Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sirella
25. led 2010

jojo...terci...dneska už mám pořádnou čárku 🙂 ...no,ale znáš mě...chtěla bych ještě tlustší a ještě tlustší až bude úúúúplně nejtlustší 😀 ...já prostě jen byla nervní ,že byla furt taková nijaká ...o víkendu jsem byla krklá a uřvaná a tak jsem si ráno chtěla udělat radost...no a povedlo se.Hned jsem měla od rána lepší náladičku 🙂

Ty se máš,že už ti jede soupravička...budeš to aj nanečisto zkoušet jak to bude vypadat??? 🙂 Hodíš potom když tak fotečku????

sirella
25. led 2010

ahojky aji 🙂

jééééjej...to já taky držím palůšky na kontroly...mari a handm 🙂

tercie
25. led 2010

No Sirelko když semi podaří dát dohromady postýlku, tak bych to ráda vyzkoušela 😉

Holky a Šarlotka má dneska NT, taky moc držím palce!!! 🙂

Už aby někdo z tý kontroly přišel,já už jsem jak kšandy...

aja.83
25. led 2010

Sirelko, takže tlustice? No paráda! 😉 Kdy půjdeš na nějakou kontrolku, nebo už jsi byla?

handm
25. led 2010

Ahoj holky moje zlatý!!!
TAk jsem tu! JSme tam, jsme krásný! A jsme jeden! Odpovídáme MS, tedy 8TT+2 a hlavně, srdíčko nám tluče jako o závod!🙂 jeeeeeeeeeee, to vam je uleva!!!
Paní Dr je s námi moc spokojená!🙂
každopadně další kontola až za 3 týdny, to už budou krve na ty choroby, pak průkajda, prohlídka klasika a pak velký UTZ prvotrimestrální bo jak se to jmenuje!!! Tak snad nás to srdíčko bude poslouchat a ťukat hezky dál!!
🙂
děkuju moc za držení palců a vůbec!!🙂 🙂 🙂

sirella
25. led 2010

tak to se připojuju a šarlotce držím palůšky taky 🙂

Já cosi o víkendu koníka zanedbala a nejsem v obraze...no vidím,že se flákání fakt nevyplácí 😀Musím zas pravidělně aspoň nakukovat 🙂

taky jsem hrozně zvědavá a napnutá 🙂

ee.liska
25. led 2010

ahojky už jsem zase tu a jdu dočítat, co je nového za víkend 🙂 a jak bylo na kontrolách?????? držela jsem palečky
jo a hlásím do tabulky 7tt a KO 11.2. 🙂

tercie
25. led 2010

Handm!!!! Super, gratuluju,to je parádička 🙂 A máš fotku? 😉

sirella
25. led 2010

handm:To jsou krásné zprávičky 😵 Moc gratuluju a držte se stejně dál 🙂

mirax
25. led 2010

tak na chvilku nakukuju...

čeká nás návštěva, Tobík s erozhodl, že bude jen v tepláčkách a tričko, že ne..sluší mu to 😀 😀 , pořád chodí dokola šahá si do pupíku říká todlééto, todlééto 😀

flair: my máme nebesa, byl tokomplet, prach nějak neřeším, dřív jsme to vysávala, když jsem luxovala, le nepřipadají mi nějak zaprášená a dělají zasemimču takový útulný kouteček...
No abez spacího pytle si to vůbec neumím představit! Tobi s eodkopával, spal věčně bez deky, takže my od mimča jedeme v pytlích. V půl roce jsme mu natvrdo koupil a velikýýý(aby dlouho vydržel--asi do 3 let) spací pytel s péřovou vložkou (v létě ji vyndám), nemůžu si ho vynachválit. Bez pytle je Tobik z postýlky za 2 s venku, vyskočí jak jelen! A tak nějak se v něm nemůže tolik hýbat, takže ho to pěkně uloží 😀 a chrní.
První pytlík jsme měli cherokee, pak už vše ode mě z obchůdku...

Holky, taky jsem koukala, že řešíte Manducy..myslím, že já ji prodávám za opravdu výbornou cenu..poštovné zdarma i dárek...
tak se kouknětě třeba 😉www.vesely-skritek.cz

Jdu opět hlídat toho raubíře..

Jo a jinak začínám být nějaká smutná, já mám totiž pocit, že prostě nikd yneporodím..mám sice ještě 8 dní do termínu, to je doba, ale nějak na mě padá smutek..asi hormony nebo co 😖

mirax
25. led 2010

handm...veliké gartulace k srdíčku!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

handm
25. led 2010

Děkuju moc holky! Spadnul zas jeden kousek z toho šutru co tam někde uvnitř leží!!🙂
Fotku mam, hned přidám do albíka!!🙂
Manžel pravil, že vypadá jak bobista na dráze... 😀😀😀😀

mirax
25. led 2010

píšu, jak trotl..., al ejá vždycky spěchám už to po sobě nečtu.. 😕 😝

ee.liska
25. led 2010

handm gratuluju k srdíčku !!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
květince gratulace k Adámkovi 😀 😵 😵 😵
Pro natálku taky už halsuju 😎
sirel neboj, čáreča už nezmizí, ale bude ti narůstat pupík 😀

aja.83
25. led 2010

Handm, moc gratuluju k srdíčku! 😉

handm
25. led 2010

Fotečka je tam!🙂
Ee.lisko, díky taky!! moc!!🙂 🙂

ee.liska
25. led 2010

handm jdu kuknout na fotku. a jak ti je?? mě začíná být pěkně špatně, hlavně odpoledne a večer 😝
miraxko vydrž, už za chvilku to budeš mít za sebou 😎
já půjdu asi na chvilku spát, jsem strašně unavená, jen se ráno vzbudím, už bych zase spala 😅

sirella
25. led 2010

eli 😀 😀 😀Kéž by 😀
Já dala na tebe jak jsi mi psala,že jsi testla asi po 5 dnech a zkusila to taky tak 🙂 A dneska už tam ráno byla pořádná 🙂

ahojky mirax 🙂 Moc díky za rady...hned jsem klidnější 🙂

ee.liska
25. led 2010

sdirel, viď? dálnice jak blázen 😀

sirella
25. led 2010

handm:Krásná fotečka 😵 ...a ten bobista na dráze je přesný 😀 Hned to vidím taky tak 😀

handm
25. led 2010

Ee.lisko, mě bylo někdy minulý týden, utra celý - ráno a večer, tlačil mě žaludek jak blázen, krkala jsem s prominutím jak starej chlap 🙂 😀😀😀 Mísu jsem zatím neobjímala, ale občas to vypadalo nadějně...😝
každopádně už je to lepší, přijde mi, že to mám hlavně během týdne, o víkendu ani moc ne
a moc toho nesním, to je mi pak hůř...
😀

Mirax, drž se!! Snad už to bude brzy, aby tě poslíci netrápily!!🙂 🙂

sirella
25. led 2010

jojo eli...hned mám nervíky víc v klídku 😀 Mě se to furt cosi nezdálo...ale už jsem v poho 🙂

murynka
25. led 2010

handm moc gratuluji 😵 😵 😵 hlavně k srdíčku to je krásnýýýýý 😵 😵 😵

já jsme nedopsala malá řvala 🙄 ted usnula 😠 holky ona mi přes den nespí je to na palici 🙄
mě dnes PPL přivezla cestovní postýlku je krásná 😵 😵 no a malá v ní usnula 😕 😅 super!!!!

sir co by čárka zmizela neblbni nebo ti naplácám 😀

jak píše tercinka i mirax je to prostě krásný a dělá to utulný koutek pro miminko 😵 😵 😵 j je mám průhledný takže na malou vidím a prach ten je všude 😝 ne jen na nebesích 😅
flair jestli se ti to líbí šup do toho mám i tip na adresu komplety za 1800kč 😉 😉

a manducu vřele doporučuji 😵 😵 já mám použitou od paní za 1900 je jako nová 😵 a super malá je v ní spokojená 🙂

sirella
25. led 2010

murynko...já nemyslela že by zmizla...ale furt se mi zdála jakási šizená 😀 Ale už je to fakt v klidu...už jsem hodná 😀

handm
25. led 2010

Sirel, viď🙂 Já když si to prohlídla pořádně, tak je to fakt bobista.. Aspoň máme krycí jméno do začátku🙂 😀😀😀 bobísek!!🙂

sirella
25. led 2010

handm:To je krásné 😵 😵 bobísek 😀 Fakt je to moc hezké a pasuje to 😀

murynka
25. led 2010

to je fakt malý bobíšek 😵 😵 😵 😵 když taková byla ještě sofča 😅 ted tu řve 🙄 🙄 😀 😀

tercie
25. led 2010

Mirax hormony jsou potvory viď? Já se kvůli nim včera chytla s manžou, tak máme dnes tichou domácnost 😀
Ale už to budeš mít brzo za sebou, na dýl než 14 dní to netipuju, a to už vydržíš 😀

Sir jasně, kam by čárka mizela a ty řeči že kyby se nepovedlo...ty ty ty, že přijedu a dám ti na holou!!!😀

Handm fotka skvělá, bobista nemá chybu 😀 A nebo mě napad ještě tunelář,má tam hezkou jeskyni 😀

Mury nemáš taky z mamitati tu sadu? 😉

Eli dobrou noc 😀

handm
25. led 2010

Murynko!🙂🙂 Jojo, řve, ale určitě je nejkrásnější a nejúžasnější mimi na světě pro tebe!🙂 🙂 🙂

aja.83
25. led 2010

Handm, no jo, to je bobista jak vyšitej 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru