Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

mari111
11. led 2010

jo to je vydet ze tam mimi je ale srdicko ne, to mne zarazilo, kuli tomu sem cekala s kontrolou doted, abych tam sla a hned vedela na cem sem a ne zas v takovy nejistote. posledni MS byla 21.11 a myslim si ze sem otehu 29,11 nebo 3,12

mari111
11. led 2010

zlababko predtim mi taky nic nebylo, ani krvaceni ani bolesti a mimi nezilo ☹

tercie
11. led 2010

Handm stáří těhu se počítá os prvního data poslední ms, i když fakticky je mimčo o 2 týdny mladší... A postupem času se vše upřesňuje podle nálezu na UZ.

Ale třeba můj dr mi do průkazky píše stáří podle oplodnění, tedy bez těch dvou týdnů. TAkže pokud jsem teď podle ms 27tt, on by mi napsal při kontrole 25tt jakože stáří plodu... Zezačátku jsem kvůli němu v tom měla taky hroznej hokej a pak jsem se ztrapnila v nemocnici.

handm
11. led 2010

hmm, mari, to tedy na tom budu ještě hůř... takže v tom nebudeš sama..

zlababa07
11. led 2010

hojky, nedepčete! Mari, tys otěhu 8 dnů po začátku ms? 😕 To je hodně brzy ne? nebylo to spíš později?

mari111
11. led 2010

jo a napsal mi zas utros 1-1-2 a kyselinu 1rano a 1 vecer

hanana
11. led 2010

mari ted jsem si to hodila do kalkulacky tak podle ms jsi 7+2 a hazi to datum mozneho oplodneni 5/12 tak nesil, jak rika tercie odpovida to presne 5+2 kdyz odectes ty dva tydny pred ovulkou 😵 😵

markee
11. led 2010

Téda, Kerrie, to je mi líto,žes musela na revizi. Ale teda bez narkozy,to je opravdu masakr. Ani si to nedokážu představit. Běhá mi mráz po zádech.
Tak my byli pro malou ve školce,už tam byla sama s jedním chlapečkem. No a někdo nám vzal oteplováky a máme teda někoho jiného. Ale polepšili jsme si,je to nějaký pevný matroš 😀 No né,zítra je vrátíme,teda jestli nám vrátí ty naše 😖
Jinak pokračuju v pití-měla jsem tu ještě svařák z Ikei,takže ho dojíždim 😀 No,jestli tento měsíc otěhu,tak chudinka bude v alko podmínkách spáchán. Ale mě to dnes nějak chutná 😀

murynka
11. led 2010

mari co blázníš srdíčko je v 7-8tt záleží na ovulce 😉 nestresuj se prosím tě já měla ovu 25DC a srdíčko bylo až v 8tt od 5tt jsme chodila na kontroly a nic.....a podívej ted už mám doma Sofinku 😉

mari111
11. led 2010

no bud 9dc nebo 13dc si myslim ze jsem otehu, protoze jsem mela prasky na ovulku tak by sem ji mela mit spravne tak od 9 do 13 DC

tercie
11. led 2010

Mari já nikdy takhle v začátku neviděla srdíčko na UZ, prvně až v tom 12tt, dr má předpotopní UZ a nic nebylo vidět, fakt neměj strach

murynka
11. led 2010

kerie vítej doma 😵 😵 na fotečky se moc těším a porod jsme ráda že jsi měla v pohodě akorát ta revize no ☹ ale jak říkáš nestává se to často holt jsis to vybrala 😔 ale ted máš Emičku doma 😵 😵 a to je ten největš zázrak užívej si maminko 😵 😵

mari111
11. led 2010

jo holky ja sem jen zmatena kdyz mi to tu pise 8tt ale stejne mam strach, a co myslite, za tyden uz by to mohlo bejt? nebo mam radej vydrzet a jit k dr az za ty dva tydny, boze ja to asi nevydrzim 😔

handm
11. led 2010

hmm, tak ja jsem otěhu nejspíš 13DC... takže budu 4+ něco.. teprve. Nevím, proč mě ta sestřička tedy objednávala tak brzy.. i když podle poslední ms jsem 6+2..
no, tak se aspoň uvidíme s paní doktorkou, že 😀

mari111
11. led 2010

kerie ty se mas ze uz si doma s princezničkou, uz se tesime na fotecky 🙂

hanana
11. led 2010

handm ty jdes kdy?
mari tak bez v pondeli i ten dalsi tyden taky nevim jestli bych to vydrzela

murynka
11. led 2010

mari určo za 2 týdny vydrž 😉 😉 ale řeknu ti strachu už se nezbavíš nikdy 😅

mari111
11. led 2010

ja vim, hlavne uz to chci mit za sebou, sem hrozna ja vim ale asi uz budu plasit porad,no 😅

markee
11. led 2010

Mari,opravdu nesmutni. Určo to dobře dopadne. U mé nevlastní ségry si byli jistý až v 9tt,že je vše OK. Vím,je to dlouho,ale určo to bude dobré,věřím tomu 😉

hanana
11. led 2010

i kdyz ja mam co rikat ja mimco jeste ani nevidela, tak aby tam vubecc bylo 😠

flair
11. led 2010

Mari, já byla 6+3 a srdíčko nebylo. Pak jsem šla až v 10 tt a to už jsem srdíčko měla. Jsem přesvědčená, že to bude ok 😉
Cajori, do 10 dnů od vyvolávačky by měla ms dojít. Tercinka je jak brouk pytlík a zase to řekla správně 😀

handm
11. led 2010

Hani, jdu ve čtvrtek...
a s tebou je to vážně něco. Teď už bys měla být, ne?! Dorazila ta pani k vám?

mari111
11. led 2010

holky dik moc za povzbuzeni ste hodne

ee.liska
11. led 2010

ahojky 🙂
ještě nemám dočteno tak jdu na to

cajori ms by měla přijít do 10 dnů, když ne, tak se vyvol. opakuje

mari vydrž, příště už srdíčko bude 😉 mě to čeká příští týden, asi taky budu stresovat 😅

hanana
11. led 2010

jj uz jsem s tou midwife mluvila, a papiry putovali do nemocnice, takze ve cvrtek me maji objednat na NT screening to bude muj ultrazvuk , handm budu ti drzet palecky 😵

hanana
11. led 2010

sorry melo tam byt prvni ultrazvuk 😀

handm
11. led 2010

HAni, tak aspoň že se to pohnulo!! PAk se říká vyspělé zahraničí 😀😀😀😀
Tak držím palce, ať je všechno bez problémů!!!🙂

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
hanana
11. led 2010

handm dik moc tady je to zravotnictvi opravdu za opicema 😝

cajori17
11. led 2010

a nevite co muze byt dutinka v deloze,kdyz to tedy neni mimi?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru