Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

farmarska
8. črc 2009

kupi to je nadhera!!! 😵 😵 😵

mám z tebe takovou radost, že ti to ták pěkně vyšlo!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

holky z obou mám velkou radost, jak vám to těhulíkování pěkně jde! 😵

jen tak dál!!! 😉

nicollka
8. črc 2009

kupi gratulaceeeee tak hurá do obchodáků co :D
ale vážně je to samý klučina :D tak nějaké nevěsty, kdo bude pány krmit :D

kupina
8. črc 2009

Mury fakt se máš na co těšit, já tam navíc byla s manžílkem a ten mě celou kontrolu držel. A byl šťastný, že to bude klučina. I když nám to fakt bylo jedno, ale včera se mi přiznal, že by chtěl o fous víc kluka.

A u nás v rodině to bude vlastně první kluk - všechny tři jsme holky a jak z mamčiny strany, tak z taťkovi strany jsou všichni holky - mám vlastně jen sestřenky. Akorát jednoho bratránka - ale ten je nevlastní. Hlavně z tohu bude nadšený můj taťka - ten má chudák doma 3 dcery. Tak alespoň bude mít vnoučka 😵 😵 😵.

kupina
8. črc 2009

Farmi a Nicollko moc děkuji - tak, že by jste s holčičkami začaly Vy? Co co? Farmi, uvidíš, že bude vše v pořádku - držím pěstičky.

murynka
8. črc 2009

nicol třeba budu mít nevěstu já 😀 😀

kupi manža semnou tedy s námi jde také 😵 😵 vzal si kvůli tomu volno 😉
také mu je to jedno ale aasi více by chtěl kluka 😀

farmi děkujeme 🤐 😵

farmarska
8. črc 2009

já se taky tááák těšííím!!! 😵

snad se dočkám 😅
kupi o dva týdny napřed, to je supr! my jsme o dva pozpátku 😔
no to víš že mu denně domlouvám.. i na modlení jsem se dala 😅 snad to dobře dopadne 😨 ve dvě si budu volat, kuli tý krvi 😔

kupi ještě jednou gratuluju moc moc moc!!! 🙂

kupina
8. črc 2009

Mury, já jsem zvědavá jestli ti potvrdí klučinu nebo to nakonec bude holčička. A pro manžu to bude zážitek 😉. Já jsem toho svýho neviděla ještě snad tak šťastného 😵.

murynka
8. črc 2009

kupi já už jo na to UZ ve 12tt 😀 😵 byl také semnou!

farmi moc držím palečky a bude to dobré 😉

já s emodlím od začátku 😅

kupina
8. črc 2009

Farmi, já se taky dala na modlení 😀. A včera jsem Kupínkovi domlouvala, že ho chci vidět v plné kráse 😀.

farmarska
8. črc 2009

já bych chtěla holčičku, moc! 😵 kluka už máme 🙂 , ale budu mít radost z čehokoli.. už si raději nevybírám 😅 i na jménu už mi nezáleží, jen aby to dopadlo 😵
tý jo já vědět pohlaví, tak už mážu na nákup a poslední prachy bych tam nechala 😀

murynka
8. črc 2009

holky mě na účet dneska přišla půjčka 😀 😀 😀 tak jsme řekal že jedem koupit kočárek 😎 😵

kupina
8. črc 2009

Holky, ani si nedovedete představit, jak jsem před každým vyšetřením a kontrolou nervózní. Hrůza děs. Ani nemůžu dospat a lítám na záchod jak divá.

farmarska
8. črc 2009

holky tak jak to tak vidím tak za chvíli budeme moct založit křesťanskej kroužek 😀
holky dík jste hodný 🙂

kupina
8. črc 2009

Farmi, však já do obchoďáku hnedka pomažu a zkoupím tam všechno 😀.

Mury, my už také vybíráme kočárek. Ale s koupí ještě počkáme, nemáme ho kam dát. Musíme počkat, až se přestěhujeme.

murynka
8. črc 2009

kupi my ho dáme ke tchýni 😉

kupina
8. črc 2009

Farmi, páreček by byl hezký. Chlapeček a holčička 😉. Ale i kdyby to nevyšlo, tak nejdůležitější je zdravý, to si nikde nekoupíš.

kupina
8. črc 2009

Ty jo já napíšu zdravý s tvrdým ý. To jsem ostuda - oprava zdraví..... 😀 😀 😀

farmarska
8. črc 2009

kupi já to mám taky tak 😅
nervy nervy nervy 😝
dokonce se mi o tom už několik dní dopředu zdá 🙄
a jak vejdu do čekárny chce se mi brečet a jak kráčím k ultr. mám pocit že omdlím 😔

je to děs, jak jsme poznamenaný 😒
a přitom první těhu jsem si taák pěkně užívala a na každý vyšetření se tááák těšila 😅

kupi ale ted už můžeš být v pohodě 😉

murynka
8. črc 2009

já už chci být také v pohodě ☹ furt fakt na něco čekat a bát se 😔 😅

farmarska
8. črc 2009

kupi to asi z tý radosti 😀 mozek vypověděl službu 😀

mury tak hezký nákup a nezapomen ho pak celej křížem krážem nafotit, ať ho můžeme zkouknout 😉 a ohodnotit 😀

kupina
8. črc 2009

Farmi stejně do tý doby než porodím, tak budu ve stresu. Já ti odejdu od doktora a už druhý den si říkám, jestli je vše ok. Jsem normálně magor.... No a to když jdu k doktorovi, tak lítám na záchod i tam. No prostě hrůza a děs 😅.

Mury, tak kočárek bude u tchýně... Tak to máte v pohodě.

murynka
8. črc 2009

farmi koupíme ho až po velkém UZ 😉 jistota je jistota 😎 😔

farmarska
8. črc 2009

to já lítám jen doma. tam sedím jak na funuse a všichni na mne divně koukaj, jako co mi je, že se asi tak tvářím 😅

murynka
8. črc 2009

kde jsou všicky 😲 😲 😲

kupina
8. črc 2009

Farmi, no někdy mi připadá, že jsem bez mozku. Jsem už 2 a půl měsíce doma, takže si ho nemám kde procvičovat 😀.

Jinak jsem začala chystat výzdobu prckovi do pokojíčku. Začala jsem dělat obrázky na sklo. Včera jsem dělala první 3 zkušební kousky a moc se to povedlo. A krásně se u toho odreaguji.

m.c.
8. črc 2009

Ahoj holky,
mám prosbu, mohly byste mi některá do IP napsat jak se mám bavit s holkou co prošla zamlklým potratem? Včera jsem se dozvěděla, že se to stalo mojí hodně blízké osobě, přišla na kontrolu ve 12tt a dozvěděla se že mimčo v 10tt umřelo☹. Chtěla nám to oznámit až po tom "kritickém" 12tt a bohužel nám řekla úplně jinou zprávu☹. V pátek byla na zákroku, řekla o tom jenom nejbližším lidem. Moc ráda bych ji nějak pomohla, utěšila, ale nevím jak ☹ . Budu moc vděčná za vaše rady, vy jste si tím prošly tak se do té situace dokážete vcítít líp než já. Předem díky.

A vidím že vaše diskuze už je mnohem veselejší, zase jste těhulky, to jsem ráda! Tak ať to všechny dotáhnete do zdárného konce!!

farmarska
8. črc 2009

holky neblbněte, vy už se tomu nevyhnete 😀 vy už si to odrodíte 😀 😀
máte v sobě krásná zdravá miminka 😵 a každej ultrazvik vám to jenom potvrzuje 😵

kupina
8. črc 2009

Mury, já jsem tady.... A jaký kočárek to nakonec vyhrál?

kupina
8. črc 2009

Farmi, však ty budeš také za chvilku v pohodě. Ještě 2 týdny a překročíš tu kritickou hranici 😉.

murynka
8. črc 2009

m.c to je těžké každý reaguje jinak 😔
já třeba nesnášela a nenáviděla řeči tipu jste mladý víš co budete mít dětí atd.... 😔 😔 chce to ěnjak jemně naznačit že to s eprostě stává a ted hodně často že za to nemůže ona ani on že to příroda vyřešila za ně....
bude to těžké mě hodně pomohlo že mě vytáhli za zábavou a nenechali mě sedět doma a utápět se 😔 😔
drřím palce at to zvládnete!!!!a jsi jí podporou!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru