Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

markee
14. pro 2009

Holky,jéje to jsem nechtěla,aby vás to rozčílilo. Vy máte být v klidu,jste těhulky.
No mě právě zarazilo,že něco mlela o smlouvě,že jako to nemusím hlásit na pracáku,že mám práci,že bych měla nějakou tu dohodu a pak řekne,že bych inventuru dělala zadara,takže se to nějak neslučuje. No fakt kreténci. Počkám si na lepší možnosti.

flair
14. pro 2009

Markee, když jsi na pracáku, tak si můžeš přivydělat na Dohodu o provedení práce. To je pravda. Ale dělat zadarmo přece nebudeš. A tohle tak není regulerní nabídka práce, ale jen brigáda. To ať si vážně strčí někam. A když už, tak si tě měli pozvat a osobně ti vysvětlit, jak to zamýšlejí a ne to jen tak říkat po telefonu!

tercie
14. pro 2009

Ahoj kočky, tak jsem tu, KO v pohodě, čípek drží, pan dochtor konstatoval jak se pěkně kulatím, a přibrala jsem 2,1kg, tak to jde. A po svátcích jsem dostala žádankku a test na cukrovku, tak se mám objednat.
Kabát jsem ještě nevyndala z kufru, protože je manža doma a akorát bych dostala vynadáno, že utrácím za kraviny tak vám ho vyfotím až tu nebude jo? 😀

tercie
14. pro 2009

No teda Markee, to smrdí, ta nabídka,dobře děláš, když to nevezmeš,a jak píšou holky, za takovou svinskou nabídku bych se teda taky neomlouvala ani omylem 😉 Však novej rok něco přinese, ještě nejsi tak zoufalá, abys musela brát všechno co se namane, ne? 😉

markee
14. pro 2009

Tercinko,to je fajn,že je vše v pořádku. A jen dvě kilča? To jsi dobrá 😉
No zoufalá nejsem,mrzí to,že nemám práci,ale nepropadám zoufalství to ne. Krom toho až to řeknu psycholožce,že teda by práce byla,ale co na mě zkoušeli,tak dá zas oči vsloup a bude lamentovat,kde to žijeme a co si to ty zaměstnavatelé dovolují. No prostě je fakt šílený.
Holky,tak já jsem v háji. Já zapomněla,že moje babi mi dala penízky pro Míšu na Vánoce,pak máme ještě od tchýně. No a já teda objednala dárek,že jako konečně něco pro něj za sebe mám,ale došlo mi,že mám ještě X peněz a nevím co za ně. Fakt jsem pakůň,takhle na toho svého nemyslet.Ale to není úmyslné,jen já prostě letos fakt nevim co mu kupovat. Tak si říkám,zda mu nekoupím knížku nějakou pořádnou nebo oblečení,ale z toh nebude mít radost.Z té knížky,když se trefím tak jo. No já už nevim 😖

tercie
14. pro 2009

Markee dvě kila nad původní váhu, já totiž na úplným začátku 2,5 kila zhubla, nevím, jak se to má počítat, tak prostě počítám od tý váhy výchozí 😉
S těma dárkama pro chlapy to je děsný, mýho knížky nezajímají, kosmetiku kupuju běžně, věci na sebe neocení... jediný čím mu kápnu do noty jsou věci z obchodu zbraně, střelivo a nebo army shop... tam se vždycky něco najde... armádní nůž, kufřík s bezpečnostním zámkem na pistoli, goretexová maskáčová souprava apod. To jsou věci z kterých má radost. Nebo to aspoň dobře hraje 😀 Ale letos jsme se dohodli že si nic kupovat nebudeme, že si koupíme satelit, ať nekoukáme pořád jenom na ty 3 programy 😀

markee
14. pro 2009

Jo,tak satelit už máme,takže to padá. No já fakt nevim no. On chtěl skákací boty,jenže nové stojí kolem 5tisíc,pže ty laciný jsou dětskýl. No a jestli bych schrastila 3tisíce,tak je to pořád málo. No tak má asi smůlu. Dostane nějaké kraviny.Ale je mi to líto. Vloni jsem pro něj měla dárek už asi dva měsíce dopředu koupený,ale letos nemám potuchy co vzít. ☹

nicollka
14. pro 2009

Ahoj holky tak zase nakukuji po dlouhé době,

tak aby toho všeho nebylo málo, už dva dny mě píchá v podbřišku, už sem myslela že mrcha tentokrát dojde už ted, no ale zatím nic. Ale to není nic, leze mi osmička, tlačí se někam kde není místo, už čtyři dny jen spím, hrozná bolest. Dnes sem byla tři hodiny v nemocnici a oni nakonec že mi to nevytrhnou a to mě tam moje doktorka poslala s žádankou na vytržení, že to přes svátky nepřežiju, že se tam dělá kapsa, že to musí okamžitě ven, a v nemocnici mě poslali domů, že až 20. ledna. Odcházela jsem odtam se slzama a naštvaná úplně moc, tak sem se těšila po víkendu že už to skončí. Takže ráno jedu zase k mé doktorce a budu si platit vytržení sama u jiného doktora a modlím se aby to do pátku bylo venku aby měl čásek.

Jinak mě pobolívaj bradavky ale jen občas, a jako by se léta opakují, min. rok se mi sekl krk, takže rentgeny a pak sem zjistila žed jsem těhu a bylo po všem, a tento rok opět rentgeny ve stejný čas, jen je to zub.

Gratuluji novým těhulkám moc moc moc

aja.83
14. pro 2009

Ahoj Nikčo, to je teda pech se zubem, snad ti ho vytrhnou a bude klid. Nevím, jak ti to mohli v nemocnici nechat bejt a poslat tě domů, zvlášť když je před Vánoci. Co když tě to chytne někdy o svátcích? Jinak neboj, rentgen zubu by snad plodu vadit neměl, ne? Takže třeba by to zrovna mohlo zase vyjít!Držím pěsti! 😉

tercie
14. pro 2009

Markee skákací? Jaký, na co? 😕

Nicolko ajaj to mě mrzí že máš takový patálie, zuby bolí víc než porod, to už můžu s klidem říct 😀 a teda nezávidím, tak snad ti někdo pomůže aby se ti už ulevilo 😵

tercie
14. pro 2009

Aji v těhu se nesmí rentgenovat ani zuby, bohužel, to záření může způsobit poškození....
Nicol tak se rentgenovat nenech, nech si kdyžtak pro sichr předtím vzít krev na hcg... Já to tak udělala když jsem na baráku spadla z půdy na beton, a snažili jsme se. Nejdřív krev a pak s klidným svědomím teprve na rentgen...

tercie
14. pro 2009

Tak a teď mi volali z nábytku že mi vezou ten stůl a židle a já tu nemám prachy, protože jsem s tím nepočítala, ani mi nepotvrdil tu objednávku, že to platí. Tak musím vyhnat manžu do města pro prachy, chudák malej 😀

aja.83
14. pro 2009

Terci, tak to koukám, já bych řekla, že když ti rentgenuje zub, jenom přímo to místo, že to nemůže plodu vadit. Tyyy jo, to jsem nevěděla!

markee
14. pro 2009

Tercinko,jůůůůů budou nové židličky a stůl.To se bude hezky sedět u jídla 😉
Jinak tohle jsou ty boty http://www.skakaci-boty.com/ a koukám na net,jsou různé druhy,značky a tak. Takže spíš ta cena komplet s chrániči je kolem 10tisíc korun. No tak to ani náhodou. A měl by to pro zábavu,prostě jen tak. Si myslím,že by pak s tím běhal do práce,on je pro každou blbost 😀

tercie
14. pro 2009

Aji no oni ti sice rentgenujou jen tu malinkou oblast, dostaneš i zástěru a límec, ale doktorka taky z místnosti vždycky odchází 😉 Možná u zubaře takový velký riziko nhrozí, ale je tam stejně. Mě se moje zubařka ptá při každým vyšetření, jestli může rentgenovat, jestli nejsem těhotná...

Markee jo tyhleeeeeee... no popravdě jsem si představila v první chvíli Maxipsa Fíka, jak na těch pružinách skáče pro noviny 😀 😀 😀 A je to fakt darda za to, to vyjde levnějc jet do tý práce autem 😀

No židličky budou, jen nevím jestli to bude v demontu nebo ne, asi se nebude chtít manžovi to ještě dneska montovat dohromady, něco na něj leze je nějakej udeřenej. Hlavně aby se stihl vrátit než přijedou... chtěla jsem pro ty peníze jet já ale nepustil mě, prej ať hezky sedím doma.

sarlotta
14. pro 2009

Ahojík holky....
Nicol tak ten zub to je maso... znám to už mám 3 osmičky venku a 4tá popolézá 😠 Můžu Ti doporučit kamistad-gel na zuby.. je to pro mimina...ale krásně to uleví od bolesti, jak se zub prořezává.. je tam lidokain.
No a přeju aby byl brzo venku 😉

tercie
14. pro 2009

Píše mi Jitie, mám vás všechny moc pozdavovat. Mají se fjn, Filípek se prý už umí pěkně přisát,teď jen čekají až se jim spustí pořádně mlíčko. Je prý moc hodný, zapláče jen občas a hodně spí. Jitce je taky fajn, sice má hodně stehů, ale nebolí to. 😉

kopa
autor
14. pro 2009

tercíku tak Jitie pozdravuj 🙂 Ty jo všichni mají takové hodné mimča 🙂
Tak jsem byla na nákupech a nic jsem nekoupila 😅 😠 potřebuji kabelku a žádná nevyhovuje mým představám,to samé boty.Když už se mi líbily tak ta jedna bota byla náka už onošená 🤐 tak zítra se možná půjdu podívat do Ecca,tam sem si vybrala jedny boty.

murynka
14. pro 2009

ahojky holky

jdu si pro radu jsem mimo ☹

zníčila jsem novu troubu leštila jsem to celý měsíc cilitem bengem a dneska je tam vyžraný flek co s tím??rozleštit to nejde ☹ ☹
je to vidět z dálky ☹

tercí krásný bříško 😵 😵 😵

kopa
autor
14. pro 2009

Markee na tu práci se opravdu vyprdni... 🤐 Takovéhle jednání si nezasoužíš!!!nevím co si o sobě ty zaměstnavatelé myslí!!!maximálně ti mohli říct,že by jsi tam šla na tu inventuru třeba na dohodou a pak od nového roku nastoupila...Určitě seženeš něco lepšího!!! 😉 😉

Nicolko,že by,že by to vyšlo??držím moc palečky 🙂

tercie
14. pro 2009

Kopi už jsem jí to vyřídila dopředu 😀¨
Já to mám stěma nákupama taky tak, když jen obhlížím, co kde mají, tak mají takový pěkný věci, a jak si vezmu s sebou peníze a chci si něco koupit, tak se mi nic nelíbí, al nebo si řeknu,že to vlastně ani nepotřebuju 😀

Stůl a židle už mám doma, akorát manža je naštvanej, protože soustavně zapomínám klíče v zámku a on musí klepat aby se dostal domů... děsnej problém, žejo... takže jsme se rafli těsně předtím, než ten nábytek přivezli 😝 tak nevím kdy to sestaví... asi to zbyde na našeho taťku, ten mi přijede ve středu namontovat skříň do ložnice a komodu, no ale zas je profík tak by mu to nemělo trvat dlouho 🙂

kopa
autor
14. pro 2009

Ahoj markét,bohužel ti neporadím 🤐 ☹

jarusenka
14. pro 2009

Ahoj holky, je tu Sirella? Sir, kouni do albíčka. 😀

kopa
autor
14. pro 2009

Jarusenko,ty jsi nám tu psala o víkendu vid???Moc gratuluji k těhu!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵

kerrie
14. pro 2009

Jarus...........to je bombaaa 😀 Gratuluju............ty jsi tu byla včera nebo předevčírem večer, viď? 😉

kopa
autor
14. pro 2009

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie................. chlapeček Filípek
Amynka 38tt...............................................................................čeká chlapečka
Venuska 38tt .............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 35tt..................23.12.poradna..............................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 35tt..............................................................................čeká chlapečka
Mirax 33tt........15.12poradna,....22.12.riziková poradna....................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 32tt.......................
Wergina 31tt...............................................................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 28tt.........17.12.KO.........................................................čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 27tt.................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 26tt......................... 16.12KO..............................................čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 23tt................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 23tt..................................,.......17.12 4D UTZ......................čeká chlapečka........Lukášek
Flair 15tt.........................................21.12.KO.................................čeká holčičku
Farmarska 12tt.......................
Sarlotta 7tt............................15.12.UTZ
Hanana 7tt
M.aa.b 34DC
Kopa 31DC
Eliss.ka 29DC
Paaja 29DC
Sirella 27C
Nicollka 24DC
Mari 24DC
Maendy 23DC
Aja.83 8DC
Zlababa 7DC
Maarrtina 7DC
Katyna 4DC
Markee 4DC
Ikopretinka 3DC
If.v nehlídá si DC

kerrie
14. pro 2009

Mury............jejda, to nevím, co by na takový flek mohlo pomoct......... ☹

markee
14. pro 2009

Holky tak jsme doma. Jela jsem pro manžu na chlastačku,ale musela jsem ho prudit telefonem,kdy jako domů půjde. No řekla jsem mu v telefonu,že mu pěkně děkuju,že maj mít chlastačku ve čtvrtek a přendaj si to včera na dnešek a já už měla domluvený pokec s kamarádkama.No tak prý ať pro něj dojedu.Teď jsme už doma a cpe mi celou cestu dom,že mě tam doveze,ať se taky opiju 😀 No fakt je libovej 😀 No je chycenej,ale ne na smyk. S malou teď večeřej,dám jí do postele,namaluju se a pojedu. Na chvilku,pže scházet se v osm mi přijde dlouho.Takže kolem desáté razím dom.

markee
14. pro 2009

Jarusenka,moc gratuluju, to jsou krásné dálnice 😉

jarusenka
14. pro 2009

Jo holky, byla jsem tu v sobotu večer a myslela, že jsem plašan. 😀 Dík za gratulace, ale já tomu fakt nemůžu věřit. Fakt nechápu. 😀 Ten týden to asi nevydržím.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru