Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

tercie
25. led 2010

Venusko hlasujeme tu skoro všechny,a neděkuj,kdybysme nechtěly tak to neděláme 🙂
Já jsem pořád nachlazená, tak nic moc, bylo i líp,aleLukášekse má k světu statečně mě okopává a kroutí se,až to bolí 😀

flair
25. led 2010

Jo a ještě jsem se chtěla podělit o zážitek, že jsem si objednala takové dřevěné ručně malované dekorace do dětského pokojíku na zeď. Je to moc krásné a máme to jako dárek od mamky k Vánocům. Dorazilo to po měsíci a půl, jednu tu dekoraci němeli na skladě. No ale klasika, u mě nikdy nemůže být žádná objednávka bez reklamace 🙄 Mimo jiné jsme si objednali krásnou velikou kopretinu a měla se obličejem koukat doprava. No a samozřrejmě to spletli a poslali tu druhou, která kouká vlevo. Tak jsem tam volala a že se omlouvají a pošlou tu správnou a tuhle jim vrátím. Proč já vše musím mít až na podruhé 😠 😠 😠 Tak to mám fakt se vším! I manželství, dítě až na podruhé 😅 No takže po této další zkušenosti asi takové ty větší věci jako kočárek, postýlku, přebalovák apod. objednám s předstihem, bo to budu určo reklamovat 😀 Jsem si musela postěžovat, noooo 😀

tercie
25. led 2010

Flair tak zase dobrý,že o tom víš,a můžeš se podle toho zařídit .-) Teda ale rozesmála jsi mě,asi ti vymyslíme nějakou přezdívku,něco jako flair na druhou 😀

katyna6
25. led 2010

já si jdu holky uvařit kafíčko a na chvilku se přitulit.Určitě na vás dnes ještě mrknu,tak papa

flair
25. led 2010

Terci 😀 😀 😀

flair
25. led 2010

Katynko, máš IP 🙂

tercie
25. led 2010

Flair ale nejdřív si to nechám schválit ségrou Farmi,ta je na přezdívky přeborník 😀

kopa
autor
25. led 2010

Ahoj holky,jdu vás dočíst 🙂 a něco vám i snad napíši 😀

hanana
25. led 2010

holky moc gratuluji ke kontrolam,
jo taky pro Natalku hlasuji 😵
kopi jak je ?

kopa
autor
25. led 2010

Farmíku já už ho nerozčiluji 😀 Loni když měl ten přístroj,tak jsem ho s prominutím srala už od rána 😀 😀 nejdřív jsem ho kritizovala,že to má moc uplé,pak jsem šli na procházku,to mě zas boleli nohy,potom jsme se doma chytli a jako vrchol mi vyletěla cela flaška Fanty na bílí nový koberec 😅 😅 😅 to už jen seděl a vzteky funěl.Celý ten den si musel psát co dělal 😕 a bylo tam furt Hádka s přítelkyní,výměna názorů s přítelkyní a tenkrát mu vyšli ty výsledky dost špatně.No letos jsem se snažila ho neprovokovat,takže jsme strávily příjemný den 😵

Jinak máme taky pohybu dost 😀 nemůže být víkend abysme někde netapkali 😀 Až bude teploučko to chodíme i tady u nás ne hezkou procházku kolem jezírek a kostela.Ted se mi v té zimě moc nechce.Jinak sexu máme taky dost,to se taky zapotíme 😀 😀 😀

Včera jsem zase spravovala tu naší rozvrzanou postel,no spravila jsem to ke svůj prospěch,mě nic nevrže 😀 😀 horší bylo když večer zalez přítelák do postel 😀 😀 😅 😅 to vrzalo jako prase.tedko jde na schůzi družstva,tak budu zase opravovat 😀 😀 Ať žije kutil TIM!!!!!!!!!

Aronku no to je pravda,příjde mi že se nám furt lepí smůla na paty.Práci hledáme aktvině a nic,pošlem životopis a už se ani neozvou 🙄 přemýšlím,že bych v něčem začala podnikat 🙂 to by mě bavilo a ani se toho nebojím,jen nevím s čím 😕 😅

Flair,aspon že já jsem zdravá 😀 To je dobře že se ti vrátí přítelák 🙂 🙂

Sirellko fajn,že čárka už je tlustice 😵 😵 😵 😵

sarlotta
25. led 2010

Holčičkxy děkuju..byla jsem naměko🙂))) pořád is strkal/a ručičku do pusy a šil/a sebou 😎 krásnééé moc.

kopa
autor
25. led 2010

Handm a Sarlotko gratuluji k úspěšným kontrolám 😵 😵 😵 mám obrovskou radost z vás!!!!!!!!!!!!! Z koukla jsem vaše fotečky z Utz 😵 ¨

Mirax nesmutni,za chvíli na tebe vykoukne Alžbětka 😵 😵

murynka
25. led 2010

sarlot obrovská gratulaceeeeeeeee 😵 😵 mám z vás radost holky 😎

vendul ty mrazy mě serou ☹ fakt 😠 také se těším na srázek 😎 😵

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

tady nové fotky té naší cácorky 😎

kopa
autor
25. led 2010

Tercie co ty zase doma kuchtíš? 😀

Eelisko a jak se cítíš ty?co ciragety nemáš absták? 😅 😀

Katynko 14dní volna?no to je paráda,budete hezky s manžílkem 🙂

Venusko já taky hlasuji pravidelně 😉

Markét a co tobě brečí Sofinka? 😕

Hanana mám se dobře,zrovna tedko zase vařím 😀

kopa
autor
25. led 2010

Markét fotečky hezké 😵 Sofinka pěkně roste 🙂

murynka
25. led 2010

leni děkuju 🙂 jo jo roste 😀
dneska byla mega protivná a pořád řvala 🙄 🙄

jak psala vendulka už mi hrabe 😝 musíme zítra někam vypadnout 🤐

kopa
autor
25. led 2010

Markét a co tchýnka nepohlída malou?že by jsi někam na chvilku vyrazila sama 😅 ale to se ti asi nebude chtít bez Sofinky 😅 I děti mají své dny 😀 😀 😀 😀

tercie
25. led 2010

Kopi a co kuchtíš ty? Já dělala jen knedlík k obědu, protože od včera nezbyl 🙂 Jen jsem měla krapítko starý kvasnice,ale nakonec se dílo zdařilo 😀

murynka
25. led 2010

leni pohlídala ale mě nevadí malá že by jela semnou mě vadí být doma 🙄 🙄
dneska si malou vzala na hodku ven ale já pořad doma to je hnus 😝
jo to tedy mají 😀 😀

kopa
autor
25. led 2010

Já dělám zapečené brambory s kuřecím masem,žampiony,červenou paprikou,slaninkou,cibulkou,česnekem,a celé se to zalije zakyskou a vajíčky.je to luxusní 😵

kopa
autor
25. led 2010

Tercie tos měla napsat,já mám vždycky rezervní knedlík na mrazáku 😀 😀 😀 a kvasnice jsu zdravé 😀

Markét to chápu být furt doma 😒 to je na palici vid?ale až bude lepší počásko,tak budete chodit po venku 😉

hanana
25. led 2010

kopi mam pecene maso od vcera a chtela jsem z toho udelat takdy zapecene brambory, akorat jsem nevedela jak 😒 musi se ty brambory prvne uvartit nebo se to dava syrove?

kopa
autor
25. led 2010

holky dojdu a chvilku,máme střídání stráží cca 15min, 😀

venuska
25. led 2010

Tercií...tak to je dobře, alespoň o něm víš, že tam je 🙂

Moc děkujeme všem za hlasy 🙂

Markét, fotečky krásný... 🙂 ta roste jak z vody a jaké má velké oči a dlouhé řasy...kráásnááá 🙂
Jak děláš ty fotky? Máš na to nějaký program?? Chtěla bych jich taky dát víc najednou, jako máš ty poslední...díky

sarlotta
25. led 2010

blahopřejuu Květince k Adámkovi🙂))))))))))))))))))))))))))))) šikulky 😎

a víc nezvládám dočíst, kecalky🙂)))

Kopísku uděláš tabulečku, pjosím 😉

kopa
autor
25. led 2010

Hani ty brambory se dávají syrové 😉 a ještě na to dávám koření americké brambory.

kopa
autor
25. led 2010

tabulku udělám za těch 15min O.K.
tak doplnte údaje 😉
Hani ty brambory se krájí jako když je vaříš,né na kolečka normálně jako když krájíš brambory.

venuska
25. led 2010

Člověk, když je zavřený doma, tak už pemýšlí nad blbostma...hrůůůza. Já už chci ven, pomóc 😢

Markét, moc se na srázek těším... 🙂 už, aby to bylo 🙂

sarlotta
25. led 2010

19.3. mám velký UTZ.

Markét krásné 😵 😵 aj mě pošli návod🙂))

hanana určo brambory chvilku ovař.. cca 15min. a pak už to jen zapečeš s uzeninou a vajíčkem, sýrem a smetanou🙂

venuska
25. led 2010

Sarlotko, já taky byla na měko u NT, až mi ukápla slzička a manžel ten ani nemluvil 🙂 krásný zážitek 🙂 Hlavně, že je u vás vše v pořádku 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru