chlapečka
Venuska 26tt ...................24.9. poradna......................................čeká holčičku Natálku
Kerrie 23tt.........................22.9. 3D UTZ,23.9.poradna
Květinka 22tt................... ..........................................................čeká chlapečka
Mirax 21tt........................6.10 KO...............................................čeká holčičku Bětušku
Samsa 19tt........................17.9.KO
Wergina 18tt......................5.10 velký UTZ a KO
Martinkal 16tt....................23.9.KO+ 3D
Aronek 15t......................1.10.triply,15.10.KO,29.10.Velký UTZ,
Mabe 12t.........................
Tercie 11tt..........................24.9.odběry a těhu průkazka,5.10.KO,13.10 NT screening
Markytaj 11t......................5.10. NT screening
Zlababa07 8t.....................8.10.KO čeká dvojčátka!!!
Skritkova DC?
Farmarska 32DC
Aja 83 22C
Hanana 21
Flair 16C
Handm 15C
Sarlotta 13C
Maarrtina 13C
Eeliska 13C
Ikopretinka 12C
Mari111 11DC
Paajaa 6DC
Nicollka 5DC
Kopa 4C
If.v nehlídá si DC
Maendy......................čekatelka na první porevizní MS
Markee.......................čekatelka na první porevizní MS
katyna6......................čekatelka na první porevizní MS
M.aa.b........................čekatelka na první porevizní MS

maendy
20. zář 2009

Holky dělala jsem si kdysi ovu testy,až se mi dostaví ta porevizní,chci si zase nějaké objednat po netu,jaké jsou dobré.Chci jen vědět že ovuluju.Aby jsme se pak nesnažili nazmar 😒
A koupím si ten femigar a po genetice tu kys listovou tu maxi

katyna6
20. zář 2009

maendy-já za ovu testy asi ušetřím,před otěhu jsem to vždycky poznala a před 14 dny bych řekla,že taky a listovku jím v podstatě nepřetržitě od února a budu v tom pokračovat.Ale holky ti tady určitě poradí,kupuje jich testíky dost

maendy
20. zář 2009

Katy mám v tom už trochu zmatek.Můžu se tě zeptat kdy jsi byla ty na revizi?

maendy
20. zář 2009

Já to na sobe taky poznala,ale raději to ještě překontroluji ovu testíkama.Známé se stalo že po revizi přestala ovulovat. ☹

katyna6
20. zář 2009

maendy-byla jsem na revizi 21.8.,už po10ti dnes při kontrole dr.viděl na uz folíky a za dalších 5-7 dní mě docela odst pobolíval vaječník.Teď to vypadá,že budu mít,nebo už možná mám 😀 první porevizní mršku.Takže ty bolesti vycházely tak v polovině cyklu-počítáno od revize.

katyna6
20. zář 2009

maendy---tý jooo,já už neumím ani psát,promiň ty chyby.Mně ten úklid asi nějak zmohl 😀

maendy
20. zář 2009

no na prvni moment jsem se lekla že jsi byla na revizi po 10,ale to bys už asi byla na psychiatrii,teda já aspon jo 😀
Blbej humor,co?
Tak to pěkně vyšlo,já jdu na kontrolu ke gyn 2.10 protože je na dov,a doufám že budu ok.
Jen doufám že mi neudělá zle ten pohled na prázdnou obrazovku uzv. ☹

maendy
20. zář 2009

me povídej já byla schopná konečně tu taky uklidit a byla jsem spocená až víš kde 😀

maendy
20. zář 2009

když to počítám s dnem revize jsem dnes 10 den.už at je tu ta potvora porevizní,to je hrozný tak moc jsem si MS ještě nepřála.

maendy
20. zář 2009

Halooooo,já jsem tu asi samaaa,bojím bojím

katyna6
20. zář 2009

maendy-já se při těch kontrolách na obrazovku dívat nemohla-byla strašně prázdná! ☹ .Ale jinak jsi s tou psychiatrií měla pravdu-jsem tam den co den-zatím jako personál 😀

a přesně tam,kde ty,jsem byla spocená taky 😀 😀

a ještě jeden tip-až ti bude hodně smutno,nakoukni do diskuze-zázraky se dějí.Tam jsou tak neuvěřitelný příběhy,vždycky mi to hrozně dodá naději,když už hodně depkuju 😉

maendy
20. zář 2009

díky nahlídnu tam. 😉
Už chodíš do práce?Já ještě týdena půl a šupajdím zase.

katyna6
20. zář 2009

maendy-mně to shodou okolností vyšlo tak,že jsem na revizi byla 3 dny před plánovanou dovolenou-a to jsem se těšila,jak bude báječná 😒 😒 ,takže jak mi skončila,šla jsem hned do práce,Pn jsem odmítla.Oni v práci,až na staniční,nevěděli,že jsem těhotná,tak jsem dýl doma ani nechtěla zůstávat.A i když jsem se toho bála,mezi lidi se mi vůbec nechtělo,tak je to celkem fajn,pořád na to nemyslíš.

murynka
20. zář 2009

HOLKY!!!

u mě s emateřské pudy projevili ted hustě 😀 😀

zvonek zase děti že jim k nám zapadl míč 😠 tak dostali vynadáno at si hrají od našeho plotu dál že jen podáváme míče 😠pjdu na zahradu a tam PTÁČEK!!!!asi zapadl ke slepicí a ty s eho nsažili uklovat tak nemohl moc chodit ☹
co ted že manžel ho dal za plot a já plakala a našla jsme na netu zachranou stanici kousek od nás a odvezli jsme ho tam pán ho tam převzal a snad ho tam dají dohromady holky semnou to cloumá 😅 😅 😅

murynka
20. zář 2009

katy jo jo jsme zdr sestra 😉

maendy
20. zář 2009

Jo já to mám zase tak,jelikož to bylo po IUI byla jsem na přání lékařů na PN,v práci jsem byla naposled 10.8,takže mi už ted stojí vlasy na hlavě.šef nevydržel a i když jsem ho požádala,stejně to řekl holkám v okolních ambulancích,prostě celému baráku a některým pac taky.To mi řekla sestřička co me zaskočila,ted se vrátí zase na mateřskou ke svým dětem.A jestli se nám nepovede do února mám po náhradě,kterou jsem si pracně našla,protože šéf ač soukromník to neřešil.On je stil nějak bude,ale jestli něco nebude klapat ajajaj.
Mám to s ním těžké.
Upřímně mě napadla změna práce,ale kdo vezme ženskou která mu otěhotní a zase se vrátí.Jsme malé městečko.
Je to na prd.

maendy
20. zář 2009

teda mury,ty záchranářko,my s manželem vraceli ptáčky do hnízda v srpnu,pak jsem si říkala,jestli jsem něco od nich nechytla ,když ☹
Katy ani nevíš jak ti závidím tu psych,ve všech směrech 😵

radusv
20. zář 2009

Ahoj holky, tak procházím na koníkovi různá témata a doufám, že ode mě není moc troufalé, že vám sem lezu. Mohla bych se k vám přidat a ulehčit si u vás trošku od bolesti? Sice si píšu v jednom tématu na snažilkách a holky mě moc podporují, ale tam je to samá těhulka nebo snažilka a tím čím jsem si prošla já tam žádná taková není...
My se tu nejhorší zprávu v našem životě dozvěděli 11.9. umřel nám náš chlapeček ve 34tt ☹ v pondělí mě pustili z nemocnice a teď se snažím nějak přežívat, moc to bolí...

murynka
20. zář 2009

maendy já na něj nešahala to jsme se bála.....ani manžel vzal ho na lopatu šup do tašky a jelo se...

radusv ☹ ☹ ☹ ve 34tt to mi ani neříkej copak se stalo jestli se mohu zetat 😔 😔 😔

panebože to je den ☹ ☹ ☹

maendy
20. zář 2009

Radu ☹ vítám tě u nás,je mi to moc líto.My tu víme jak to bolí,i když můj vytoužený andílek odešel v 9tt a ta bolest s tvojí se nedá porovnávat.Tady ti holky pomůžou ,nikdy nezapomeneme,ale otupíme.
Klidně povídej,jsme tu jedna pro druhou.

maendy
20. zář 2009

holky proč?Nějak nás tu přibylo.To září je hnusný měsíc,kdyby jsme neměli 30 výročí tak nevím.I když to bude smutné výročí,ale nechci to pokazit.

radusv
20. zář 2009

murynko v nemocnici jsem neměla vůbec sílu se zeptat, a můj dr. mi po tel. řekl, že si zřejmě přimáčkl pupečník nebo co, na první ko jdu 2.10. tak se ho na všechno pořádně zeptám, život je krutý ☹

murynka
20. zář 2009

radusv a měla jsi nějaké komplikace??nebo jak to poznali na kontrole? ☹ ☹ ☹

katyna6
20. zář 2009

radusv-i když tě tady moc vítám,je mi hrozně líto,co se vám stalo.Myslím,že tady se budeš moci vypovídat líp,než na snažilkách.Já tam taky chodím,ale jen tady všechny holky přesně ví,co každá z nás prožívá a jak nám je.Vypovídej se,vyplač se,snad ti pomůžeme aspoň na začátku a to ostatní pak později dokončí čas...hodně síly k dalším dnům radus!

mury-na zvířátka já jsem taky zatížená,jsi moc hodná,že ses na něj nevykašlala:Bude z tebe mamina jedna radost 🙂

radusv
20. zář 2009

Děkuji za přivítání...
Vím, že se to prostě stává, ale je zvláštní jak se to přihodí vám, tak najednou každý s kým mluvíte začne, že zná tu a tu, které se to taky přihodilo atd. opravdu takových případů je nějak čím dál víc až mě to děsí ☹

murynka
20. zář 2009

radus panebože to je mi líto ☹ ☹ ☹

no tak ted se klepu ještě více ☹ ☹ ☹

kerrie
20. zář 2009

Ahoj holky........zdravím po víkendu

radusv.............zdravím a MOC mě mrzí, co Tě potkalo.........ve 34tt, to je opravdu krutý ☹ ☹ ☹ Tady u nás máš vždycky dveře dokořán, když se z toho budeš potřebovat vypovídat.

Holky, to je zase den ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru