Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kerrie
30. čer 2009

Krásné ráno všem 🙂

U nás je dnes krásně.........no a my s manžou vyrazíme do města a jen tak pro radost si půjdem omrknout postýlky pro mrňouska...........doufám, že něco nedotáhem domů, páč je ještě moooc brzo 😀

Mury........tak ať Ti to dobře dopadne a MUDr. Ti udělá ten UZ, ať Ti prcek zamává 😉

murynka
30. čer 2009

ker neudělá asi ☹ myslím si že to bude rychlé pozval mě jen kvůli lístku na peníze 😒

kelly1983
30. čer 2009

Dobré ráno holky🙂 je tu něco nového??

nicollka
30. čer 2009

dobré ráno tak sluníčko bylo ale už je za mrakama takže koupák nevím nevím, ted vezu mamku na pohřeb zase to je hrůza pořád někdo někde umírá....

No a jinak hlásím, ráno sněhobílo ☹ achjo tak ted snad už sakryš v dalším cyklu...

Farmi tobě se kdy ukázala čárka?

farmarska
30. čer 2009

ahoj holky!
já fakt dočítala poctivě, jen jsem večer už byla tak ko., že jsem nebyla shopna ani rozumě myslet, natož něco psát 😀
Takže Kopi! 😉 na kontrolu a ultrazvuk jdu ted v pátek (3.7.) tak držte palečky ,budu to potřebovat, už by tam to srdíčko mělo být!!! 😅

Sarlot, já na tebe taky náhodou myslela... pokaždý když projíždím domů...jedu kolem toho jednoho penzionu, kterej je nedaleko od nás, kde bydlím (penzion AURA) tak si vždycky vzpomenu, že tam možná v létě budeš vyspávat 😀

Nikčo já ti teď přesně nevím, ale taková slabší, tam byla asi až 30DC? ale jistě ti to fakt ted nepovím.. mám sklerozu 😀

aronek
30. čer 2009

Nikol : Protože jsem zvědavá, tak jsem to dahledala. Farmi měla // 30DC. Nejdřív co jsem našla byly // 25DC. Já minule měla // až 36DC. Takže ještě klidně zkoušej. 😉 Držím palečky

farmarska
30. čer 2009

Niky jen vím, že na proužku nic nebylo, ale šla jsem se tam podívat asi za deset minut a najednou se tam ta slabá objevila 😵 😵

aronek
30. čer 2009

dohledala tam mělo být 😢

farmarska
30. čer 2009

no tak vidíte, zas takovou sklerózu nemám! 😀

aronek
30. čer 2009

Farmi neboj nemáš 😉 , já to hlavně hledala, abych věděla kdy začít testit 😎 . Teď jsem 20DC, takže si ještě chvilku počkám ☹ . Tedy potkali jsme se jen dvakrát, takže by to musela být náhoda, ale takových náhod už běhá 😀

farmarska
30. čer 2009

jinak aby jste věděli, tak já se neflákala, ani neválela v pelechu, jak psala sharlot (boužel).Byli jsme s karavánkem kempíkovat na písáku.. byl tam rybník a les a ohýnek..hezký, ale na mne v mém stavu poněkud únavný 😝 tak jsem byla ráda, že jsme zase včera přijeli dom 😵 a to si náš mladej vzpoměl, že by chtěl jestli by mohl přijet spolužák ze školy a spát u nás.., takže rychle uklidit bordel a jet pro spolužáka.. 😝 se kterým se už stihnul dohodnout, že ho vyzvedneme 😀
No a tak jsme měli a ještě máme veselo 😅 spolužák nemohl usnout, tak byl do 4h vzhůru! 😕

farmarska
30. čer 2009

aronku bodejť nepřestávej věřit! ani já tomu moc nevěřila, že by něco mohlo být! a podívej 🙂 🙂
kdy budeš testit? budu držel palce!!! 😵

aronek
30. čer 2009

farmi, testila bych hned, ale to je na nic. Takže zkusmo v pátek to budu 23DC. Pak jedu pryč, tak jen abych věděla, jestli už není něco uhnízděného 😀 a pak až v pondělí až se vrátím, to bude 26DC, tak to už by mohlo být nadějné 😎

aronek
30. čer 2009

Ještě se chci zeptat, // se ukazují až při uhnízdění, nebo když dojde k oplodnění a vajíčko ještě cestuje?

farmarska
30. čer 2009

jeee tak to já ti nepovím, páč se v tomdle se vůbec nevyznám, ale můj manžel říká, že až při uhnízdění 😀 😀

farmarska
30. čer 2009

aron, tak já na tebe budu myslet! 😵

farmarska
30. čer 2009

lidi musím jít vařit, aby nás kamarád nepomluvil že obědváme ve tři 😀

if.v
30. čer 2009

ahoj holky. tak se zase po delší době hlásím do diskuze (ale sleduju vás každý den 🙂). dnes jdu k doktorovi, protože poslední tři MS byly spíš špinění s trochou sliznice než opravdová MS - stačily mi obyč intimky, trvalo to asi 4 dny..tak nevím, jestli je všechno v pořádku, abychom se mohli začít opravdu snažit...někdo tu už psal, že po revizi začala děloha (teda spíš sliznice) stávkovat a přestala se tvořit. Kontryhel proběhl také (1-14 DC na růst), ale beze změny...tak nevím, nestalo se vám to některé? bojím bojím, že se něco děje
aronek: // se ukážou, až když je vajíčko uhnízděné v děloze (nebo jinde) a začíná produkovat HCG, dřív ne (tedy stoupá od cca 5 dne po oplodnění a testem jde změřit nejdříve ten 10 DC - v případě, že máš cyklus pravidelný a ovulaci 14DC)

aronek
30. čer 2009

ifv: tak dříve byl cyklus 27 - 33DC. První porevizní mrška měla 30DC, takže kdyby byla ovulka uprostřed, tak // by mohly být vidět 25DC, tedy jestli to dobře chápu 🙂

if.v
30. čer 2009

aronek: malinko jsem se spletla - nemělo tam být 10 DC, ale 10DPO 🙂. Jinak máš pravdu, nejdřív bys mohla vidět // 25DC. Vždy záleží na tom, jak rychle roste HCG

aronek
30. čer 2009

Tak já doufám, že poroste hodně a brzo 😀

nicollka
30. čer 2009

Holky děkuju no já mám cykly různě dlouhé ale ted s duphastonem by měli být max 30dc a ovulka byla ASI 15dc .. takže už je to 11DPO myslim už dost a ta jedna čarka byla 7DPO ale od ty doby nic právě asi faleš.

nicollka
30. čer 2009

ty jo ale v noci sem měla sen :D že sem se vzbudila a bylo mi hrozně špatně...a pak že sem měřila teplotu a měla sem 46,8 😲 😲 😲 😀 Zase se ze mě stává psycho, ale s mrchou to odejde a budu zase pár týdnů normální :D

Už nám vylezlo sluníčko tak možná půjdem na bazén, nebo do města na zmrzku a do hračkárny koupit bazén malej nafukovací na dvůr aspoň. Minule sem koupila za 250,- a vlezla jsem tam i já byl obrovský :D

aronek
30. čer 2009

Já chci taky do bazénu ☹ , jenže já musím být v práci ☹ a v plavkách vypadán jak vorvaň či velryba 😠 .

hanana
30. čer 2009

aronku budu ti drzet palecky, ja taky testila ale nic z toho tak jedu nove kolo, aspon jsem dodrzela (nechtene) tri porevizni Ms 😀 😀

Nicolko jeste to nevzdavej

sharlotko je mi moc lito co jsis musela zazit, ale snad bude lip a lip a brzo se dockas //

Farmi to vis ze jsi nam chybela, v patek na tebe budu moc myslet

kopa
autor
30. čer 2009

Ivčo ahoj 🙂
Držím palce u doktora 🙂
No s tou menstruací to mám podobně,první den jí mám a pak druhý a třetí den jen špinění a přesně to mám na intimku 😅 Dříve jsem krvácela jak blázen a ted mi příjde že mám MS jako kdybych brala třeba HA.
Jsem zvědavá s čím příjdeš 😔

murynka
30. čer 2009

ahojky jsme zpátky vše je v pořádku 😵

kopa
autor
30. čer 2009

já vím 😀 😀 koukla jsem do vlaštovek 🙂

farmarska
30. čer 2009

hani no alspon někomu 😀 😀

holky myslete, bo teď to budou zase nervy 😨 mělo by tam už jasně bejt vidět to srdíčko 😕 😕
Pro jistotu jde se mnou manža, jako morální podpora 😅

Mury supr zprávy 🙂 a co ultr. byl???

murynka
30. čer 2009

farmi srdíčko už by mělo být vidět určitě 😨

UZ mi nedělal ale poslouchali jsme srdíčko a prohmatal mě 😉 a nepřibrala jsme ani deko 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru