Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
13. pro 2009

Paaji super,že je ti už lépe 😵 😵 přišla si určitě na jiné myšlenky 😉

kopa
autor
13. pro 2009

no on to asi nebude kříž 😅 já tomu nerozumím na levé straně nad zadkem 😅 😅

Markét jéé tak to budete mít zítra romantiku néééé? 😀 😀 😀 😲 A jak se ted budete chránit? 😕

murynka
13. pro 2009

leni příští pondělí jdu pro prášky 🙂 😀 😀 tak asi ještě vydržím fakt se bojím 😅

už ale nešpiním nic ale měla jsme takový ten hlen..aby to nebyla ovu 😀 😀 😀 to asi ne ale bojím se 😅

markee
13. pro 2009

Jojo holky nesmutním už,včera to bylo horší,dnes je to dobré-jen jsou ty myšlenky v hlavě a nebrečím.
Svařák zabírá je mi tááák veselo 😉

kopa
autor
13. pro 2009

Markét taky bych se bála 😅 😅 😅 ono po porodu to jde asi taky rychle vid??

kopa
autor
13. pro 2009

jdu se natáhnout s cukrovím do postýlky 😀 😀

murynka
13. pro 2009

leni jo jo po porodu to jde samo 😀 a u mě dvojnásob 🤐 😅
dobrou noc 😵

kerrie
13. pro 2009

Ahojík..............krásný podvečer přeju 🙂

Markee..........hmmmm, ten Tvůj svařáček voní až seeeeem..............jen si pěkně užívej vánoční pohodičku 😉

tercie
13. pro 2009

Ahoj holky, jdu dočíst a postěžovat si k vám, protože dnešek, to byl jeden blázinec. Manža staví psinec, a tak si dneska na pomoc vzal tátu a bráchu. Já ráno vstala, a vidím, že za bráchou přišla jeho žena s malou. Tak jsem na ni mávla a pozvala ji na kafe. To bylo kolem desátý. S tím, že si dáme kafe ona pak půjde domů vařit a já jsem měla jet v jednu na koncert. Tak jsem si to myslela, ale omyl. Švagrová se k odchodu neměla, ještě prohlásila, že dneska nevaří. Ono poledne, já měla jídlo připravený jen pro chlapy, když makají a pro sebe. No a malá začala škemrat o jídlo, mě to bylo blbý, tak jsem se s nima rozdělila o svůj oběd, připravila jsem se, a že potřebuju už jet, a myslela jsem, že se sebere a půjde s malou domů... v tom se rozrazily dveře a přišel švára, že se jde ohřát, že manža odjel někam pro štěrk. A to už bylo po jedný a já musela jet protože bych nestihla koncert, tak jsem je tu musela nechat... holky dovedete si to představit, že se někdo takhle chová? Pro mě jsou to cizí lidi, a ten pocit, že musím pryč a nechat je tu se svýma osobníma věcma, manža tu má zbraně a všechno, a já nesnáším když se mi někdo sere v kuchyni a čumí mi do skříní... no já byla na mrtvici ☹ . Příště žádný kafe nebude, už ji nikdy nepozvu, když neví, kdy má táhnout domů... Sorry ale musela jsem to někomu říct, manža mě v tomhle nechápe, protože pro něj to je jeho rodina...

kerrie
13. pro 2009

Tercinko..............no tak takovýhle návštěvy, který nevědí, kdy je vhodný se zvednout a jít jsou fakt "nejlepší". 😠 A že jim to není trapný, vecpat se k někomu na oběd, když nejsou zvaný, viď? Nic si z toho nedělej a příště je normálně vyšoupni s tím, že máš povinnosti jinde a musíš odjet............když jim to nedojde teda samo. 😉

kerrie
13. pro 2009

Terci..........už jsi 23tt..........krása 😵 😵 😵

kopa
autor
13. pro 2009

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie................. chlapeček Filípek
Amynka 38tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 38tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 35tt..................23.12.poradna..............................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 35tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 33tt........15.12poradna,....22.12.riziková poradna....................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 32tt.......................
Wergina 30tt...............................................................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 28tt.........17.12.KO.........................................................čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 27tt.................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 26tt......................... 16.12KO..............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 23tt................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 23tt..................................14.12.KO,.......17.12 4D UTZ.........čeká chlapečka........Lukášek
Flair 14tt.........................................21.12.KO.................................čeká holčičku
Farmarska 12tt.......................
Sarlotta 7tt............................15.12.UTZ
Hanana 7tt
M.aa.b 33DC
Kopa 30DC
Eliss.ka 28DC
Paaja 27DC
Sirella 26DC
Nicollka 23DC
Mari 23DC
Maendy 22DC
Aja.83 7DC
Zlababa 6DC
Maarrtina 6DC
Katyna 3DC
Markee 3DC
Ikopretinka 2DC
If.v nehlídá si DC

kopa
autor
13. pro 2009

Jitie gratuluji k narození Filípka.Přeji moc,zdravíčka,štěstíčka 😵 😵

markee
13. pro 2009

Tercie,no to je mi moc líto. Takový příbuzní,fakt síla teda. A jak píše Kerrie,už 23tt? Nádhera.

NO já jsem taky nádherná po druhém hrnku svařáku 😀 😀 😀 No já už rok nepila,jakože fakt nepila. Že sem si dala loka nebo sklenku vínka,tak to jo,ale opít se i jen lehce,tak to bylo před rokem. Sice jsem nejspíš za 5 dní počala dítko a těhu nedopadlo,ale prostě vím,že to tím punčáčkem vloni nebylo. Chjo,debilní rok. Promiňte.

kerrie
13. pro 2009

Jééééé, Jitie už je taky maminkaaaaa..................moc gratuluju a přeju celý rodince hodně štístka a zdravíčka 😵 😵 😵

kerrie
13. pro 2009

Markee...........já myslím, že občas se pěkně "namazat" vůůůůůbec není na škodu............alespoň se pročistí kerv 😉 😀 😀 😀

tercie
13. pro 2009

Tak dočteno 🙂
Markee svařáček bych si dala taky, asi si koupím aspoň ten čajík s příchutí svařáku 😀 abych tu hubu trochu ožulula...

Kerrie jo, akorát ode dneška 🙂 Ale teď bych si nafackovala, přitáhla jsem si nákup z auta a bylo to docela těžký, potřebovala jsem to uklidit a manža ještě není doma, a teď mě bolí břicho jak na ms, achjo, jsem idiot, už sedím s nohama nahoře a dneska už se nehodlám hnout. Fakt akorát samý nervy dneska. Aspoň že se nám povedl koncert, sice kostel studenej a promrzlej, ale krásnej a povedlo se nám to, tak aspoň z toho dobrej pocit 🙂

Jooo a holky, to nevíte co? Jitie už má Filípka, narodil se dneska ráno, v 8.13 hod, měl 3710g a 50cm 🙂
Gratulujemeeeeeeee 🙂

tercie
13. pro 2009

Jéé no já než jsem to o Filípkovi napsala taky vy už to víte 😀

venuska
13. pro 2009

Jitie...velká gratulace k narození Filípka 😀 😀 Už se těším na fotečky 😀 Přeji hodně štěstíčka a zdravíčka celé vaší rodince 😀

kerrie
13. pro 2009

terci...........dnes se teda rodilo o 106 😀 Mojí kamarádce se v noci narodila Alenka 😵
A jináč už se na všecko dneska vyprdni..........pěkně nožka nahoru a veget........za chvilku nám začíná Superstar
😉

Ups............tak koukám, že v tabulce už jsme s Eminkou třetí na řadě...........bronzová medaile 😀 😀 😀

tercie
13. pro 2009

Markee ale na psaní to ještě znát není, ten svařák, tak si klidně dej ještě třetí 😀 Docela tě obdivuju, já jsem pila docela dost, když jsem přišla o malo... nějak jsem to potřebovala, "vylít si palici" obrazně řečeno.

kerrie
13. pro 2009

Venusko, ahojík.............jak je? 🙂

paajaa
13. pro 2009

Jitie gratuluji k Filípkovi. Tak ať vám dělá jen a jen radost. 😎 😎 😎

Tercie: to je příbuzenstvo- to nechápu

Kopi: bylo by super, kdyby jsi jako první prolomila tu naší smůlu a našla //. Takže na tebe myslím a držím palec. 😉

Markee: to je dobře, že je ti po svařáčku lépe.

Mury: no uvidíme, zda dovolená pomůže

tercie
13. pro 2009

Paaji tu smůlu jednou musíš taky zlomit, bude to brzo neboj 😵

Keeri já tuhle taky koukala na tabulku u vlaštovek, tam je přede mnou na řadě stroužek a pak už já, to je takový divný pomyšlení 😀
Jo a s tím rozením o 106 máš pravdu, sousedka včera porodila Ondráška, taky o měsíc dřív...kam ty děti chvátají, to nevím...

Berušky jdu koukat na zpěváčky, mějte se tu, snad se sem včera dostanu ještě před kontrolou, jdu ve 13:20 ale předtím se musím stavět ještě ve městě.
Papa a dobrou noc 🙂

cajori17
13. pro 2009

ahoj holky,nevim jestli tu jste.Ale ja mam radost,protoze sem muzu za vama casteji.Mam uz konecne svuj pocitac......no nic....asi tu níikdo neni,tak zatim pa

markee
13. pro 2009

Cajori, ahojky. No většina kouká na superstar. Já teda hledám pro malou kočárek k Vánocům,ale statečně odpadám. Usinám u toho 😀 Ukaž se určo. Jak se máš?

murynka
13. pro 2009

holky já zapoměla vám to napsat 🤐

jit je maminka no 😅 a FOTEČKA

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

OMLOUVÁM SE 😅 psala jsem to jen do prosince nějak jsem zapoměla 😒

aronek
14. pro 2009

Ahoj přeji dobré ráno 😉
jitie, moc gratuluji 😀

aja.83
14. pro 2009

Dobré ráno!
Jitie, moc gratuluji k narození Filípka. Ať jste zdraví!!!

aronek
14. pro 2009

Ahoj aji, co tak brzo?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru