Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kerrie
26. lis 2009

Kopinko...........dobrou chuť s Emičkou přejeme 😉

murynka
26. lis 2009

kerie jsme ráda že jsme pro tebe dobrý příklad 😅 😵
ne fakt malinká je hrozná šikulka prošla vším tak hezky 😉 hezky papá roste už má kolem 3kg věcičky nosíme 50,56....dělá mi radost 🙂
ted jsme vykoupali nakrmili a je v postýlce 😵

ker držím palce a 7kg je krásných ty se do 10kg vejdeš s přehledem 😎

vendul nemáš zač a máš se nač těšit sice ty noční jsou katastrofa 😝 😀 ale patří to k tomu 😅

venuska
26. lis 2009

Kopinko: jojo, už připravuji do porodky...tedy už mam raději nachytané věci.Člověk nikdy neví, kdy to přijde.

Markét, tomu věřím, že ty noční musí být katastrofa...ale jak píšeš, zkrátka to k tomu patří. 😕

venuska
26. lis 2009

Kerrie: ty jo 7kg, to je krásný...to závidím.
Hlavně, ať to zítra dopadne dobře 🙂 držíme s Natálkou palečky.

sarlotta
26. lis 2009

Ahojík holčičky🙂 dneska jsme si udělali výlet do čokoládovny a sýrárny🙂)))))))))))) hmmmmm eňo ňuňo 😎 😀 sme si dali jen tak na chuť, protože ceny šílené, ale úžasné prostředí. belgické pralinky a pak švýcarské sýry.

kerrie
26. lis 2009

Sarlottko..........mňáááám, tak to jste si dali do nosu, viď? 😉

sarlotta
26. lis 2009

Kerrie jo super, malý se olizoval🙂) a já taky 😎

tercie
26. lis 2009

Ahoj holky, jste tu některá? Já se hlásím z Chodska od našich, dřív jsem se sem nedostala. Tak jdu dočíst a snad pak ještě budu mít sílu reagovat 🙂

tercie
26. lis 2009

Martince moooooooooooobrovská gratulace k Mikuláškovi 😉 Hodně štěstí!!!!!

Holky a jdu asi spát, přijdu zítra dopo jo? Už mi padají klapky... Dobrou noc!!!

aronek
27. lis 2009

Ahoj, přeji hezké ráno a jdu dočíst 😉

aja.83
27. lis 2009

Ahoj holky, hezké ráno! Taky jdu dočíst, koukám, že máme zase nějakou radostnou událost 😉

aronek
27. lis 2009

venus, ne 18, celkem 11 a z toho 7 za tu chřipku. Kdyby to bylo 18, tak to s tím doktorem seklo 😀

aja.83
27. lis 2009

Martinko, taky moc gratuluju a hodně zdravíčka přeju!!! 😉

aja.83
27. lis 2009

Farmíku, ptala ses na mou práci, no nic moc. Nová práce zatím žádná není, jsem registrovaná v personální agentuře, už 14 dní a žádná nabídka. Prý teď nic moc není. Tak jsem smířená s tím, že to zas budu muset vydržet, tam kde jsem. Já nevím, asi toje znamení, že to nemám dělat, protože už 2x jsem byla rozhodnutá odejít a lítala po pohovorech a ani jednou to nevyšlo. Dnes jdu ukončit neschopenku a v pondělí hurá do práce. Aspoň budu moct být s Vámi více 😉

sarlotta
27. lis 2009

Dobré ránko holky🙂 teda Vy jste včera vůbec neplkaly🙂))))))))) Ale dneska večer pokecáme jooooo 😎 Mizím do práce. Mějte se.
Aja určo bude líp, já to mám taky jak na houpačce 😉 šéfovi vyřím kafe ikdyž bych ho nejradši nakopala do pr.... no ale co naděláš... naštěstí můžu vypadnout ven a pokecat se zákazníkama a nebo v klidu zimovat rostlinky... takže dobré 😀

farmarska
27. lis 2009

ahoj kočky 🙂 dnes nějak nemůžu spát, tak už mám nakrmeno, prádlo v pračce, jedna várka už v sušičce a ted se chystám udělat nějakou dobrou snídani 🙂 to jsem akční co 😉 no nebojte, však ono mě to brzy, tipuju hned po tý snídani, pustí 😀 😀
sarlotko sem četla jak jste si včera vyžírali! 😎 mňam 🙂 hele a jak se jde na takovou exkurzi dostat? 😀 ty sýry, to je pro mne velké lákadlo 😀
a co jinak kdy budeš testíkovat?? jsem na tebe moc zvědavá!! 😀 moc držím palce!!!! 😵

aronek
27. lis 2009

farmi, já tedy kouká, sice jsem od rána v práci, ale to to 😀 Být doma, tak nevím o světě 😉 Co malý, jak jde učení?

farmarska
27. lis 2009

ají třeba je to znamení, že se nemáš nikam štvát do nového, že brzy otěhu! 😉 😵 😵

aron ani z těch 18kg by ho nekleplo 😀 já přibrala při prvním těhu 30kg a kupodivu ten můj gyndař taky přežil 😀 😀 😀

farmarska
27. lis 2009

no mladej ještě vyspává 😎 užívá si toho, že nemusí do školy, ale od příštího týdne zase pošupajdí 😀 teda jestli nezavřou školu, kuli tý chřipce 😝 No jemu učení docela jde, to spíš mě nejde to vysvětlování 😀 já jako vím co a jak, ale vysvětlit to neumím 😅 bych nechtěla dělat učitelku ani za nic 😝 bych tam ty děti zabila 😀 jsem na todle děsnej cholerik 😎 a ještě kdybych si třepila hubu a oni mi u toho dělali kraviny a nedávali pozor 😠 no celý by domů nedošli 😀 😀
jsem četla, že taky teď vyučuješ 😀 tý jo a ty to máš ještě těžší, bo dítě můžeš kdykoliv seřvat nebo mu jednu šoupnout, ale manželoj, nebo příteloj ne 😀 😀

nicollka
27. lis 2009

ahoj holky, chci se zeptat, myslíte že i délka mrchy má vliv na ovulku? Třeba někdo mrchuje 4dny, někdo 7, no já jsem 7mý den, celou dobu slabě ale furt to nechce sakra skončit. Já bych táááák chtěla ovuli tak ten 17tý den :D
Myslíte, když se objednám na gyndu na pondělek, že by se mi jen tak mrkla na ty moje vajca? Nebo musím mít napřed nějaký problém? Nechce se mi měřit teplota, jen mě to stresuje, a ovu testy sou fakt dost peněz.

farmarska
27. lis 2009

jinak to akční nasazení už u mne pominulo. Momentálně ležím zpátky v pelechu, bo mi začlo bejt šoufl, takže jsem asi dnes dopracovala 😀 ach jo a to musím dnes dopoledne vyjet do města, na chýru, nakoupit a jed si do kauflandu pro výpověď 😝 😝

aronek
27. lis 2009

farmi, asi kleplo, normálně mi v těhu průkazce váhu dvakrát významně podtrhl a celoukontrolu na mně dělal bububu 😠

aronek
27. lis 2009

nicol, to netuším, ale tak tam zavolej a zeptej se 😉 Za to nic nedáš 😀

farmarska
27. lis 2009

nikol já bych se s tou gyndařkou snažila dohodnout a myslím, že by mohla... Když jí povíš, jak nervuješ a depkuješ a jak to pořád nevychází ..tak snad je to člověk a má srdce..dyť jí to nic neudělá 😉 Určitě bych to zkusila! 🙂

farmarska
27. lis 2009

a jinak s tou délkou mrchy, to fakt netuším 😕

farmarska
27. lis 2009

aron no jo, to mě to tehdy taky podtrhával..každou návštěvu-červeně 😀 a pak dokonce i přidával vykřičník 😀 😀 😀

farmarska
27. lis 2009

holky, nechcete nějaká přijet? máme bramborovej salát, ale nějak jsme to neodhadli a máme ho děsně moc, to ani my nesníme 😝 a je fakt moc dobrej, povedl se a tak mi ho bude tak líto ho zítra vyhazovat..
tak si přijeďte na oběd 😉 ps. ale mašo sebou 😀 😀 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru