Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
7. říj 2009

ahoj frajerky moje! 🙂 🙂 🙂
dnes mám sice volno, ale znáte to, musela jsem do města dovyřizovat ještě nějaké papíry, nakoupit, ...atd..
pak jsem se vrátila,padla a usnula 😅
ted prozměnu musím rychle vypiglovat kuchyň a přichystat kuřecí řízky k večeři 😝

jinak zítra mám ještě volno a pak budu v pátek, sobotu a neděli vstávat zase ve tři ráno a pak mne asi budou čekat další dny odpolení 🙄 holky tam to je vážně mazec a ten přístup k zaměstnancům 😠 😠 😠 hrůůůza! přesně jak psala Tercinka, cvhovají se k člověku jak k ovuci 😠 já se musím tolik přemáhat, abych jim tam nehodila tu jejich posranou zástěru do ksiftu a nešla na vlak domů😅 😅
doufám, že to tam brzy skončí 😅 😉 😉
tenhle měsíc je totiž vážně docela plodnej (sexuálně) 😵 děláme to každej druhej den, už asi od 12DC 😵 😵 ovu mám teda většinou později,ale sichr je sichr!! 😀 😀
a musím taky podotkonout, že manžel je ten iniciativnější!! 😎 nevím co s ním je 😨 já nemusím svádět! 😵 naopak on ukecává mne, když já nechci , že jsem hotová z práce 😀 no ale ráda se nechám ukecat 😀 😀 tudle dokonce říkal, pojď musíme jít na to, aby jsi měla čerstvý spermoně..mímo ze vzduchu nechytíš 😀 tak mne to potěšilo 😵 😵 😵
tak alspon něco je dobrý, když už ta práce stojí za hov...píp 😀 😀

farmarska
7. říj 2009

jo jinak gratuluju Tercince a murynce a všem, na který si teď nemůžu vzpomenout k dobrým kontrolám!!!! 😵
tercí mám radost, že je ted doma u tebe všechno jakš takš 😵 😵 😵 manža tě určo miluje, jen si asi neumí nějak pomoct, a víš jak příležitost dělá zloděje 😅 , ale neboj ty si ho už ohlídáš!! 😀 😀
kopísku ty musíš bejt určo těhu!!! 😵 protože když už ne ty, tak nikdo!!! 😀 😀 navíc ten MTS (menstrotěhulační s.) 😀 😀 kterej to tentokráde není, je to uhnízďující se mimís !!! 😀 😀 😀

bobinka22
7. říj 2009

ja taky ne ale tam nemusim zmensovat fota bo to neumim,mam to kvuli segry bo se moc nevidime.A nasli si me tam 2 lidi.chodim tam malo,davam tam jen fota.

farmarska
7. říj 2009

kočky tak já jdu rychle pogruntovat a později ještě načíhnu 😉 slibuju 😉
mám vás ráda 😵

kopa
autor
7. říj 2009

Bobi došla ti ta žádost?

bobinka22
7. říj 2009

kopi jo klidne me je jedno kde mam fota 😀
pridam si te 😉 🙂 😵

kopa
autor
7. říj 2009

Bobi o.k.
můžem tam kecat i na Chatu 😉 😀

bobinka22
7. říj 2009

jo super ale kde te mam ja te tam jeste nemam,jsem ta prvni z tech 3 holek 😀

kopa
autor
7. říj 2009

o.k. věděla sjem že jsi ta první.Dole po lpravé straně je takové okénko a tam se ti objeví žádosti.

bobinka22
7. říj 2009

uz te mam

bobinka22
7. říj 2009

jo,uz to mamm 😀 to je super jsem rada 😉

handm
7. říj 2009

Holky, ahooj, jaxe tu vede?! Snad žádné depky..
já se právě dověděla - tenhle týden už od třetí kamarádky - že je těhu.. to je fakt síla, jak epidemie... a co jim na to člověk má říkat?! 😖 boože...

ee.liska
7. říj 2009

ahojky 🙂
nezapomínám na vás, jen jsem se trochu chtěla dát do kupy a na chvíli přestat myslet na mimi 😅 věnovala jsem se jen sama sobě a manžovi. sice jsem dočítala ale nic moc nepsala.
tak jsem zpět depky sem nechala kdesi pryč a začínám s čistým štítem 😀 teda i s 1DC 😝

aja.83
7. říj 2009

Ahoj holčinky, jen vás rychle zdravím. Dnes jsme měli pohřeb babičky, tak to máme za sebou. Jinak se rozhoduju zda nastoupit do nové práce, ještě asi počkám, mám další nabídky a uvidím. Nechci se unáhlit a pak litovat. Přinejhorším to vydržím v současné práci, než otěhotním 😉 !Mějte se, zítra ráno snad přijdu, v úterý jsem se nemohla vůbec dostat na koníka, tak snad to byla celoplošná chyba a nezatrhli mi to v práci 😨

kerrie
7. říj 2009

Aji........koník nefungoval nikomu 😉

murynka
7. říj 2009

je tu někdo 😀 😀 😀

murynka
7. říj 2009

já dneska zaperlila v krámě 😅 měla jsme platit 22kč dala jsme jí 20 kč a ještě čekala na vrácení 😀 😀 😀

kerrie
7. říj 2009

Mury 😀 😀 😀 Dobrýýýýý...............těhu demence, máš nárok 😀

murynka
7. říj 2009

ker no bylo mi dost trapně 😅 🙄 😀 😀

jak je??

kerrie
7. říj 2009

Mury.......to se nedivím............ale co, stane se........občas si holt zablbnem.......hlavně když se nestane nic horšího 😀

Všechno v poho........akorát mi připadá, že jsem děěěěsně tlustá........už mám nahoře 6 kg 😀 To bude pak shazovačka. Doufám, že kolem miminka bude hoňka, tak to půjde dolů samo. A co Ty, cítíš se fajn? 🙂

murynka
7. říj 2009

ker to je krásná váha 😉 😉 prosím tě hlavně že je vše oki...neboj se vše shodíme a budeme zase kočky 😀 😎

já se cítím docela fajn 🙂 jen ty záda zlobí ale jinak je mi dobře 😵 😵

kerrie
7. říj 2009

No s těma zádama to musí taky být mazec 😒 Mě bolely na začátku, teď je to docela fajn..........uvidíme ke konci, jestli se zas ozvou..............Štvou mě ty ruce, co mě pořád brněj.........necítím ty konečky. Tudle jsem v krámě chtěla dát do košíku bodovku a 3x mi spadla na zem. Se divím, že vůbec svítí 😀 😀

murynka
7. říj 2009

ker ajaj ☹ no asi každá mě něco no 😝 🙄 ....hlavně že svítí 😀 😀 😀 já bych vzala asi jinou 😅 😅

kerrie
7. říj 2009

mury, já taky, ale za prdelí jsem měla prodavačku 😀

murynka
7. říj 2009

aha 😀 😀 😀 😀 😀

murynka
7. říj 2009

kde jsou všicky 😠 😠 ☹

kerrie
7. říj 2009

Asi někde rajzujou, když bylo dneska tak krásně. Kdoví, jestli se ukáže Tercinka..........pořád na ni myslím, jak to dopadne s tím jejím.... 😨

murynka
7. říj 2009

a dneska se něco mělo dít 😲 😲 ??no jak to dopadne ukecá jí ☹ ☹ ☹

murynka
7. říj 2009

dneska bylo opravdu krásně 😵 😵 já vyprala poslední pračku por malou už to mám vše 😎 😵 😵

aronek
7. říj 2009

Ahojky, zdravím z práce 😝 . Ráno jsem byla u obvoďačky, tak mi přibylo razítko do knížečky a ještě mně naočkovala proti chřipce. Ruka mně tedy bolí jak čert ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru