Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
25. pro 2009

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie................. chlapeček Filípek
Amynka 40tt.................................................................................čeká chlapečka
Venuska 40tt ...............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 37tt...................................................................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 36tt...............................................................................čeká chlapečka
Mirax 34tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 33tt.......................7.1.poradna...........................................Lukášek/Magdalénka
Wergina 33tt...............................................................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 30tt.........7.1.KO............................................................čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 29tt.................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 27tt...............................................................14.1.KO..........čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 24tt................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 24tt..................................,.......18.1KO+test cukrovka..........čeká chlapečka........Lukášek
Flair 16tt.......................................................................................čeká holčičku
Jaruska 12tt
Farmarska 14tt.......................
Sarlotta 8tt.................................22.1.KOcukr
Hanana 8tt
Eliss.ka 40DC
Nicollka 35DC
Mari 35DC
Maendy 34DC
Cajori 33DC
Aja.83 22DC
Zlababa 18DC
Maarrtina 18DC
Katyna 15DC
Markee 15DC
Ikopretinka 14DC
Kopa 11DC
Sirella 10DC
Paaja 7DC
M.aa.b 5DC
If.v nehlídá si DC

cajori17
25. pro 2009

ahojky,u nas prevlada ta prava vanocni pohoda...Koukame na pohadky,zobeme cukrovi a chlebicky...Bcera jsem si zkousela delat teh.test ,myslela jsem ,ze by tam jako minuly rok mohly byt //.a nic..neda se nic delat......doufam,ze si taky uzivate pohodicku.....

markee
25. pro 2009

ahojky holky,
tak u nás Ježíšek nádherný. Malá si to opravdu krásně užila,každý dáreček ojůjovala 😀 má za splný pokojík. Už to chce fakt koupit tu stěnu,pže jak to má v boxech z ikei na zemi,tak je tam plno.
Jinak na mě byl Ježíšek taky hodný,koupil mi domácí pekárnu od Moulinexu a i na ty bagety. Pak drobnosti,ale krásné.
Dnes jsme byli pro dárku u mého táty,tak malá dostala kolo,pořád na něj chtěla lézt,ale postranní kolečka jsme měli u nás doma,takže z ježdění nic nebylo.
Teď tu byla tchýně,asi dvě hodiny a docela jsme pokecali a malá si babču užila. Jen jsem jí(tchýni)asi zas naštvala,pže přišla,že jí volala její matka,že maj návštěvu s ročním dítkem,tak ať přijde. Chtěla vzít s sebou Johanku,jenže jsem jí říkala,že má ještě atb.a krom toho by mohla malou nakazit a že prostě ne.
No koukala jak puk,ale k dospělým bych jí vzala,ale k dítku fakt ne,ty ještě neuměj smrkat a prostě každá nemoc je pro ně těžší.
Jinak u táty jsme se dozvěděli,že dcera jeho manželky je ve 12tt 😀 a TP má 13.7.,no budu teta. Oni o tom prý nemluvili,protože to vypadalo že miminko není a nebo že je to mimoděložní těhu,ale nakonec před 14dny na utz říkal doktor,že tam mimčo je a že odpovídá 9tt. Nojo,tak měli radost.
Jo a u nás včera bylo mazleníčko pod stromečkem,překvápko proběhlo,ale co mě mrzelo,že fakt jsem nezhubla ☹ jen 2 kila a není to na mě znát,teda né moc.
Holky,je možný,abych měla tak dlouho vytahanou kůži? Co pomáhá na stažení. Já fakt vím,že to vše nejsou špeky,ale vytahaná kůže(špeky poznám a jsou na břichu zadku a stehnech),ale ty záda a tak to je děs ☹ Nevím co s tím ☹ ☹ ☹

aja.83
25. pro 2009

Ahoj holky, jen rychle zdravím a jdu si zase užívat manžílka. U nás Vánoce taky fajn, dárečky pěkné, moc jsme si to užili.

Kopi, dnes jsem teprve 19DC a tys mi v tabulce už přidala na 22DC, tak až budeš zas dělat tabulku, prosím opravit. Děkuju.

kopa
autor
25. pro 2009

Aji opraveno 🙂omlouvám se za chybičku 🙂

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie................. chlapeček Filípek
Amynka 40tt.................................................................................čeká chlapečka
Venuska 40tt ...............................................................................čeká holčičku........... Natálku
Kerrie 37tt...................................................................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 36tt...............................................................................čeká chlapečka
Mirax 34tt...................................................................................čeká holčičku............. Bětušku
Samsa 33tt.......................7.1.poradna...........................................Lukášek/Magdalénka
Wergina 33tt...............................................................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 30tt.........7.1.KO............................................................čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 29tt.................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 27tt...............................................................14.1.KO..........čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 24tt................................................................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 24tt..................................,.......18.1KO+test cukrovka..........čeká chlapečka........Lukášek
Flair 16tt.......................................................................................čeká holčičku
Jaruska 12tt
Farmarska 14tt.......................
Sarlotta 8tt.................................22.1.KOcukr
Hanana 8tt
Eliss.ka 40DC
Nicollka 35DC
Mari 35DC
Maendy 34DC
Cajori 33DC
Aja.83 19DC
Zlababa 18DC
Maarrtina 18DC
Katyna 15DC
Markee 15DC
Ikopretinka 14DC
Kopa 11DC
Sirella 10DC
Paaja 7DC
M.aa.b 5DC
If.v nehlídá si DC

aja.83
25. pro 2009

Kopísku, v pohodě, děkuju moc. Já jen, že teď to mám pod kontrolou, jak měřím BT, takže vím, který DC jsem. A dnes to vypadá konečně na ovuli 😉 . Čekala jen až přijede manžílek! 😉

kopa
autor
25. pro 2009

Aji tak to jo 😀 😀 😀 😀
já jsem se ted rozhodla,že přestanu brát ten duphaston 😅 páč nevím zda mi víc neškodí. 😅 😔 Při prvním těhu jsem taky otěhotněla normálně,tak proč do sebe zas ládovat hormony.Navíc mi potom začali růst světlé chloupky na obličeji.Tak to nebudu brát a nasadím to až v těhu 😉 Je tu přeci spousta mamin,které ho nebrali a otěhu 😉

sirella
25. pro 2009

ahojky holky 🙂

Kopísku u mne DC sedí...já si to ověřovala v "debilníčku",ale jsem ok...moc moc díky za tabulku 🙂

Jináč ti teda schvaluju neužívání hormonů...já teda nevím...ale na co jsi to jakože brala?...já jsem stará herka,ale nic do sebe neláduju...a vždycky se zadařilo 3.cyklus...a ty jsi mladá žabka...vím,že se na mimi moc těšíte,ale chvilku bych na tvém místě ještě nechala přírodě 😉

A jináč u nás teda Vánoce nádherné 😵 spokojenost na všech stranách...prcek s manžou hrají Dostihy a sázky...já se zatím vyvlekla...no ale zítra mne to čeká taky 😎

pe.martina
25. pro 2009

Ahojda holky, včera jsem se nestihla přijít podívat a popřát Vám všem krásné prožití svátků, pohodičku a do nového roku všem snažilkám krásné dálnice //

Mějte se holky báječně a díky že tu jste 😀

cajori17
25. pro 2009

ahoj holky,chtela jsem se zeptat,jak si muzu objednat ovulacni testy?je to mozne objednat pres nekterou z vas?a jaka je cena za ks???chceme se s pritelem snazenicku venovat intenzivneji....i kdyz ma cenu si je kupovat?

sirella
25. pro 2009

cajori....normálně to seženeš v lékárně...nemusíš přes nikoho...cenu nevím,ale kor nějaká zdrcující určo nebude 😉

sirella
26. pro 2009

cajori...nevím teda jak ty...ale já ještě dávám přírodě čas 🙂 ...já měla ZP v září 09 a za 3 měs.mám povolené snažení...takže už jsme na to s manžou vlítli(včera...přesně podle mojí gyndr.)...ale fakt to nehrotím....nechávám všemu volný průběh...ale je teda fakt že kdyby se delší dobu nedařilo tak seženu ovu testy a budu měřit BT....jenže u toho bude asistovat manža a nevím co naměříme 😅 😅 😅

farmarska
26. pro 2009

ahoj holky, dlooouho jsem tu nebyla, prostě byly jiný myšlenky a nebyla nálada ani síla. Všem co mi posíllly IP, moc děkuju, za přání i povzbuzení a omlouvám se, že jsem neodepisovala 😔 Ted po tejdnu, vám zkusím vylíčit ve zkratce naší situaci, snad mne pochopíte a omluvíte 😅
Minulej víkend, byl ten nejhorší, co jsem si do tý doby vůbec uměla představit. Mamka, která už asi 14dní od nervů nespala se zhroutila. Přispěla k tomu i ta strejdova smrt, i taťkuv stav, kterej byl čím dál horší .. a tak spolykala nějaké prášky a zapila to alkoholem. Pak nám volala, se všemi se loučila, pak už jsem se jí nedovolala, já řvala, bo nověděla co mám dělat, malej řval ať nevolám žádnou záchranku..no když už mi nebrala telefony, tak jsem nakonec těch 155volala a ještě večer tam znovu jela. Mamku odvezli na jipku, kde dva dny v kuse spala. Já mezitím myslela, že se zblázním! Jelikož jsem jedináček všechno zůstalo na mě a navíc jsem nevěděla o koho se ted víc bát.Pendlovala jsem mezi naším domovem, nákupy, zvířaty, ..vyzvedávala a vozila syna do školy, manžel chodil mezitím ještě do práce a do toho jsem se snažila co nejvíc času trávit s tátou, vařit mu a mixovat mu to, uklízet, starat se o něj, dávat mu léky a do toho mu zařizovat, aby ho přijmuli někde jinde, v nemocnici. Večer jsem ještě jezdila na jipku za mámou, kde mě nepustili, ale alspon se přeptat na stav a dovíst jí tam něco málo k jídlu a pití. Byl to hroznej čas!!! Furt jsem jen čekala, kdy to se mnou sekne. Žaludek jsem měla od nervů zcvrklej, byla jsem ráda, že jsem pila, na jídlo ani pomyšlení, při vážení u gyndaře na kontrole se zjistilo, že jsem za tu chvilku o dvě kilča lehčí-tak to bylo snad jediný pozitivum v té hnusné době.
V uterý naštěstí mamku pustili, psycholog usoudil, že není cáklá, jen že se prostě zhroutila, dal jí nějaký jiný prášky na nervy a tak jsem jí odvážela domů. Jenže to byla ještě celá nějaká připitomělá, ani nevěděla co je za den, ani bundu si neuměla zapnout, takže jsem jí odvezla domů a musela se starat o oba. Nejhorší byl ale ten strach, když jsem večer odjížděla domů, aby zase něco neprovedla..protože před tím pořád jen plakala a nadávala na život.
Další den, už to bylo naštěstí lepší. Máma už se chovala jakš takš normálně, tak jsem jim nakoupila, postarala se o tátu a podařilo se mi nakonec přes známý vyjednat ten Hradec tu jeho hospitalizaci (protože doma by už vážně dlouho nevydržel, už skoro nepil a vůbec nejedl, jen by spal).
Poslední dva dny už se cítím jakš takš dobře. Mamka už zase funguje, o péči o tatu se můžeme dělit, taky se omluvila, za to, co udělala, že nám přidělala nervy a snad po svátcích, chce vyhledat nějakého psychologa. Když tak jí s tím pomůžu, protože myslím, že bude zapotřebí, protože to nejhorší ještě nemáme zasebou 😔
Včera večer jsme odvezli tátu do Hradce, má krásnej pokoj, sám pro sebe, protože tam moc lidí teď před svátky není. Byl už děsně dehydrovanej a nezabíraly mu léky na bolest. Tam se mu ale hned asi po hodině, co ho připli na kapačky a dali mu nějakou masku na obličej udělalo líp. Tak jsme odjížděli hned s lepším pocitem. Hezky se tam o něj staraj, jsou tam moc milí a to co mu můžou oni poskytnout tam, to my bychom doma nikdy nezvládli. Budeme tam za ním jezdit každej den. Doktorka říkala, že ted by se mohl po těch kapačkách i trochu zlepšit. Včera jsem se po dlouhý době krásně, dlouho a pořádně vyspala 🙂

farmarska
26. pro 2009

ták a ted už to všechny všechno víte 🙂 teda pokud jstre se zvládly prokousat tím mým románem 😅
a já se s váma rozločím, musím jít krmit 😉

nicollka
26. pro 2009

ahoj holky

tak odjizdime dnes rano, ach jo co ja budu bez pc delat. Jinak u nás vánoce hnus, nesnáším vánoce :(
Mrcha nikde, test dnes rano - čarku sem videla ale jak schnul test zmizelo vše a zůstalo sněhobílo. Jsem nafouklá, od půlnoci do 2h sem měla šílené křeče, chodila sem na záchod, po baraku, no ve2h sem končně něco vytlačila a usla. 🙂 Ale kde je ta mrcha to nechápu. Pořád sem jen protivna a furt bych jen brečela, už at to všechno skonči :(

Vám ale krásnýho silvestra...a Farmi tobě hodně síly a at je v rodině lépe

kerrie
26. pro 2009

Farminko, kočko naše.................moc mě mrzí, jak se to na Tebe všechno hrne a obdivuju, jak jsi to vše zvládla!!! Buď na sebe i na mimíska, prosím, opatrná...........Já vím, že to teď asi jde špatně, ale aspoň v rámci možností.......... 😔 Posílám obejmutí a spousty sil................Drž se, všechny tady jsme s Tebou 😔

sirella
26. pro 2009

připojuju se ke kerrie....farmi,drž se....

aja.83
26. pro 2009

Taky se připojuju, Farminko, drž se, moc na Tebe myslíme!!! 😉

aronek
26. pro 2009

Ahoj, zdravím všechny 😉
Farmi máš to těžké, drž se kdyby jsi něco potřebovala, tak se obrať 😉 Drž se

mabe
26. pro 2009

Ahoj holky, nejak jsem nestihala se stavit. Jeste je jeden svatek vanocni, tak dodatecne - pekne vanoce a ve nej do noveho roku 2010.

me trapi napuchly nohy a ruce. neni to asi nic extremniho, ale vadi to. holt, tehu. 🙂

farmi, chudka holka. ty si teda prozivas veci. drzim palecky, at uz te nic takovyho nepotka a je jenom lip. drz se holka.

paajaa
26. pro 2009

Krásný den, holky moje
nějak jsem nestihla nakouknout, takže taky opozděně přeji krásné vánoce a jen to nej do nového roku. Těhulinkám zdravé drobečky a snažilkám ( takže i mě) krásné čárečky. U nás byl Štědrý den moc hezký a zase jsem se snad dostala do pohody. Dostala jsem od manžela i to co jsem si přála- je to moje zlato. Zítra přijedou ségry dětičky, tak bude veselo.

Farmi: kočko drž se a hlavně dívej na sebe pozor

Kopi: držím palce, aby jsi otěhu i bez léků. No já jsem zvědavá co mi řekne doktor v lednu.

ee.liska
26. pro 2009

ahojky 🙂
farminko je mi líto, co prožíváš ☹ aspoň se raduj z prcka v bříšku 🙂

jaký byl Ježíšek? dostaly jste dárečky, jaké jste si přály? já jsem byla asi strašně hodná, dostala jsem akvárko s rybičkami, už dlouho jsem si ho přála 😀 jdu se balit na hory, zítra odjíždíme na týden do Jeseníků, sních sice není, ale jedeme s kamarádama tak to bude takové odpočinkové 🙂

sarlotta
26. pro 2009

Ahojík holčinky🙂

Farminko sluníčko, drž se 😉 Moc jsem na Tebe a rodinku myslela.

Mě je furt šoufl 😝 takže střídám ležení a procházky venku a zkouším které jídlo snesu 😀
Ježíšek přinesl všehcno co jsme si přáli🙂 Prcek má dárků, že neví s čím si hrát dřív🙂))
Akorát snížek není, tak chodíme krmit kačeny a labutě na řeku. Je to fajn, když je manža ráno doma a nemusím hned vstávat s malým .-)

Co nějaká nová miminka ? Maminky čekatelky ? 🙂))

maendy
26. pro 2009

Ahoj holčinky
Tak se po dlouhé době ozvu.Napište mi do tabulky 4 DC.Děkuji
Jinak farmi snad už bude dobře,mám pocit že tento rok byl jeden z nejhnusnějších,prominte za to že to píšu,ale mě se stalo tolik zlého,že jsem s se s tím nesrovnala.
Nestačilo,že jsem přišla o děťátko,ale také o manžela,opustil mě a nechal mě s tím trápením samotnou.....
nechce se mi v tom hlodat tak mi to promiňte. ☹
Alespon uz chodím do práce a mám chlupatku a pro tu tu ted jsem.
Mám vás ráda berušky a věste bude líp a ty mimča příjdou,ted si važte těch svých poloviček které při vás stojí.
Vím o čem píšu.Krásné svátky všem.

hanana
26. pro 2009

meandy , farmi je mi moc lito vase trapeni verim ze rok 2010 bude pro vas stastnejsi, jinak musim rict ze 2009 byl nejhorsi rok pro mne take ale divam se do budoucna s novou nadeji

maendy drz se bude lip... jsem rada ze jsi zase mezi nas zasla 😵

sirella
26. pro 2009

ahojky maendy...je mi to moc líto 😔 Věřila jsem tomu,že se s manželem se vším vyrovnáte a jsem strašně překvapená z toho zklamání...až mám fakt slzy v očích...je mi to fakt strašně moc líto...ale ty jsi silná holka a zvládneš to...a to že máš práci a chlupatku si myslím že je taky moc fajn...aspoň nebudeš myslet pořád na to samé a najdeš zas někoho blízkého(vím že je na to ještě strašně moc brzo...ale musíš se snažit být trošku optimistka a jak psala hana...dívat se do budoucna s novou nadějí 😉

jinak se teda musím přidat...u nás rok 2009 celkově taky nestál za moc 😒 ...jsem ráda že už pomalu končí...doufám,že na nás všechny bude ten rok aspoň trošku hodnější 😉

jarusenka
26. pro 2009

Ahojky všem!

Farmi, to je moc smutné u vás doma, snad bude líp, moc přeju rodičům hodně zdraví!
Maendy, tobě taky přeju aby ten další rok byl šťastný a přinesl ti co nejvíc dobrého.

Holky, u nás byl ježíšek moc krásný, užili jsme si všechny sváteční dny a ten největší dárek jsem si nakonec pod stromeček nenechala, ale pěkně to hnedka příteli vyzvonila. To se fakt nedalo vydržet. Holky oběma nám ukápla slza, tohle jsou snad moje nejkrásnější Vánoce.

murynka
26. pro 2009

farmi ☹ ☹ to je mi moc líto panebože hlavně se moc nestresuj i když to nejde co 😔 😔 drž se holka nemáš to vůbec lehké ale hlavně že se maminka z toho dostává.......myslím na tebe!!

maendy ☹ ☹ také mě to moc moc mrzí....nechápu proč jsou ty chlapi takový a sebemenší problém a oni utíkají ☹

holky pro mě byl nejhorší rok 2008 kdy jsme v listopadu o mimi přišli a podívejte následující rok zjištění těhu a ted mi to štěstí spí v postýlce 😵 😵 takže určitě se dočkáte a ten hnusný rok zastoupí ten krásný věřte mi 🙂

kopa
autor
26. pro 2009

Ahoj holky 🙂
my dneska opět byli na tůře 😀 jsem uplně totál vyřízená 😀 😝 bolí mě celé tělo....

Farminko,je mi to moc líto,že nemáš aspon chvilku klídek 😔 Je mi líto tvé mamči 😢 ale je dobře,že se z toho dostává a je statečná.Hlavně ty mysli na mimíska,moc se nestresuj,já vím nejde to...ale brzy vám všem bude lépe!!!!

Meandy moc mě to mrzí 😢 😔 😔 😔 Uplně si dovedu představit jak ti je 😔 Drž se!!!Posílám pohlazení 🙂

No pro mě rok 2008 byl celkem dobrý,to jsem dálkově odmaturovala 🙂 ale umřela přítelovi babička a to byl pro mě šok 😔měla jsem jí moc ráda 😵snad víc než své rodiče.Byla príma a měla mě taky moc ráda...ale věřím tomu,že na mě kouká z nebíčka.Potom v září ZP,to bylo pro mě největší neštěstí!! 😔 😔 😔Potom přišel přítelák o práci...no a pozitivní věc,v listopadu jsem nastoupila do práce a jsem tam moc štastná!!!!!!!!!!! 😵Snad potom všem se mi ze zhora 😅 odvděčily tou prací!

Rok 2009,celkem fajn,až na moje depky 😅 😅 😅a přítelovou aféru 😠 😠 😠 😠 😠 🤐 🤐 🤐Občas nad tím vším přemýšlím,co jsem udělala špatně 😔ale...vždycky jste mi poradily a zvedli mi i dost sebevědomí 😀 😲 a hlavně už vše beru z rezervou!!!
navíc mě zajímalo jak to bylo mezi němi...ale to se nedovím,přítel mi nechce nic říct,aby mi neublížil....ale po kouskách vyzvídám a dovídám se...Třeba dneska jsem se dověděla,že byla líná jako prase 😀 😀 😀 😝 😅To mi přítelák řekl po ušlých 18km...no proč by nebyla že??Když seděla celý dny u PC 😀 😀 😀
Už nad tím moc nepřemýšlím.No a máme rekord,už jsem se měsíc nepohádali 😀 😵

Doufám že rok 2010 bude u nás tisíckrát lepší!!!!!!!!!!!!!!!a že mi konečně nadělí moje vytoužené milované miminko 😵

kopa
autor
26. pro 2009

Moc vám všem přeji aby jste byli moc štastný a aby jsme všichni v roce 2010 nahlásily //,někdo třeba z našich maminek taky nahlásí 😀 😀 😀 😀 Už se moc těším!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru