Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
16. říj 2009

A žádný čárky... snad se vám ty mrchopříznaky ztratěj a ještě nějaký vylezou, dneska moc potřebuju pozitivní zprávy!!!

Aji drž se, nevím co víc říct, je mi to moc líto, zlatíčko.

Přišlo nám poštou kolaudační rozhodnutí... můžeme oficiálně bydlet... ani jeden jsme se z toho nemohli radovat, ale aspoň jedna hezká zpráva to je🙂

markee
16. říj 2009

Tercie,tak to je dobrá zpráva,můžete bydlet.Jůůů. Ale pejska je mi líto ☹
Holky,mě ještě nepřišli ty vitamíny ☹ V úterý jsem jim psala,že jako kde je balíček. No a oni,že ho v pondělí 12.10.poslali. Nojo,jenže je pátek 16.10.a balíček nikde. Hlavně,že peníze maj na účtu od minulé středy 😠

tercie
16. říj 2009

Markee koukám, že u psycholožky se ti líbilo, to je dobře. S tím balíčkem to je divný, kdyby ho poslali, tak ho nejpozději do dvou dnů máš doma. Počkala bych jestli nepřijde ještě v pondělí a chtěla bych vrátit peníze...

Bydlet můžeme, ještě jsme chtěli do tý doby stihnout postavit psinec, no a Rheuška tam už s námi nebude, achjo, život na hovno ☹

kelly1983
16. říj 2009

AHoj holky, co nového? Nám dělají v baráku elektriku tak nám nešel celej týden proud.

kerrie
16. říj 2009

Ahoj holky 🙂

Koukám, žádný dobrý zprávy...............ani já to nevytrhnu.

Terci, my jsme včera přišli o kocourka ☹

Já myslím, že v nejbližší době to tu může zachránit kelly............páč za chvilku tu budeme mít další miminkoooo 😵 Kelly.........jak je? 😉

kerrie
16. říj 2009

Farmi, v HK v Sanusu dělají taky 3D utz, ale pouze obličej.............v tý Arletě Ti ho ukážou celýho. Pokud se teda prcek chce ukazovat a ne jako ty naše treperendy..........Miraxka i já jsme dopadly stejně...... 😀

kelly1983
16. říj 2009

kerrie co tu mám zachraňovat? Mám se dobře, ale šíleně mě bolí záda, už je toho na mě fakt moc...a co ty jak se máš?

tercie a ty? Vše dobrý?

markee
16. říj 2009

Tak my už napsali,že se balíček ztratil a že mi posílaj nazpět peníze. No,ale prý Femibion 800 do konce října nebude,pže je prý hlášen: výrobní výpadek. ☹ No to mě pěkně sejří 😠

kerrie
16. říj 2009

Kelly..........myslím to s těma dobrýma zprávama...........Ty pro nás určitě za pár dní budeš mít dobrou zprávu, až budeš mít malou v peřince 😵

markee
16. říj 2009

Kelly,toto letí. No už za chvilinku bude mimi. Jestli dopadneš jak já,tak za 11dní porodíš 😉 (jak jsem ti psala,měla jsem stejný TP,jak ty 🙂 ).
Johance už za těch 11dní budou tři roky. Příští sobotu 24.oslavíme její narozky. Chjo,letí to holky.

kelly1983
16. říj 2009

markee kéééééééééééž by co pro to mám udělat?? 😀 já chci rodit už teď.

kelly1983
16. říj 2009

kerrie jj už aby to bylo 😉

markee
16. říj 2009

Kelly,já nevim co pro to udělat 🙂 Johance se prostě už chtělo na svět a udělala prstíčkem dírku v jejím ochranném obalu 😀 My nesexili,nejedla jsem nic co by "prý" mělo porod urychlit či vyvolat. Prostě to tak samo no 😀 😀 😀

kerrie
16. říj 2009

Markee...........Johanka vypustila bazének? 😀 😀 😀

kelly1983
16. říj 2009

marke 😀 já taky teda nedělám nic proto aby to šlo co nejrychleji, můj názor je že i když se budu snažit, malá si vykoukne na svět až sama uzná za vhodné. Ale uznat by už teda mohla 😀 moc mě napíná

aronek
16. říj 2009

u mně tedy taky žádná pozitiva, chřipajzna se drží a dělá se mi opar 😠 Není náhodou nějaký problém s oparem v těhotenství? 😖 Už se bojím všeho 😕

markee
16. říj 2009

Kerrie,jojo vypustila bazének 😀 No on to byl spíš bazén,měla jsem veliké břicho a plné vody, i když miminka taky,pže malá měla akorát 😉
Kelly,právě. Ono se to urychlit nedá. Prostě až bude zralá,tak se to rozjede samo. Přeju ať je to brzo a pak rychléééé 😉

kelly1983
16. říj 2009

aronek neměl by být, kamarádka trpěla v těhu na pásový opary a taky v pohodě. Taky jsem se před 14dnama léčila s chřipkou, hrůůůza. Lež a poť se.

aronek
16. říj 2009

kelly, dík za uklidnění 😉 Já už opravdu šílím ze všeho, hlavně teď když je mi špatně ☹

kelly1983
16. říj 2009

aronek já taky pořád z něčeho šílím...chce to hlavně klid...vem si paralen a lež...

aronek
16. říj 2009

kell, já mám už antibiotika 😖 a mimo sražení horeček žádné zlepšení ☹

markee
16. říj 2009

holky já jsem tak zmrzlá. Míša s Johankou zatopili,ale je tu pořád ziminka. Ještě to teplo sem nahoru nedošlo 😕

kelly1983
16. říj 2009

aronek aha...tak držím pěstičky ať se z toho co nejdřív vykurýruješ

tercie
16. říj 2009

Jsem tu, byla jsem za pejskama, taky jí hledají... tak jsme uklidili kotec ☹ Manža ještě nepřijel, toho tam dusí s úředničinou kolem toho, chudák, je mi ho líto.

Aronku jk dlouho bereš ty ATB? Do tří dnů by měly působit...

Markee tak čaj, a nejlíp s rumem 😉 Taky bych si dala, kdybych mohla

Kerrie to je mi taky moc líto, s kocourkem. 😢

Kelly tak holka to tu teď musíš zachránit 🙂

markee
16. říj 2009

Tercie, čajík si určo udělám,pže jsem fakt promrzlá.

mari111
16. říj 2009

ahoj holky, teda zadna dobra sprava, jen spatne, ajusko to mi je moc lito co se u vas deje,musis byt statecna ☹ a podrzet manzela. Tercinko taky mi je moc lito hafika ☹ , Kerry aj vasho kocourka ☹ . sou fakt nejake spatne dny 😠

kelly1983
16. říj 2009

tercie no já bych ráda, ale musíte ještě počkat.....malá říkala že ještě ne 😀

mari111
16. říj 2009

ahojik markee, tak sis dobre pokecala,jo. ale ze brecis je uplne normalni,treba de o to aby si to dostala proste ven, hlavne ze se ti tam libilo

markee
16. říj 2009

Mari,no nepřišlo mi to trapné o tom mluvit s cizí paní. Prostě asi to,že je doktor a nikde to nevykecá,mi pomohlo. Pže zas některé věci s kamarádkou řešit nemůžeš,něco ti přijde blbý a taky něco kdyby jí někdy ujelo z pusy,tak by mi mohlo ublížit.Tohle je fakt určo lepší.

mari111
16. říj 2009

no prave tak se keca nejlib, vis ze to nikam dal nepusti a muzes rict uplne vsechno, je skoda ze kazda nemame aspon jednu taku kamosku co ji muzeme bez obav uplne vsechno rict ☹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru