Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
19. led 2010

Nicol, to je škoda, kakra☹

sarlotta
19. led 2010

Elis držím palečky 😉

tercie
19. led 2010

Ahoj holky, tak sem zpět 😉 Kde jste kdo? 😉

Flair gratuluju ke kontrole, jen tak dál 😉

Nici fakt už mrcha? To je škooooodaaaaaa ☹

Elis na uz už určitě bude bublinka vidět, držím palce 😉
A ještě někdo má jít zítra na kontrolu, nebo ne?

hanana
19. led 2010

ahoj holky jak je?
vsem gratuluji ke kontrolam
eli bublinka bude urcite#
nicolko je mi lito mrchy jedny
handm kdy jdes ty? ja jdu na ten NT 27/01 kopinko az budes delat tabulecku tak mi to tam prosim dej

hanana
19. led 2010

tercie gratuluji k necukrovce 😵

sarlotta
19. led 2010

tercii no já taky blahopřeju,,, závidím že se můžeš nacpat čím chceš 😀 😀

Ellis zeptej se na výšku sliznice 😉

tercie
19. led 2010

Ahoj holky, děkuju, no říkám si, že hnusoty už jsou za mnou, tak necukrovka je odměna 🙂

martinkal
19. led 2010

Ahoj holky 🙂

Všem novým těhulkám blahopřeju 🙂

Všem maminkám blahopřeju k opravdu krásným miminkám, jsou úžasnýýýý 🙂

Jinak já mám občas poslíčky, bolí mě jako na MS, někdy i 4 x za den, ale dr. říkala, že pokud to nepřesáhne 10x za den, tak se nemám čeho bát.

Kopim do tabulky prosím, zítra začínám 34tt 😉 , nějak mi to strašně letí.

mari111
19. led 2010

ahojky uz sem doma z rachoty, napapany a du se asi valet.
Flair gratuluji ke dobre kontrole
Eli na zitra moc moc drzim palecky
Tercinko taky gratulace k necukrovce, moje segra ji ma a nezavidim ji to teda,fuj
😔 😔 jinak dneska sem sezrala 4 sušenky a 1 nanuk ,no musim se zacit krotit bo to uz je opravdu moc 😠 😠 😠 😠 😠

tercie
19. led 2010

Ahoj Marti, tak jak, za chvíli budeš taky stříhat metr viď? 😀

martinkal
19. led 2010

No Tercínko, do termínu zbává 49 dní, ale dr. to vidí na dřív, tak uvidíme, jen ať tam malá je co nejdéle, nic jí v bříšku nechybí, a hlavně na světě bude pak dlouho, ale dobříška už se nikdy nebude moct vrátit zpátky 😀 😀 😀

tercie
19. led 2010

Ahoj Mari, i prd, 4 suši nejsou moc, holt mimi potřebuje energii, jen ho hezky krm 😉

Marti viď, můj dr mi včera taky říkal, že za měsíc už můžeme rodit, tak povídám že to teda ne 😀

mari111
19. led 2010

no jo krm ale susenkama? 😨 a az budu mit 150 kilo tak tam asi nebude mit moc pohodlne bydlenick v tom brisku tada brušisku kdyz se bude prat o misto se spekama ☹

tercie
19. led 2010

Mari tak přece nejsi živa jen na sušenkách? Když je budeš prokládat třeba zeleninou, tak proč ne? 😀 A 150 kil u tebe se nebojím 😀 On si místo udělá i mezi špekama, neboj 😉 Lukášek se tam s nima vejde taky krásně, a ještě dokotorvi připadám hubená 😀

ee.liska
19. led 2010

tak už jsem doma z práce a už i po večeři
holky dík za podporu, jste moje zlatíčka 😵
nicolko, to je hrůza, snad se ti všechno brzo srovná a mrcha už nepřijde 😠
šarlotko, dobrej nápad, už si to zapisuju 😎
martinkal tý jo už 34tt 😵
marii jen papej 😀
taky se mi zdá, že jde někdo na KO jako já, sirelka jde myslím ve čt

mari111
19. led 2010

no to mas ale mileho doktora, aa treba si fakt hubena, ja podle fotek bych taky nerekla ze mas speky, ja sem mela na snidani chleba se salamem a pak uz sem se cpala jen susenkama a ted sem mela doma hermelinovou pomazanku a dva rohliky, moc zdravo teda nejim, ja mam nejak chut jen na takove blafi ☹

hanana
19. led 2010

mari to jsi toho zas tolik nesnedla...to je nic oproti mojemu jidelnicku 😵

martinkal
19. led 2010

eelisko taky jdu ve čtvrtek 🙂

ee.liska
19. led 2010

no vida to budou, doufám, samé dobré zprávy z kontrol 🙂

tercie
19. led 2010

HAni viď, já toho taky dneska sežrala 😀 Akorát teplej oběd jsem taky nestihla, jen párky, protože jsem byla sama doma a moc se mi nechtělo nic kuchtit. ZAto jsem si to teď vynahradila babánkama v čokoládě 😅 😀

tercie
19. led 2010

píšu kraviny 😀 Banánky!!! v čokoládě 😀

flair
19. led 2010

Uf, tak jsem dočetla, co jste od neděle nadrbaly, mazeeeec 😝 😀 Ale už fakt nevím, na co jsem chtěla reagovat. Takže obecně - krásný mimča, těhulinky super a snažilkám hodně štěstí do dalšího cyklu 😉
Jsem hotovo, kuknu ještě na Ordošku, pak si zavoláme přes skype s manžílkem (pořád ještě je v Anglii pracovně) a pak spinkat. Takže vám klidnou dobrou noc, papa

tercie
19. led 2010

Flair já myslela že jsi pryč, a ty jsi zatím celou dobu četla 😀
No já budu taky koukat na ordinaci, asi většina z nás, tak tu nikdo není. Takže zítra 😉 a držím palce všem co budou mít kontroly!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

ee.liska
19. led 2010

taky jdu na telku tak zítra 🙂 jestli se teda do zítra nezblázním 😅

mari111
19. led 2010

hani jo to ja jindy jim hooooodne ale ted sem zacala jest takove nezdrave jen obcas si dam jablicko nebo kiwi nebo pomelo ale nechci se precpavat sladkostma ☹ a jak se mas, kdy ze to jedes na ten ultrazvuk?

farmarska
19. led 2010

ahoj princezny 🙂 taky všem přeju jen a jen dobré zítřejší kontroly!! 😵 a taky ty pozejtřejší 😀 a popozejtřejší 😀 😀
mari jídlo ted neřeš, tělo si většinou samo řekne co potřebuje 😉 a hlavně když ti šmakuje a neobjímáš se se záchodovou mísou 😀
flair gratuluju ke kontrole 🙂 tý bláho, takovou dobu bez manžílka 😕 😢 ojo joj, to ti musí bejt smutno 😔
nikol to je mi líto s tou mrchou 😔 to tvý tělo si fakt dělá co chce 😝

farmarska
19. led 2010

mari Hanča psala , že má NT 27.1. 😉

mari111
19. led 2010

jo jo farminko, aspon ze uz v kuse nezvracim,uz jen obcas jo a ted si to moje telo reklo o tresku v majoneze s rohlikama 😅 och joj

mari111
19. led 2010

jo, no ona vlastne uvidi mimi porve,ze, teda ta ma taky nervi 😨 a co ty, jak ti je krome toho ze by si nejradej prospala zimu 😵

farmarska
19. led 2010

je mi unaveně 😀 cejtím se totálně bez energie, do každé činnosti abych se nutila 😝 a to jsem někde četla, že to má po prvním trim. skončit, prdlajz a v druhým, že mám bejt plná energie a zářit štěstím a pohodou !! 😝 😝 😀 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru