Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
pe.martina
3. led 2010

Tak zítra to zkusíme s kámoškou na ten aquaerobik a uvidíme, tady u nás je pilates tak cca kolem 80-90kč za hoďku a to docela jde ............. já bych se chtěla naučit základy a pak cvičit doma, ale abych to nedělala blbě tak se to chci nejdřív naučit

eli já chci být v létě už taky těhotná, ale taky chci nejdřív trochu hodit tělíčko do formy, trpím na krční páteř, tak spojím příjemné s užitečným 😀 😀

mari no já se můžu živit jen zeleninou a masíčkem přílohy mi fakt nechybí, ale to sladký 😒 no musím si najít nějaký šidítko 😉

ee.liska
3. led 2010

album mám asi 5 minut a už mi ho našla sestřenka 😀 takhle opravdu nic dlouho neutajím 🙂

mari111
3. led 2010

kopiku neboj taky se dockas. ja si taky rikam ze bez tech prasku by se nam to taky urcite ted nepovedlo ,to je spis nahoda, bo pritelak byl furt nekde na sluzebkach nebo sme byli u rodiny a tam sme nezadelavali, takze sme spoli spali asi jen tri krat a podivej se, 😅

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mari111
3. led 2010

teda ty mas sikovnou sestrenku 😕 no to nic neutajis, mne se to zatim darri

flair
3. led 2010

Eli, já bych vůbec nepochybovala, že jsi těhu 😉 😅 To je úplně jasný 😅 Asi jsi měla později ovu. Ale stejně je to parááááááda 😅

cajori17
3. led 2010

holky,jdu vyvencit pejska....mejte se ........

ee.liska
3. led 2010

jejda holky, já mám ale takový strach, ani nevíte, jaká jste pro mě podpora 😎 moc vám všem děkuju 😵
mari minule jsme to zvládli do 10tt

pe.martina
3. led 2010

eli všechny držíme pěsti aby to bylo OK 😉

mari111
3. led 2010

eli mi povidej o strachu, ja az pudu na gyndu tak se tam strachy asi slozim ☹

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mari111
3. led 2010

taky kopiku doufam ze uz to zvladneme, a tobe moc moc drzim palecky. jjinak skus omezit, treba se to zrovna povede, jestli to vy sexualni maniaci vydrzite 😉 😀

ee.liska
3. led 2010

už abych byla aspoň v 25tt, to už se nebudu tolik bátloni jsem se přes 24tt nedostala, ale leos bude šťastný rok pro nás všechny 😎

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mari111
3. led 2010

holky du si dat pozdni veceri, konecne muu trochu jist a milacek mi udelal kuratko,se tak pekne o mne stara 😵 aj rikal ze zitra pojede z prace v deset domu a odveze mne k doktorce. 😉

ee.liska
3. led 2010

jj to půjde 😀 kpi, to jsou u vás skoro orgie 😎 mě se poslední týden vůbec nechtělo,asi je to tím těhu 😅 (jestli to těhu je)

kerrie
3. led 2010

Jůůůů, co to mé oko vidíííí? 😀 Ee.li...........čárečka je krásnáááá..........držím palečky, ať je každý den silnější a ať je vše v pořádku 😵 😵 😵

mari111
3. led 2010

tak sem po jidle, bolo dobre, mnam. pockam az mi slehne a du do sprchy a dal se valet v posteli a lecit. uz mne s toho lezeni boli cele telo, fuj. 😖

kvetinka7
3. led 2010

Ahoj Eli, co to vidim??!! druhou carecku!! to je bomba!! to je uzasne! 😵
je to jasne tehu .. podle mych zkusenosti,odhaduju, tak 12-13 DPO 😀 😀 moc ti preju, aby to vyslo a nic se nepokazilo 😵 😵
A Mari taky??!! a 7tt ..holky, to je krasa, nadhera 😵
mam ohromnou radost, drzte se 🙂

mari111
3. led 2010

ahoj kveti, dik, ja jen sem strasne chora tak doufam ze to bude v pohode.

kvetinka7
3. led 2010

Mari, pekne odpocivej a papej vitaminy ... nemysli na nic spatneho ,nepomuze to 🙂

ee.liska
3. led 2010

kveti dík 🙂
mari smůlu už jsme si vybraly, teď už to bude v pohodě 😵

mari111
3. led 2010

jo ja vim, ja se snazim myslet pozitivne ale stejne se poseru strachem az pudu na gyndu. ☹ no du do sprchy tak zatim, hned se vratim 😉

murynka
3. led 2010

eli moc moc gratuluji 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ee.liska
3. led 2010

mury dík 🙂
holky jdu ležet k telce, ráno testnu znovu a dám vědět co a jak, cajori tady určitě taky bude mít // 😎
tak zatím papa

cajori17
3. led 2010

eelisko,dik.....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru