Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

zlababa07
24. zář 2009

Ahoj vespolek, jdu vás aspoň pozdravit a koukám, nová princeznička 😵
Tak martinko, gratuluji k holčičce!!!

murynka
24. zář 2009

ahojky holky 🙂

marti gratuluji k princezně!! 😵 😵 😵 jsme ráda že jste štatní!!!!! 😵 😵

leničko jsme ráda že jsi se ukázala 🙂 moc na tebe myslím a věřím že vše bude brzy v pořádku 😎 a snažte se snažte!!!!

holky já loni našla // přesně je to to rok ☹ ☹ ☹ nějka to na mě dopaldo i když nosím pod srdcem nové miminko 😔 😔 😔 ale prostě loni to celé začalo 😢 😢

zlababa07
24. zář 2009

Ahoj murynko, nebuď smutná, právě že máš Sofinku a brzy už jí budeš držet v náručí a to je krásný pocit, ne? 😵

markee
24. zář 2009

Martinkal,gratuluju k holčičce. To je krásná zprávička. Těch bude,zas víc než kluků,ale to vůbec neva 😉

kerrie
24. zář 2009

Ahojík 🙂

Marti............gratuluju k holčičce..........krásná novinka 😵

Kopiii, to je dobře, že jsi přišla, ráda Tě vidím a všem jsi nám moc chyběla 🙂

martinkal
24. zář 2009

Ahoj holčiny,

🙂 všem vám moc děkuju za přání k naší malé březnové rybičce. Šarlotko my jí rybička říkáme už od začátku 🙂

Kopí to je dobře, že jsi se ukázala,přemýšlela jsem co se tak strašnýho muselo stát, že jsi sem nechtěla.

HOLKY, že vůbec nevadí, že chceme dát stejné jméno, jaké jsme chtěli pro naší holčičku, která nám v březnu umřela? Známá mi řekla, že je to divný, je jediná která mi to řekla 😔 .
Když my si s manžílkem myslíme, že když se narodí přesně za rok, co se stala ta STRAŠNÁ věc, že je to dušička naší holčičky a jen se nám vrací v jiném tělíčku 🙂 .

Myslíte si to taky trošku jako my?

murynka
24. zář 2009

marti 😕 😕 já také nechala ty jména co měli být pro první 😔 mě na to nepřijde nic tak hrozného..... 😉
prostě dejte jméno Lucinka je to krásné 😵 😵 😵

markee
24. zář 2009

Martinkal,není na tom nic špatného,dát to jméno. Proč by to mělo být divné?

martinkal
24. zář 2009

Viď Murynko 😀 , my si to taky myslíme, a nikomu to ani divný nepřišlo jen jí. Asi je divná teda ona 😀

murynka
24. zář 2009

jo ona je divná 😀 😀 😀 😀

martinkal
24. zář 2009

No, když jsem to říkala manželovi, tak on povídá, je to naše věc a naše dceruška. A pak dodal: "Zeptej se holek na koníku, prošly si tím taky, ale jejich odpověď už teď vím 😀 " ... musela jsem se smát jak jste součástí naší rodiny 😀 😀 😀

markee
24. zář 2009

Tak jsem si vzala listovku,co mi zbyla z těhu a začnu ji jíst. Píšou na letáku jednu ob den,tak to asi platí při netěhu. Pže v těhu jsem měla brát dvě denně,ale i tak nepomohli k tomu,aby mimčo bylo zdravé. Nojo no. Uvidíme příště.

martinkal
24. zář 2009

markee máš IP

kopa
autor
24. zář 2009

Farmi tak celkově jsem smutná 😔

martinkal
24. zář 2009

Markee já brala 2,5 měsíce před otěhu Femibion 800, tam je vše včetně listovky, a doktor mě pochválil, že jsem miminku přepravila "dobrou půdu" pro jeho vývoj 🙂

martinkal
24. zář 2009

Kopi já tě chápu, opravdu. Potěbovala bys někoho blízko sebe, komu by ses mohla svěřit viď? 😕

markee
24. zář 2009

Kopynko,neodcházej nám už,když ti chybíme 🙂

kopa
autor
24. zář 2009

Holky už je to dneska lepší.Už jsem dneska volala kamarádce a pokecali jsme.V úterý jdeme na kávičku,nebo na vínko 🙂 Tak snad už to bude dobré 🙂
Už aby tu bylo mímo,to se budu soustředit jen na něj 😵

martinkal
24. zář 2009

To jo miminko je pro většinu žen jediný lék na všechno 🙂

kopa
autor
24. zář 2009

Však jsem taky řikala že Martinkal,čeká holčičku 😵 Přítel řikal,že taky budu za chvilku čekat 😀 😀 no čekat tak pohromu 😅 😀 😝

martinkal
24. zář 2009

Tak já si jdu pro jídlo, vařila jsem rajskou, mám na ní šíííílenouuuu chuť 😀 a jdu koukat na Uličku. zatím pa pa

kopa
autor
24. zář 2009

Mě snad pomůže jen to miminko 😅

martinkal
24. zář 2009

Kopi ale hezky ti odpověděl 🙂

murynka
24. zář 2009

kopi to bude brzo neboj se 😵 😵 😵

katyna6
24. zář 2009

tak jsem zase tady

martinkal-gratuluji k děvčátku a ať to holky dotáhnete do zdárného konce

kopa-jak budeš příště dělat tabulku,tak já mám prosím změnu.Už nečekám,jsem už 5DC.Moc děkuji

maendy-tak pak dej prosímtě vědět,jaká je.Ale zeptej se nejdřív na ceny,já slyšela,že je hodně drahá.A když chce kartářka moc,je to podezdřelý!Mají chtít hlavně pomáhat lidem a odměnu třeba nechat na nich,když na tom chtějí evidentně vydělat,tak se mi to moc nelíbí.Mně ta první hádala z ruky,od přítele viděla jen fotku a taky jsem se dozvěděla spoustu věcí,co na něj seděly 😀 a ta druhá mi pak vykládala karty.

sarlotta
24. zář 2009

ahojík holky🙂
Martinkal. určitě dejte Lucinka... je to moc krásné jméno. A hele ta známá je fakt divná, když už si tohle myslím, tak to přece nemusí hned říkat na plnou hubu, nééé ? To jí jako nedojde že nad tím budeš přemýšlet ? To je trdlo teda. manža má pravdu, je to jen Vaše věc ... já mám taky pořád vybraná stejná jména 😎

kopa
autor
24. zář 2009

Martinkal,já chci taky dávat původní jména co jsme měli loni vybrané aspon u chlapečka Vít-hočička měla být Zuzka(ale Karolínka,Kristýnka se mi také moc líbí)

katyna6
24. zář 2009

martinkal-já si myslím to samé,co holky.Nás třeba ani nenapadlo měnit jména,co jsme měli připravený pro první miminko.A Lucinka je jméno moc pěkný 🙂

aronek
24. zář 2009

Martikal, my jsme tedy jména změnily. Ale je to termínem porodu, nechcem aby to měli za sebou. Narozky a hned svátek. Takhle to bude mít pěkně rozložené v celém roce 😀 Ale pokud chcete dát stejné je to vaše věc, pokud by nám druhé mimčo vyšlo v jiném termínu než první, tak se k nim taky možná vrátíme 😎

katyna6
24. zář 2009

aronek-díky za odpověď ohledně té práce.Taky jsem se jednu dobu rozmýšlela,jestli si dodělat spec.pedagogiku,ale mně už by se asi děěěěsně nechtělo učit.Jinak jako škola mi to přijde hodně dobrý,je pak hodně možností,kde se uplatnit.No,rozhodně máš zajímavou práci,to jo! 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru