Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
21. zář 2009

Hani zvýšení teploty způsobuje progesteron, tak třeba jestli ho nemáš málo? Podle testu ovu je, ale v grafu se to neukáže, ale mělo by se to shodovat... Tak nevím, zeptej se dr, nebo jestli víš,že by ti dělal hormonální profil?

tercie
21. zář 2009

Ale abych tu nechytračila, nejsem doktor 😎

hanana
21. zář 2009

taky nevim uvidim, jak to bude pokracovat pristi mesic..... ☹

tercie
21. zář 2009

Hani hlavně z toho nedělej závěry, třeba pěkně kecám, já nevím.

Holky dneska jsem poprvé prala v nový pračce, teď akorát doprala, tak jsem to hned pověsila, ale při ždímání mi doskákala do půlky koupelny a málem mi ojebala nový futra, měla jsem co dělat abych jí udržela, myslíte, že to může bejt tím, že mi manža neseřídil ty nožičky a stojí třeba nakřivo?

hanana
21. zář 2009

tak to nevim, ale hlavne si davej pozor at si neublizis 😠

maendy
21. zář 2009

A vyndal odtud všechny pojistky co jsou někde uvnitř,kamošce se kdysi stalo to samé a její táta tam našel ty pojistky a bylo vše OK.
Dávej na sebe pozor tercie! 😕
Ty pořád něco vyvádíš 🙂

tercie
21. zář 2009

Maendy no to nevím, jestli odtud něco vyndaval, já u toho nebyla, jen mi řekl, že to mám zapojený a můžu prát... to já mu ještě řeknu aby to prohlíd, protože já už jí dneska nechci ani vidět 😀
Když já toho právě moc radš nedělám, no ale když už se do něčeho pustím, tak holt to potom stojí za to, no 😀

radusv
21. zář 2009

Hezký večer holky, tak hlásím, že jsem si odpoledne krásně užila venku na sluníčku až z toho mám tak příjemný pocit 🙂
Jinak na poště na mě čekal broučkovo rodný list, ale bez jména a r.č. a slouží jen pro zažádání o porodné, to jsem docela čučela, myslela jsem, že v mém případě na porodné nárok nemám. Přítel prohlásil, že nám ho sice 13.000,- zpátky nevrátí, ale přece je státu nenecháme zmetkům jednim 😠
Tak a já jdu udělat něco rychlého k véče a věnovat se miláčkovi, taky si to zaslouží 😉
papa

murynka
21. zář 2009

vendul abych pravdu řekla já už to nevnímám to tvrdnutí 😅 take ti nepovím nemyslím na to pořád něco dělám abych se zabavila a nemyslím na to 😉

my jdeme s manželem zítra na velký UZ přřed 2týdny měla malá 1080g jsme zvědavá kolik nabrala za ty dva týdny 😵 no moc se těším 😵 😵

tercie
21. zář 2009

Teď jsem byla u sousedů loupit jabka, maj výborný, a trochu jsem se tam pověsila na plot 😀 je v něm díra, a jak jsem podlezla, tak jsem se tam chytla za kapucu na mikině 😀

Holky dneska zrovna výjimečně drží signál, což mě mrzí protože musím končit, abych stihla aspoň konec lice, a taky mi tu začíná bejt zima a topit se mě nechtělo.
Tak pa berušky a v rámci možností víc optimismu 🙂 😉

maendy
21. zář 2009

Tak jsem se rozhodla že uvařím puding,čokoládovej s višněma a piškotama,nedělala jsem ho táááák dlouho.
Až se vrátí manžel z práce bude se olizovat 😝

tercie
21. zář 2009

radus máš recht, nedala bych jim to do chřtánu, jen to vyzvedni a jeďte třeba s manžou za to někam, ať se odreagujete a přijdete na jiný myšlenky 🙂

mury závidím, já už bych taky šla očumovat mimčo, al musím ještě 2 tejdny vydržet...

A už fakt končím, papapa

murynka
21. zář 2009

tercíku já malou také bych dlouho malou neviděla ale když jsme byla hospitalizována dělali mi kontrolní UZ 😉
ale abych pravdu řekla spíše se těším na realitu než na UZ 😝 😅

maendy
21. zář 2009

přesně tak radu,kupte si nějaký pobyt at už třeba lázně nebo nějaký hotel,masáže atd.
Tvůj chlapeček by to tak rčitě chtěl,věř mi.
Dáš se dopořádku a budeš připravená na to až ti tvůj andílek pošle novou naději v //.

hanana
21. zář 2009

radusv je mi taky moc lito co vas potkalo... ber to den po dni a penizek si pekne uzij... moc si to s manzelem zaslouzite...

maendy
21. zář 2009

teda holky to jsou magoři na té nově. 😀
doufám že koukáte aby jsme se něčemu zasmáli 😉

kerrie
21. zář 2009

maendy........já taky koukám............... 😀 army gaťky neměly chybu 😀 😀 😀

maendy
21. zář 2009

to teda nemšli 😀
ta slovenka je super 😎

murynka
21. zář 2009

já se tu tlemím jak blázen 😀 😀 😀 😀 😀

maendy
21. zář 2009

no to bude učitelka nebo soc pracovnice,bože chran 😀

kerrie
21. zář 2009

😀 😀 😀 jak tam ty lidi můžou vlízt? 😀 😀 😀

kerrie
21. zář 2009

Holky, tak přesně takovýhle pořad jsme potřebovaly na zlepšení náladičky 😀 😀 😀

maendy
21. zář 2009

teda ten mraveneček byl trapneeej.blbka 😝

katyna6
21. zář 2009

tak sem občas nakukuju,ale nějak mi není do řeči,ani do psaní.Jsem sama doma a jako na potvoru je to dnes zrovna měsíc...mě se chce holky pořád tak strašně brečet,ach jo.kdy tyhle pitomý chvilky přejdou... ☹

kerrie
21. zář 2009

katy..........to mě moc mrzí, že je Ti smutno 😔 Ale jestli se Ti chce plakat, tak se klidně vybreč.........uvidíš, že je to jako očista a bude Ti líp. Za slzičky se nikdo z nás nemusí stydět 😔

maendy
21. zář 2009

katy já mám pocit že to přejde až s těma //.já dnes taky šíleně bulela,dnes na to moc myslím,taky jsem sama doma.to je tím. ☹

markee
21. zář 2009

Katy,úplně to chápu,já to mám pořád. Jeden den to byl týden,pak jsem vzpomínala co se mnou ten a ten den dělali atd.,atd.,atd. Prostě se sebetýrám a asi to potřebuju či co. Ono to přejde,ale kdy to nevím. Na revizi v únoru si vzpomenu,ale neprobírám si to tak často jako teď,pže teď je to dost čerstvý ☹
Mě bolí strašně břicho-nejspíš žaludek,ale z Johanky. Prostě z nervů. Ona tak strašně zlobí a zkouší a prostě já už nevim jak na ní aniž bych jí plácla,takže mi přijde,že se hroutim z ní,pže jí fakt plácat nechci. Nebo jednu jí plácnu,ale nechci dostat záchvat vzteku a zplácat jí hodně. Takže prostě jsem už na konci sil. Ona jakoby věděla,že nestíhám,že na ní teď nemám a tak zlobí. Holky to břicho táááák bolí,takový křeče v žaludku ☹ ☹ ☹

katyna6
21. zář 2009

markee-jo,to znám,já to mám taky-to je žaludeční neuroza a u mně je to 100% signál stresu.Fuj,to je dnes večer.A přitom jsem byla celej den docela v pohodě.Škoda,že doam nemám nic k pití,asi bych se dnes opila.Tak pitomej večer jsem asi od revize neměla.

maendy-já doma sama moc často nejsem,ale teď vím,že to pro tebe musí být fakt strašný.Před těma chlapama se aspoň držíme,ale takhle....A asi to opravdu přejde až s těma //.To jsem se sama nikdy necítila... 😔

kerrie
21. zář 2009

markee.........žaludek opravdu může bolet z nervíků............chtělo by to zkusit něco, co Ti pofouká dušičku....cokoliv, co máš ráda.........muzika, sklenka vína.....dobrá knížka, pleťová maska..........každá z nás má určitě nějakej recepis na svůj relax.........Já vím, že je teď moc těžký soustředit myšlenky na něco hezkýho, ale za zkoušku to stojí 😔 😉

maendy
21. zář 2009

to jsou nervy markee,já to měla taky,jak toho name bylo moc.
nic na ni neplatí?a co když ji řekneš že te moooc trápí a že jestli nebude poslouchat a nebude mamince pomáhat začne maminku bolet bříško a pan doktor ji pošle do nemocnice a johanka bude doma sama,treba to spolkne.

nezávidím i závidím ti tu zlobivku.a nebo delej ze te nezajímá a přehlížej ji.jednou jsem to viděla ve vlaku,maminka si přestala chlapečka všímat a řekla že už ho vlastně nechce.to byla změna. 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru