Zamlklý potrat, jak se z nás stávají těhulky a maminky II

kopa
15. čer 2009

Holky vítám Vás v novém tématku 🙂

Snad v tomto tématku najdu všichni štěstíčko a budeme nadále dobrá partička 😵

Doufám,že tu bude zas hodně těhulek jako v předešlém tématu.Samozřejmě nesmíme zapomenout i na snažilky a nově přicházející dušičky.
Všem držím palečky aby brzy zahlásily // a těhulky pokračovaly tak jak mají 😵

sarlotta
8. únor 2010

Markee a Ty půjdeš kdy na utz ?
s tím krémem, já bych to teď vynechala, spíš mastný měsíčkový olej naebo elastiQ proti strijím. na celulitidu se vyprdni. To bys musela k tomu mazání ještě držet dietku a taky masírovat a cvičit🙂 jo a opravdu fungující krém je od Vichy... ale zase je příšerně drahý.

markee
8. únor 2010

No si teď právě cvičím power jogu a pilates-mám to na DVD s Davidem Hufem a je to takové klidné. Nechci posilovat,to ne,jen prostě klidně cvičit. Aspoň si třeba váhu udržet co to jde.
Sarlott,objednám se až za 14dní,pže dnes jsem 5+0-takže 6tt. Radši až koncem února tam půjdu a uvidíme zda mimčo má srdíčko a nebo je to špatně od začátku. Uvidíme no.

sarlotta
8. únor 2010

markee dobré to bude 😉

markee
8. únor 2010

Kéž by,fakt to tomu mrňousovi moc přeju 🙂

aronek
8. únor 2010

markee, v kolikátém týdnu ti řekli, že můžou dělat ty testy, jestli je vše v pořádku?? Moc ti držím palečky

markee
8. únor 2010

Aronek, no původně mi chtěli dělat až tu plodovku,ale já říkala,že bych chtěla radši odběr té placenty. I když se bojím,že to by to mohlo vyvolat potrat ☹ Ale věřím,že když budu v klidu,tak že se nic takového nestane. Tak mi řekli,že ve 12tt by mě tam poslali-k Apolináři. Dělá se to od 10 do 12tt myslím.Tak chtěj radši ve vyšším týdnu.

sarlotta
8. únor 2010

markee ale když Ti vyjde ten první screening z krve ve 12tt negativní tak bys nemusela ne ?

markee
8. únor 2010

oni mi o tom vůbec neříkali. V říjnu mi můj gyndař řekl,že mě příště určo pošlou na odběr choria. O screeningu nemluvil. A i mi vlastně holčiny co v tom pracují nebo si tím prošli,psali jen o choriu a plodovce o ničem jiném. No prostě jestli bude srdíčko,tak volám na genetiku a tam už se zeptám 😉
Malá mě vyhání,chce pustit puzzlíky.Tak zatím.

aronek
8. únor 2010

markee, máš pravdu, na plodovku by jsi čekala moc dlouho, tak pak budeš ležet a šetřit se a alespoň budeš vědět na čem jsi 😉

tercie
8. únor 2010

Ahoj holky, mám po ránu špatný zprávy...od Farminky... byla na kontrole a dr nezaznamenal u miminka pohyby ani srdíčko, i když vývojově odpovídá. Musí jt do nemocnice na další vyšetření, a pak se uvidí,když to bude špatný,budou jí muset vyvolat porod...
Holky držte jí palce...
Já jsem z toho úplně špatná☹ Jak budu vědět něco dalšího, tak vám dám vědět. Doufám, že nebudu poslem dalších špatných zpráv!!!

Farmi jsem s tebou...

tercie
8. únor 2010

Markee já myslím, že zkmontrolujou NT, udělají CVS, (to se dělá od 12 do 15tt, pak už jde udělat plodovka)a pak už na plodovku jít nebudeš muset, protože to je vyšetření se stejným výsledkem jako to CVS, tak proč ho dělat dvakrát. Mě to podruhý taky nenabízeli, posílali mě na magnetickou resonanci pak, aby se vada buď potvrdila nebo vyvrátila. To bylo ale u mě.

Sirellko držím palce na kontrolu!!!

Holky a ještě jsem včera mluvila s mamkou, a říkala mi o tý reportáži v tv o létání miminek, viděla jste to některá? Mě jen z toho vyprávění šel mráz po zádech, to musí bejt něco ukrutnýho,a ty matky úplně šílený-... Na koníku už je o tom i diskuse na kojencích. Ani nemám odvahu si tu reportáž pustit. Fak děs co se to děje...

sarlotta
8. únor 2010

jééžiš šmarjá Terciiiii 😲 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
farmince držím palůšky

zlababa07
8. únor 2010

Tercí, cože??? Já nakukuju, abych nahlásila 1 Dc a tady tohle ☹ 😨 😕 Ježíš, kéž by bylo vše v pořádku a jen se překoukli, moc bych to farmince přála... ach jo, chuděrka, malá, no posílám jí aspoň energii, co se dá, ať to dobře dopadne.

sarlotta
8. únor 2010

Tercii tu reportáž jsem viděla.. bylo to fakt na blití... nechápu... tohle by mělo být tak pro děti od 18měs nejdřív. drželi je tam jen za ručky a všelijak s něma houpali a točili ... vždyť to dítě musí mít strach .. je to nepřirozené... u maminky je stočené v klubíčku a ze všech stran chráněné a teď tohle ???? fuj.

aronek
8. únor 2010

terci, to s tou farmi je hrozné, doufám, že bude vše v pořádku. 😢
farmi, moc a moc držíme palečky

handm
8. únor 2010

Ahoj holky, tak nakukuju, protže poslední dobou vůbec nestíhám a hned takový jobovky.. ☹ ☹

FArminko!!!!!!!!!! Držím všechny palce co mám, aby bylo všechno v pořáku!!!!! Moc na tebe myslíme a posíláme sílu!!!!!!!!

Ty jo, to se člověk opravdu nemůže nikdy přestat bát ☹

tercie
8. únor 2010

Farmi mi volala, je to asi půlhodina, skoro brečela, musí nejdřív vyzvednout syna ze školy,odvézt domů a pak do tý nemocnice... Já taky doufám, že byl doktor jenom slepej, že třeba byl mimís nějak schovanej v placentě nebo tak něco,a v nemocnici uviděj že je všechno v pořádku... Vrací se mi to moje...když mi vyřkli ortel, tak jem se jim tam složila, pláčem nemohla vůbec popadnout dech, ještě že tam byl manža...
Holky to prostě MUSÍ DOBŘE DOPADNOUT!!!!!!!

tercie
8. únor 2010

Šarlotko jak to vůbec vypadá s Eliškou,víš něco?

markee
8. únor 2010

Ježíši,co to čtu 😲 ?
Farmince držím všechno co mám,aby byl jen její doktor slepej a bylo opravdu vše v pořádku. Chjo,úplně vím jak se cítí. Prostě beznaděj a šílený smutek. Ale určo to bude v pořádku-musíííí !!!

katyna6
8. únor 2010

Hezké ráno holky,taky jsem přišla na chvilku,jen dočíst....Farmi-strašně moc držím palečky,aby bylo všechno v pořádku!!!!Já si te´d holky úplně vybavila,jak my jsme v srpnu šli do nem.a tam hodinu čekali na UTZ....sakra-úplně se mi chce bulit....Farmince to prostě MUSÍ dopadnout dobře!!!!!

kerrie
8. únor 2010

Ježiš, co to čtu ☹ .................Moc na Farminku myslím..............musí to dobře dopadnout, budou určitě v pořádku!!!!!!!!!!!!! Farmi, drž se!!! 😔

wergina
8. únor 2010

To snad neee. Farmi, držím pěstičky, aby bylo vše v pořádku a oni tě jen omylem vystrašili. Moc na tebe myslím!!!

sarlotta
8. únor 2010

terci čekám že se ozve, asi jí napíšu odpolko.

tercie
8. únor 2010

Šarlot určo jí napiš, potřebujem dobrý zprávy jak sůl...

maarrtina
8. únor 2010

Farmi: držím všechny pěsti.
Jde mi z toho uplně mráz po zádech.

maarrtina
8. únor 2010

mrkla jsem na to lítání miminek a to je hrozný.

sarlotta
8. únor 2010

Tak elis je s miminkem v pořádku, ještě je v nemocce, čeká na nějaké výsledky. 😎 To je ta rychlost špitálu. Hlavně že jsou v pořádku.

kerrie
8. únor 2010

Sarlottko........děkujeme za dobré zprávičky...........doufám, že dalším poslem dobrých zpráv bude Farminka. 😉

tercie
8. únor 2010

Šarlotko tak to je dobře,snad budou bzo doma a ozve se nám sama 😉

Marti já jsem neměla odvahu si to video pustit, stačí mi reakce těch co to viděly...

wergina
8. únor 2010

Tak to je moc dobře, že je elis s mimískem v pořádku 🙂 ale ta Farmi mě moc trápí ☹

Holky, taky jsem viděla začátek té reportáže a musela jsem to vypnout, pže to není možný, to není lidský, jak to těm mrňouskům můžou dělat 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru