Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

ee.liska
7. led 2010

mury dík

Sofinka je kočka, staršně rychle roste 😵

kopa
autor
7. led 2010

Markét díky 😉
Já myslela,že bych to poslala přímo jí 😉 páč jsme chtěli poslat větší částku a tu bych nerada posílala někomu cizímu 😅

ee.liska
7. led 2010

mury já čumím na fotoalbum a ty máš youtube 😅 jsem trubka jdu to zkouknout

murynka
7. led 2010

leni ona o tom samo neví 😉 a sama by si neřekla 😎 ....to děláme my že jí chceme pomoci 😔 😔
nejde o větší částky stačí trošku bude nás více......prostě jen tak symbolicky sama bych to ocenila 😔

kvetinka7
7. led 2010

Murynko, to je hrozne 😢

tercie
7. led 2010

Holky to je děsný... co se může stát... jako před časem, byla tu holčina, nějaká beruska21 tuším, ti měli nehodu, manžel zemřel, ona přišla o holčičku z bříška, a jediná to přežila s rozsekaným obličejem... Radši nemyslet... Ale když občas někam jedu, tak si říkám, že se to může stát každýmu z nás, a můžem jezdit sebeopatrněji stačí jedna blbka (slabý slovo) co si neoškrábe okno...
ČÚ bych si taky poznamenala...

Mury jen se zeptám, ten odkaz na mimi Verunku, to je holčička od misicky455? Znám ji z pár témat, tak jestli mám psát gratulaci...

murynka
7. led 2010

terci jo jo 🙂 to j verunka od misicky 😉

číslo účtu ti dá renat2 napiš jí IP

tercie
7. led 2010

Mury super, a víte něco, jak to má malá s tím srdíčkem a tak? Kdyžtak mi napiš prosím IP, děkuju 😉

murynka
7. led 2010

terciku nevím nějak nic protože pak to přehlušila ta zpráva o ajnince 😔 😔 😔

tercie
7. led 2010

Mury díky, to nevadí, tak ji pozdravujte a já si to pak přečtu v albu 🙂

Jinak Kopinko z tvých tipů jsem sestavila menu na víkendovej nálet mojí rodinky, už mám nakoupený věci a segoš udělám už zítra aby se mi uležel 🙂

kerrie
7. led 2010

Halo halo..........aktuální info.............kontrakce po 10 min, a teď byly 3x po 7 min. 😉 Dobalila jsem tašku, nachystala si věci a uvidím, co bude dál 😉 Kdybych jela, tak dám ještě vědět 😉

mirax
7. led 2010

kerrie...a bolí to? Nebo jen tvrdne?
Ale já myslím, že u tebe už se to rozjíždí..
říká se, že až se přestaneš doma cítit bezpečně, máš vyrazit 😉
Sleduj kontrakce...po těch 5 min, pokud budou silné a opravdu bolet a trvalé azesilovat, tak můžete vyrazit..v klíídku hlavně...manža už je doma?

tercie
7. led 2010

Kerri týjo, to snad fakt vypadá že to je ono 😉 A jak to zvládáš, dá se?

martinkal
7. led 2010

Ahoj holky 🙂

tak kontrola dopadla na jedničku 😀 😀 😀

Lucinka už má 2 kg (přesně 1994g) 🙂 , což je o 2 týdny napřed, termín nám dr. snížila na 21.2. 🙂 , plodovky máme dostatek, dělala nám asi poslední screening, průměr hlavičky 8 cm, dlouhá je asi 42 cm, srdíčko a všechny orgány v pořádku. Prý má krásně naducané tvářičky. Máme fotku, o víkendu jí dám do albíčka 😀

Jsem tak šťastná. 😀

Kopi až budeš dělat tabulku, tak příští KO za 14 dní, tj. 21.1.

Jdu dočíst.

tercie
7. led 2010

Marti super gratuluju ke kontrole 🙂 Luci je holka šikovná 😉

Mirax to si budu pamatovat, to s tím bezpečím, to se hodí 😉 Jak psala Eli, abych ale neseděla před porodkou už v únoru 😀

nicollka
7. led 2010

Ahoj holky sme doma vymrzlí ale přituhuje tam.

Kerrie tak držím palce, bolesti mít nemusíš, já neměla vůbec žádné bolesti, jen tvrdlo břicho po 6ti min, pak po 5ti min a jeli sme. Bolesti sem měla až hodinu před narozením, jinak sem neměla bolesti vůbec. Tak držím palce.

Holky těhu nejsem určitě, od min. mrchy je to už cca 48dní to je moc, a od této mrchy jen 11 dní nebo kolik takže určitě ne. Od toho špinění jsem týden pryč takže to určo nic. Chtěla jsem že ji řeknu aby mi mrkla na vajucha a jak to asi vypadá, ale tak rychle mě odbyla, že sem šla dom a nic nevím.

Gratuluji ke kontrole, 2kg to je krásné.

kopa
autor
7. led 2010

už jsem doma,byli jsem ještě pro chlebíčky 😀

kopa
autor
7. led 2010

Nicollko kolik jsi DC?

kopa
autor
7. led 2010

Tercie no vidíš jak jsi zvládla tu cukrovku 😉
Martinkal těším se na fotečku Lucinky 😵 a uplně nejvíc až si tady budu prohlížet fotky všech dětiček 😀

kopa
autor
7. led 2010

holky zkusím udělat tabulku,ale vždycky večer se nemůžu přihlásit,nák to blbne na konovi 😅

tercie
7. led 2010

Nicolko závidím, taky nechci bolesti 😀 Heleˇta tvoje kontrola je celá nějaká čudná, já bych se jí tam asi vrátila 😀 ať mi to vysvětlí.

Kopi to se teprv dozvím, jestli jsem jí zvládla nebo ona zvládla mě .-D Ale snad ne. Prý kdyby bylo něco špatně tak mi zavolají dřív, ale jinak až na tý kontrole, tak jsem zvědavá.

flair
7. led 2010

Kerrie, to je napínavý!!!!!!!!! Moc na tebe myslím 😵
Martinko, čím tu Lucinku krmíš, že se tak pěkně předběhla? 😀

kopa
autor
7. led 2010

Tercie já myslela vypít ten citronový hnus 😀 😀 😀 teda tak ty budeš o víkendu vyvářet ju??Já dělám zítra ty kotletky 😉 už se těším.Dneska mám k véče chleba a sýr 😀 a přítelák klobásu,ale já měla jeden chlebíček a on 3 😀

sarlotta
7. led 2010

kerrie čoveče na prvorodičku jsi teda statečná 🙂)))

ee.liska
7. led 2010

jejda keri ty to zvládáš jako profík 😀
martinkal, tak to je super 😵

kopa
autor
7. led 2010

Vroninka.............chlapeček Petr
Bobinka..............chlapeček Vojtíšek
Kupinka..............chlapeček Matyášek
Murynka.............holčička Sofinka
Kelly..................holčička Kristýnka
Lucierob............holčička Anička
Kagatkaga..........holčička Vanessa
Martina76..........chlapeček Mikuláš
Jitie..................chlapeček Filípek
Venuska............holčička Natálka
Amynka ............čeká chlapečka
Kerrie 39tt..........................................čeká holčičku.............Emu
Květinka 38.........................................čeká chlapečka
Mirax 37tt...........................................čeká holčičku..............Bětušku
Samsa 35tt.........................................................................Lukášek/Magdalénka
Wergina 34tt.......................................pohlaví nechce znát předem
Martinkal 32tt....................21.1.KO.......čeká holčičku...........Lucinku
Aronek 30tt.........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Mabe 30tt.........................14.1.KO........čeká holčičku...........Aničku
Markytaj 27tt........................................čeká chlapečka.........Honzíka
Tercie 26tt........................18.1KO........čeká chlapečka........Lukášek
Flair 18tt..............................................čeká holčičku
Farmarska 16tt......................................čeká chlapečka
Jaruska 12tt
Sarlotta 10tt.................22.1.KO cukr,25.1.Nt screening,1.2.KO
Hanana 10tt
Mari 7tt......................................našla // 23.12
ee.liska......................................našla // 3.1......Ko 20.1.
Handm ......................................našla // 31.12
Cajori 46DC
Aja.83 32DC
Zlababa 31DC
Maarrtina 31DC
Ikopretinka 28DC
Kopa 24DC
Sirella 23DC
Paaja 20DC
M.aa.b 18DC
Maendy 18DC
Pe.Martina 10DC
Markee 4DC
Katyna 1DC
Nicollka DC?
If.v nehlídá si DC

tercie
7. led 2010

Kopi no budu 🙂 Akorát teda to zapečený udělám z krůtích prsou, protože vepřový už bude v tom segoši... a mám koupený uzený a tvrdej sýr, co bych na to mohla ještě dát, a jak to okořenit?
Ten citronovej hnus ani nebyl tak hnusnej 🙂 navíc jsem měla hlad tak jsem za něj byla i ráda 😀

kopa
autor
7. led 2010

Tercie já to kořením od vitany grilovaná zelenina 😉tu slaninku,cibuli,buřta,dávám i nakrájenou červenou papriku a ted tam chceme dát kousek vajíčka natvrdo,kyselou okurku.

kopa
autor
7. led 2010

a nebo dej koření třeba na kuře,nevím jak máte rádi ostre 😅

tercie
7. led 2010

Jooooo cibuli!!! Já věděla že jsi něco psala a já si to nepamatuju a v krámu jsem si nemohla vzpomenout 😀 Koukala jsem po mražený zelenině ale tu jsem pak zavrhla...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru