Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

cajori17
1. led 2010

v nejblizsi dobe urcite dojde k hadce,protoze oba nemame kam jit....

cajori17
1. led 2010

ale holky,nebudem to nerozebirat,nechci tady na Novy rok kazit naladu🙂

markee
1. led 2010

Cajori,to je mi moc líto,opravdu moc. ☹

aronek
1. led 2010

cajori, to je mi líto 😢 Rozebírat to nemusíme, ale kdyby jsi něco potřebovala, tak se klidně obrať 😉

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
cajori17
1. led 2010

dekuju holky,jinak ms porad nemam......ale test vcera porad neg...takze v pondeli me ceka ta vyvolavacka,muze to znamenat,ze jsem nemela ovulaci?

cajori17
1. led 2010

ahoj Kopi,test jsem delala vcera a nic...dnes jsem uz ani netestovala....

kerrie
1. led 2010

Krásný den přejem všem 😵

Jejdaaa...............cajori.............moc mě mrzí, že máš takovýhle trápení zrovna na nový rok 😔 A není možný, že by se to třeba ještě urovnalo? Jinak se klidně vypovídej............jestli by Ti to pomohlo. Jsme tu proto, abychom si navzájem pomálaly.........ať už je Nový rok nebo jinej den 🙂

cajori17
1. led 2010

no, mozna by to pomohlo si jeste promluvit,ale me uz nebavi porad neco zachranovat,uz v nem proste nemam jistotu...Porad se hadame a on se chova,jako ze mu to je jedno a ja to preci porad nebudu urovnavat...A i kdyby to chtel dat zas dohromady,tak uz asi na to nepristoupim

cajori17
1. led 2010

kerrie,zapomela jsem pozdravit-ahoj

kerrie
1. led 2010

Cajori............pokud je to takhle, tak bude asi rozchod opravdu řešením.............není to jedinej chlap pod sluncem, neboj se 😉 Držím palce, ať to vyřešíš co nejdřív a nemusíš se trápit. 😔

cajori17
1. led 2010

kerrie dekuji.......

tak co si myslite o te me ms?

kerrie
1. led 2010

Cajori..........já bych to řešila tak jako Ty............určitě bych v PO šla k MUDr. a ona Ti řekne co a jak............zkontroluje Tě třeba i UTZ, případně dá vyvolávačku..............a aspoň budeš vědět, na čem jsi 😉

cajori17
1. led 2010

budu to muset vydrzet,docela casto me boli bricho,vzdycky jak kdybych to mela dostat,ale to uz me boli asi tak tyden

kerrie
1. led 2010

cajori..................třeba to může být i tím, že jsi teď měla nervy s přítelem, proto se mohla MS opozdit....... 😔

cajori17
1. led 2010

to je taky možne..to me ani nenapadlo....

farmarska
1. led 2010

holky hezký nový rok 🙂 a v něm moc lásky, pohody, stěstí, klidu.. atd.. 😵

cajori moc mne mrzí, že u tebe ten novej rok začal zrovna takhle nešťastně 😢 holka drž se!

kerrie
1. led 2010

Farminko.............ráda Tě vidím. 🙂 Přeju Ti do nového roku vše krásné a ať Tě v něm potkávají jen samé hezké události 😵

cajori17
1. led 2010

holky,ja si pujdu na chvilu lehnout,neni mi dobre..dekuju za podporu.....

tercie
1. led 2010

Holky hezkej Novej rok všem, ať v něm máme všechny samý štístko 😵 😵 😵

Caj to mě moc mrzí... ale zas když sama říkáš, že už v něm nemáš jistotu, tak nezbývá jen než držet palce aby to přebolelo a abys brzo našla nový štěstí 😉

sarlotta
1. led 2010

Ahojík holky, Šťastný Nový rok Všem 😉 Věřte, že bude líp...za chvilku tu máme jaro 🙂)))))

flair
1. led 2010

Ahojte kočky moje🙂 Šťastný Nový i nový rok 😉 🙂

Cajori, je mi to moc líto! Vůbec nechápu, co tvůj přítel v poslední době předvádí!!! Chová se jako hulvát! Muselo ti být smutno, když jsi byla sama. Moc ti přeju, aby se tohle vyřešilo a ty byla zase šťastná. Sice asi už s jiným chlapem, ale budeš, tomu věřím 😵

U nás vše ok, byli jsme s manžou doma a bylo nám hezky 😵

cajori17
1. led 2010

flair,dekuji moc...

tercie
1. led 2010

Kuk kočky, asi na tom něco je , na tom úplňku, že jsou lidi divný... my se s manžou žereme už od včera. Něco na něj leze, ani mi to neřek a je jen protivnej, včera se nám nevyvedla silvestrovská večeře...naservírovala jsem na stůl v obýváku, začala jíst, a když jsem se zeptala, proč nejí, odpověděl, že nebude jíst na povel ale až bude sám chtít... a dneska to samý u novoročního oběda, prostřela jsem stůl, nandala jídlo, a začala jsem jíst... viděl mě...ale schválně jsem mu nic neřekla, a on se ptá ženo já tam jako nemám jídlo? Říkám máš, ale nenechám se zas setřít jako včera že si nebudeš jíst na povel... no tak se urazil a nejed vůbec. Já do toho dvakrát rejpla a přešla mě chuť, ořvala jsem to. Měli jsme jít k jeho rodičům, popřát, tak teď jde já zůstávám doma, nebudu hrát nikomu komedii že jsem nemocná, když jsem opuchlá od pláče. Achjo, chlapi debilní ☹

sirella
1. led 2010

ahojky holky 🙂 ...jdu jen na skok..

všechno už tu bylo napsáno tak se jen přidávám ke všem přáníčkám a taky vám přeju hodně zdraví,štěstí,spokojenosti 🙂 v novém roce....snad pro nás všechny bude lepší 😉
To se netýká maminek co se jim narodily miminka v r.2008...těm nic lepšího než loni zažily přát nemůžu 🙂 Těm ale přeju aby jim jejich poklady rostly jak z vody,byly zdravé a dělaly jim radost 🙂

a jinak terci a cajori...k vám se trošku přidávám...včera jsem se s manžou trošku chytla...kvůli blbosti 😒
Dnes už je to ale zas v pohodě...usmířil si mne ještě ráno v pelíšku 😀
Snad to u vás dopadne taky tak 😉

kerrie
1. led 2010

Terci.............to je fakt magor..........úplně zbytečně vyvolávat hádky na Silvestra........Měl by se Ti omluvit 😠

tercie
1. led 2010

Aho sirell, kerrie 🙂
Tenm se neomluvil snad nikdy za nic, ani to od něj nečekám. Teď si šel postěžovat amince, psala mi jeho ségra, prej jim řek, že jsem nemohla přijít, že mám hormóny. Blbeček. Doufám že ještě řekne že jsem mu nedala najíst. Kašlu na to, nenechám si kazit den.

Já to totiž někde četla, že teď byl už druhej úplněk v měsíci, že to je neobvyklý a že to hodně ovlivňuje lidi, tak možná je to tím...a možná taky ne.

bobinka22
1. led 2010

Ahojky devcatka.

Vsem preji do noveho roku jen to nej a hlavne miminka v brisku 😉

Ja vam musim neco rict.Od vcerejka zvracim,je mi porad blbe.A zaludek mam jako na vode.A co je nejhorsi 16 dnu mam zpozdene mesicky.
Holky ja z toho snad zesilím............ ☹
V pondeli si koupim ten nejcitlivejsi test a uvidim co a jak.

cajori17
1. led 2010

Terci,to je mi lito,ja nevim co tem chlapum je...hlavne se nestresuj a nekaz si naladu...

flair
1. led 2010

Teda holky, co jste to měly včera s těma chlapama?! 😠

Bobinko, cože???!!!! 16 dní zpoždění a zvracíš??? To by byl mazec, kdyby.... 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru