Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
6. říj 2009

Kopy,neházej flintu do žita. Tytyty,lumpíku. Jen věř,že se zadařilo. Být nešťastná můžeš,ale až se dostaví ta mrcha.Ale já doufám,že se nedostaví.
Jo a k té švagrové-kluk je zdraví a čilý a narodil se véééélkýýýýý 😉

kopa
autor
6. říj 2009

No byl to mazéc a to je ještě šéf plánoval vypít 2 flašky,za včasu jsem utekla 😀 😎

tercie
6. říj 2009

Kopi podle čípku já v životě nic nepoznala... a on se mění i hodinu od hodiny, myslím, že podle něj to sledovat je naprd 😅 Holt dočkej času...testování ukáže 😉

kopa
autor
6. říj 2009

No jo dočkej času já bych už chtěla testit 😅

tercie
6. říj 2009

Trpělivost růže (//) přináší 😀

kopa
autor
6. říj 2009

hahaha 😀 😀 😀

kopa
autor
6. říj 2009

mě přinese tak h..... 😀

markee
6. říj 2009

Kopy,neblbni,přinese ti // ať už teď nebo za měsíc. Kruci,vy si to zasloužíte a moc. Pracujete na tom tak intenzivně,že mi neříkej,že se nezadaří 😀

paajaa
6. říj 2009

Ahoj Kočky,
já jsem opravdu potřeboval trošku vypnut, abych se dala do kupy. Snad to pomohlo.

Mury: snažení holt nebylo. Manža byl z práce úplně utahanej a já jsem na něj nechtěla tlačit. Tak snad příště

Kopi: moc ti přeji, aby to klaplo

Tercie: snad už bude manža sekat latinu

tercie
6. říj 2009

Ahoj paaji, ono to někdy chce vysadit, aby se z toho člověk nezjevil, viď 😉

Kopi tak ty máš ráda hnědou barvu? 😀

tercie
6. říj 2009

Jééé ta ordinace byla zas dneska dramatická a smutně skončila, achjo... no ale je to vlastně jako ve skutečnosti, taky se s náma život nesere, co holky...

sarlotta
6. říj 2009

Ahojík Paajaa, kde se touláš? Chybíš mi tu 😉

sarlotta
6. říj 2009

Kopís ty opíco... jak tabulku zítra 😲 😀 😀 😀 Taky bych šla na košt vína🙂 mňam. Moje oblíbené chardoney, sauvignon a muškát 😉

bobinka22
6. říj 2009

Ahoj holky,
maly az ted usnul za cely den mi naspal snad 5 hodin.
A to spal 3 hodky venku v kocarku a 2 hodky rano.Ted mi snad usnul aspon na 2 hodinky.Jinak vypil 150ml mleka.3Dny mi pil co 3 hodky 120ml.Tak jsem mu udelala 150 a fakt vypil.A mel by jist za 4 hodky.Snad to vydrzi.S takovou bude z nej otesanek 😀 😀
Jinak vcera pres den jsem o nem nevedela a v noci se budil jen na jidlo.Tak mi to asi dneska vraci.Uz je zase vzhuru a to ted usnul,Ja se z nej zblazniiim.
Je to muj milacek ale i ja potrebuji zavrit ocicka.Aspon na hodinku.Musim za nim..........

markee
6. říj 2009

To já bych si taky dala dnes vínko. Vlastně jsem lanařila Míšu na šampáňo,ale prý nemá chuť.Tak povídám,že já taky ne,ale že chci opít do němoty 😀 No stejně prý ne no.

tercie
6. říj 2009

Šarlot já taky ráda muškát 😉

Markee když na to přijde, zpít se můžeš i sama 😀 Když bude manža střízlivej, tak tě aspoň pak uloží, to je taky dobrý ne? 😀

Bobi není to lehký, strasti mateřství... jééé ale sakryš já už chci taky 😀

tercie
6. říj 2009

Zlatíčka moje, jdu nakrmit chlupáče, a půjdu dneska chrnět, včera jsem šla zas o půlnoci a to se ráno nemůžu vykopat z postele, jenže musím, kvůli psům. Tak papa a dobrou noc 🙂

sarlotta
6. říj 2009

Bobi, neboooj, to se bude měnit každých 14dní🙂))) ten spánkový režim... do roku je to jak na houpačce, musíš se s tím smířit a prostě to neřešit. Je to Tvoje malé zlatíčko 😉

Terci to je fakt.jdu si dát panáka ořechovky 😀

bobinka22
6. říj 2009

jo no,to je houpacka.na rukach mi usne,dam ho do postylky a je vzhuru.tak zase je u me.
ale je to stejne fajne.Jsem rada ze se mu u me libi aspon vim ze me ma rad 😀

sunysara
6. říj 2009

Holky já se omlouvám že sem vstupuju, jen se chci zeptat, nevíte jeslti na záda můžu v těhu Ice gel? nebo nemáte s něčím takovým v těhu zkušnosti?

Děkuju moc a nezlobte se 😉

nicollka
6. říj 2009

tak já se pro dnešek loučím, zase mě bolí pupek , jdu spát, dobrou zítra

sarlotta
6. říj 2009

bobi, to víš, že jo.. Ty jis celý jeho svět 😉

Dobrou holčinky, jdu bucat- ráno do práce 😠 😎 😀

farmarska
6. říj 2009

ahoj kočky, jen nakukuju, byla jsem zase celej den v práci a jsem uplně KO 😝 😝 😝
zítra se vás pokusím dočíst, to mám volno! 😵
Jinak hlásím, že jsem si dnes dělala ovu testík a čárky sice dvě, ale ta jedna je jen uplně slabounká. Většinou jsem ovu měla tak 16-17DC, tak jsem zvědavá, kdy přijde tentokráde 😕 jestli vůbec nějaká přijde, jestli jsem si jí tím pracovním stresem nezahnala 😅 😅 😅

aronek
6. říj 2009

Tak jsem přežila mamčinu inspekci, proběhnu vanou a jdu hají. Dočtu zítra. 😉

kopa
autor
7. říj 2009

Dobré ránko 🙂
Zdravím z domova,jedu si dneska pro doklady,tak si přispím 😎
Já jsem se v noci probudila a bylo mě pěkně blbě 😒 no bylo to asi z toho vína 😅 😀

kerrie
7. říj 2009

Dobré ráno 🙂
Kopinko, to nebude víno.......... 😀 😀 😉

maarrtina
7. říj 2009

Ahoj holky, včera jsem se sem vůbec ne,ohla dostat nechtělo mě to načíst stránku.
Tak jsem zase v úterý testila a nic, tak teď čekám, že zítra dorazí mrcha. Určo z toho // nebudou. Tak jsem si říkala, že by bylo dobré kdyby to vyšlo. Musím na to přestat myslet ☹ .

paajaa
7. říj 2009

Krásné ráno,

Sarlott: vy jste mi taky chyběli, ale musela jsem si dát absolutní odloučení od koníka. Vše si srovnat v hlavě a tak na mimi neviset. A snad se povedlo. Už přemýšlím dopředu a né zda teď už budu těhu. Doufám, že nám to nějka klapne. Manžel bude přes zimu doma, takže nebude mít stres v práce a bude v klídku. To je přece optimální doba na plození, ne??? 😀 😀 😀

Farmi: drže se v práci, ať ti to brzo uteče

Kopi: že by 😀 😀 😀 A už se to lepší???

markee
7. říj 2009

Paajii ahojky, jojo zima je opravdu optimální na plození. My Johanku spáchali v únoru 😉
Uvidíme zda příští rok začneme taky v zimě nebo až v létě na dovče. Už jsem se ptala Míši,zda pojedeme k moři,když nemáme miminko,tak povídal,že jo,ale s kým a kam,že to musíme vymyslet.
Jinak mi večer volala kamarádka kvůli brigádě. Dělala bych nejspíš kompletovala kalendáře a takové ty věci ohledně papíru. Maj dopolední a odpolední,ale prý se s nima dá domluvit,že budu chodit jen od osmy do dvou(místo od šesti do dvou). Tak uvidíme no.

murynka
7. říj 2009

dobré ráno 😵 😵 😵 😵

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru