Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

kopa
autor
14. led 2010

Sirellko,ale to neznamená,že se to stane i tobě 😔 Hlavně holky snažilky,neberte si ze mě příklad,já jsem jiný individum 😅 😀 Vám to všem výjde 😉 😉 😉 javascript:addEmoticon('😉','vBody')

kopa
autor
14. led 2010

Nechtěla jsem tady rozvířit,takovou akci 😅 😅 😅 a zbytečně vás vystresovat.

strouzek
14. led 2010

ahoj holky kopi mrzí mě že to nevyšlo, ale nic si z toho nedělej, já tyhle falešný testy měla snad každej druhej měsíc a to jsem měla někdy i výraznější čárky jak ty a pak buch mrcha, dodnes nevím jestli to bylo mimčo nebo šmejdy testy nebo nějaký splašený hormony který ovlivnili čárky ale podle mě mimčo ale nikdy se neudrželo.ořvala a odepkovala jsem to pokaždý,měla jsem strach že máme blbý geny nebo já špatný vajíčka či chlap spermoše, vlastně kvůli toho jsem ho hnala na spermiogram fakt jsem si myslela že je má zdefomovaný bo jinak to není možný že se to stává furt tyhle čárky následované mrchou.kdoví byl to prostě osud a příroda asi věděla že teď není ta správná doba nebo prostě by to mimčo nebylo silný kdoví. neboj jednou to vyjde, já jsem byla taky neskutečnej pesimista a depkařka a koukej, za chvíli jdu rodit 😉 s tím že pak už nebudeš věřit testům no já sice testovala jak magor furt ale popravdě když na mě vykoukli teď čárky tak jsem je hystericky hodila do koše že zase je to omyl a kvůli toho jsem taky testovala jak šílenec (viz moje album) protože jsem tomu po těch zkušenostech pořád nevěřila. drž se, pobreč si a bude líp

sirella
14. led 2010

nene kopi...neboj...já jsem na test hodně skeptická už od začátku 😒 ...cosi na mě leze a tak si říkám,že proto mrcha nejde🙂 ...ale je to hrozné číst o tvých nadějích a pak je to všechno hned fuč ☹ ..nevím co,ale jsem na to poslední dobou moc háklivá
A hlavně jak jsi popisovala příznaky tak já žádné nemám ☹ ...je mi jen občas šoufl(ale to je s prominutím z přežrání(přejezení je slabé slovo)...protože se cpu jak zjednaná 😀 )a to že furt spím tak taky není žádný div,protože každý den ponocuju...jediné co tak jsou "divné tlaky" v podbřišku...jinak nic...a to si furt říkám že MS už je na cestě a furt nic

no ale nechci si dělat plané naděje,protože pokud budu nemocná tak fakt beru radši MS než mimi(protože já měla ZP po bacilu co jsem chytla od našeho prcka...ale to ovlivnit fakt nešlo...a taky to mohlo být z milionu jiných věcí)

jinak ti držím moc moc palůšky 🙂 😉 a jak ti psaly holky ...já bych taky zašla k dr.na radu...třeba existuje lehká pomoc a už budete mít miminko...moc ti to přeju

sirella
14. led 2010

strouzek:to zní kráááásně optimisticky 😵 Já už doma jeden "kousek mám",ale druhému se k nám nechce...snažíme se od 24.12 tak ještě uvidíme...na test se mi furt zdá brzo...i když teda mrcha nikde...ale zato nachlazení ju 😠
Takových příspěvků fakt víc 🙂 Myslím jako to,že to napřed nešlo a pak už ju...to chcem slyšet 😀

sirella
14. led 2010

ale ...kopi...přiznám se ,že už mám doma mamáče 😀 Kdyby mne přepadla testovací mánie 😀

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
14. led 2010

Sirellko,
nech se překvapit,držím moc palečky aby byli // 😵 Už tu nechci žádný mrcho bacil 🤐 🤐 🤐 no vlastně zítra já nahlásím 😅
Tak já už nemám ani jeden test a zítra ty pozitivní testy vyhodím.Dneska ani na to raději nekoukám,páč bych řvala do rána 😔

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
strouzek
14. led 2010

sirell jj nešlo, nejen že jsem byla pesimista já ale i doktoři, pořád mě připravovali na verzi že si počkám pár let a i pak není nic jistý no a teď všichni zíraj a můj dr. říká že jsem byla extra rychle těhu. no nevím teda, mě to přišlo jako věčnost ten rok čekání od revize. už mi fakt z toho hrabalo hlavně teda jak píšu z těch falešných testů, člověk má pokaždé naději, sice si říká že nic není jistý že se k tomu nebude upínat ale stejně jsem pokaždý při náznaku čárky začla plánovat a těšit se a tolikrát jsem dostala studenou sprchu, takže je pravda že začátek tohoto skutečného těhu jsem prožívala fakt podivně, místo abych se radovala tak jsem brečela a hystericky lítala po bytě že nevím co budu dělat, že to nezvládnu být zase zklamaná, že to je určitě falešný test a i kdyby ne tak určitě je zase to embryo zdeformované jako vždy a já o něj přijdu jako pokaždý. dokonce jsem odmítala do konce 1. trimu o mimču mluvit, dotýkat se břicha dokonce žila tak jakobych těhu nebyla a normálně jsem si kupovala úplé džíny ( a to jsem byla v 9 tt) protože jsem prostě žila s tím že to stejně zase nevyjde tak proč kupovat těhudříny. no a vyšlo a teď mi v břichu skáče Nelinka.
vyjde to všem uvidíte, já jsem otěhu při extradepce kdy jsem seděla s vodkou na vaně a řvala jak želva že jsem k ničemu a nikdy se mimča nedočkám. totálně jsem se zlila na žal a sex si ten den vůbec nepamatuju ale asi musel být páč jindy sex nebyl na 100% 😀

kopi určitě si nech HP udělat, je to fakt dobrá věc a taky jestli ti nedělali stěry bakteriální z čípku (je to něco jinýho než ty běžný stěry ) tak si je nech udělat taky, mě našli nějakou blbou bakterii co zabíjí spermoše, 5 dnů antibiotik a šup po takové době jsem otěhulila ani jsem nevěděla jak 😉

sirella
14. led 2010

kopi...to chápu...musí to být fakt těžké 😔 Je mi jasné,že miminko moc chcete,ale jsi ještě mlaďounká tak v tom podle mne bude jen nějaká maličkost...ale asi bych neztrácela čas a zašla na radu k dr...chápeš...než se takhle stresovat každý měsíc tak vědět na čem jsi 😉

a já jsem s MS o den po tobě...tak se k tobě třeba za dva dny přidám a budem obě zase naspodu tab....ale spolu vylezem zas nahoru a třeba obě s // 😉 Neboj...ono to pude 😉

sirella
14. led 2010

zlitá na plození??????jéééééjej a neměla jsi strach????? 😕 Já teda od začátku tohoto snažení se snažím být vzorná(dle možností),ale měla jsem teď trošku depku,že kdybych byla těhu jastli se nemohlo něco po...t když jsem o Silvestru byla hooodně veselá....teda v normě,ale víc než jsem měla v plánu.Jenže já byla celé Vánoce šíleně v poho a tak jsem si chtěla i trošku užít a hlavně mi to na psychiku udělalo strašně dobře 🙂 A tercinka mne uklidnila že je to v poho...já tak fakt nebývám každý den...to byla výjimka 🙂

a to s těhu...my to taky nikomu neříkali...já od zač.cítila že je něco blbě...prostě min.těhu bylo jiný a u toho posl. jsem mohla jen ležet a spat a bolela mne hlava...prostě fakt děs

a je teda krááásné jak se ti zadařilo 😵 Moc ti přeju zdravou holčinku a aby jste se měli všichni 3(myslím i taťku) moc a moc dobře 🙂 ...za jak dlouho máš termín???

strouzek
14. led 2010

Kopi horší lepší to máš fuk, já měla zdravotní problémy a ty jak jsem četla si měla teď období problémů s přítelem takže obě jsem si vyžrali dost smůly. já nesnáším takový ty kydy jak máš být v poho , prostě si zalez pod deku vybreč se a bude líp. hele zní to blbě, kdyby mi to někdo řekl v době předmrchovské depky tak ho zabiju ale ono to fakt všecko co se děje má význam, já to zjistila až teď že prostě to tak mělo být, sice se s ZP nikdy nesmířím ale tak nějak myslím že to byla životní facka pro mě a manžu abychom si uvědomili jiný hodnoty, hlavně teda ač se to nezdá všechno tohle nám posílilo manželství a z manži se stal natěšený odpovědný skorotaťka a já taky to těhu beru jinak než loni, a vůbec celý ten význam slova mateřství atd. to mi řeklo plno lidí že jsem se změnila k lepšímu no asi jsem fakt potřebovala po hubě abych se probudila.
už jsem to na koníkovi psala několikrát, nejvíc jsem si uvědomila že všechno mělo význam i to debilní čekání depky slzy, léčitelé, doktoři, spermiogram, štítka.... ve chvíli kdy jsem se dozvěděla že můj manža řekl na jednom školení (když se ho zeptali co považuje za největší úspěch svýho života ) že největší úspěch svýho života má naši Neluš. v tu chvíli jsem to ořvala dojetím a uvědomila jsem si že kdyby měl to školení před 2 rokama tak by řekl cokoliv jinýho jen ne tohle jako všichni jeho kolegové z práce kteří považují za nej úspěch baráky a auta.
neboj dočkáte se, vajíčka i spermoše máte zdravý jenom prostě tam něco nesedlo, zkoušet zkoušet a jednou to vyjde ani nebudeš vědět jak 😉

strouzek
14. led 2010

sirell ne nebála páč já jsem se ani snažit nešla 😀 teda nevěděla jsem že se jdu snažit. bylo to totiž v den kdy se slavilo narození mé neteř, které jjsem totálně nerozdýchala jak každej uchcává s mimča, jak je brácha hrdý taťka a my s manžou furt nic a smutně koukáme po kočárech takovou dobu. na tý oslavě ještě do mě začal můj tata rýpat kdy už my, ať se kouknu na švagřinu jak už má 2 děcka .... no to jsem nedala, dostala jsem hysterák, seřvala jsem celou rodinu ať jdou do prde.. že kdybych nebyla takový trotl a kdyby šlo děcko objednat v katalogu quelle tak už ho dávno mám a utekla jsem. přišla jsem domů, začla jsem hystericky vyhazovat dětský věcičky z minulého těhu do tašek že to dám nějaké krávě plodné a pak jsem se totálně psychicky na dně sesypala, zamkla jsem se s vodkou do koupelny a tam jsem seděla snad 2 hodiny, pila rovnou z flašky a řvala a řvala. pak jsem se v ráži sebrala a řekla jsem manžovi že serem na děcka, že budeme chovat kočky ale že předtím si zašuká.e! no další dny mě to přešlo a byla jsem zase hysterická snažilka a žhavila jsem ovutesty ale to už jsem byla těhu 😀
každopádně plno dětí které znám vzniklo z alkoholovýho oparu a to dokonce když byli na mol oba rodiče a vše v pořádku. moje známá o těhu nevěděla a normálně se chovala až do toho 7 tt pila kouřila a pak když zjistila že je těhu vyšilovala ale dr. jí řekl že do toho 7-8 tt žije embryo samo pro sebe a až teprve pak se začne tvořit placenta a teprve tehdy si začne z tebe dítko brát to dobrý ale bohužel i to špatný když někdo chlastá. A hlavně je mi fuk jestli je malá z opilýho vajíčka hlavně že je ne? 😀 minulé těhu bylo zastřízliva vše jsem si hlídala,valila do sebe tuny vitamínů a jak to dopadlo 😔

strouzek
14. led 2010

jinak díky , termín mám 13.3. (původně byl 18.3.) 😉 tak se holky mějte a nebojte nikdy nebudete větší depkařky než já protože já byla na depky extra třída a i tak jsem otěhulila 😉

sirella
14. led 2010

😀 😀 😀 tééééééda...to je zážitek jak z románu 😀 Já o tom ,že mimi si žije napřed jakoby samo pro sebe četla...ale před pár dny jsem měla jakousi depku a tak jsem to potřebovala slyšet i od někoho jinšího (než od moudré kinhy) a tercinka nezklamala 🙂 ...potvrdila mi to taky tak jsem byla klidnější...a z tvého popisu jsem ještě o kus klidnější...moc moc díky 🙂
Já jsem fakt plašoň víš...prostě na Silvestra mi to trošku ulítlo a pak jsem si říkala aby vajucho nebylo nějaké špatné a pod...ale podle mne když není člověk notor tak to neva...jsem klidnější...a asi mi to fakt nedá a o víkendu testnu...jsem zvědavá jak opice. 😀 ..prostě pokud jsem těhu tak bych se hlídala víc než např dneska...to jsem táhla z města kabelku a tři plné tašky 😝 Byl to záhul...
a pokud těhu nejsem tak bych se začla zajímat o to jak "přivolat"mrchu

já jen teda po ZP začla zobat ty vitamíny...beru listovku a maternu od centrumu(ta mi zbyla z těhu) a jak ji doberu tak najedu na Femibion...to jsem nikdy nebrala tak to třeba pomůže...uvidíme

sirella
14. led 2010

tak to já bych měla termín přesně měsíc po tobě...já měla 13.4 ...ale nic no...vyjde to třeba příště

mizím do pelíšku...dobrou noc 🙂

strouzek
14. led 2010

sirel neboj, já sice taky ze začátku přemýšlela o všem jestli se nemůže nic stát, dokonce jsem řešila jestli nevadí že se mažu samoopalovákem atd. ale jak říkám čím víc člověk tropí v těhu blbosti tím je to těhu zdravější protože jak jsme tu všechny zamklíny tak bych řekla že u toho nevydařeného těhu jsme se hlídali až moc a k prdu a teď třeba já v těhu baštím párky paštiky hermelíny, lítala jsem jak čert v podpatkách až do 7. měs. , tahám tašky že mi každej nadává atd. a všecko je okej 😉 jestli to má být v pořádku tak bude 😉

s těma vitamínama no já brala femibion ale ten bych řekla že mi k těhu nepomohl, fakt pomohlo doléčit tu bakterii apak taky tablety sarapis a kapky jeřábu ptačího, ty mi pomohli k úpravě cyklu ,hlavně ten sarapis ten byl super, doporučila mi ho známá taky přes rok snažilka po potratu a nic a začla ho brát a do 2. měsíců těhu no a já ho nasadila v březnu, skoro okamžitě se mi udělalo líp (lepší mrcha, lepší ovule...) a v červnu jsem otěhotněla 😉 a to jsem předtím vyzkoušela všecko možný a k ničemu. takže u mě vede sarapis 😉

strouzek
14. led 2010

no nic taky jdu chrnět, ten net je hrozný zabiják času jak tu sednu hodiny utíkaj jak splašený 😀

aronek
15. led 2010

Ahoj, přeji odbré ráno opět z práce 😉

aronek
15. led 2010

Jdu dočítat

sirella
15. led 2010

ahojky holky...dobré ránečko 🙂

aronku...ty jsi ale holka šikovná 🙂 Zase z práce...mne by to zabilo

stroužku já včera odešla moc narychlo...jen jsem chtěla jednu věc....ten sarapis moc dobře znám...samsa mi poslala co jí doma zbylo a já to začla hned brát...výborná věc 😉

aronek
15. led 2010

sirel, sice jsem v práci, teď jsem i dočetla, ale vzhůru nejsem. Minimálně na jeden a půl oka spím 😉

sirella
15. led 2010

😀 😀 to máme stejné...já vypravila manžu do práce,prcka do školy a ještě bych zalezla do peřin,ale nejde to...dneska nee.Mám moc práce,protože chci mít o víkendu vegáč a jít s prckem na boby

kopa
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kopa
autor
15. led 2010

a na co je ten Sarapis??? 😅 že bych si ho koupila 😅

sirella
15. led 2010

kopi...ten je úplně na všechno ženské...úpravu cyklu,bolest.MS a někde na netu jsem našla,že "podporuje"otěhu...je to myslím na přírodní bázi a mě to fakt zabralo 😉

tercie
15. led 2010

Kočky čus 🙂

Sirellko, co testík, zkoušelas? 😉

sirella
15. led 2010

ahojky terci 🙂 ...nezkoušela.Počkám cca do neděle...jsem teprv 31 DC tak se mi to zdá brzy

zuz141
15. led 2010

No ženy, to je depkařina s veselostí, to tady číst!
Já si taky myslím, že to nakonec všem vyjde, mám třeba kamarádku, která o mimi 3x přišla "normálně", pak 2x měla mimoděložní, pak byla 2x na mimoděložním, pokaždé o to přišla, a je pořád optimistická, i když říká, že potřetí to mimotělní oplodnění bude už její poslední a dál už do toho nejde. Je jí 33 let, jako mně.
Četla jsem tady včera od někoho, že bude brát prášky na stimulaci a pak chodit na ultrazvuky...chci povzbudit, že pokud není žádný jiný problém, tak je to cesta, která mně pomohla....no machruju, a při tom jsem akorát včera večer a dneska ráno našla //...ale vím, že jsem těhu a bez stimulace bych nebyla...
Teď jsem volala do Pronatalu, protože doc.Mardesič mi kladl na srdce, že až budu mít pozitivní test, tak se mám hned ozvat a přijít na kontrolu. Mám mu znovu volat v 10.30hod, protože je v Krči a rodí dvojčata🙂) Stejně má ten chlap dobrou práci🙂
Mám // a teď nevím, co s tím...jak popisuje Strouži - do konce snad 4. měsíce tomu nebudu věřit a budu v sobě potlačovat strach, že to zase dopadne špatně, ale říkám si, že jsem na tom jinak než minule, že snad víc věřím v dobrý konec...no, první level je potvrdit to u doktora, a pak se uvidí...
Ženy tak držím pěstí, držte taky...// co mám, je jen začátek...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru