Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
tercie
9. pro 2009

Kopi no jo jenže on ti nezatloukal, jednal na rovinu a můžeš si bejt jistá že to s ní skončil... já ani jedno z toho s jistotou říct nemůžu...

katyna6
9. pro 2009

tak jsem zase tady,je tu ještě někdo?Stihla jsem zajít se ségrama na kafíčko,zapnout pračku a ještě upéct štrudlík,miláček zatím sudal záclony,zítra vyperu a bude skoro hotovo. 🙂

tercie
9. pro 2009

Katy já tu dneska budu dlouho, jsem sama doma a u telky se nudím...

tercie
9. pro 2009

Kafčem jsi mě inspirovala, asi si ho taky půjdu udělat, třeba mě přestane bolet ta hlava...

katyna6
9. pro 2009

tak jsem koukala,co jste probíraly.Rozhodně bych vám nechtěla radit,ale u kopinky doufejme,že to opravdu skončila být na tvém místě terci,taky bych si asi snažila vtlouct do hlavy,že je to jen kámoška.Vzhledem k tomu,že máš v bříšku poklad,bych se to tak pokoušela udlěat,ale vím,že to teda musí být zatraceně těžký a ten červík nedůvěrz v tobě bude prostě napořád.A kéž by se ti během let potrvdilo,že jsi neudělala chybu.Hrozně moc vám to holky přeju a sobě taky,aby jsme se v těch našich chlapech už nikdy nezklamali!!! 😉 😉 😉

tercie
9. pro 2009

Katy na to cos řekla bych klidně připila 😉 Fakt by to za to stálo 🙂

katyna6
9. pro 2009

tak já na to tercinko pro sychr už připíjím.Přítel donesl z vinotéky skvělý Chardonay,tak to radši pojistím,ju? 😉 😉 😉 😉 😉

tercie
9. pro 2009

Tak jsem nakonec v ledničce vyhrabala klobásu, tak jsem si jí nakrájela a mám jí s chlebem a hořčicí 😀 A kafe si dám asi potom 😀 A pak... no to ještě vymyslím, noc bude louhá 😀

tercie
9. pro 2009

Katy pak tě poprosím pojisti io za mě 😉 Já bych mohla sice taky, ale tak leda pivkem... možná si dám skleničku po večeři 😀
Jo když mluvíš o vínu, znáte někdo moldavskej Cagor? Já ho ochutnala nedávno, a to byla lahoda... vůně po černým rybízu, temně rudý, hustý jako bezinkovej likér... no výborný, takový netradiční, tak kdybyste ho někde viděly, tak můžu jen doporučit 😉

katyna6
9. pro 2009

jojo terci,pojistím,dám si skleničku i za tebe...ale to musím vlastně dvě,žo jo? 😀 😀 😀 .Já teď vypadnu,jdu se přitulit,ale ještě se tu dnes ukážu.Tak pa tercinko a kopinko 🙂

tercie
9. pro 2009

papa...
tak tu jsem sama... ty jo co já budu dneska večer dělat? .....

katyna6
9. pro 2009

nesmutni terci,nejsi sama... 😉 😉 😉 Já bych to tak brala radši,v bříšku prcka a dnes sama doma 😵.Taj už fakt jdu,zvládni to tu,papa

tercie
9. pro 2009

¨Katy no jo, já vím, že mám prcka a sním nebudu už nikdy sama, ale on bude ten náš taťka v práci v noci i ejtra, fuuuj to je pomyšlení, že nebudem usínat spolu... teď noční docela dlouho neměl, tak jsem nějak odvykla...
Tak papááá, já budu nakukovat, kdybyste některá přece přišla 😉

aronek
9. pro 2009

tak jsem vylezla z vany a půjdu zase do pelechu. Zítra mám raní, tak abych vstala. Jít z odpolední na raní je mazec 😉

tercie
9. pro 2009

Jééé aron tak si zase nepokecám 😀 Dolbrou noc 😉

kopa
autor
9. pro 2009

já jdu taky spinkat 🙂
Jsme se krásně pomilovali 😅 a mě ted z toho začlo divně bolet břicho 😒 takže mrcha je asi na obzoru.
Já nevím,jsem asi po tom duphastonu taková furt ubrečená.Já to prostě neustojím chodit na rodinné setkání a koukat jak švagrovce roste břicho a je středem pozornosti a jak jí kope atd...tohle holky fakt nedám.... 😔

kopa
autor
9. pro 2009

navíc už vidím na vánoce jak se u nich sejdem celá rodina a začne třeba do nás někdo rejpat...viz přítelova babička.
Asi na jaře jsme u ní byli,seděla jsem s ní v obýváku a ona z ničeho nic po mě vyjela,že nevím jaké to je stratit dítě,že jí se narodilo a po pár dnech jí umřelo-jenže tehdy byla taková doba.Jako myslela to,že to není pro mě žádná katastrofa.Stát se to švagrovce,tak jí každej oplakává....No a jsem zvědavá s čím babka vyleze na vánoce,jestli do mě zaútočí zvedám se a jdu domu.

kopa
autor
9. pro 2009

a nebo jestli se předemnou budou bavit jak se malý bude jmenovat...komu bude podobnej,kolik má synovec zubů,jaký má švagrovka břicho atd..to se všem omluvím a zvedám se a jdu domu. 😔

kopa
autor
9. pro 2009

tak už jsem se vám vypsala a jdu spát.Holky vám to mohu říct,přítele s tím nechci obtěžovat,páč by si myslel že mi hráblo 😅 😅
Tak snad neobtěžuji vás 😔 😢

tercie
9. pro 2009

Kopi naprosto tě chápuj, jak se asi cítíš, proto děkuju mojí ségře, že s miminkem počkali až po nás, a až když věděli že bude naše mimčo v pořádku, je fakt zlatá, to by jen tak někdo neudělal, na druhýho brá takový ohledy...
Kopi kdy\ž tě budou štvát tak odejdi, je to tvoje právo, a snad by si i uvědomili že tě to může zraňovat...
A nás neobtěžuješ, víš, že se tu může svěřit kažá, s tím co jí trápí 🙂

Holky já vypadala chvíli že si půjdu lehnout ale teď už se mi zas nechce, to je děsný 😀

tercie
9. pro 2009

A nikde nikdo, asi si budu psát sama se seboooou 😀

aronek
10. pro 2009

Ahojky, přeji dobré ráno 😀 Jsem 27tt 😉

kerrie
10. pro 2009

Aronku.........dobré ráno a gratuluju k 27tt..........to to letí, co? 😉

aronek
10. pro 2009

kerrie, však tobě taky 😉

aja.83
10. pro 2009

Ahoj holky, tady to nějak vázne. Kde jste všechny? Já byla zas u zubáka, budou mi dělat korunku.

ee.liska
10. pro 2009

dobré ráno 🙂

kopinko, chápu tě, sestřěnice je také těhotná a i když jí to strašně mooooooooc přeju, protože na miminko čekali dlouho, taky mě je to strašně líto a vadí mi když se to v rodině pořád probírá 😔

terci ty jsi ale noční pták 😀
aronku, super 😵

já jsem doma dneska brzo, byla jsem darovat krev, tak mám až do čtyřech celý den volný 😎
aji zubák, brrr

aronek
10. pro 2009

tak to já od rána lítám v práci ☹ Dnes jdu odpoledne do poradny, tak jsem zvědavá co zase bude. Vždycky zapomenu na co jsem se chtěla zeptat 😖 Dnes jsem mález zapoměla už ráno moč ☹ asi fakt těhotenská demence 😉

aja.83
10. pro 2009

Aronku, a bude hůř 😀 ! Ne, to máš ještě v pohodě. Tak si prostě všechno vždycky piš, to já takhle dělám a pak mám všude plno papírků a nemůžu najít ten kterej zrovna hledám 😀

aronek
10. pro 2009

aji, já už si v práci dělám i papírky k papírkům 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru