Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

handm
25. lis 2009

Venusko, copak? Už se chce mimiskovi na svět?!
Případně držím palce!!! 🙂 🙂 🙂

Jinak holky mějte se krásně, zase zítra!!!
a těhulky na sebe dávejte pozor!! 🙂

venuska
25. lis 2009

Sirellko: moc děkuji za zprávičku.
Mam výtok už od začátku těhu a od včera je takový hustější, tak právě nevím co to je...a hlavně má bílou barvu.
Zítra jdu do poradny-poslední k panu dr. a pak už na monitory do nemocnice, tak se ho na to budu muset zeptat.
Hodně mi i spadlo břicho dolu, takže už sotva chodím 😝 😝

sirella
25. lis 2009

handm:Ahojky...měj se fajně 🙂

venuska
25. lis 2009

Handm: to právě nevím...proto jsem přišla pro radu 😅
Moc děkuji...snad tam ještě pár dní vydrží... 🙂
Měj se hezky a taky na sebe dávej pozor 🙂

sirella
25. lis 2009

venusko:Moc držím palůše 😉 Všechno bude ok...mě tehdy spadlo břicho taky dolů...jenže já to měla fakt už dlouhé...už aj oteklé nohy a pod 😝 ...Byla jsem ráda že to dopadlo jak dopadlo...a na Štedrý den si nás manža odvezl z porodky domů a byli jsme prvně u stromku 3 🙂 Nejhezčí Vánoce v životě 😵 😵 😵
V poradně ti určitě p.dr.řekne co se chystá...třeba se Natálka už chystá na svět 😉

aronek
25. lis 2009

venus, tak to neporadím, ale zítra se budeš moct zeptat 😉 Držím palečky 😀

venuska
25. lis 2009

Sirell: díky 🙂 Mam trošku strach 😅 Tak to já mam relativně ještě pár týdnů čas, ale když to tak pozoruji, tak nevím nevím.
Manžel mi pořád vyhrožuje, že budu rodit 24.12 😀 hihihihihi...vtipálek. To by asi koukal...no a já asi taky.
To museli být určitě nejkrásnější Vánoce v životě... 🙂 🙂 🙂
Zítra budeme modřejší. A taky tě hodně bolelo v podbřišku, když se to blížilo? Já nevím, ale od včera mam opravdu divný pocit. 😕 😕

venuska
25. lis 2009

Aronku: nevadí...zítra uvidíme. 🙂
A co ty, jak se cítíš? Už víte pohlaví mimíska? Nebo ho nechceš vědět?

sirella
25. lis 2009

venusko:Bolelo...ono se to blbě popisuje...a taky už je to doba(skoro 9 let tak paměť už není co bývala)...ona to nebyla ani tak jakože bolest, ale spíš takový divný tlak a z toho dost nepříjemné pocity a kolikrát až píchnutí.Jenže já to tehdy připisovala tomu Hamiltonovi...tehdy mě dr.chválil jak jsem to zvládla, že prý některé maminy u toho nadávají jako staří námořníci 😀 😀 jenže já nejsem zvyklá skučet před cizíma lidma...víš 😅 Ale bylo to dost drsné...těch posledních pár dnů mi nebylo dobře už ani před tím vším.Podle mě se mi ten porod rozjížděl ale pomalu... tak tomu dr a dr. v nemocnici pomohli

aronek
25. lis 2009

venus, cítění jak kdy. Vrátily se nevolnosti i únava a jsem jak koule, ale jde to 😉 Zatím to vypadá na kloučka, příští týden jdemem na 3D, tak snad bude jistota 😀

venuska
25. lis 2009

Sirell: Tak, hlavně že jsi to tak hezky zvládla 🙂 šikulka 🙂
Tak, ať se brzy objeví znovu dvě // čárečky a tentokrát to bylo snadnější 🙂

Aronku: tak to je mi líto, že se vrátili nevolnosti a únava. U mě únava až teď poslední týden...a hlavně dost bolí záda 😝
Tak přeji na 3D hodně úspěchů a ať se vám hezky ukáže 🙂 🙂 Těším se na zprávičky 🙂 Kolik už jsi přibrala?

aronek
25. lis 2009

venus, právě že celkem 11kg a z toho 7 za chřipku 😖 Normální jídlo mi nešlo, takže jsem byla na sušenkách a čaji s medem ☹ Doktor mi pěkně vynadal 😢

kerrie
25. lis 2009

Ahojda 🙂

Venus...............jak je? Koukám, že už se začíná něco dít, viď? Uvidíš zítra, co Ti poví MUDr. na kontrole. To víš, ten poslední měsíc už asi fakticky bude stát za to. Já mám dojem, že předevčírem a včera se mi poprvé objevily takový nějaký slabší poslíčci..........ale nevím, no, kdo se v tom má vyznat 😀 Bylo to takový píchání v podbřišku a pak to zas přešlo. Ale dnes jsem byla v poradně a všechno je v pohodě........i hrdlo pořád 0, tak jsem se uklidnila, že malá se má v bříšku snad dobře 🙂

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
murynka
25. lis 2009

ahojky holky moje 😵 😵 😵

nešla elektrika a tím pádem net celý den 😠

vendul mě odešla zátka pak plodovka a pak se jelo 😀 😀 nikomu odejde zátka ve 32tt a rodí v termínu na tom nezáleží 😉 já jí měla světlou hodně takový táhlý hlen 😝 😝 neboj se 😉 i kdybys rodila vše je v pořádku 😉

kerie já taky měla hrdlo O a za 3 dny jsme rodila 😀 😀 😀

martina76
25. lis 2009

Ahoj holky. Narychlo zdravím od příbuzných, protože nám nejde PC 😒 Dne 19.11. se nám narodil náš druhý miláček Mikulášek 😀 Měl 3250 g a 50 cm. Rozepíšu se víc až nám dají do kupy PC. Zatím ahojky a mějte se krásně. 😉

sarlotta
25. lis 2009

Ahojky holčinky🙂)))))))

No Marti super zprávička....... tak jsem prvníííí kdo Ti bude blahopřáááááááááááááááát 😎 😀 😀
Mikuláškovi hodně štěstíčka a zdravíčka.

kerrie
25. lis 2009

Muryyyy, nestraaaaaaš 😀 😀 😀 Já musím ještě aspoň měsíc vydržet 😀

Jůůůůů, další miminečkoooo 😵 😵 😵 Marti..............posílám velikánskou gratulaci a Mikuláškovi ať se na světě líbí 😵

Kopi, vyprdni se na ni................... 😉

sarlotta
25. lis 2009

Bobinka .............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76 ....... 19.11. porodila chlapečka Mikuláška 😉
Jitie 38tt....................................................................................čeká chlapečka..........Filípek
Amynka 36tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 36tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 33tt..................25.11.KO...................................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 30tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 30tt........1.2.KO,2.2.velký UTZ........................... .................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 29tt....................... 3.12.KO
Wergina 28tt......................30.11.KO.............................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 25tt....................26.11KO................................................čeká holčičku.............. Lucinku
Aronek 24tt..................................................................................čeká chlapečka..........
Mabe 24tt......................... 16.12KO.................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 21tt......................
Tercie 20tt..........................14.12.KO,17.12 4D UTZ.......................čeká chlapečka
Flair 12tt..............................24.11.KO-vše v pořádku....3.12.NT.......21.12.KO
Farmarska 10tt.......................2.12 KO
Handm .............................. našla //...... blahopřejeme
Sarlotta 26DC
Hanana 25DC
Aja 83 21DC
Maarrtina 18DC
Zlababa 18DC
M.aa.b 15DC...........................................27.11.Pronatal
Ikopretinka 13DC
Markee 11DC..............2.12.KO
Katyna 11DC
Eliss.ka 10DC
Paaja 9DC
Sirella 8DC
Nicollka 5DC
Mari 5DC
Maendy 4DC
If.v nehlídá si DC
Kopa 12DC.................KO 2.12.

sarlotta
25. lis 2009

Ahojík Kerri🙂 co kontrola ?

kerrie
25. lis 2009

Sarlottko............všechno v pořádku, další kontrola za 14 dní a to už mi vypíšou mateřskou.....už se to blížííííí 😵

Mury, jak jste dopadli na kontrole na ušním? 😉

murynka
25. lis 2009

ker nestraším 😀 😀 ale neboj se ty máš čas 😎

slyšíme 😵 😵 prý dobře a kyčle také v pořádku jen preventivně máme dávat široké balení 😉

murynka
25. lis 2009

marti obrovská gratulace 😵 😵 😵 😵

kerrie
25. lis 2009

Mury.............tak to je dobrá zprávička............gratuluju ke kontrolám..............Sofinka je zdravá, jako řípa 😵 A jak jste na tom s tím kojením? 😉

sarlotta
25. lis 2009

Tak super holky, samé fajn zprávičky 😎 😀

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
murynka
25. lis 2009

ker už nekojím je na UM a odstříkávám ale dám jí tak jednou denně moje ☹

kerrie
25. lis 2009

Mury............tak nebuď smutná...........nic si z toho nedělej...........hlavní je, že Sofinka dobře prospívá, chutná jí a přibírá 🙂 😵

danfal
25. lis 2009

Nejsem z těch, kdo se uráží, když někdo mluví špatně o učitelích. V každé profesi je někdo, komu to moc nejde. Jenom v té naší profesi je to trochu ošemetnější. Dáváte nám to nejúžasnější z vás a nikdo nechce o svém dítěti slyšet něco špatného. To znám sama za sebe, kdy mi ve školce paní učitelka řekla, že by měl malý potrénovat oblíkání 😀 . Byla jsem tehdy docela naštvaná, protože nějak přehlídla, jak je moje dítě úžasné 😀 . Pro mne je podstatné, aby děti chodily do školy spokojené, aby se nebály. Aby rodiče neměli strach mi zavolat a zeptat se, pokud je něco trápí. Nikomu se kritika neposlouchá dobře, ale někdy může obrovsky pomoct 😀 .
Budu vám všem přát zdravá a krásná miminka, těm co je mají málo starostí a těm, co na ně čekají, aby se brzo dočkaly. Jinak krásné Vánoce všem.

aronek
25. lis 2009

marti moc gratuluji a přeji vše nej 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru