Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

murynka
2. črc 2009

tercie ahojky kočko 😵 no jo bude to tím alkoholem asi 😀 jsi mě prokoukla tedy 😝 😀

kočičko posílám pohlazení 😔 😔 to je vždycky nemilé takové setkání ☹
také jsme ted jedno takové zažila měla jsme ted v červnu rodit a stalo se mi to co tobě potkala jsme holčinu tak co už jsi porodila a já říkám ne ☹ my jsme o to přišli ale zároven jsme řekla že čekáme znova..ale také mě to sebralo 😔 😢 takže vím jak ti je!!!

přitul se k manžovi vyplakej se bude dobře!!!

tercie
2. črc 2009

Mury dík 😵 , akorát že manža je od rána nepříjemnej a nevim co se mu děje, a máme jet ke kámošům na návštěvu a on je ještě na baráku, tak nevim kdy přijde...

kopa
autor
2. črc 2009

jsem tuuuuuuuuuuuu

tercie
2. črc 2009

Hoky moje já musím jít, manža teď přijel, bude mít hlad a pak jedem na tu návštěvu, tak papa, zítra přijdu jo?

kopa
autor
2. črc 2009

koláč hotovy 🙂 ted jen vystydnout a budou u nás hody,hody....

Tercíku to mě mrzí s tou známou,to je nepříjemné takové setkání 😔 😔 Ale je to život a ten nás zas učí.Fakt nechápu proč nás to všechny muselo potkat,mohli jsme mít mimi a být v klidu,ale zase jsme se poznali.
No holky před rokem jsem měla 1.7.poslední MS 😔 😅

kopa
autor
2. črc 2009

tady zase mrtvo 😅

kopa
autor
2. črc 2009

Vroninka 32tt..............................................................................čeká chlapečka
Bobinka 31tt .............30.6.KO......................................................čeká chlapečka
Kelly 23tt
Murynka 18tt..............30.6.KO,17.7.UTZ Gennet,22.8. UTZ 4D..........čeká asi chlapečka
Kagatkaga 21tt
Kupinka 19tt .............................8.7.velký UTZ a 10.7. poradna,21.8. 4D UTZ
Lucierob 20tt ............................
Venuska 14tt ............................9.7.poradna
Markee 13tt...............................21.7.poradna
Amynka 13tt...............................
Secretacka 11tt
Kerrie 11tt..................................9.7. UTZ ,29.7. poradna
Květinka 11tt...............................
Mirax 10tt....................................14.7. NT screening
Farmaska 9tt...............................3.7.UTZ
Wergina 7tt................................13.7.kontrola
Dennca 40DC ?
Eeliska 39DC................................ -čekatelka na mrchu
Cajori 30DC
If.v 29DC
Nicollka 28DC
Samsa 25DC
Martinkal 24DC
Markytaj 24DC
Tercie 22DC ................................30.7. výsledky genetiky
Aronek 22DC
Ikopretinka 19DC
Paaja 17DC
Kopa 9DC
Skritkova 7DC
Hanana 5DC
Sarlotta čekatelka na 2 MS

kopa
autor
2. črc 2009

Už tu dlouho nebyla Cajori 😕 Jak se máš?

mirax
2. črc 2009

Ahoj berušky, taky nakukuju a hlaaavně chci tobě farmíčku poslat veliký plivanec 😀 😀 na zítra pro štěstíí!!!
farmí, jsou to nervy, co? 😕 Já věřím, že to dobře dopadne, že jsi opravdu otěhotněla později, nekrvácíš, těhu příznaky zesilují, takže to musí být dobré!
Držím všechny palečky má těhotná souputnice 🙂 🙂 🙂 Zítra dej prosím vědět, ju?
Budu na tebe pořád myslet 🙂 🙂

murynka
2. črc 2009

farmíku také moc držím palečky na zítra 😵

kdepaj se vůbec touláš 😀 víš že budeš mít neomluvenou 😝 😀

nicollka
2. črc 2009

ahoj holky jdu na pivo, tak farmi tfuj tfuj tfuj ;)

emee
2. črc 2009

ahojte dievcata, chem sa vas opytat ci by ste mi vedeli poradit...mala som missed ab, ukonceny zakrokom pred 2 dnami. ked ma pustili domov hovorili ze mam prist na kontrolu o 3 tyzdne. no mne sa to zda byt vela...je to normalne podla vas? mozno ste tu uz o tom nieco pisali, no nemam cas vsetko prejst ☹

mirax
2. črc 2009

ahojky emee, no, ta kontrola za 3 týdny je tak akorát, pokud by jsi ale měla nějaké problémy, jako velké krvácení, velké bolesti břicha nebo horečku a zimnici, tak jdi k lékaři okamžitě.Za tři týdny by tě měl lékař zkontrolovat. Do 6ti týdnů by jsi měla dostat MS, pokud ne, jdi opět k lékaři. Držím place,ať jsi brzo fit 🙂

kupina
2. črc 2009

Emee, je mi moc líto, co se ti stalo 😢. Já jsem šla na kontrolu za týden od zákroku. Ale na této kontrole jsem předala gynekologovi pouze papíry ohledně toho jak probíhal zákrok. Nic víc. Na kontrolu jako takovou, kde mi gyndař dělal komplet prohlídku, jsem šla až po šestinedělí. Tak snad jsem ti trochu pomohla. Drž se a přeju ti mnoho sil, aby jsi to zvládla.

kopa
autor
2. črc 2009

Farmíku držím palečky na zítřek 😵

Mě začali strašně bolet záda dneska jsem v práci tahala dost těžké věci 😔

Navíc se dostavila mala mega depka 😔 😢 ale už jsem se vybrečela a je zas dobře.

kerrie
2. črc 2009

Ahojík emee,

vítám Tě mezi námi a je mi moc líto, že se potkáváme zrovna v tomto témátku. Jinak u mě to bylo stejné jako u Kupinky........po týdnu jsem šla MUDr. nahlásit, že jsem po zákroku, předala zprávu z nemocnice a na prohlídku jsem pak taky šla po šestinedělí............pokud by se ale objevily nějaký komplikace, tak nečekej na nic a radši se jdi ukázat MUDr. dříve. Držím palce, aby ses co nejdříve cítila fit a mohla znovu vykročit na cestu za mimískem.

kerrie
2. črc 2009

Kopiiii, copak se děje? Z čeho je Ti smutno, kočko....povídej 😨

kopa
autor
2. črc 2009

Kerrie ahojky 🙂

Emee je mi líto,co se to stalo 😔Fakt nechápu proč se to stává nám který moc mimčo chceme 😔

No já jsem šla na gyndu po třech dnech od zákroku kde mi dělali UTZ a brali krev.Potom až po šestinedělí

farmarska
2. črc 2009

ahoj holky tak jsem konečně dorazila! 😵
dnes byl náročný den, ..kydali jsme u koz 😀
a pak jsem si ještě musela jet pro piliny 😝
ale nebojte, nepřeháním to..spíš jen diriguju 😀

holky jste mne uplně dostaly až rozplakaly, jak jsem si tu přečetla jak na mne všechny myslíte a přejete mi dobro na zítřek 😵 všem DĚKUJU MOC ! 😵

kopa
autor
2. črc 2009

Ale Kerrie nák to na mě všechno zase dolehlo 😅
jsme sexily a já se jak malá holka rozbrečela 😅 myslela jsem v tu dobu na mimíska,nak mě to ani nebaví sexit a mám k tomu takový celkem odpor 😅 Chudák přítelák 😅 😔
No a já blbá sem vystavila fotku z UTZ na stolek,no myslím že po 10měsích od revize bych to mohla unést,ale opak se stal pravdou 😔 Vzpomínala jsem na to,jak jsem se všude s tou fotkou chlubila a jakou jsem měla radost a byla pyšná 😢
No a tak jsme si trošku s přítelem promluvili,on prostě všechno dusí v sobě takže to že jsem něco z něho dostala byl trošku úspěch.Taky hot o mrzí že jsme o mimi přišly to řekl v klidu a pak když jsem řekla že už to je 10měsíců tak mi tak řekl,že jo že si uděláme miminko a že nastoupí do práce a že když budu potřebovat aby semnou šel k doktorovi takže nebude moc jít semnou a nebo být semnou doma,když nebude mít po zkušebce...Načež jsem mu řekla,že stejně když mi řekli ten osudnej ortel,ža tam stejně nebyl.Ted toho lituji,žer jsem to tak řekla.

No holky já jsem případ co? 😅 😀

nicollka
2. črc 2009

emee taky je mi to moc líto, já šla taky až po šestinedělí na prohlídku.

Holky me je nejak težko to asi z toho jak sem zase sežrala lazensky oplatky ja su fakt takový prase to je něco a pak mam něco shodit.
No ale koupila jsem si dnes triko - bude dobré s pupíkem jednou :D, teplákový třičtvrtaky a kratasy no a manžovi k svatku tři trička, tak snad se mu zítra budou líbit
a ted jdu spát, ráno jdu uzavřít půjčku a pak do zlína pro manžu domů a do práce takže celý den absták, jen ráno asi mrknu co a jak a pak az večer
dobrou nocenku

kerrie
2. črc 2009

Farmiiiiiiiiiiiiiiii, ahoooj 🙂

Tak se na ten zítřek krásně vyspi a přeju hooodně štístka...........všechny tady na Tebe myslíme a věříme, že všechno bude tak, jak má být 😉

kopa
autor
2. črc 2009

Farmíku ahoj 😵 😵
Jak jsem to tedka četla,jak si psala že jsi jela pro piliny tak já to četla jako že jsi jela pro PLÍNY 😅 😀
Farmíku určitě to dobře zítra dopadne,já tomu moc věřím 😵

nicollka
2. črc 2009

jojo farmi moc moc na tebe budem všecky myslet takže tolik pozitivní energie co od nás máš 😉 😎
Kopi jejej ty si jak já taky plácám a pak si říkám ty kozo drž pusu ... ale zase bude dobře.... s tím chlapi musej počítat že už sme takové a vůbec co by si bez nás počly :D Tak vyliskej polštář a usměj se do zrcadla to pomáhá prý 😝 😀

nicollka
2. črc 2009

já taky četla pro PLÍNY :D No ze by kozám...třeba a fakt uz dobrou

kopa
autor
2. črc 2009

Nici přesně měla jsem být ticho 😅 příště příjdu povinně ke všem na držkovou 😀 Prostě v tu chvíli to tak člověk cítí 😔 Zrcadlo mám před sebou a vypadám faakt hrozně 😀

kopa
autor
2. črc 2009

Nici tak dobrou noc 🙂

kerrie
2. črc 2009

Kopiii.........holčinko, já myslím, jestli by nebylo dobře tu fotečku z UTZ raději schovat......přece jen to vyvolává vzpomínky. Taková věc se nedá z hlavy vymazat. Potřebuješ být v pohodě a v klídku a koukat dopředu, těšit se na budoucnost. Protože, kopi, Ty budeš taky za chvilku těhulka, uvidíš. 🙂 Zkus to příteli vysvětlit.......vždyť nemusí to snažení podmiňovat novou prací.......přece bydleníčko máte a to je hlavní. A nezaměstnaný určitě nezůstane, neboj. Ono totiž když se nad tím člověk zamyslí, tak to by "ta pravá doba" na prcka nebyla nikdy. Buď není bydlení, nebo jsou dluhy, apod.......VŽDYCKY to nějak dopadne a věř tomu, že všicchni se dokážem o ty drobečky postarat, jak nejlíp umíme 🙂

farmarska
2. črc 2009

tak jsem dočítala ještě večer dopředu 😀
teda kopi, tercie, aronku a ty čtvrtá, ted si nevzpomenu na jméno 😅 vy jste mi daly!!! 😀
tady takovádle legrace a já už si klidně chrněla 😠

kopa
autor
2. črc 2009

Kerrie děkuji,taková slová vždycky krásně pohladí mojí dušičku 😵 😔 A hlavně mi dodají sílu tu asi potřebuji.Vím jsou na tom holky ještě hůře,to chápu.ale to čekání mě jednou dostane.... 😅
přesně jsme toho názoru že bydlení máme a bydlíme ve svém 😉 pravda to je že by nebyla nikdy ta pravá doba.Zase nechci přítele nak dusit...
No snad se takysám nad tím zamyslí.
Já už jdu raději spát at nešířím negativní vlny když má farmi zítra tu kontrolu.
Tak dobrou noc

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru