Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

paajaa
7. říj 2009

Markee: moře si hezky naplánute. Určitě ti to udělá dobře. Budete mít spoustu hezkých zážitkou s Johankou. ta brigádka by byla dobrá. Takže držím palec aby to vyšlo.
Já tajně doufám, že v létě nikam k moři nebudeme moct, protože je dočkáme. Přece se ta smůla někdy prolomit musí, ne????

Ahoj Mury 😵 😵 😵 😵

murynka
7. říj 2009

venku dnes bude krásně co?? 😎 😵 😵

markee
7. říj 2009

Paajaa,jasně,určo v té zimě zaděláte miminečko a v létě už budeš takový "tank",že budeš ráda,že vůbec jsi 😀
Já právě přemýšlím,zda prostě začít se nechránit po novém roce nebo dýl. I když nechci plánovat,tak ale aby jsme s manžou to cítili stejně,že už jako jsme připravený. Právě,zda to nenechat až na léto no. Prostě myslím,že časem se určo nějak rozhodneme. Pže zas nechci plánovat moře,do toho otěhu a zrovna mi ty odběry placenty vyjdou na tu dobu,kdy jsme měli jet k moři.Prostě nechci kazit Johance těšení.Pže jí se tam moc a moc líbilo.

paajaa
7. říj 2009

Markee: určitě na to musíme přijít oba, že do toho chcete znovu jít. Uvidíš časem, kdy to toho půjdete. Já vám ten malý zázrak tak přeji a až bude v bříšku tak budu hoooodně držet palce. Smůlu už jste si jistě vybrali

Mury: já bych hned šla někam do přírody, ale bohužel sedím v práci. 😒

markee
7. říj 2009

Paajaa,já na tebe taky myslím dost často,aby vám to vyšlo a bylo vše v pohodě 😉

katyna6
7. říj 2009

Pěkné ráno 🙂

Ahoj murynko maminko 🙂.Co dělá maličká?

Tak dnes jsem náááhodou změřila BT a byla 37,1.Není to na 17 DC nějak moc,nevíte holky?I když těžko říct,jak po té revizi funguju.,že?

murynka
7. říj 2009

katy ta BT se musí měřit pravidelně ve stejnou dobu jedna teplotka ti nic neřekne 😉 ......

jinak ahojky 😵 😵 maličká ted řádí 😀 😀 jinak už je velká má už 1,7kg 😵 😵

pajo ach ta práce co ☹ poslední hezké dny a člověk je zavřený 😠 😠

katyna6
7. říj 2009

murynka-neměřím úplně každý dne,ale normálně mívám tak 36,4-6.No,něco z toho vyleze,uvidím co 😀 😀 A až budeš mít chvilku,prskni mi sem prosím jeden holčičkovský těhu bacil 😉 😀 .Moc díky 😀

murynka
7. říj 2009

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
prs prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prs prsk prs prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prs prsk prsk prsk prsk prsk prs prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prs prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
prs prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prs prsk prs prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prs prsk prsk prsk prsk prsk prs prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prs prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
prs prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prs prsk prs prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prs prsk prsk prsk prsk prsk prs prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prs prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
prs prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prs prsk prs prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prs prsk prsk prsk prsk prsk prs prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prs prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk

kerrie
7. říj 2009

Kuk 😀
Koukám, že je tu poptávka po holčičkách 😀 😀 😀
prs prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prs prsk prs prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prs prsk prsk prsk prsk prsk prs prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prs prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk
prs prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prs prsk prs prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prs prsk prsk prsk prsk prsk prs 😀 😀 😀

nicollka
7. říj 2009

Ahoj holky tak mrchovský bolesti přestaly, občas se ještě objeví tak sem zvědavá kdy dojde mrcha už.
dnes ráno to zase vyskočilo trochu hore.
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
Ale konečně ovu testík zeslábl .. tento už nebyl pokazený :D

paajaa
7. říj 2009

Jééé těhuprskance. Doufám, že ne mě taky nějaký zbyl. Už bych se chtěla nakazit.

Markee: já na tebe taky kočko myslím. Ty si to zasloužíš mnohem víc. Protože oproti tvému trápení je moje zanedbatelné 😉 . Jsi silná ženská a určitě si ten další zázrak vybojuješ.

Nicoll: teda ty máš divné teploty. A snažení bylo???

Katy: tak to už je teplotka po ovu, ne??? Nebo je to příliš brzo???

Mury: malé už je kus. Ty už jsi ve finále- krásně to uteklo.

murynka
7. říj 2009
markee
7. říj 2009

Murynko to je krásné,tý jo. Bude sladká jak bonbónek. Super 😉
Paajaa,děkuju. Snad si to opravdu vybojuju. Snad mě ten osud a život nezlomí a nezblázním se.
Neboj,všem to tu vyjde k dobrému,musí 🙂

murynka
7. říj 2009

holky musím se rozloučit jedu pryč papa 😵 😵

kerrie
7. říj 2009

Mury..........to je krásný 😵 Já vždycky obdivuju, když tohle někdo dokáže.............já jsem na pletení úplně levá 😉

Holky, našim kamarádům se včera narodil Adámek 😵 Ono vůbec většina z naší partičky má chlapečky.....tak naše Emička bude mít výběr ženíchů 😀 😀

nicollka
7. říj 2009

paaji no v neděli a pondělí. Pak týden před 🙂

katyna6
7. říj 2009

paja-no já to měla za janou věc,že už je po ovu,tak se mi zdá nějaká vysoká 😅

nicollka
7. říj 2009

Markee nic tě nezlomí moc na tebe myslíme a sme s tebou.

Mury to je nádherný, krásná růžová barva. To bude Sofinka kočka od malička...no taky aj má po kom ;)

Já jdu dnes po 13hodině za miminkem. Kamarádka konečně porodila malinkýho Marečka, zatim sem viděla foto na facebooku a je to super kopie toho staršího :D

katyna6
7. říj 2009

holky teď jsme měly v jiném témátku jeden odkaz...mrkněte na to a kdo ztrácí naději,tak tady ji rozhodně zase nejde...http://www.gennet.cz/denik/denik.htm 😵

katyna6
7. říj 2009

mury,kerrie-moc díky a doufám,že jsou hodně nakažlivý 😵 😀

kopa
autor
7. říj 2009

Já chcu taky oprskat těhu bacílkama 😅 😅 😢 😀

paajaa
7. říj 2009

Katy: ta to může být těhu teplota

Nicoll: moc drřím palce, aby jsme se trefili a už to konečně klaplo. Do baráčku to chce ještě jednoho človíčka, aby vám tam nebylo ve třech smutno. 😉 😉

Kerrie: tak to má malá super, že bude mít kolik kluků na výběr. 😀 😀 😀

kopa
autor
7. říj 2009

a dočtu vás za chvilku 😉

kopa
autor
7. říj 2009

a sakra to jsem ty bacílky promeškala 😢 ☹

katyna6
7. říj 2009

paajaa-no to nevím nevím,ale bylo by to zajímavý. 😵

markee
7. říj 2009

Katyna,tak čtu,čtu a čtu a ještě nejsem u konce,ale je to povzbuzující příběh,zatím.

katyna6
7. říj 2009

markee-čti čti,tohle vážně stojí za to 😉

katyna6
7. říj 2009

kopa-proč bys je promeškávala?Něco jsem ti nechala,neboj 😉 😉

kopa
autor
7. říj 2009

katy díkes 😵 😵 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru